تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3325 از 3345 اولاول ... 232528253225327533153321332233233324332533263327332833293335 ... آخرآخر
نمايش نتايج 33,241 به 33,250 از 33450

نام تاپيک: 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

سلام
    من از این نرم افزار روی هواوی میت 10 در گذشته و روی شیائومی poco F3 و mi 10T در حال حاضر استفاده میکنم و باگ خاصی ندیدم که اطلاعات اشتباه بده. البته قبلا باگ های رو روی گوشی سامسونگ دوستان دیدم ولی به هر حال چشم، موقعیتش پیش بیاد اونم میزارم.
    سلام سعید جان خوبی؟ باگ هست عزیز من این فرکانس اصلا تو ایران استفاده نمیشه و این برنامه هم زیاد دقیق نیست و من هم باگ 4ca ایمان گفت رو تایید میکنم برام هم پیش اومده گوشی که 3ca بیشتر پشتیبانی نمیکنه رو 4ca نشون میده (یا اگرم بشه برای lte استفاده نمیشه) ن تو ایران تو هیچ کشور خاورمیانه من ندیدم
    مراجعه کن به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و لیست فرکانس ها همینطور که میبینی این باند برای ناحیه امریکا هست و دور از حالا لاینسس ها

روی uplink با باند ۳ هم پوشانی دارن و تداخل ایجاد میشه
    همینطور روی داون لینک روی باند ۱
    پس کلا قضیه اش منتفیه و باگی بیشتر نیست

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام سعید جان خوبی؟ باگ هست عزیز من این فرکانس اصلا تو ایران استفاده نمیشه و این برنامه هم زیاد دقیق نیست و من هم باگ 4ca ایمان گفت رو تایید میکنم برام هم پیش اومده گوشی که 3ca بیشتر پشتیبانی نمیکنه رو 4ca نشون میده (یا اگرم بشه برای lte استفاده نمیشه) ن تو ایران تو هیچ کشور خاورمیانه من ندیدم
    مراجعه کن به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و لیست فرکانس ها همینطور که میبینی این باند برای ناحیه امریکا هست و دور از حالا لاینسس ها

روی uplink با باند ۳ هم پوشانی دارن و تداخل ایجاد میشه
    همینطور روی داون لینک روی باند ۱
    پس کلا قضیه اش منتفیه و باگی بیشتر نیست
    آقا سعید گفت که تجهیزات‌ نصب شده برا رفع ابهام عکس تجهیزاتشا بذارند با تشکر
    Last edited by eightskh; 27-10-2021 at 06:26.

تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

باند 4 در واقع از دو فرکانس استفاده میکنه رنج 1755-1710 مگاهرتز برای Uplink و رنج 2155-2110 مگاهرتز برای downlink و این باند به AWS-1 معروف است.
    این باند بصورت نقطه ی و تست فعال شده
    در استان هرمزگان و تجهیزات اریکسون
    نقاطی از شهرهای که ترافیک بالا بوده و انسداد ترافیکی بدلیل کمبود ظرفیت فرکانسی بوجود آمده سکتور با سکتور TD-FD تعویض و RRU های جدید نصب شده و فرکانس 2300 یا همون باند 40 فعال شده ، بیشتر مراکز استان ها و شهرهای پرجمعیت
    ببینید اضاف شدن کریرهای جدید و در کل توسعه نودهای شبکه با توجه به ترافیک شبکه و لینک سایت هست و شما در تمامی سایت ها انتظار فعالسازی تمام کریر ها رو نداشته باشید.
    اپراتور ها از هر فرکانسی استفاده کنند از قبل هماهنگی ها رو انجام داده و مجوز های لازم رو گرفتند و خودسرانه نمیتونن از فرکانس ها استفاده کنند.
    آقا سعید میشه عکس تجهیزاتشا بذارید تا رفع ابهام شه!!!!با نشکر
    Last edited by eightskh; 27-10-2021 at 06:28.

5. این کاربر از soheilsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

آقا سعید گفت که تجهیزات‌ نصب شده پس شده با تشکر
    اولن که من رو شما هیچ ریپی نزدم
    دوم با تمام احترام شما کوری؟ یا چی؟‌اصن خوندی چی نوشتم؟ فقط خواستی خاک انداز باشی؟
    دو نفر ادم که کلشون ۲۴ ای تو سلولاره و دارن میگن باگ داره اون برنامه اطلاعات غلط میده ! شما میگی تجهیزات سعید تایید کرد؟ مرسی منتظر بودیم تا تو بگی بعضی از کاسب ها و پاکستانیا جنس هایی وارد کشور میکنن که خدایش هیچ جوره سخته پاین اومدن از روشونمن میگم لاینسس تداخل باگ تو میگی تجهیزات؟ شمام عین این اقا پوریا که فن ایرانسله فقط حساسیت دارید رو برند ایرانسل؟ یا ن ازین ادمای عرزشی هستی که تو تویتر پره و هشتگ میزنه ایران قوی و ... تو کو عروسی شده؟
    حیف که شیافومی الان دم دست ندارم والا با اسکرین شات و ویدیو بهت نشون میدادم که گوشی که 3ca بیشتر ساپورت نداره چطوری 4ca میزنه!
    این باند جز محالات که اصن تو ایران استفاده شه!
    چونکه نمیشه! و اصلا برای ریجن ایران نیست کلا این فرکانس برای استفاده تو قاره امریکاس که برعکس ایران باند های ۱ و ۳ که داره استفاده میکنه و همچین فرکانس های ۱ ۳ تو امریکا استفاده نمیشه
    3gpp هم این وسط اصلا استاندارد اصلا هیچ به هیچه گوه بگیرین اونو بابا ITU رو چیکا میکنی اون دیگه منتظر تایید و اجازه شما بود که الان دادید؟
    اصن اره اقا ... توش همچین باندی اصلا اضافه شده تداخل و اینا هم کشکه و ... تا کوالکام اپدیت نده نمیشه ازین باند هم به عنوان تجمیع استفاده کرد! همچین شیمه ای ما نداریم! هیچ کشور هیچ جای دنیا و سازنده ای تاحالا استفاده نکرده! چون تداخل دارن
    ایرانسل چطو ۱ شبه میاد رو این فرکانس گوشی هم یه شبه وصل میشه تجمیع هم میکنه بدون اپدیت و هیچی و ...

وقتی در مورد چیزی هنوز اطلاعات کافی ندارید اظهار نظر نکنید و اسکی از حرف کسی نرید

ایشون بره ی گوشی سامسونگ بیاره که با سرویس مد نشون بده که به همچین باندی وصل شده یا نمیخواد خودش رو کلی عذاب بده سامسونگ رو میشه باند رو لاک کنه !

هیچ برنامه ای برای چیپست های کوالکام به دقت network signal guru نیست که دقیق نشون بده که نیازمند روت هستش و نصب درایور

در ثانی شما اسکرین شات رو باز ببین bw رو که داره نشون میده فقط دو کریر تجمیعه و این جلوی چشتون خودش ی باگ هستش
    Last edited by MMDFullHD; 27-10-2021 at 01:37.

تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

اولن که من رو شما هیچ ریپی نزدم
    دوم با تمام احترام شما کوری؟ یا چی؟‌اصن خوندی چی نوشتم؟ فقط خواستی خاک انداز باشی؟
    دو نفر ادم که کلشون ۲۴ ای تو سلولاره و دارن میگن باگ داره اون برنامه اطلاعات غلط میده ! شما میگی تجهیزات سعید تایید کرد؟ مرسی منتظر بودیم تا تو بگی بعضی از کاسب ها و پاکستانیا جنس هایی وارد کشور میکنن که خدایش هیچ جوره سخته پاین اومدن از روشونمن میگم لاینسس تداخل باگ تو میگی تجهیزات؟ شمام عین این اقا پوریا که فن ایرانسله فقط حساسیت دارید رو برند ایرانسل؟ یا ن ازین ادمای عرزشی هستی که تو تویتر پره و هشتگ میزنه ایران قوی و ... تو کو عروسی شده؟
    حیف که شیافومی الان دم دست ندارم والا با اسکرین شات و ویدیو بهت نشون میدادم که گوشی که 3ca بیشتر ساپورت نداره چطوری 4ca میزنه!
    این باند جز محالات که اصن تو ایران استفاده شه!
    چونکه نمیشه! و اصلا برای ریجن ایران نیست کلا این فرکانس برای استفاده تو قاره امریکاس که برعکس ایران باند های ۱ و ۳ که داره استفاده میکنه و همچین فرکانس های ۱ ۳ تو امریکا استفاده نمیشه
    3gpp هم این وسط اصلا استاندارد اصلا هیچ به هیچه گوه بگیرین اونو بابا ITU رو چیکا میکنی اون دیگه منتظر تایید و اجازه شما بود که الان دادید؟
    اصن اره اقا ... توش همچین باندی اصلا اضافه شده تداخل و اینا هم کشکه و ... تا کوالکام اپدیت نده نمیشه ازین باند هم به عنوان تجمیع استفاده کرد! همچین شیمه ای ما نداریم! هیچ کشور هیچ جای دنیا و سازنده ای تاحالا استفاده نکرده! چون تداخل دارن
    ایرانسل چطو ۱ شبه میاد رو این فرکانس گوشی هم یه شبه وصل میشه تجمیع هم میکنه بدون اپدیت و هیچی و ...

وقتی در مورد چیزی هنوز اطلاعات کافی ندارید اظهار نظر نکنید و اسکی از حرف کسی نرید

ایشون بره ی گوشی سامسونگ بیاره که با سرویس مد نشون بده که به همچین باندی وصل شده یا نمیخواد خودش رو کلی عذاب بده سامسونگ رو میشه باند رو لاک کنه !

هیچ برنامه ای برای چیپست های کوالکام به دقت network signal guru نیست که دقیق نشون بده که نیازمند روت هستش و نصب درایور

در ثانی شما اسکرین شات رو باز ببین bw رو که داره نشون میده فقط دو کریر تجمیعه و این جلوی چشتون خودش ی باگ هستش

اولن من کور نیستم اقای محترم من توهینی نکردم شما میخوای توهین بکنی اون بحثش جداهه من عرزشی نیستم حالا عکس شهید گذاشتم مفهومش عرزشی بودنه بعد هم آقا سعید گفته بود سکتور ها عوض شده به fd/tdبرا همین گفتم بعدشم اگه خونده باشید گفتم که برا تایید حرفشون آقا سعید عکس تجهیزات دکل جدیدا رو بذارند. دومن من کارمند ایرانسل نیستم که طرفداریشو بکنم از طرز صحبت شما خیلی ناراحت شدم فکرشو نمیکردم شما اینطوری باشی. اتفاقن خود آقا سعید گفته این فرکانس در آمریکا اختصاصی اضافه میشه کور که نیستم با آقا سعیدم فامیلی ندارم که طرفداریشو بکنم ولی براتون متاسفم با این طرز صحبت اتفاقن من یکی از دنبال کننده های شما بودم مثلن وقتی شما باند 40رو گفتی یا تست سرعت میذاشتی یا غیره ازت خوشم اومد گفتم فن حریفی با اخلاقی اما خودتو امشب با این طرز صحبت خراب کردی. فروم جای بحث و تبادل نظرات با احترامه نه توهین که.اینجا افراد مبتدی میاند که از افرادی مثل شما اطلاعات کافی و جامع به دست بیارند اگه این طور باشه که نمیشه فروم اومد یکی از دوستان گفت به خاطر همین موضوعات گفت دیگه دو ساله فروم نمیاد اونم عرزشی نیست البته. من دنبال کشیدن بحث ندارم بازم ممنون که تست سرعت و.... میذاشتی. باتشکر
    Last edited by eightskh; 27-10-2021 at 06:42.

8. این کاربر از eightskh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

از دوستم میپرسم بهتون میگم این عکسا از اونه با تشکر

تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

یک باگی که خودم چند بار دیدم این بود که رو گوشی که ماکزیمم 3CA هست این نرم افزار بعضی اوقات 4CA نشون می داد.

برای earfcn 2050 هم چیزی که هست دقیقا فرکانس دانلینک میشه 2120 که با earfcn 100 که تو باند 1 هست برابره فقط آپلینک میشه 1720 که این با آپلینک باند 3 تداخل داره و نمیشه تو ایران استفاده بشه و اساسا این اشتباه کانفیگی باید باشه.
    حداقل آقا ایمان و آقا سعید ممنون از شما که شما توهین بازم نکردید بازم ممنون حال و هوای ما مبتدیا رو رو داشتید.

تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

آقا سعید میشه عکس تجهیزاتشا بذارید تا شاءبه حل بشه!!
    اینم بخون گفتم برا رفع ابهام گفتم عکس تجهیزات‌ بذارند تا من و شما مطمئن شیم
    Last edited by eightskh; 27-10-2021 at 06:32.

تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

آقا سعید گفت که تجهیزات‌ نصب شده برا رفع ابهام عکس تجهیزاتشا بذارند با تشکر
    بعد من فکر میکردم طبق صحبت آقا سعید برا باند 1700گفته نصب شده حالا فهمیدم اگه اشتباه نکنم برا باند 2300میگویند سکتورtdfd نصب شده.درسته آقا سعید؟؟!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •