تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 333 از 434 اولاول ... 233283323329330331332333334335336337343383433 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,321 به 3,330 از 4332

نام تاپيک: بحث و گفتگو ويژه خانم ها ||| ورود آقایان مـــمـــنـــوع |||

پروفشنال Snow_Girl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Your Heart

پيش فرض

من پسرم .................................................. .......يوها ها ها.......
    پسرا اينجا پسرا اونجا پسرا همه جا.............................................. .

مي گم شما دخترا هم بي كارينا حموم عمومي مجازي درست كردين.........
    لا اقل تاپيك شوهر يابي......... چيزي ميزدين.......شايد يه شاهزاده سوار بر ماكسيماي سفيد عدالت پيدا ميشد بياد خواستگاريتون........................خ وب ديگه كاري باتون ندارم.............فقط اميد وارم همتون بترشيد....
    ey doroghgo. pesara haghe vared shodan be inja ro nadaran. mikhay hazf beshy az p30world

حـــــرفـه ای saye's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    mirror

پيش فرض

نگار جو ن آی گفتی....
    چقدر بدم میاد از این دخترها که پسرهای بیچاره رو هم منحرف میکنند
    به نظر من هم در این شرایط مقصر اصلی دخترا هستن
    بعد پسرها هستن که میرن طرف این دخترا
    اصلا کسی بهشون اهمیتی نده مطمئنا این کارا رو نمیکنن
    یا هم بدتر میکنن که نظر دیگران رو جلب کنن

پروفشنال winter+girl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

پس اگه غیبت نیست و بحث اینجا کشیده بگم بعضی دخترا فقط به علت تنهایی با یکی که نه با چند نفر دوست میشن اگه تعدادشون زیاده حداقل یکی رو واقعا دوست دارن یکی خوب خرج میکنه یکی درس خونه یکی خوشگله ....
    آخه گناهه ما دخترا چیه که الان پسر ایده آل پیدا نمیشه پسری که هم قشنگ باشه هم تحصیلکرده هم پولدار هم غیر خسیس و .... این پسر ها رو باید اصلاح کرد اما گذشته از شوخی سبک بازی داریم تا سبک بازی بعضی ها واقعا قصدشون از بعضی کارا جلب توجه و خود نمایی نیست اما پسرا یا بعضی های دیگه این فکر و میکنن راه دور نریم من خودم اصلا از پسرا خوشم نمیاد اما وقتی ذوق میکنم نمیتونم جلوی خودمو بگیرم تو خیابون هم باشه بلند ذوق میکنم چون اگه نکنم رو دلم میمونه من طرفدار آزادی ام مگم اگه یه پسر میتونه تو خیابون بلند بخنده دخترا گناهشون چیه؟؟؟البته چون نمیشه نظر مردم رو عوض کرد واسه همین مثلا خودم رعایت میکنم اما اگه یبار از دستم در رفت یعنی دارم جلب توجه میکنم؟؟؟ اینکه دوست دارم وقتی بارون میاد سرمو بگیرم بالا تا صورتم خیس شه یا واسه خودم وقتی تنهام شکلات بخورم یا چیپس حالا چیپسه وسط خیابون صدا میخوره من چیکار کنم نمیتونم که آرزو به دا بمونم؟؟؟ مثلا این پسرا دختر عشق بارون ندیدن تقصیر منه؟؟؟ مثلا من آدم جیغ جیغی ام وقتی دارم تو پارک برف بازی میکنم جیغ میزنم تقصیر منه؟؟؟
    حالا این من یه مثالی بود من نه یه دختر شبیه من گاهی ما خود مون واسه خودمون دیواری درست میکنیم از باید ها و نباید ها اونوقت میگیم چرا جامعه ....
    بازم میگم من خودم هم از سبک بازی خوشم نمیاد اما چه ایراد داره دخترا هم خوش باشن؟؟؟ خیلی ها اصلا قصد جلب توجه ندارن ناز کردن تو ذاتشونه مثل خودم که مثلا یه طوری حرف میزنم که انگار منظور دارم واسه همین مجبورم وقتی یبار هم مجبورم با یه پسر صحبت کنم بیشتر با اشاره یچیز بگم حالا این من یه مثال بود

حـــــرفـه ای saye's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    mirror

پيش فرض

پس اگه غیبت نیست و بحث اینجا کشیده بگم بعضی دخترا فقط به علت تنهایی با یکی که نه با چند نفر دوست میشن اگه تعدادشون زیاده حداقل یکی رو واقعا دوست دارن یکی خوب خرج میکنه یکی درس خونه یکی خوشگله ....
    آخه گناهه ما دخترا چیه که الان پسر ایده آل پیدا نمیشه پسری که هم قشنگ باشه هم تحصیلکرده هم پولدار هم غیر خسیس و .... این پسر ها رو باید اصلاح کرد اما گذشته از شوخی سبک بازی داریم تا سبک بازی بعضی ها واقعا قصدشون از بعضی کارا جلب توجه و خود نمایی نیست اما پسرا یا بعضی های دیگه این فکر و میکنن راه دور نریم من خودم اصلا از پسرا خوشم نمیاد اما وقتی ذوق میکنم نمیتونم جلوی خودمو بگیرم تو خیابون هم باشه بلند ذوق میکنم چون اگه نکنم رو دلم میمونه من طرفدار آزادی ام مگم اگه یه پسر میتونه تو خیابون بلند بخنده دخترا گناهشون چیه؟؟؟البته چون نمیشه نظر مردم رو عوض کرد واسه همین مثلا خودم رعایت میکنم اما اگه یبار از دستم در رفت یعنی دارم جلب توجه میکنم؟؟؟ اینکه دوست دارم وقتی بارون میاد سرمو بگیرم بالا تا صورتم خیس شه یا واسه خودم وقتی تنهام شکلات بخورم یا چیپس حالا چیپسه وسط خیابون صدا میخوره من چیکار کنم نمیتونم که آرزو به دا بمونم؟؟؟ مثلا این پسرا دختر عشق بارون ندیدن تقصیر منه؟؟؟ مثلا من آدم جیغ جیغی ام وقتی دارم تو پارک برف بازی میکنم جیغ میزنم تقصیر منه؟؟؟
    حالا این من یه مثالی بود من نه یه دختر شبیه من گاهی ما خود مون واسه خودمون دیواری درست میکنیم از باید ها و نباید ها اونوقت میگیم چرا جامعه ....
    بازم میگم من خودم هم از سبک بازی خوشم نمیاد اما چه ایراد داره دخترا هم خوش باشن؟؟؟ خیلی ها اصلا قصد جلب توجه ندارن ناز کردن تو ذاتشونه مثل خودم که مثلا یه طوری حرف میزنم که انگار منظور دارم واسه همین مجبورم وقتی یبار هم مجبورم با یه پسر صحبت کنم بیشتر با اشاره یچیز بگم حالا این من یه مثال بود
    خوب عزیزم حرف ما هم همینه
    مطمئن هستم تک تک دخترایی که اینجا هستن دوست دارن بارون به صورتشون بخوره
    یا شبا برای پیاده روی برن بیرون یا .......................
    ولی خوب جلف بازی یه مسئله دیگس که واقعا تو خون برخی میجوشه
    نمیدونم چرا هم دخترا و هم پسرا تو جمع خودشون فرقی نمیکنه
    البته جمع نمیبندم اکثرا زود جو زده میشن و همون موقه هستش که برخی اعمال ناشایست ازشون سر میزنه
    دوست دارن جلوی دوستاشون کم نیارن و یا ....

آخر فروم باز mehraria's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

عزيزم اصلا اشكالي نداره كه يه دختر تو خيابون ذوق كنه يا زير بارون سرشا بالا كنه يا موقع برف بازي با دوستاش داد و بيداد كنه
    ناز و عشوه هم همونطور كه دوستان اشاره كردند مختص ذات زنانه هست .
    منظور ما حركات و رفتاري هست كه تابلو بيان ميكنه منظور طرف را!
    عزيز جان در مورد اقايون ايده ال هم اين كه : درست كه يكي قيافه جالبي داره يكي ثروت قابل توجهي داره يكي تحصيلكرده هست و ....ولي بدون امكان نداره تمام اين موارد توي يه فرد جمع شده باشند و اوني كه قيافه خوبي داره ممكنه بدي ذاتي داشته باشه يا بالعكس
    مهم اينه كه معيار شناخت انسانها قلبشون باشه نه جيب و قيافه و مدركشون.

حـــــرفـه ای Maggy_P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منم با نظر مژگان جان موافقم
    من كه وقتي اين جور دخترا رو ميبينم به جاي اونا خجالت ميكشم
    واقعا اونا با اين كار شعورشون رو نشون ميدن!
    مهم اينه كه معيار شناخت انسانها قلبشون باشه نه جيب و قيافه و مدركشون.
    با اين جمله كاملا موافقم

داره خودمونی میشه ZIBAYEKHOFTE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    بابا دمتون گرم خانمهای محترم تاپیکتون 1دونه ام پایین نمیاد
    موفق باشید

داره خودمونی میشه sepide***'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

من پسرم .................................................. .......يوها ها ها.......
    پسرا اينجا پسرا اونجا پسرا همه جا.............................................. .

مي گم شما دخترا هم بي كارينا حموم عمومي مجازي درست كردين.........
    لا اقل تاپيك شوهر يابي......... چيزي ميزدين.......شايد يه شاهزاده سوار بر ماكسيماي سفيد عدالت پيدا ميشد بياد خواستگاريتون........................خ وب ديگه كاري باتون ندارم.............فقط اميد وارم همتون بترشيد....
    شوهر و می خوایم چی کار؟؟
    من خودمو میگم...هر وقت خواستم تنوعی بشه و به بدبختیهام اضافه کنم شوهر میکنم
    تا همش زیر اطاعت مادر شوهر و خواهر شوهر باشم ....اه اه اه

پروفشنال negar20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ‏Tehran

پيش فرض

شوهر و می خوایم چی کار؟؟

موافقم سپيده جون ولي بعضي ها دلايل آدم رو قبول ندارن و يا فكر ميكنن خواستگار نداري داري ميترشي يا عيب و ايرادي داري كه ازدواج نميكني. شايد يه نفر دوست داره سن بالا ازدواج كنه.

البته نه ديگه تو اين سن

من با نظرات سايه و مگي و مژگان موافقم.

حـــــرفـه ای Asalbanoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

شوهر و می خوایم چی کار؟؟
    سلام
    عزیزم این یه نگاه کاملا ابتدایی و سطحی به ازدواج است.انشالله سالها بعد زندگیت حتما نظرت عوض می شه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •