تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 332 از 432 اولاول ... 232282322328329330331332333334335336342382 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,311 به 3,320 از 4315

نام تاپيک: ✦ مباحث مرتبط با دانشگاه جامع علمي و کاربردي

آخر فروم باز ahriman323's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

یعنی بدون ازمون هست ولی ترمیه؟؟؟
    واقعا دست شما درد نکنه که جواب دادید
    بله بدون آزمون و ترمی
    پودمانی دیگه وجود نداره

2. این کاربر از ahriman323 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mojtaba2321's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

یعنی بدون ازمون هست ولی ترمیه؟؟؟
    واقعا دست شما درد نکنه که جواب دادید
    آره
    دانشگاه آزاد هم بدون کنکوره و تا آخر بهمن ثبت نام داره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دوستان یه مشکل فوری دارم خواهشا جوابم رو یه نفر که اطلاع داره سریع بده واقعا ممنون میشم.

ببینید من بهمن 90 وارد رشته معماری پودمانی علمی کاربردی شدم و تا الان هم هر ترم داشتم یه پودمان می گرفتم و پاس می کردم و معدلم هر ترم بالای 17 بوده. رشته من 6 پودمانه و هر پودمان باید به ترتیب خودش برداشته بشه. الان من پودمان چهارم رو تموم کردم و ترم پنجم که همین الان باشه میرم پودمان پنجم، اینم بگم که کلا 19 واحد بیشتر نمونده که بخوام پاس کنم! حالا میخواستم بدونم آیا میشه این دو پودمان آخر رو با هم بگیرم که این ترم دیگه درسم تموم بشه بره پی کارش و دیگه نخوام 9 واحد رو تو دو ترم بخونم کلی وقتم هدر بره! آیا بنظرتون با توجه به شرایطم این کار ممکن هست؟ در کل الان بنظرتون من چیکار می تونم انجام بدم که بتونم یه ترمه درسم رو تموم کنم بره پی کارش؟ آیا اصلا میشه؟

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان یه مشکل فوری دارم خواهشا جوابم رو یه نفر که اطلاع داره سریع بده واقعا ممنون میشم.

ببینید من بهمن 90 وارد رشته معماری پودمانی علمی کاربردی شدم و تا الان هم هر ترم داشتم یه پودمان می گرفتم و پاس می کردم و معدلم هر ترم بالای 17 بوده. رشته من 6 پودمانه و هر پودمان باید به ترتیب خودش برداشته بشه. الان من پودمان چهارم رو تموم کردم و ترم پنجم که همین الان باشه میرم پودمان پنجم، اینم بگم که کلا 19 واحد بیشتر نمونده که بخوام پاس کنم! حالا میخواستم بدونم آیا میشه این دو پودمان آخر رو با هم بگیرم که این ترم دیگه درسم تموم بشه بره پی کارش و دیگه نخوام 9 واحد رو تو دو ترم بخونم کلی وقتم هدر بره! آیا بنظرتون با توجه به شرایطم این کار ممکن هست؟ در کل الان بنظرتون من چیکار می تونم انجام بدم که بتونم یه ترمه درسم رو تموم کنم بره پی کارش؟ آیا اصلا میشه؟
    نه نمیشه دو پودمان رو با هم برداشت.

اگه نباشه جاش خالی می مونه princeofpersia_7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تئاتر رویاها

پيش فرض

سلام

معمولا صفحه اول همچین تاپیک‌هایی اطلاعات و لینک‌های زیادی میذارن تا آموزش بدن و یک سری سوالات اولیه و ساده رو هم توضیح بدن تا دیگه برای افراد مبتدی مثل من سوالات و مشکل اضافه‌ای پیش نیاد. ولی متاسفانه تو این تاپیک که اینجور نبود.من هم البته 20-30 صفحه از تاپیک رو خوندم ولی نتونستم جواب سوالاتمو پیدا بکنم. من خیلی ساده میخوام بگم که اگر امکانش هست به صورت خنگ آموز توضیح بدید که این دانشگاه برای چه کسانی هست و شرایطش چطور هست و سوالاتی از این دست...

چون هر چه قدر هم تو اینترنت و سایت‌های مختلف جستجو کردم متاسفانه فقط گیج تر شدم.دفترچه آزمون 92 رو هم دانلود کردم و خوندم ولی بدترم شد.ممنون میشم که این لطف رو بکنید و حداقل اگر حوصله اش رو ندارید چندتا لینک مناسب در این مورد تو تاپیک قرار بدید.

شاد و موفق باشید

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام

معمولا صفحه اول همچین تاپیک‌هایی اطلاعات و لینک‌های زیادی میذارن تا آموزش بدن و یک سری سوالات اولیه و ساده رو هم توضیح بدن تا دیگه برای افراد مبتدی مثل من سوالات و مشکل اضافه‌ای پیش نیاد. ولی متاسفانه تو این تاپیک که اینجور نبود.من هم البته 20-30 صفحه از تاپیک رو خوندم ولی نتونستم جواب سوالاتمو پیدا بکنم. من خیلی ساده میخوام بگم که اگر امکانش هست به صورت خنگ آموز توضیح بدید که این دانشگاه برای چه کسانی هست و شرایطش چطور هست و سوالاتی از این دست...

چون هر چه قدر هم تو اینترنت و سایت‌های مختلف جستجو کردم متاسفانه فقط گیج تر شدم.دفترچه آزمون 92 رو هم دانلود کردم و خوندم ولی بدترم شد.ممنون میشم که این لطف رو بکنید و حداقل اگر حوصله اش رو ندارید چندتا لینک مناسب در این مورد تو تاپیک قرار بدید.

شاد و موفق باشید
    سلام دوست عزیز
    اولین صفحه در این تاپیک مربوط به 8 سال پیش هست و از اون موقع تا الان قوانین این دانشگاه به شدت تغییر کردن
    شما باید چند صفحه آخر تاپیکو میخوندید تا جواب سوالاتونو میگرفتید.

پذیرش کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی هر سال 2 بار، برای ترم مهر و بهمن بدون آزمون هست.
    با هر دیپلمی میتونید توی هر رشته ای دوست داشته باشید شرکت کنید، ملاک قبولی معدل دیپلمتون هست .

8. این کاربر از mojtaba2321 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام
    دوستان در قسمت نوع درس چندین درس نوشته اما میخواهم بدونم فرقشون در چی است و برای اینکه بتوانیم در ترم بعدی شرکت کنیم کدامشون را باید قبول بشویم

جبرانی
    عمومی
    پایه
    اصلی
    اختصاصی

خوب حالا باید همه این درسها را قبول بشویم که بتونیم ترم بعدی برویم یا یکیشون از همه مهمتره ؟

و سوال دیگر برنامه اندروید برای موبایل است که بتونه بعضی از پاسخهای درسهای مثل ریاضی پیش و فیزیک پیش و شیمی عمومی را بدهد مثل ماشین حساب چون ریاضی پیش و فیزیک پیش و شیمی عمومی زیاد بلد نیستیم واسه همین خواستیم بعضی از پاسخها را ا اندرود در بیوریم

ممون
    خداحافظ

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

لطفا

آخر فروم باز hesam68's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    می خواستم بدون ثبتنام کاردانی و کارشناسی واسه مهر 93 با هم میان یا جدا جدا؟؟؟؟؟؟
    اگه نه کدوم زود تر میاد و کدوم دیر تر؟

یک سوال دیگه هم دارم
    من الان فوق دیپلوم نرم افزار دارم و هم کارشناسی نرم افزار
    میتونم با مدرک کاردانیم واسه رشته ی فیلمسازی جامع ثبتنام کنم؟
    مشکلی نداره یک کارشناسی دیگه بگیرم؟؟

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    می خواستم بدون ثبتنام کاردانی و کارشناسی واسه مهر 93 با هم میان یا جدا جدا؟؟؟؟؟؟
    اگه نه کدوم زود تر میاد و کدوم دیر تر؟

یک سوال دیگه هم دارم
    من الان فوق دیپلوم نرم افزار دارم و هم کارشناسی نرم افزار
    میتونم با مدرک کاردانیم واسه رشته ی فیلمسازی جامع ثبتنام کنم؟
    مشکلی نداره یک کارشناسی دیگه بگیرم؟؟
    جدا میاد، امسال کاردانی زودتر اومد.
    آره میتونید.

13. این کاربر از mojtaba2321 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •