تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 334 از 475 اولاول ... 234284324330331332333334335336337338344384434 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,331 به 3,340 از 4743

نام تاپيک: » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

با سلام.
    از نظر دوستان تشکر میکنم. نکته ای که اقا حسام در مورد متفرقه گفتند کاملا راست و دقیق گفتند اصلا برندهای دیگر از چینی ها حتی معروف ترین انها مفت نمی ارزن خدم یک نمونه داشتم فروختمش راحت شدم کلا طوری ساختن که سیستم اندورید توش زیر سوال میره. ایسوس memo pad hd گزینه جالبی هست و حتما میخرمش در مورد مدل بالاتر fonepad هم عالی هست فقط یک سوال دارم این 7 اینچی هست یا 6 اینچ چون سایز صفحه اخر متوجه نشدم. ضمنا لنوو مشخصات خوبی داره فقط ایا لنوو هنگ و مشکلات نداره ضمنا لنوو دقیقا ساخت کجا هست؟ ضمنا نظر شما در مورد Google Nexus 7 inch asus که تو این رنج قیمت نزدیک 700 اومده درست که سیم کارت نمیخوره اون چطوره خیلی تعریف شنیدم و ایا فون پد و مموو پد عالی هست یا نکسوس چیز دیگری است؟ در ضمن نکته ای که میتوات به نکسوس ایراد گرفت نداشتن حافظه خارجی micro sd هست ایا نمونه نکسوس حافظه دار نیست؟ حتی جدیدش 2013 هم نداره. ضمنا اون دوستمون گفت بازی مودرن را اجرا میکنه خوبه و عالی هست. ضمنا میکرو اس دی 32 گیگ روی ایسوس ها بگزارم مشکلی پیش نمیاد و بهتیرن میکرو اس دی کلا چند و مارک چی خوب هست؟ با تشکر از همه دوستان عزیز و ارزوی موفقیت برای دوستان
    سلام.lenovo هم مثل huawei چینی هست دوست عزیز.ولی نمیتونید بهش انگ بی کیفیتی بزنید.تبلت هاشم مثل لپ تاپاش خوب ساخته شده.کیفیت ساخت بدنه شون واقعا فوق العاده است.هنگی هم نداره.درضمن چون اندروید جدید خیلی بهتر و رون تر شده کار باهاش واقعا عالیه.میکرو اس دی هم که خواستی بخری کلاس ۱۰ رو بخر نه کلاس ۴.چون کلاس ۱۰ سرعت بیشتری داره و دیتا بازی رو که روش میریزی به راحتی و بدون لگ اجرا میکنه.مارکهاش هم اونقدر تفاوت زیادی نمیکنه با هم.

2. 2 کاربر از Xerxes-I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hamedsaba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    PERSIQUE

پيش فرض

سلام.lenovo هم مثل huawei چینی هست دوست عزیز.ولی نمیتونید بهش انگ بی کیفیتی بزنید.تبلت هاشم مثل لپ تاپاش خوب ساخته شده.کیفیت ساخت بدنه شون واقعا فوق العاده است.هنگی هم نداره.درضمن چون اندروید جدید خیلی بهتر و رون تر شده کار باهاش واقعا عالیه.میکرو اس دی هم که خواستی بخری کلاس ۱۰ رو بخر نه کلاس ۴.چون کلاس ۱۰ سرعت بیشتری داره و دیتا بازی رو که روش میریزی به راحتی و بدون لگ اجرا میکنه.مارکهاش هم اونقدر تفاوت زیادی نمیکنه با هم.
    با تشکر از دوست گرامی xerxes . بله لب تاپ های لنوو خودم تست کردم عالی هستند و الان که گفتید تبلت انها عالی هست دیگه عالی شد. ضمنا بازی هایی مثل pes و فیفا اینها تست کردین ؟ یک نکته جالب تو لنوو نوشته فیلم برداری 1080 انجام میده یعنی فول اچ دی ایا درسته؟ با سپاس

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

با تشکر از دوست گرامی xerxes . بله لب تاپ های لنوو خودم تست کردم عالی هستند و الان که گفتید تبلت انها عالی هست دیگه عالی شد. ضمنا بازی هایی مثل pes و فیفا اینها تست کردین ؟ یک نکته جالب تو لنوو نوشته فیلم برداری 1080 انجام میده یعنی فول اچ دی ایا درسته؟ با سپاس
    سلام.واقعیتش چون من نمیتونم با اینترنتم زیاد دانلود کنم از بازی های سنگین فقط هموم مدرن کمبت رو دانلود کردم و هیچ مشکلی نداشت.کیفیت دوربینش هم تو روز خوبه اما متاسفانه فلاش ال ای دی ندازه و تو شب عکس هاش خوب در نمیاد واین یکی از ضعف هاش هست ولی خوب باتوجه به قیمتش میشه گفت عالیه.

5. این کاربر از Xerxes-I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز esi222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام.واقعیتش چون من نمیتونم با اینترنتم زیاد دانلود کنم از بازی های سنگین فقط هموم مدرن کمبت رو دانلود کردم و هیچ مشکلی نداشت.کیفیت دوربینش هم تو روز خوبه اما متاسفانه فلاش ال ای دی ندازه و تو شب عکس هاش خوب در نمیاد واین یکی از ضعف هاش هست ولی خوب باتوجه به قیمتش میشه گفت عالیه.
    سلام
    دوست عزیز،ایشون از کیفیت فیلم برداری پرسیدن،نه از عکسبرداری و فاقد فلاش LED بودن !!!

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

با سلام.
    از نظر دوستان تشکر میکنم. نکته ای که اقا حسام در مورد متفرقه گفتند کاملا راست و دقیق گفتند اصلا برندهای دیگر از چینی ها حتی معروف ترین انها مفت نمی ارزن خدم یک نمونه داشتم فروختمش راحت شدم کلا طوری ساختن که سیستم اندورید توش زیر سوال میره. ایسوس memo pad hd گزینه جالبی هست و حتما میخرمش در مورد مدل بالاتر fonepad هم عالی هست فقط یک سوال دارم این 7 اینچی هست یا 6 اینچ چون سایز صفحه اخر متوجه نشدم. ضمنا لنوو مشخصات خوبی داره فقط ایا لنوو هنگ و مشکلات نداره ضمنا لنوو دقیقا ساخت کجا هست؟ ضمنا نظر شما در مورد Google Nexus 7 inch asus که تو این رنج قیمت نزدیک 700 اومده درست که سیم کارت نمیخوره اون چطوره خیلی تعریف شنیدم و ایا فون پد و مموو پد عالی هست یا نکسوس چیز دیگری است؟ در ضمن نکته ای که میتوات به نکسوس ایراد گرفت نداشتن حافظه خارجی micro sd هست ایا نمونه نکسوس حافظه دار نیست؟ حتی جدیدش 2013 هم نداره. ضمنا اون دوستمون گفت بازی مودرن را اجرا میکنه خوبه و عالی هست. ضمنا میکرو اس دی 32 گیگ روی ایسوس ها بگزارم مشکلی پیش نمیاد و بهتیرن میکرو اس دی کلا چند و مارک چی خوب هست؟ با تشکر از همه دوستان عزیز و ارزوی موفقیت برای دوستان
    سلام
    لطفا سایز رو بزرگ نکنید تا نظم تاپیک بهم نخوره.ممنون
    این مدل ASUS عالیه
    FonePad me372cg

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز،ایشون از کیفیت فیلم برداری پرسیدن،نه از عکسبرداری و فاقد فلاش LED بودن !!!
    چشم.حالا چرا میزنید؟
    فیلمبرداری ۱۲۸۰*۷۲۰ با سرعت ۲۹ فریم بر ثانیه
    عکس با رزولوشن ۲۵۶۰*۱۹۲۰

9. این کاربر از Xerxes-I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام
    تبلت در حدود 400 تومن که مناسب برای وبگردی و مشاهده ی فایل های pdf باشه رو چه پیشنهاد میدید؟
    نظر خودم innovel 710b است که با تخفیف ویژه ای که دیجی کالا زده خیلی عالیه نظر شما چیه؟

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

چشم.حالا چرا میزنید؟
    فیلمبرداری ۱۲۸۰*۷۲۰ با سرعت ۲۹ فریم بر ثانیه
    عکس با رزولوشن ۲۵۶۰*۱۹۲۰
    نزدم
    اگه لهنم تند بود ببخشید
    آخه مقوله ی فیلم و عکس ربطی به هم ندارن.یعنی اگه صرفا پیکسل عکس بالایی داشته باشه حتما فیلم برداریش هم بالا نیست... !
    اما بازم منظور حرفو نگرفتیا
    اینکه سایزش اینفده و با این فریم فیلم میگیره یا سایز عکسش فلانه،اینارو همرو تو سایتا میشه فهمید
    منظور اینه که شمایی که این مدل رو داری و باهاش کار کردی به عنوان یه یوزر از کیفیت فیلم برداریش راضی هستی؟ واقعا 720p هستش یا اینکه فقط سایزش 720p و کیفیت بالایی نداره؟
    Last edited by esi222; 18-11-2013 at 14:24.

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

نزدم
    اگه لهنم تند بود ببخشید
    آخه مقوله ی فیلم و عکس ربطی به هم ندارن.یعنی اگه صرفا پیکسل عکس بالایی داشته باشه حتما فیلم برداریش هم بالاس...
    اما بازم منظور حرفو نگرفتیا
    اینکه سایزش اینفده و با این فریم فیلم میگیره یا سایز عکسش فلانه،اینارو همرو تو سایتا میشه فهمید
    منظور اینه که شمایی که این مدل رو داری و باهاش کار کردی به عنوان یه یوزر از کیفیت فیلم برداریش راضی هستی؟ واقعا 720p هستش یا اینکه فقط سایزش 720p و کیفیت بالایی نداره؟
    آها.ببین تو روز هم عکسبرداریش هم فیلمبرداریش خیلی خوبه.هیچ مشکلی نداره.اینو تضمین میکنم.میکروفونش هم خیلی قویه.اما شب خوب نیست.در کل دوربینش معمولیه.واقعیتش من با تبلت زیاد عکسبرداری و فیلمبرداری نمیکنم اما اگه سطح انتظارتون زیاد بالانیست راضی کننده است.تبلت های دیگه هم دوربینشون در همین حده فوقش یه فلاش ال ای دی دارند واسه شب.

13. 2 کاربر از Xerxes-I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

آها.ببین تو روز هم عکسبرداریش هم فیلمبرداریش خیلی خوبه.هیچ مشکلی نداره.اینو تضمین میکنم.میکروفونش هم خیلی قویه.اما شب خوب نیست.در کل دوربینش معمولیه.واقعیتش من با تبلت زیاد عکسبرداری و فیلمبرداری نمیکنم اما اگه سطح انتظارتون زیاد بالانیست راضی کننده است.تبلت های دیگه هم دوربینشون در همین حده فوقش یه فلاش ال ای دی دارند واسه شب.
    حالا شد
    من خودم به شخصه ASUS ME372cg رو می پسندم.احتمالا چند وقت دیگه میخرمش
    که اونم فیلم برداریش 1080p هستش.
    قابلیت مکالمه هم داره.
    کیفیت صدای عالی داره جوری که جایزه هم گرفته...

15. 2 کاربر از esi222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •