تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 33 از 44 اولاول ... 2329303132333435363743 ... آخرآخر
نمايش نتايج 321 به 330 از 438

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید دستگاهای ضبط و پخش قابل حمل (فصل دوّم)

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز.یه راهنمایی میخوام واسه خرید mp3پلیر .
    یه پلیر میخوام زیاد شکلش مهم نیست فقط خروجیش خوب باشه و مخصوص ورزش باشه و لوازم جانبی واسه ورزشم داشته باشه بودجه مم تا 130 تومنه اگه راهنماییم کنین ممنونتون میشم
    سلام
    من واسه ضبط صدای استاد یه ویس ریکوردر میخوام اما فقط تا 150 واسه همین نمیتونم ریکوردرهای خوب مثه سونی رو بگیرم
    حالا به نظرتون من کدوم راهو انتخاب کنم

1. ریکوردر از مارشال یا JXD یا لندر و ...

2.پلیر از سونی مثل B163 یا ترنسند و ای ریور و کریتیو و.. و استفاده از ریکوردر اون پلیر

زود جواب بدین لطفا باید همین هقته بگیرم
    دو تا گزینه دارین، یکی سونی سری b و اونیکی ترنسند mp350
    من خودم ترنسند رو بیشتر توصیه می کنم. که حدود 120 تومن هم مثل اینکه پیدا می شه.
    ترنسند قابلیت های زیادی داره و همشون هم در حد معمولی کار راه بندازن. اگر انتظار زیادی نداشته باشین.

2. 3 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام
    ممنون از راهنماییتون
    من b172 سونی رو گرفتم ولی از ریکوردرش چندان راضی نیستم

در آغاز فعالیت hariss's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

دوستان در مورد سونی واکمن NWZ-W273 نظرتونو میگید. میخوام بخرم ولی نمیدونم عیبو ایراداش چیه. لطفا راهنماییم کنید. باتشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

14 لطفا کمک کنید

دوستان کسی فرق این دوتا پلیر را می دونه چیه :
    تصویر پلیر اول : http://upload.tehran98.com/upme/uploads/fd7c3c2cbf9e61fb1.jpg
    تصویر پلیر دوم : http://upload.tehran98.com/upme/uploads/d2450a926a45554f1.jpg
    Last edited by Ali 7; 30-09-2014 at 02:52.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوستان در مورد سونی واکمن NWZ-W273 نظرتونو میگید. میخوام بخرم ولی نمیدونم عیبو ایراداش چیه. لطفا راهنماییم کنید. باتشکر
    سلام دوست من ... خوب مدل NWZ-W273 واکمن سونی صداش از تکنولوژی خاص صدای سونی برخورداره اما ............ مهم ترین نکته اش بی سیم بودنشه و مخصوص ورزش هست فقط همین اگر شما بی سیم بودن براتون یه مزیت به حساب میاد و از هدفون های با سیم که به دور خودشون می پیچن و اغلب گره می خورن خسته شدید و از ام پی تری پلیر بیشتر در هنگام ورزش و پیاده روی می خواین استفاده کنید این مدل پلیر می تونه گزینه خوبی براتون باشه چون مارک سونی هستش و من بهتون همین رو میگم در لوازم صوتی و تصویری شک نکنید فقط سونی حرف اول رو میزنه و کیفیت صداش عالیه اما اگه با هدفون های با سیم هم می تونید کنار بیاین میتونید گستره زیادی از ام پی تری پلیر ها را با مارک های مختلف انتخاب کنید اما من این مدل رو بهتون پیشنهاد میکنم : Sony nwz-B183f حرف نداره جدیدترین مدل سری B واکمن سونیه 4 گیگابایت حافظه داره - رادیو داره - امکان ظبط صدای محیط داره - دکمه ZAppin داره - باتریش هم از نوع باتری لیتیومی قابل شارژه و خلاصه اینکه تایید میشه از نظر من این هم لینک مشخصات کاملش یه سر بزن نگاهش کن :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگر خواستی همین مدل رو بگیری سعی کن حتما 4 گیگ اش را بگیری چون مدل 2 گیگش ممکنه بعدا با مشکل کمبود حافظه مواجه بشی و دیگه کاریش نمیشه کرد چونکه حافظه داخلی داره و قابل افزایش با کارت های حافظه نیست
    Last edited by Ali 7; 30-09-2014 at 03:07.

7. این کاربر از Ali 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام دوست من ... خوب مدل NWZ-W273 واکمن سونی صداش از تکنولوژی خاص صدای سونی برخورداره اما ............ مهم ترین نکته اش بی سیم بودنشه و مخصوص ورزش هست فقط همین اگر شما بی سیم بودن براتون یه مزیت به حساب میاد و از هدفون های با سیم که به دور خودشون می پیچن و اغلب گره می خورن خسته شدید و از ام پی تری پلیر بیشتر در هنگام ورزش و پیاده روی می خواین استفاده کنید این مدل پلیر می تونه گزینه خوبی براتون باشه چون مارک سونی هستش و من بهتون همین رو میگم در لوازم صوتی و تصویری شک نکنید فقط سونی حرف اول رو میزنه و کیفیت صداش عالیه اما اگه با هدفون های با سیم هم می تونید کنار بیاین میتونید گستره زیادی از ام پی تری پلیر ها را با مارک های مختلف انتخاب کنید اما من این مدل رو بهتون پیشنهاد میکنم : Sony nwz-B183f حرف نداره جدیدترین مدل سری B واکمن سونیه 4 گیگابایت حافظه داره - رادیو داره - امکان ظبط صدای محیط داره - دکمه ZAppin داره - باتریش هم از نوع باتری لیتیومی قابل شارژه و خلاصه اینکه تایید میشه از نظر من این هم لینک مشخصات کاملش یه سر بزن نگاهش کن :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگر خواستی همین مدل رو بگیری سعی کن حتما 4 گیگ اش را بگیری چون مدل 2 گیگش ممکنه بعدا با مشکل کمبود حافظه مواجه بشی و دیگه کاریش نمیشه کرد چونکه حافظه داخلی داره و قابل افزایش با کارت های حافظه نیست
    واقعا ممنونم از راهنماییت. خیلی کمک کننده بود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

واقعا ممنونم از راهنماییت. خیلی کمک کننده بود
    خواهش می کنم دوست من راستش رو بخوای من تقریبا 4 الی 5 ساله که در کار خرید لوازم صوتی و تصویری ( mp3-mp4 player ) هستم و کلی پلیر خریدم و زیر دستم رفته و کلی هم ضرر مالی کردم البته کلی هم تجربه کسب کردم یه چیزی که هست اینه که تا آدم یه جنسی رو نخره نمی تونه بفهمه اون جنس چجوریاست مخصوصا ام پی تری پلیر که تا نزاری توی گوش و صداش را گوش ندی نمیشه در موردش قضاوت کرد من هم به همین خاطر هر تجربه ای که دارم رو در اختیار شما و سایر دوستانی که میخوان این وسایل رو خریداری کنند قرار میدم ... اینو هم بهتون بگم : من در طول این مدت که انواع و اقسام پلیرها را خریدم خداییش توی انواع مدلها و مارک هایی که خریدم فقط و فقط و فقط مارک SONY بود که نظرم رو جلب کرد هم از لحاظ کیفیت بی نظیر صداش و هم از لحاظ کیفیت جنس و قطعاتش
    تازه این حرف ها همه به کنار یه سوررپرایز برات دارم ............................... اگه بتونی این مدل از پلیر سونی را گیر بیاری دیگه وحشتناکه از خوبی و عالی بودن من خودم هم خیلی دنبالش بودم
    این مدلش را میگم : SONY Walkman NW-S750 Series من مدتها در مورد این مدل تحقیق کردم و Review هاش رو خوندم این یک mp4 هست که هم برای پخش موسیقی هست و هم پخش فیلم و جز پلیرهای سری S سونی هست ............. موجوده در حافظه های 8 گیگ - 16 گیگ - 32 گیگ ... صداش عالیه یه مشت Option داره که توی هیچ مارک پلیری پیدا نمیکنی و اگه بخوام اینجا برات بگم چند صفحه باید برات بنویسم ... اگر کسی را داری که اون ور آب ( خارج ) میره بهش بگو واست یه دونه بگیره چونکه باید بهت بگم متاسفانه متاسفانه این پلیر در بازار ایران موجود نیست ( به دلایل مختلف به خصوص به دلیل تحریم ها و بالا رفتن نرخ ارز ) نمایندگی محصولات صوتی و تصویری سونی در ایران ( شرکت بازرگانی ایران ) بهم گفت : ما نمیاریم این مدل رو ! بهشون گفتم واسه چی ؟؟؟ گفت قیمتش طوری میشه که کسی نمیخره
    دوست من بزار اینو هم بهت بگم متاسفانه در ایران عده ای از مردم دنبال کیفیت واقعی نیستن و دنبال چیز ارزون و چیزهایی که اسمشون بلند شده هستند الان اگه بری یه سر بازار بیشترین چیزی که می بینی برند " اپل " هست که در بازار ایران داره خود نمایی میکنه قبول آیفون اپل خیلی عالیه اما فقط آیفونش خوبه نه دیگه همه چیش !!!!!!!!!! اما متاسفانه اکثر مردم ما فکر میکنن دیگه اپل پادشاه خوبی هاست میخوام بگم اگه تاجرهای ما بخوان بعضی جنس های خاص مثل همین SONY Walkman NW-S750 Series را بیارن میتونن بیارن ولی چونکه مشتری خاص داره دیگه هیچی وارد نمی کنند الان مدتی هست که محصولات صوتی و تصویری سونی به انزوا کشیده شدند سراغ هر کی که میری یه دونه کشتی پهن و گنده توی جیبشه بهش که میگی این چیه درش میاره میگه : این آیپاد تاچه یه چیز مسخره و گنده ... آره یه مشت Application روش نصبه قبول ( که طرف حتی یدونه اش رو هم نمی دونه چه کاربردی داره و اسن برا چیه )

آقا شرمنده سرت رو در آوردم خلاصه کنم : در حال حاضر پلیرهای سونی هر کدامش رو که گیر بیاری عالیه اگه این مدله رو NW-S750 گیر بیاری که فوق العاده است اما شرکت بازرگانی ایران از پلیرهای سونی فقط سری های B - W - E را داره ...... سری W همونه که شما سوال پرسیده بودید بگیرم یا نه ( NWZ-W273 ) فعلا بای دوست عزیز
    Last edited by Ali 7; 30-09-2014 at 14:23.

10. 3 کاربر از Ali 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

خواهش می کنم دوست من راستش رو بخوای من تقریبا 4 الی 5 ساله که در کار خرید لوازم صوتی و تصویری ( mp3-mp4 player ) هستم و کلی پلیر خریدم و زیر دستم رفته و کلی هم ضرر مالی کردم البته کلی هم تجربه کسب کردم یه چیزی که هست اینه که تا آدم یه جنسی رو نخره نمی تونه بفهمه اون جنس چجوریاست مخصوصا ام پی تری پلیر که تا نزاری توی گوش و صداش را گوش ندی نمیشه در موردش قضاوت کرد من هم به همین خاطر هر تجربه ای که دارم رو در اختیار شما و سایر دوستانی که میخوان این وسایل رو خریداری کنند قرار میدم ... اینو هم بهتون بگم : من در طول این مدت که انواع و اقسام پلیرها را خریدم خداییش توی انواع مدلها و مارک هایی که خریدم فقط و فقط و فقط مارک SONY بود که نظرم رو جلب کرد هم از لحاظ کیفیت بی نظیر صداش و هم از لحاظ کیفیت جنس و قطعاتش
    تازه این حرف ها همه به کنار یه سوررپرایز برات دارم ............................... اگه بتونی این مدل از پلیر سونی را گیر بیاری دیگه وحشتناکه از خوبی و عالی بودن من خودم هم خیلی دنبالش بودم
    این مدلش را میگم : SONY Walkman NW-S750 Series من مدتها در مورد این مدل تحقیق کردم و Review هاش رو خوندم این یک mp4 هست که هم برای پخش موسیقی هست و هم پخش فیلم و جز پلیرهای سری S سونی هست ............. موجوده در حافظه های 8 گیگ - 16 گیگ - 32 گیگ ... صداش عالیه یه مشت Option داره که توی هیچ مارک پلیری پیدا نمیکنی و اگه بخوام اینجا برات بگم چند صفحه باید برات بنویسم ... اگر کسی را داری که اون ور آب ( خارج ) میره بهش بگو واست یه دونه بگیره چونکه باید بهت بگم متاسفانه متاسفانه این پلیر در بازار ایران موجود نیست ( به دلایل مختلف به خصوص به دلیل تحریم ها و بالا رفتن نرخ ارز ) نمایندگی محصولات صوتی و تصویری سونی در ایران ( شرکت بازرگانی ایران ) بهم گفت : ما نمیاریم این مدل رو ! بهشون گفتم واسه چی ؟؟؟ گفت قیمتش طوری میشه که کسی نمیخره
    دوست من بزار اینو هم بهت بگم متاسفانه در ایران عده ای از مردم دنبال کیفیت واقعی نیستن و دنبال چیز ارزون و چیزهایی که اسمشون بلند شده هستند الان اگه بری یه سر بازار بیشترین چیزی که می بینی برند " اپل " هست که در بازار ایران داره خود نمایی میکنه قبول آیفون اپل خیلی عالیه اما فقط آیفونش خوبه نه دیگه همه چیش !!!!!!!!!! اما متاسفانه اکثر مردم ما فکر میکنن دیگه اپل پادشاه خوبی هاست میخوام بگم اگه تاجرهای ما بخوان بعضی جنس های خاص مثل همین SONY Walkman NW-S750 Series را بیارن میتونن بیارن ولی چونکه مشتری خاص داره دیگه هیچی وارد نمی کنند الان مدتی هست که محصولات صوتی و تصویری سونی به انزوا کشیده شدند سراغ هر کی که میری یه دونه کشتی پهن و گنده توی جیبشه بهش که میگی این چیه درش میاره میگه : این آیپاد تاچه یه چیز مسخره و گنده ... آره یه مشت Application روش نصبه قبول ( که طرف حتی یدونه اش رو هم نمی دونه چه کاربردی داره و اسن برا چیه )

آقا شرمنده سرت رو در آوردم خلاصه کنم : در حال حاضر پلیرهای سونی هر کدامش رو که گیر بیاری عالیه اگه این مدله رو NW-S750 گیر بیاری که فوق العاده است اما شرکت بازرگانی ایران از پلیرهای سونی فقط سری های B - W - E را داره ...... سری W همونه که شما سوال پرسیده بودید بگیرم یا نه ( NWZ-W273 ) فعلا بای دوست عزیز
    در مورد آیفون کاملا حرفتو قبول دارم. منم یه بار گولشو خوردم و شافل گرفتم که واقعا راضی کننده نبود. اگه این مدلیو ک میگی بتونم به آشنامون تو آمریکا بگم برام بفرسته عالی میشه. خیلی لطف کردی.

12. این کاربر از hariss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

در مورد آیفون کاملا حرفتو قبول دارم. منم یه بار گولشو خوردم و شافل گرفتم که واقعا راضی کننده نبود. اگه این مدلیو ک میگی بتونم به آشنامون تو آمریکا بگم برام بفرسته عالی میشه. خیلی لطف کردی.
    من در خدمتت هستم دوست عزیزم ... حتما همین مدلی که بهت گفتم را بگیر SONY Walkman NW-S750 Series طوفان میکنه یه پلیر کامله حرف نداره ...
    من نزدیک به 2 الی 3 میلیون هزینه کردم بابت خرید انواع پلیرها اما خداییش هیچکدام باب دلم نبود بعضی ها بهم میگن تو سختگیری من بهشون میگم من سختگیر نیستم من چیز خوب میخوام ... بعضی ها دنبال یه وسیله هستند که همه کاری انجام بده دوربین داشته باشه رکوردر باشه قابلیت تماس داشته باشه یا اسن بهتر بگم تلفن همراه هم باشه فیلم هم پخش کنه اپلیکیشن های جور وا جور هم روش نصب بشه لمسی هم باشه آخـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــرش حالا یه آهنگی هم پخش کنه برامون یعنی به آخرین چیزی که فکر می کنن کیفیت پخش صداشه

به اعتقاد من ( البته نظر شخصی من اینه هر شخصی برای خودش نظر خاصی داره و نظرش قابل احترامه ) .......... به اعتقاد من اگر کسی اهل موسیقی باشه این که میگم اهل موسیقی معنی اش این نیست که فقط همینجوری هر آهنگ آشغالی گوش بده و فکر کنه اهل موزییکه اهل موسیقی اون کسی هستش که واقعا در عمق موسیقی فرو بره و ذره ذره موسیقی را با تمام وجودش درک کنه . عاشقای موسیقی و موزییک برای گوش دادن به موسیقی مورد علاقشون همیشه میرن دنبال یه پخش کننده همراه ای که که حرفه ای باشه و فقط برای پخش موزییک باشه و دیگر هیچ اون Mp3 player واقعا باهاش گوش دادن به موسیقی لذت بخشه نه یه دستگاهی که هزار تا کار انجام میده در کنارش فرمت mp3 رو هم برات پخش میکنه .............. معذرت میخوام اون پخش کردن بدرد خودش می خوره آره برای یه عده از آدم ها که ( عذر خواهی می کنم ) عوامانه فکر می کنند اون دستگاه عالیه اما همیشه باید آدم جز خواص باشه نه جز عوام
    Last edited by Ali 7; 01-10-2014 at 12:17.

14. 4 کاربر از Ali 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    مـــشــــهــــــــد

پيش فرض

سلام بهترین mp3 player که باتریش قوی باشه چه مدل و مارکی هست؟ فقط برام دوام باتریش مهمه که چند ساعت جواب میده....ممنون میشم راهنماییم کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 9 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 9 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •