تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 33 از 35 اولاول ... 2329303132333435 آخرآخر
نمايش نتايج 321 به 330 از 348

نام تاپيک: بررسی دوربین جدید Panasonic Lumix DMC-FZ40 & FZ100

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

مگه میشه adobe camera raw ساپورت نکنه
    من با CS5 فایل raw رو باز میکنم مشکلی هم نداره

2. این کاربر از ELSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

مگه میشه adobe camera raw ساپورت نکنه
    من با CS5 فایل raw رو باز میکنم مشکلی هم نداره
    بله میدونم که فایل های raw رو باز میکنه ، منظورم فایل های raw با فرمت rw2 هست ، آیا این فرمت رو باز میکنه ؟ شما امتحان کردید؟ من توی سایت ها که سرچ کردم ندیدم که این برنامه از این فرمت فایل پشتیبانی کنه .

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

بله میدونم که فایل های raw رو باز میکنه ، منظورم فایل های raw با فرمت rw2 هست ، آیا این فرمت رو باز میکنه ؟ شما امتحان کردید؟ من توی سایت ها که سرچ کردم ندیدم که این برنامه از این فرمت فایل پشتیبانی کنه .
    من فایل rw2 ندارم که تست کنم اما بعیده CS5 نتونه باز کنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام من یه دوربین پانا fz18 دارم و میخواستم fz100 بخرم که تو اینجا و اکثر سایتای دیگه انقدر ازش بد گفتن که پشیمون شدم.البته میدونم این دو رو نباید با هم مقایسه کرد ولی ابعاد حسگر دوربین خودم 1/2.5 هستش و چون 8 مگاپیکسله فک کنم نویز fz100 از دوربین من هم بیشتره.درسته؟! اگه اینطوره من از نویز دوربین خودم راضی نیستم چه برسه به این!پس ینی کلا بیخیال fz100 بشم؟کیفیت عکساش از دوربین خودم هم کمتره(از نظر نویز و رنگ و ...نه ابعاد)؟

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

سلام من یه دوربین پانا fz18 دارم و میخواستم fz100 بخرم که تو اینجا و اکثر سایتای دیگه انقدر ازش بد گفتن که پشیمون شدم.البته میدونم این دو رو نباید با هم مقایسه کرد ولی ابعاد حسگر دوربین خودم 1/2.5 هستش و چون 8 مگاپیکسله فک کنم نویز fz100 از دوربین من هم بیشتره.درسته؟! اگه اینطوره من از نویز دوربین خودم راضی نیستم چه برسه به این!پس ینی کلا بیخیال fz100 بشم؟کیفیت عکساش از دوربین خودم هم کمتره(از نظر نویز و رنگ و ...نه ابعاد)؟
    اگه میخوای یه دوربین خوب بگیری به نظر من FZ35 بگیر واقعا یکی از بهترین سوپر زومهایی هست که من دیدم همه چیزش بالانسه البته FZ100 برای چاپ عکس تا سایز A3 کاملا جواب میده و تو چاپ متوجه نویز نمیشی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

یه سوال دیگه هم داشتم.fz100 در حین فیلمبرداری فوکوس میکنه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من الان یک ماهه دوربین fz100 رو دارم و هر چی تو تبلیغاتش گفته درست بوده اما به نظرم نویزش تو شب زیاده که الان پشیمونم چرا وقتی میتونستم یک slr بردارم کیفیت رو فدای زوم 24x کردم

---------- Post added at 01:29 PM ---------- Previous post was at 01:26 PM ----------

یه سوال دیگه هم داشتم.fz100 در حین فیلمبرداری فوکوس میکنه؟
    آره سرعت فکوسش خیلی خوبه نسبت به بقیه دوربین های دیجیتال خیلی سریع تره.به محض تغییر فاصله سریع فکوس میکنه و نور دهی رو هم تنظیم میکنه.ولی اگه زوم رو لازم نداری بهت nex3 رو پیشنهاد میکنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    شیراز - تهران

پيش فرض

بچه ها من بین canon sx30 و panasonic fz100 گیر کردم. میخواستم بدونم صرفنظر از امکانات جانبی و فیلمبرداری کیفیت عکسبرداری کدومش بهتره؟ مخصوصا توی شب. و اینکه آیا sx30 هم توی شب به اندازه fz100 نویز داره یا نویزش کمتره؟
    و این نکته ره هم بگم که من خودم fz100 رو بیشتر دوست دارم و اونو ترجیح میدم لطفا اینو هم بهم بگین اگه کیفیت عکس sx30 بهتره تفاوتشون در حدی هست که بیخیال fz100 بشم(آخه اگه کیفیت sx30 یه کم بیشتر باشه بازم fz100 رو بیشتر دوست دارم و ترجیحش میدم)

---------- Post added at 09:35 PM ---------- Previous post was at 09:34 PM ----------

بچه ها من بین canon sx30 و panasonic fz100 گیر کردم. میخواستم بدونم صرفنظر از امکانات جانبی و فیلمبرداری کیفیت عکسبرداری کدومش بهتره؟ مخصوصا توی شب. و اینکه آیا sx30 هم توی شب به اندازه fz100 نویز داره یا نویزش کمتره؟
    و این نکته ره هم بگم که من خودم fz100 رو بیشتر دوست دارم و اونو ترجیح میدم لطفا اینو هم بهم بگین اگه کیفیت عکس sx30 بهتره تفاوتشون در حدی هست که بیخیال fz100 بشم(آخه اگه کیفیت sx30 یه کم بیشتر باشه بازم fz100 رو بیشتر دوست دارم و ترجیحش میدم)

داره خودمونی میشه H@di Soft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Susa

پيش فرض

---------- Post added at 09:35 PM ---------- Previous post was at 09:34 PM ----------

دوست عزیز تفاوت میزان نویز این دو دوربین با هم زیاد نیست ولی به نظر من یه خورده SX30 بهتره ... از نظر شفافیت رنگها یه خورده FZ100 بهتره و تصاویر رو با رنگهای جذاب تری ثبت میکنه (با حفظ طبیعی بودن) ولی SX30 یه خورده تصاویرش بی روحه ...

از اینا گذشته من به شما توصیه میکنم چیزی رو بخرید که واقعا ازش خوشتون میاد ... FZ100 از نظر من بهترین شبه SLR هستش (صرف نظر از دوربینای جدیدی که به تازگی معرفی شدن و هنوز بررسی نشدن) ... این دوربین ممکنه از نظر بعضی از دوستان بهترین نباشه ولی بی شک از نظر همین دوستان جزو بهترین هاست ...

راستی ... اگه کیفیت عکس بیشتر از چیزای دیگه واستون مهمه پیشنهاد میدم به FZ40 هم نگاهی کنید چون میزان نویز و شفافیت رنگ بهتری از FZ100 و SX30 داره ... (واسه خودم کیفیت عکس مهمتر از چیزای دیگه بود واسه همین بعد از کلی تحقیق به FZ40 رسیدم)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

fz100 یک مشکل اساسی داره که اون اینکه میزان نور فلشو اتومات با توجه به ایزو و میزان باز بودن دیفراگم تنظیم نمیکنه.و باید به صورت دستی تنظیم بشه.هادی جان fz45 هم همینطوریه؟اخه من معمولا مجبورم چند بار شات بگیرم تا میزان ev فلش تنظیم باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •