تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 333 از 447 اولاول ... 233283323329330331332333334335336337343383433 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,321 به 3,330 از 4469

نام تاپيک: مشاوره در مورد خرید مودم وایرلس

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی
    فقط در مورد کارایی این دو پورت usb و ewan یه توضیحی میدی؟؟
    بعد برای خونه 100 متری 1 طبقه همین مودم 2730u هم جواب میده یا نه؟؟
    بعد این که میگی وایرلسش 300 مگه مگه چقدر تو سرعت تاثیر میزاره؟من اینترنتم 2 مگه آیا تفاوت فاحشی دارن این 2 مدل؟؟؟
    Ethernet WAN (EWAN) offers another broadband connectivity option for connecting to Cable, VDSL or Fiber modems
    USB Port for Storage Sharing, Printer Sharing, 3G Modem
    بستگی به ضخامت دیوارها و مصالح بکار رفته در اونها داره اما بطورکلی آره جواب میده
    نه تاثیری نداره اما مساله فقط سرعت بالا که نیست ! پوشش بهتر وایرلس هم مطرح هست !

2. 3 کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام
    میخواستم یه مودم وایرلس بگیرم
    به چه نکاتی باید توجه کنم؟
    تا حالا مودم وایرلس نگرفتم
    یه مودم خوب چه ویژگی های داره؟
    بردش ، سرعتش و....

کاربردمم برای وای فای گوشیمه

ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه DragonVsPhoenix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام
    میخواستم یه مودم وایرلس بگیرم
    به چه نکاتی باید توجه کنم؟
    تا حالا مودم وایرلس نگرفتم
    یه مودم خوب چه ویژگی های داره؟
    بردش ، سرعتش و....

کاربردمم برای وای فای گوشیمه

ممنون
    به نظر من مساحت خونت هم هر چقدر کم باشه بهتره رو یه مودم دو آنتن فکر کنی یعنی حداقل tplink 8968 بردار اگه دیگه خیلی خصیصی dlink 2750 white ،از اینا ارزونتر دیگه خریدش به نظر من صلاح نیست. اگه احساس میکنی در آینده قرار از مودمت استفاده سنگین داشته باشی مثلا قرار اطلاعات هارد اکسترنالت رو لپ تاپ، تلویزیون، موبایل، تبلت و ... به کمک مودم به اشتراک بزاری بهتره حداقل tplink 9870 برداری. اگه احساس میکنی بودجت قویه(نزدیک 500 تومن!) و در آینده قرار وسایلی رو بخری که از استاندارد ac پشتیبانی کنن مثل روتر asus rt-n66ac یا مودم dlink 2890al ولی به علت قیمت بالاش هنوز ارزش خرید ندارن.

5. این کاربر از DragonVsPhoenix بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mohammad.asghari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام بچه ها م یه مودم 2750 دی لینک گرفتم میشه یه اموزش تصویری از نصبش بدارید و نوع رمز گذاشتن.ممنون.سی دی رام من ضعیفه نمیتونم متاسفانه نصب کنم ممنون میشم اگه توضیح کاملی بدید

بعد مشکیش97 بود سفید102 چه فرقی میکنه مگه با هم من سفید گرفتم
    Last edited by mohammad.asghari; 01-03-2014 at 22:30.

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb_hamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

از انتن دهی 8968 راضی نیستم.کنار مودم با گوشی سرچ میکنم 100% و چندین مودم dlink و یک broadcom رو میگیره با سگنال بالای 80%
    در انتهای خانه(حدود 22 متر با وجود دو دیوار) سیگنال مودم من میشه 60% و در بخش هایی از خونه کلا قطع میشه ولی مودم هایی که در حالت قبلی بودن رو هنوز نشون میده با سگنال بالای 50%
    البته طبقه ی بالا و پایین رو با پوشش 70% ساپورت میکنه.من فکر میکنم امواج رو توو سطح خیلی گسترش نمیده نسبت به عمق
    (راستی broadcom مارک مودم هستش؟خیلی دامنه ی سیگنالش زیاده و اکثر جا های خونه بالای 80% هستش)
    dlink 2750 مشکیش رو یکی از آشنایان دور خریده و میگه 2 طبقه رو راحت جواب میده(اینترنت مخابرات داره).عوض کنم با این مدل؟
    یه سوال دیگه: تفاوتی وجود داره اگه کابل lan به پورتی غیر از پورت lan/wan وصل باشه؟من امروز تازه متوجه شدم باید به پورت 4 وصل میکردم که lan/wan هستش و تا الان به پورت 1 متصل بود
    Last edited by dvb_hamed; 01-03-2014 at 22:55.

اگه نباشه جاش خالی می مونه DragonVsPhoenix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

از انتن دهی 8968 راضی نیستم.کنار مودم با گوشی سرچ میکنم 100% و چندین مودم dlink و یک broadcom رو میگیره با سگنال بالای 80%
    در انتهای خانه(حدود 22 متر با وجود دو دیوار) سیگنال مودم من میشه 60% و در بخش هایی از خونه کلا قطع میشه ولی مودم هایی که در حالت قبلی بودن رو هنوز نشون میده با سگنال بالای 50%
    البته طبقه ی بالا و پایین رو با پوشش 70% ساپورت میکنه.من فکر میکنم امواج رو توو سطح خیلی گسترش نمیده نسبت به عمق
    (راستی broadcom مارک مودم هستش؟خیلی دامنه ی سیگنالش زیاده و اکثر جا های خونه بالای 80% هستش)
    dlink 2750 مشکیش رو یکی از آشنایان دور خریده و میگه 2 طبقه رو راحت جواب میده(اینترنت مخابرات داره).عوض کنم با این مدل؟
    با گوشی از فاصله 22 متری با دوتا دیوار 60% خیلیم خوبه عوض نکن.

9. این کاربر از DragonVsPhoenix بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mohammad.asghari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام بچه ها م یه مودم 2750 دی لینک گرفتم میشه یه اموزش تصویری از نصبش بدارید و نوع رمز گذاشتن.ممنون.سی دی رام من ضعیفه نمیتونم متاسفانه نصب کنم ممنون میشم اگه توضیح کاملی بدید

بعد مشکیش97 بود سفید102 چه فرقی میکنه مگه با هم من سفید گرفتم
    اقا خواهشا اینو یکی جواب بده کارم رو هواست.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

یه سوال دیگه: تفاوتی وجود داره اگه کابل lan به پورتی غیر از پورت lan/wan وصل باشه؟من امروز تازه متوجه شدم باید به پورت 4 وصل میکردم که lan/wan هستش و تا الان به پورت 1 متصل بود
    آنتنهارو جا به جا کن شاید تغییری حاصل شد زاویه آنتنها رو هم تغییر بده
    ضخامت و مصالح بکار رفته در دیوارها ؟؟
    عوض کنی که چی بخری ؟؟
    نه فرقی نمیکنه به کدوم پورت وصل کنی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

به نظر من مساحت خونت هم هر چقدر کم باشه بهتره رو یه مودم دو آنتن فکر کنی یعنی حداقل tplink 8968 بردار اگه دیگه خیلی خصیصی dlink 2750 white ،از اینا ارزونتر دیگه خریدش به نظر من صلاح نیست. اگه احساس میکنی در آینده قرار از مودمت استفاده سنگین داشته باشی مثلا قرار اطلاعات هارد اکسترنالت رو لپ تاپ، تلویزیون، موبایل، تبلت و ... به کمک مودم به اشتراک بزاری بهتره حداقل tplink 9870 برداری. اگه احساس میکنی بودجت قویه(نزدیک 500 تومن!) و در آینده قرار وسایلی رو بخری که از استاندارد ac پشتیبانی کنن مثل روتر asus rt-n66ac یا مودم dlink 2890al ولی به علت قیمت بالاش هنوز ارزش خرید ندارن.
    خیلی ممنون
    یه سوال: کلا مارک TpLink یا DLink ؟
    مثلا D-Link 2750U چطوره؟

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من میخوام یک مودم وایرلس بگیرم ، که احتمالا همزمان هم PC و هم تبلت بخواد ازش استفاده کنه ، باید مودم دو انتن بگیرم یا تک انتن هم کافیه؟
    پیشاپیش مرسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •