تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 335 از 1137 اولاول ... 235285325331332333334335336337338339345385435835 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,341 به 3,350 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

ناظر انجمن دانلود و آپلود nits's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    NeverLand

7

آقا من دو تا سوال دیگه هم دارم !
    ۱- بعضی از بچه ها گفتن دیفرانسیل آموزش : رمزینه تست:خوشخوان
    می خوام بدونم که کسی از شما تو آزمون های قلمچی شرکت می کنه ؟ و نتیجه ی درس خوندن از روی این کتابا(دیفرانسیل) رو دیده؟ (یعنی با خوندن این کتاب درصد بالا می زنه یا نه؟)

۲- من الآن دیفرانسیل تشریحی تفریبا تموم کردم ولینمی تونم تست بزنم به نظر شما چی کار کنم ؟ (آخه کتاب رمزینه رو دیدم خیلی حجیم من وقت نمیکنم همه ی اونو بخونم)

Thanks
    دوست عزیز این چه سوالی هست که شما میپرسی ؟ ( البته با عرض معذرت ) دوستان گفتن که گفتن . من هم گفتم رمزینه خوبه . ولی هر کس از جانب خودش حرف میزنه .
    گیرم که یه نفر خونده و درصد بالایی زده باشه اونوقت شما فکر میکنی اگه بری رمزینه بگیری شما هم خوب تست میزنی ؟ من که هیچ ازمونی شرکت نمیکنم و از خونه خودم از خودم ازمون میگیرم . و خوبم تست میزنم .
    ( البته من فقط واسه دیفرانسیل رمزینه نخوندم . رمزینه دیر اومد . ولی کتابه خوبی هست )

تشریحی چه کتابی خوندی ؟ میدونی چیه . تست زدن فقط یادگرفتن یک سری نکته های ابکی نیست . قبل از هر چیزی باید مفهوم ها رو بلد باشی .
    اگه نمیتونی تست بزنی باید در منابعی که ازشون واسه خوندن دیفرانسیل استفاده میکنی تجدید نظر کنی و یا شیوه ی درس خوندنت رو عوض کنی .

اینکه شما نمیتونی برای اولین بار تست بزنی خوب طبیعیه. فعلا مطالب رو ذهنت کامل هک نشده . بیشتر بچه ها همینطوری هستن . دلیلش اینه که شما بعد از خوندن فوری میری سراغ تستها و فقط به مثالهایی که در منبع اموزشیت هست بسنده کردی . یکم حل تشریحی لازمه . رمزینه هم با اینکه زیاد قابل اتمامه . به حجمش نگاه نکن . سنگ بزرگ علامت نزدن است . تموم میشه .
    انتظار نداری که با یک منبع اموزشی موسق برای اولین بار درصد بالایی بزنی که ؟ کتابهای اموزشی خوب معجزه نمیکنن . این شما هستی که معجزه میکنی . این شما هستی که به اون کتاب ارزش و بها میدی .
    Last edited by nits; 08-01-2010 at 09:46.

2. 2 کاربر از nits بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

ما ترم اول گسسته داشتیم ترم دوم تحلیلی داریم.
    برای تحلیلی کتاب کلاس رمزینه خوبه؟؟
    یه کتاب آموزشی معرفی کنید.

نکنه میخوای از هندسه تحلیلی هم یه غول بسازی مثل دیفرانسیل . ول کن بابا این رمزینه رو .

واسه هندسه تحلیلی کتاب انتشارات مدرسه خوبه . حداقل واسه شما یکی که تا حدودی ازت شناخت پیدا کردم خوبه . با معلم پیش برو . معلمها رو اینقدر اذیت نکن

من میدونم دیگه . الکی میای اینجا پست میزنی که هندسه چی بخرم . بعد از کلی راهنمایی میری همون رمزینه خودت رو میخری

4. 2 کاربر از nits بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

نکنه میخوای از هندسه تحلیلی هم یه غول بسازی مثل دیفرانسیل . ول کن بابا این رمزینه رو .

واسه هندسه تحلیلی کتاب انتشارات مدرسه خوبه . حداقل واسه شما یکی که تا حدودی ازت شناخت پیدا کردم خوبه . با معلم پیش برو . معلمها رو اینقدر اذیت نکن

من میدونم دیگه . الکی میای اینجا پست میزنی که هندسه چی بخرم . بعد از کلی راهنمایی میری همون رمزینه خودت رو میخری
    من که هر چی گشتم رمزینه نبود اون انتشارات مدرسه هم نبود دیگه گاج سبز گرفتم

محمد امین جان اون انتشارات مدرسه که میگی تستیه؟
    چون نگاه کردم ایلخانی پور یه تست هندسه تحلیلی داشت که اونم تالیف سال 82 بود
    Last edited by saeed atletico; 08-01-2010 at 10:11.

6. این کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

آقا من دو تا سوال دیگه هم دارم !
    ۱- بعضی از بچه ها گفتن دیفرانسیل آموزش : رمزینه تست:خوشخوان
    می خوام بدونم که کسی از شما تو آزمون های قلمچی شرکت می کنه ؟ و نتیجه ی درس خوندن از روی این کتابا(دیفرانسیل) رو دیده؟ (یعنی با خوندن این کتاب درصد بالا می زنه یا نه؟)

۲- من الآن دیفرانسیل تشریحی تفریبا تموم کردم ولینمی تونم تست بزنم به نظر شما چی کار کنم ؟ (آخه کتاب رمزینه رو دیدم خیلی حجیم من وقت نمیکنم همه ی اونو بخونم)

Thanks
    ببین چه کتابی بهتر مطالبشو میفهمی این که بچه ها میگن رمزینه خوبه چون اکثرا ازش نتیجه گرفتن ولی ممکنه کتابی که بچه ها میگن خوب نیست بدرد شما بخوره و کارتونو راه بندازه

8. 2 کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Alamate Soal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

پس كتاب 8000 تست گاج براي زيست شناسي 1 خوبه ‌؟

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

من که هر چی گشتم رمزینه نبود اون انتشارات مدرسه هم نبود دیگه گاج سبز گرفتم

محمد امین جان اون انتشارات مدرسه که میگی تستیه؟
    چون نگاه کردم ایلخانی پور یه تست هندسه تحلیلی داشت که اونم تالیف سال 82 بود

نه اموزشیه . قرمز و سفید رنگه . حجمش هم تقریبا اندازه کتاب درسیه . اخر هر فصل یه 50 تایی تست داره

11. این کاربر از nits بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

نه اموزشیه . قرمز و سفید رنگه . حجمش هم تقریبا اندازه کتاب درسیه . اخر هر فصل یه 50 تایی تست داره
    سری
    از مدرسه تا دانشگاه
    رو میگی؟؟

13. این کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

سری
    از مدرسه تا دانشگاه
    رو میگی؟؟

آره . انتشارت مدرسه همون از مدرسه تا دانشگاه دیگه . یه انتشاراته .

15. این کاربر از nits بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    متاسفانه روی خاک!

پيش فرض زبان فارسی همگامان

از دوستانی که زبان فارسی 3 همگامان چاپ 88یا 87 دارن میشه بفرمایید که درس دوم چندتا درسنامه داره و چندتا تست + درس سوم (ویرایش) درسنامه داره یا نه ؟ و در آخر چند کتاب کلاا چند صفحست؟ من چاپ 85 دارم میخوام بدونم تو چاپ جدید فقط تست اضافه شده یا واقعا کار دیگه ای هم کردن الکی دوباره تعویضش نکنم
    ویرایش:
    تو تابستون یه حرفهایی در مورد تغییر شیمی پیش بود که میگفتن قراره کلا عوض بشه حالا عوض شده یا نه؟ من آموزش مبتکران چاپ 87 دارم لازم عوض کنم یا نه؟ کتاب تست شیمی پیش1و2 هم چاپ 86 و تست شیمی 2 پایه چاپ 85 جوابگو امسال هستن یا بدرد نمیخورن ؟؟؟ مطالب عوض شده یا فقط تست جدید اضافه شده
    Last edited by rambo_1386; 09-01-2010 at 00:19.

17. این کاربر از rambo_1386 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    متاسفانه روی خاک!

پيش فرض

امیر جون سرعت عملت منو کشته دمت گرم پس میشه گفت فقط تست به زبان فارسی اضافه شده راستی پست بالایی ویرایش کردم اگه در مورد سوال شیمی هم اطلاعی داری منتظر جوابم

19. 2 کاربر از rambo_1386 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •