تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 33 از 212 اولاول ... 232930313233343536374383133 ... آخرآخر
نمايش نتايج 321 به 330 از 2114

نام تاپيک: ADSL DIDEBAN NET/ دیده بان نت

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

جانب داری یا دشمنی از (یا با) یک شرکتی که میراث پدری هیچ کاربری نیست در نوع خودش عجیبه.

این شرکت مزایایی داره و معایبی. ممکنه معایب نامبرده شده برای کسی مهم نباشه و این به خودش مربوطه.

تجربه 4 سرویس (خودم و سه تا از دوست و همشهریام) از این شرکت رو داشتیم. شرکت در پشتیبانی و نیروی انسانی بشدت مودب، پویا و همراهه. اما در بعد فنی یه جاهاییش این اواخر لنگ میزد.

شاید برای کسی مهم نباشه (یا این مشکل رو نداشته باشه) که سرویس سر شب تا اخر شب بجای 8 مگ بشه 2 مگ ولی برای خیلی ها مهمه. از طرفی شاید برای یکی 400 گیگ و 1000 گیگ مهم نباشه و برای یکی دیگه این حجم خیلی حیاتی باشه.

شرکتها در همه مراکز یه جور نیستن و شلوغی در یک مرکز باعث افت کیفیت میشه پس چه بهتر که شرکتهایی این چنین وجود داشته باشن تا از فشار سنگین روی شرکتهای شناخته شده جلوگیری کنند. این مورد رو بشخصه در مورد فن آوا دارم میبینم که اوایل بشدت در مقطعی مشترک گرفته و افت کیفیت داشت ولی الان برای دو تا از همین رفقا که از دیده بان داشتند، سرویس 16 فن آوا گرفتم به اندازه حداکثر کشش خطشون سرویس میگیرن عملا و اگه افت شبانه هم باشه نهایتا 20 درصد، تک کانکشن هم راضین و حجم هم که همون1000 گیگه.

اگه داتک و پیشگامان و همین دیده بان نبودند الان فن اوا شرایط دوباره خوب نمیشد!
    Last edited by misam5526; 14-03-2018 at 15:26.

2. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

آقا من دوس دارم پولمو بریزم تو جیب این شرکت، نمی دونم چرا یه سریا طوری رفتار می کنن انگار دیده بان قاتل پدرشون بوده!

خوب نخرید مجبور نیستید که!

من از این شرکت کوچیک، محلی ، به درنخور، پورت اجاره ای و ...هرچی که شما بگید پشتیبانی می کنم چون شعور داره و می فهمه و احترام میگذاره یه کاربرش فقط دلیلش همینه .

4. این کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام. دوستانمیخوام بیام دیده‌بان ولی الان بیش از یک ماه هستش که دیده بان و آسیاتک در خراسان شمالی مشکل کمبود پهنای باند پیدا کردن و ثبت نام جدید انجام نمیدن.
    بقیه نقاط کشور هم بخاطر طرح های جدید adsl کمبود پهنای باند دارن؟
    فک میکنین چقد طول میکشه تا مشکل کمبود پهنای باند رفع بشه؟!!

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام. دوستانمیخوام بیام دیده‌بان ولی الان بیش از یک ماه هستش که دیده بان و آسیاتک در خراسان شمالی مشکل کمبود پهنای باند پیدا کردن و ثبت نام جدید انجام نمیدن.
    بقیه نقاط کشور هم بخاطر طرح های جدید adsl کمبود پهنای باند دارن؟
    فک میکنین چقد طول میکشه تا مشکل کمبود پهنای باند رفع بشه؟!!
    وقتی تو سایت دیدی شمارتو میزنی ارور میده ؟
    بخاطر کمبود پهنای باند نیست ، بحاطره محدودیته پورته!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

وقتی تو سایت دیدی شمارتو میزنی ارور میده ؟
    بخاطر کمبود پهنای باند نیست ، بحاطره محدودیته پورته!
    اره شمارمو که میزنم ارور میده...
    چندروز پیش رفتم اسیاتک گفتن پورت داریم، پهنای باند نداریم. دیده‌بان هم در شهر ما فک کنم پورتهاش مال اسیاتکه...
    تا جایی که من فهمیدم خیلی از مراکز مخابراتی بخاطر طرح های جدید adsl کمبود پهنای باند پیدا کردن...

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

اره شمارمو که میزنم ارور میده...
    چندروز پیش رفتم اسیاتک گفتن پورت داریم، پهنای باند نداریم. دیده‌بان هم در شهر ما فک کنم پورتهاش مال اسیاتکه...
    تا جایی که من فهمیدم خیلی از مراکز مخابراتی بخاطر طرح های جدید adsl کمبود پهنای باند پیدا کردن...

اینکه اسیا پورت داشته باشه دلیل نمیشه که همه ش رو بده به دیده بان!
    دیده بان پهنای باند مال خودشه ولی پورت نه !
    ارور دادن به معنی پورت نداشتن هست .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

من از پارس بگیرین تا پیشگامان قدیم تا مخابرات تا های وب همرو تست کردم . ایناهمه یجور هستن . بعضیا مستقیم لینک زیرساختو میدن خوب پینگ بهتری دارن و کیفیت خوبه بعضیا هم یه دور می زنن لینک میدن ...همشون ایراد دارن همشون معایب دارن همشونم مزایا دارن ولی اینکه من بگم فلانی اشغاله فلانی شاهکاره اصلا موافق نیستم . من از ای دی اس ال دیده بان متوسط راضیم . از پارس راضی بودم ولی خیلی گرون فروش بود و خیلی هم بی احترام بودن فنیشون ......چقدر بدبخت ادم رو فرض می کنن که یه نت دو هزاریو اینجور منت سر ادم بزارن ...ولی اینو بگم دیده بانت الان که مطرح داره میشه یکم بهتر داره عمل می کنه مشخصه رفتن افزایش پهنای باند دادن حتی وایرلسشونم افزایش پهنای باند پیدا کرده . پینگشونم بهتر کردن تازه شدن مثل بقیه شرکت ها .تو منطقه ما هم از اسیاتک پورت دارن هم از پیشگامان که من از پیشگامانشون گرفتم بازم خدا رو شکر که اینو مطرح کردن ....نمی دونم اتاقک سرور شرکتا رو تو مخابرات رفتین یا نه ولی مثلا پارس گل بلبل از یسری تجهیزات اهل قارون استفاده می کنه من به چشم دیدم یا اسیاتک هم تجهیزات جدید نداشت ولی پیشگامان رو من سال پیش دیدم که جدید گذاشته خوب تا دیدم گفت از کدوم پورت می خوای سریع زدم پیشگامان چون می دونستم جدید تجهیزات اوردن و نتیجه هم داد ریت بیشتر از پارس بهم داد !!!!
    حالا اینم بگم فیبر نوری قرار تا سه ساله دیگه همگانی بشه خیلی از این بساطای ای دی اس ال جمع میشه و همه وی دی اس ال خواهند داد .تا اون زمان حتی اگر بینهایت هم بدن ای دی اس ال رو مردم دیگه سمت ای دی اس ال نمیرن .......

و اینکه پارس یا شاتل حجم کم میدن چون کیفیت مهمه چرت محضه ....اینا یسری خیلی زیاد مشتری دارن که حجم کم مصرف می کنن دور من پرن همینا ....و اصلا این طرح ها براشون فرقی نداره طرف اصلا مصرفی نداره و خیلی هم براش کششی نداره 1 ترا بخواد یا 2 گیگ هر چی بهش بدی ماهش همونقدر مصرف می کنه !!!! اون شرکتا دارن از اونا استفاده می کنن و اتفاقا هزینشونم در میاد .......فروش حجم خیلی خیلی سود اوره برای شرکت ها و واقعا از این موضوع ناراحتن من با چندین پشتیبان که از رفیقام هستن در شرکت های مختلف پرسیدم و همه تایید کردن که ناراضین ولی وزیر بهشون قول فیبر نوری داده که از اون طرف هزینه در بیاد !!!!!!!!!!!!!!!!
    اگر نماینده این شرکتا نیستین تبلیغشونو نکنین ولی بدشونم به این مقدار نگین فقط تجربتونو بگین و نیازی به اسپم هم نیست تست های این شرکت به صورت تک کانکشن و فول با سرور خارجی و داخلی هم در کرج و هم در کرمان گرفته شده ....حالا ممکنه مشهد بد باشه یا قم مشکل داشته باشه ...در ضمن خبر دارم که نمایندگی تهرانشون رو هواست و حتی یه دفترشونم تعطیل کردن .دقیقا بخاطر کمبود پورت و مشتری .......این شرکت هم نوپا نیست عمرش شاید از داتک و اون شرکتای دیگه هم بیشتر باشه ..بازم میگم کرمانی ها می دونن دیده بانت مدت هاست سرویس میده از قبل از ای دی اس ال ...............و اینکه چرا ضعیف نشده چون پشت این شرکت های کرمونی خیلی بیشتر از اینی که فکر کنین گرمه ......ماورا تصورات

10. 2 کاربر از f_s10224 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

از خود پشتیبان دیده‌بان سوال کردم گفت ما پورت خالی داریم ولی پهنای باند نداریم، معلومم نیست کی مشکل رفع بشه..

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

از خود پشتیبان دیده‌بان سوال کردم گفت ما پورت خالی داریم ولی پهنای باند نداریم، معلومم نیست کی مشکل رفع بشه..
    ولی تو 99 درصد مواقع آی اس پی هیچوقت نمیگه " ما پهنای باند نداریم" ...منظورم اینه هیچ وقت به روشنی چیزی در این مورد نمیگه!
    مثلا واسه تست من سرویس 8 مگ گرفته بودم اولش، بعد زنگ زدم گفتم شما تو مرکز ما 16 مگ میدین هرکاری کردم نگفتن بهم، گفتن بگیر تا معلوم شه!

اصلا نمیگن پهنای باندشون چقدر هست!
    چون بهشون میگن که در این مورد حرفی نزنن!

من نمی دونم چجوری به شما انقدر صریح گفته این موضوع رو!
    معمولا اگر نتونن سرویس بدن میگن پورت نداریم!

آخر فروم باز ham33d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    [̲̅a̲̅][̲̅h̲̅][̲̅v̲̅][̲̅a̲̅][̲̅z̲̅]

پيش فرض

چرا دروغ میگی رنج ای پی دیده بان برای پیشگامان هست خوده قسمت فنی دیده بان هم گفته اگه از مباحث اینترنت و شبکه اطلاع داشته اینو نمیگفتی
    Last edited by ham33d; 15-03-2018 at 17:29.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •