تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 33 از 405 اولاول ... 232930313233343536374383133 ... آخرآخر
نمايش نتايج 321 به 330 از 4050

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

ممنون میشم اگر تعداد پره های لازم برای هر اتاق 9 متری و سالن 140 متری با 6 جای بلوک رادیاتور را بفرمایید.
    دوست عزیز در صفحات قبلی بحث کامل و جامعی در مورد رادیتور ها شده. یه نگاه بنداز.
    ایران رادیاتور رو کلا بیخیال شو. چون که اولا ضریب گرما دهیش به پای بوتان نمیرسه یعنی گرمای کمتری میده و هم اینکه اگه یه روزی سیستم خونت شد پکیج، چون رادیاتور های آلمنیومیه ایران رادیاتور از داخل لایه محافظ نداره باعث میشه زود به زود هوا بگیره. پس بین ایران رادیاتور و بوتان شک نکن بوتان بهتره. البته الان بوتان خیلی گرون شده. پره ای 25 هزار تومن( از قیمت ایران خبر ندارم). در مورد فارمو هم اطلاعاتی ندارم.
    با تشکر از جواب سریع شما
    ممنون میشم اگر تعداد پره های لازم برای هر اتاق 9 متری و سالن 140 متری با 6 جای بلوک رادیاتور را بفرمایید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

ایران رادیاتور رو کلا بیخیال شو. چون که اولا ضریب گرما دهیش به پای بوتان نمیرسه یعنی گرمای کمتری میده و هم اینکه اگه یه روزی سیستم خونت شد پکیج، چون رادیاتور های آلمنیومیه ایران رادیاتور از داخل لایه محافظ نداره باعث میشه زود به زود هوا بگیره. پس بین ایران رادیاتور و بوتان شک نکن بوتان بهتره. البته الان بوتان خیلی گرون شده. پره ای 25 هزار تومن( از قیمت ایران خبر ندارم). در مورد فارمو هم اطلاعاتی ندارم.
    با تشکر از جواب شما

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

همین امروز ایران 30 و فارمو 29 بوده.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

با تشکر از جواب شما
    بوتان 24 بود اما اصلا گیر نمیاد.بایدتو نوبت بذاری تا برات نگه دارن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

ممنون از استقبال گرم همه دوستان از اینکه پذیرای من بودید سپاسگزارم من اکثر اوقات در اینترنت هستم کلا آدم اهل تحقیقاتم بدون دلیل و منطق هر حرفی رو نمی پذیرم شاید این موضوع بعضی جاها به ضررم باشه اما به تحقیقات ایمان و اعتقاد دارم من در مورد همه شرکتها تحقیق کردم به واسطه پدرم به همه سمینارها و بازدید از کارخانجات دعوت می شم من بعد از یه ماجراییکه براتون تعریف می کنم خیلی علاقه داشتم نمایندگی پکیج فرولی رو بگیرم شاید باورتون نشه با اینکه این همه نمایندگی شرکتهای بزرگ رو داریم ولی داشتن این برند برام یه چیزه دیگه است واین غرور لعنتی و سابقه پدرم اجازه نمی ده بهم که درخواست نمایندگی کنم از اونها، در کل به سختی نمایندگی می گیرند خیلی قانونمند ومنظم در بازار عمل می کنند هر شرکتی توی این روزها دنبال فروش و جذب نماینده است اما اینها نمایندگی یکی از بچه های طالقانی رو گرفتن به خاطر اینکه برای فروش پکیج فرولی ، پکیج x ،رو تخریب کرده بود وبا پله کردن بقیه برندها، فرولی می فروخت ،انصافا وقتی این موضوع رو از زبان اون نماینده قبلی فرولی شنیدم که فرولی با فرستادن مامور و پی بردن به این قضیه قرادادش رو کنسل کرده رسما شاخ در آوردم باورم نشد شرکتی در ایران به اصول و این حرفها اعتقاد داشته باشه و نماینده فروش خودش رو با اون فروش بالا کنار بزاره تا اخلاقیات رو توی بازارپیاده کنه و به من فروشنده درس بزرگ کاسبی درست رو بده .راستش من همیشه برای یه سری مشتریهای خاصم فرولی رو از این عزیز می گرفتم وقتی دیگه به اون پکیج ندادن منم کارم خیلی سخت شد متاسفانه حالا همون نماینده سابق به خاطر اینکه از فرولی اخراج شده ،داره فرولی رو تخریب می کنه و می گه چینی و .... و همون پکیجی رو که تا دیروز می گفت بده حالا می گه خوبه . اما من با تمام تحقیقاتم مطمئنم که چین نمی تواند پکیجی به این کیفیفت و ظرافت و زیبایی وتکنولوژی بالا بسازد من به هر که فروختم زنگ زده ازم تشکر کرده و دوباره مشتری فرستاده برام و از همه مهمتر خدمات خوبه این پکیج ،تونسته کیفیت این مارک رو دو چندان کنه. در آخرای کاش مردم ایران به این نتیجه می رسیدند که ما ایرانیان لیاقت بهترین تکنولوژی های روز دنیا و بهترین خدمات رو داریم حق همه ما ست...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

آقاي ختمممممممممم خدمتتون عرض كنم كه هم اون بنده خدايي كه قبلا فرولي ميفروخت و ازش گرفتند رو ميشناسم هم نظم و اصول كاريه شركت جنرال رو كه فرولي مياره، در اينم كه اين پكيج نمي تونه چيني باشه شكي نيست، ولي شما با فروش پكيج بوتان كه يك جنس ايراني و ساخت داخل هست هم مي تونيد كاملا افتخار كنيد و مغرور باشيد به فروش كالاي ايرانييييييييييييي. اگرم فرولي مي خواهيد كه همه تو طالقاني دارن مي فروشن ديگه نمايندگي نمي خواد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوستان من تا حالا 2 تا پروژه رو فرولی کار کردم.محصولاتی رو که استفاده کردمو تو اینترنت تحقیق کردم.جفتشوت تو سبد کالای ایتالیای فرولی بود .شماره بارکدشون هم تو تولیدات ایتالیا موجود بود.با این وجود چون شنیده بودم شاید چینی باشه بازم تحقیق کردم .تو سبد کالای فرولی چین هیچ کدوم شون نبود .کلا محصولات فرولی چین با ایتالیا فرق میکنه.من از تو بار کارم راضی بودم.هیچ کدوم از کارفرماها یا واحدها تا پایان زمان حسن انجام کار (یکسال ) شکایت نداشتند.بازم اواسه روی گل شما از مهندس ناظرش پرسیدم گفت تا حال که مشکلی نبوده (حدود 2 سال).برا من پیمانکار همین عالیه.اما مشکل اینجاست که اکثر کارفرماها ترجیح میدن از ایران رادیاتور استفاده کنند که ارزونتره ولی واقعا واسه من یکی که مایه دردسره.آدرس لینک محصولات فرولی چین و ایتالیا رو هم واستون میذارم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
    ا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ا.
    .
    دوست عزیز تجربه ها و حرفاتون کاملا محترمه و تقریبا درست. اما در مورد پکیج چینی و اروپائی باید بگم که همونطور که همه میدونیم هر پکیج چینی بد نیست. آقا به خدا چین محصول خوب و پکیج خوب هم داره. و همینطور همه پکیج های اروپائی خوب نیستن. به خصوص اگه خدمات خوب نداشته باشن.
    حالا در مورد محصولات فرولی هم بگم که هیچ یک از این محصولات و این مدل هائی که در بازار ایران موجوده اصلا در بازار اروپا وجود نداره. اما این به معنای بد بودن پکیج های فرولی در ایران نیست. مسلما این دستگاه کیفیت دستگاه هائی مثل روکای اسپانیا یا باکسی یا ایمر یا وستن رو نداره ( دوستانی که با این برند ها کار کرده اند میدونن). اما خوبیه فرولی اینه که انصافا خدمات خوبی داره و با سرویس کاراش بهتر از بقیه مثلا ایران رادیاتور حساب کتاب میککنه و این باعث میشه سرویس کار بهتر کار انجام بده...
    به هر حال که خوش اومدی و امیدوارم با کمک همه دوستان این تاپیک هر روز پر بار تر بشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

با تشکر از جواب سریع شما
    اگه پنجره ها pvc و دو جداره هست و منزل شما در طبقه اول یا آخر نیست و اگه ساکن تهران هستید ( یا شهری که از لحاظ جوی شبیه تهرانه) برای هر اتاق حداقل7 پره رادیاتور بوتان ( یا رادیاتوری با ضریب گرما دهی 157) نیاز دارید.
    حالا اگه هر کدوم از این متغیر ها تغیر کنه شما به پره های بیشتری نیاز خواهید داشت.
    برای 140 متر هم حداقل به 90 پره نیاز دارید. 6 تا 15 پره میتونه اتخاب خوبی باشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوست عزیز اگه سیستمت پکیجه بهتره از پانلی استفاده کنی.اگه پره ای بوتان میخوای که شکی نیست از ایران بهتره، واسه 9 متر حدودا 8 پره و واسه سالن 140 متری حدود 110پره بگیر.البته این خیلی تقریبیه.مشخصات جغرافیایی و مکانی و ویژگیهای خود ساختمون میتونه این اعدادو کلی عوض کنه .اما بازم به نظر من پانلی بگیر.سمت ترمو ایرانم نرو .
    با تشکر از جواب شما
    Last edited by hvac.eng; 24-10-2012 at 13:38.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوستان من تا حالا 2 تا پروژه رو فرولی کار کردم.محصولاتی رو که استفاده کردمو تو اینترنت تحقیق کردم.جفتشوت تو سبد کالای ایتالیای فرولی بود .شماره بارکدشون هم تو تولیدات ایتالیا موجود بود.با این وجود چون شنیده بودم شاید چینی باشه بازم تحقیق کردم .تو سبد کالای فرولی چین هیچ کدوم شون نبود .کلا محصولات فرولی چین با ایتالیا فرق میکنه.من از تو بار کارم راضی بودم.هیچ کدوم از کارفرماها یا واحدها تا پایان زمان حسن انجام کار (یکسال ) شکایت نداشتند.بازم اواسه روی گل شما از مهندس ناظرش پرسیدم گفت تا حال که مشکلی نبوده (حدود 2 سال).برا من پیمانکار همین عالیه.اما مشکل اینجاست که اکثر کارفرماها ترجیح میدن از ایران رادیاتور استفاده کنند که ارزونتره ولی واقعا واسه من یکی که مایه دردسره.آدرس لینک محصولات فرولی چین و ایتالیا رو هم واستون میذارم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
    ا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ا.
    .
    والا عجیبه. تقریبا 6 ماه پیش بود یکی از دوستان و همکارها ( از شهر اصفهان) برای بازدید از کمپانی های وستن و روکا و باکسی از طرف شرکت سبز گستر به اروپا رفت. ( به من ویزا ندادن). ایشون ایتالیا که بود به کمپانی فرولی هم سر زد و حتی از بخش کاستمر سرویس این شرکت فیلم و عکس هم گرفت. تمام دستگاه های رو خط تولید رو روی استند گذاشته بودن. در بین این دستگاه ها دستگاه های شبیه اینائی که تو ایران هستن وجود نداشت. دستگاهی با نام دومیتک وجود داشت اما اصلا شبیه این دستگاه موجود در ایران نبود.
    بعد دیدن این فیلم من هم یه سرچی زدم و این دستگاه رو تو سایت فرولی ایتالیا ندیدم. اما الان هست .
    حالا که دوستان اصرار دارن که این دستگاه ساخت ایتالیاس من هم احترام میزارم و دیگه بحثی نمیکنم اما دو نکته خیلی ساده رو در مورد همین دستگاه دومیتک اشاره میکنم. اولا شما کدوم دستگاه اروپائی رو دیدید که سیم کشی داخلیش عایق گرمائی نداشته باشه؟ حتی فرولی های قدیمی هم داشتن اما دومیتک نه. نکته دیگه هم درب محفظه احتراقه این دستگاهه. شما درب محفظه احتراق باکسی رو ببینید. روکا رو ببینید. وستن رو ببینید. حالا با مال فرولی مقایسه کنید... دوستانی که فرولی رو باز کردن بدون شک در بستن این در بارها دچار مشکل شدن بماند که چندین بار به علت تولید بد دست منو بریده این درب... ببینید دوستان همین نکات ساده و پیش پا افتاده رو در این موارد که خیلی راحته دیدنش رو میشه تعمیم داد به کل دستگاه. منی که 5 ساله دارم کار خدمات انجام میدم به هیچ وجه نمیتونم بپذیرم که این تولید اروپا باشه. امکان نداره بخش کیو سی یه همچین محصولی رو تائید کنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •