تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 338 از 399 اولاول ... 238288328334335336337338339340341342348388 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,371 به 3,380 از 3981

نام تاپيک: ✔ كنكور كارداني به كارشناسي [ قوانین در پست اول !! ]

حـــــرفـه ای payam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    عمان

پيش فرض

سلام...
    دوستان دفترچه‌ی کاردانی به کارشناسی کی میاد؟!! بعد من کاردانیم رو اخر ترم تابستانی، در مهر یا ابان میگیرم!!!!!! البته تابستون پروژه و اینا دارم...

هدفم هم اینه که حتمی دانشگاه درست حسابی تهران یا شهر های خوب برای نرم افزار قبول بشم....میخواستم بدونم این دانشگاه ها ثبت نامشون برا کیه و تو بهمن دانشجو میگیرن؟! تهران، علم و صنعت، امیر کبیر؟! شریف!! فردوسی؟! و ....
    معدل راستی تاثیر نداره؟ یعنی مثلا من که معدل کاردانیم احتمالا ۱۹ و اینا بشه، فرق نداره با اونی که ۱۵ میشه؟! اخه من ریاضیاتم واقعا ضعیفه ادبیات و دینیم هم معمولا خوب نمیزنم ولی زبان ۱۰۰ و درس های تخصصیم هم عالی میزنم معمولا...
    سلام . خبر دارم توی خرداد میاد . شما باید تا شهریور ماه فارغ التحصیل بشید . ولا غیر ، باید تکمیل ظرفیت واسه بهمن ماه شرکت کنید ! اگر غیر انتفاعی هم قبول بشید نمیتونید ثبت نام کنید و کان لم یکن میشه قبولیتون . . .
    و عرض کنم که خیال این دانشگاه هایی که اسم بردی رو نکن ، اینا همه واسه کارشناسی پیوسته و ارشد هستش .

توی مقطع کارشناسی ناپیوسته اکثرا غیر انتفاعی های بدرد نخور هستن ، بجز چند تا ! و سهمیه ی روزانه خیلی خیلی کمه ! معدل هم تاثیر نداره .

من تضمین قبولی به شما میدم فورمالیتس کنکورش ، همه هم غیر انتفاعی ، هرجا بزنی قبولی با این وضعیت که گفتی !

موفق باشی . .

ایا کسانی که کارشناسی دارند
    می توننداز یه رشته ی دیگه کنکور کاردانی به کارشناسی بدند ازاد ودولتی ویا حتی پیام نور فرق نمیکنه
    نه خیر ، باید مدرک کاردانی رشته رو داشته باشند ، تغییر گرایش مجاز هستش .

مثلا کاردانی قدرت ، کارشناسی الکترونیک .

آقا کسی می دونه که چه ماشین حساب هایی تو آزمون مجازه
    مثلا fx-991es مجاز هست یا نه
    با تشکر
    ماشین حساب هارو چک نمیکنن معمولا ، مجاز ها هم زیر کارت ورود به جلسه نوشته میشه .

2. این کاربر از payam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

توی مقطع کارشناسی ناپیوسته اکثرا غیر انتفاعی های بدرد نخور هستن ، بجز چند تا ! و سهمیه ی روزانه خیلی خیلی کمه ! معدل هم تاثیر نداره .
    لعنت..... دولتی دانشگاه درست حسابی چی داریم؟! من اگر بهم بگن بیا ازاد قزوین درس بخون هم نمیرم(البته پولش رو ندارم وگرنه با سر میرفتم!! در حد تعارف بود!!) چون که واقعا از سطح پایین دانشگاه‌های غیر انتفاعی خسته شدم....
    همش میان سر کلاس که تعطیل کنن!!! منم خلق و خوی اونا رو گرفتم...شدم سردسته کلاس تعطیل کنا....

باید تکمیل ظرفیت واسه بهمن ماه شرکت کنید ! اگر غیر انتفاعی هم قبول بشید نمیتونید ثبت نام کنید و کان لم یکن میشه قبولیتون . . .
    ببخشید این قسمت رو نگرفتم....یعنی الان این دفترچه‌ای که خرداد میاد رو دیگه نخرم؟؟؟ یا اینکه دانشگاه های بهمن رو انتخاب کنم؟ یا اینکه یه سری دانشگاه‌ها برا ترم بهمن دوباره کنکور برگذار میکنن؟؟ بعد اگر قبول بشم تو کنکور، ولی فارغ التحصیل نشم، دیگه نمیذارن برم اون دانشگاه؟ خوب نمیشه یه ترم مرخصیی چیزی بهم بدن؟؟؟

-------------------
    ویرایش:
    من دیپلمم حسابداریه و الان دارم علمی کاربردی میخونم چون هیچ جای دیگه اجازه تغییر رشته بهم نمی دادن بقیه! این که برام مشکل ساز نمیشه؟
    Last edited by senaps; 30-05-2012 at 19:17.

حـــــرفـه ای payam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    عمان

پيش فرض

ماشالا

داریم یکی دو تا ، هر رشته ای یکی 2 تا دانشگاه روزانه ی خوب داره ، حالا احتمالا ظرفیت بالاتر هم رفته امسال ، یعنی شاید مثلا رشته ی الکترونیک 200 تایی ظرفیت روزانه داشته باشه ، باید دفترچه رو ببینیم .

و عرض کنم که سطح آزاد خیلی خیلی از غیر انتفاعی ها بالاتره ، با در و پیکره ..

چرا ، شما دفترچه رو بگیر . مجاز که شدی ، انتخاب رشته هم بکن !

حالا قبولم میشی ایشاا..
    اما نمیتونی بری ! چرا ؟ چون واسه ترم مهر هم واحد داری ! پس منتظر میمونی با همون رتبه که مجاز شدی ، دانشگاه ها تکمیل ظرفیت میزنن واسه بهمن ماه دانشجو میگیرن ، بعد میری . نه مرخصی اینا تو کار نیست..

نه فوق دیپلم هرجا که بوده باشی مشکل ساز نیست .

5. این کاربر از payam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام...
    تو این مملکت دقیقا کدوم دانشگاه‌های دولتی کارشناسی ناپیوسته میگیرن؟!!!!خو وقتی قرار نیست بگیرن،مرض دارن مگر اصلا ارائه میکنن؟!!! هر دانشگاهی رو که نیگا میکنم، میبینم که کارشناسی ناپیوسته نمیگیرن!!

کسی دانشگاه درست حسابی میتونه معرفی کنه که کامپیوتر(نرم افزار یا هوش!) رو برای ناپیوسته بگیره؟؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه davood.2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    در پناه او...

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    کسی میدونه کی ثبت نام قرار انجام بشه؟
    الان 17 هست اما هیچ اطلاعیه تو سایت نزدن.
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Scientific Moderator farshidshd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    کسی میدونه کی ثبت نام قرار انجام بشه؟
    الان 17 هست اما هیچ اطلاعیه تو سایت نزدن.
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام

هنوز که چیزی نگفتن

9. این کاربر از farshidshd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه damino's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

پس چرا خبري نيست مگه قرار نبود 17 ثبت نام كنيم نزنن زيرش آزمون نگيرنf
    Last edited by damino; 06-06-2012 at 20:45.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mr7 Illusive's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    www.server3ax.in

پيش فرض

ای بابا 18 ام شد هنوز خبری نیست ازدفترچه...

پروفشنال BEHZAD2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

سلام دوستان من الان کارشناسی علمی کاربردی زنجان میخونم اخر ترم 1 هم هستم به نظرتون ارزش داره بیاد دفترچه سراسری بگیرم و غیر انتفاعی قبول شم و زنجان رو ول کنم ایا تطبیق میشه داد دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

کـاربـر بـاسـابـقـه szh_1367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

وقت بخیر

یکی از اشنایان بنده ترم یک کارشناسی نرم افزار علمی و کاربردی هست

در نظر داره که امسال برای کنکور دولتی شرکت کند با هوش و استعدادی که بنده از ایشون سراغ دارم مطمئن هستم که دولتی قبول میشه

بنده میخواستم در مورد تطبیق واحد بیشتر اطلاعات بدست بیاورم ائین نامه ای ، قانونی ، تک ماده ای و .... رو از کجا میتوانم پیدا و مطالعه کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •