تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3260 از 3859 اولاول ... 226027603160321032503256325732583259326032613262326332643270331033603760 ... آخرآخر
نمايش نتايج 32,591 به 32,600 از 38584

نام تاپيک: آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

داره خودمونی میشه amir.em's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

من رو هم بن کردن ولی فقط اکانت wow رو
    هنوز میتونم SCII بازی کنم
    اولش دلیل رو اعلام کردن abuse of economy : in-game trade بعد که ایمیل و تیکت دادم بهشون گفتن که ایران تحریمه نمیتونیم اکانتت رو باز کنیم ...

eu.battle.net/wow/en/character/outland/Youngmage/simple
    الان موندم یه اکانت دیگه درست کنم یا نه
    دنبال یه نفر میگردم که در ازای CD key MoP منم باهاش RAF بشم تو 90 روز سریع لول آپ کنیم هم اون یه mount و 2 3 ماه RAF قانونی و 300% xp بیشتر میگیره هم من سریع لول آپ میکنم
    اگه کسی مایل به همکاری با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تماس بگیره تا شرایط رو بررسی کنیم
    Last edited by amir.em; 18-10-2012 at 15:27.

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

ببخشید RAF یعنی چی؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه Koosha_Raisi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

من رو هم بن کردن ولی فقط اکانت wow رو
    هنوز میتونم SCII بازی کنم
    اولش دلیل رو اعلام کردن abuse of economy : in-game trade بعد که ایمیل و تیکت دادم بهشون گفتن که ایران تحریمه نمیتونیم اکانتت رو باز کنیم ...

eu.battle.net/wow/en/character/outland/Youngmage/simple
    الان موندم یه اکانت دیگه درست کنم یا نه
    دنبال یه نفر میگردم که در ازای CD key MoP منم باهاش RAF بشم تو 90 روز سریع لول آپ کنیم هم اون یه mount و 2 3 ماه RAF قانونی و 300% xp بیشتر میگیره هم من سریع لول آپ میکنم
    اگه کسی مایل به همکاری با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تماس بگیره تا شرایط رو بررسی کنیم
    دوست عزیز می تونی به راحتی اکانتت رو پس بگیری.

من در اولین هفته بن شدن ایران 2 بار perma ban شدم به همین دلیلی که گفتی : In game real money currency trade / Abuse of Economy / Expolit

این واردن این فلان فلان شده ها خرابه. اصلا ربطی به ایران نداره. با انگلیسی خوب و با لحنی تند ولی مودبانه تیکت بزن که لاگ تورو در تمام روز های گذشته چک کنند و ببینند اگر سرویس powerleveling یا گلد خریدی یا خلاف دیگری کردی یا نه.

بعد هم در آخر تیکت بنویس که واردنتون خرابه (Your F*ckin Warden is broken for god sake ) بعدش منتظر پاسخ بمون.

من دقیقا دو بار به همین علت اینطوری شدم بعد یه GM گفت به این ایمیل ( یادم نی ) ایمیل بزنو زدم پاسخ اومد که کشور های ایران و سرویه و ... تحریم اند و اگر شما جزو اینها هستید subscription شما کلا کنسل شده.

با اینکه اصلا کسی نفهمیده بود من ایرانیم و اصلا بن شدن ربطی به این قضیه نداشت ! ( خر تو خر همینه ها )

یه تیکت دیگه ساختم بعد اکانت رو باز کرد بعد گفت پسر گلم شما چند بار تغییر IP از netherlands و britain داشتی و اگر ------ استفاده میکنی دیگه این کارو نکن.

همین.

تمام حرف های بالا حقیقت بود.

اکانت جدید می خوای بسازی من شمارو RAF میکنم و باهات lvlup می کنم. اگر تو frostmane بیای گلد لول آپتو هم ساپورت می کنم.

آخر فروم باز loomina's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Ionia

پيش فرض

recruit a friend
    ]مون rec خودمون!

5. این کاربر از loomina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوست عزیز می تونی به راحتی اکانتت رو پس بگیری.

من در اولین هفته بن شدن ایران 2 بار perma ban شدم به همین دلیلی که گفتی : In game real money currency trade / Abuse of Economy / Expolit

این واردن این فلان فلان شده ها خرابه. اصلا ربطی به ایران نداره. با انگلیسی خوب و با لحنی تند ولی مودبانه تیکت بزن که لاگ تورو در تمام روز های گذشته چک کنند و ببینند اگر سرویس powerleveling یا گلد خریدی یا خلاف دیگری کردی یا نه.

بعد هم در آخر تیکت بنویس که واردنتون خرابه (Your F*ckin Warden is broken for god sake ) بعدش منتظر پاسخ بمون.

من دقیقا دو بار به همین علت اینطوری شدم بعد یه GM گفت به این ایمیل ( یادم نی ) ایمیل بزنو زدم پاسخ اومد که کشور های ایران و سرویه و ... تحریم اند و اگر شما جزو اینها هستید subscription شما کلا کنسل شده.

با اینکه اصلا کسی نفهمیده بود من ایرانیم و اصلا بن شدن ربطی به این قضیه نداشت ! ( خر تو خر همینه ها )

یه تیکت دیگه ساختم بعد اکانت رو باز کرد بعد گفت پسر گلم شما چند بار تغییر IP از netherlands و britain داشتی و اگر ------ استفاده میکنی دیگه این کارو نکن.

همین.

تمام حرف های بالا حقیقت بود.

اکانت جدید می خوای بسازی من شمارو RAF میکنم و باهات lvlup می کنم. اگر تو frostmane بیای گلد لول آپتو هم ساپورت می کنم.
    هزار بار بهشون تیکت زدم با لحن مودبانه ، خواهش ، خشن ، فحش ... همش همون متن رو کپی پیست میکنن برام میفرستن
    GM ها همگی به صورت هماهنگ شده میگن ما نمیتونیم کمکت کنیم به فلان آدرس ایمیل بزن
    مشکل اینه که متاسفانه کشور اکانتم ایرانه ، اصلا به متن ایمیلم توجه نمیکنن، کشور رو که میبینن همون متن معروف رو برام میفرستن

درمورد RAF هم اگه مایلی MoP رو برام بخری اعلام کن تا در مورد زمان آنلاین بودن و اینکه از کجا و کی و با چی شروع کنیم هماهنگ بشیم اگر هم مایل نیستی MoP رو بخری که دیگه من نمیتونم به wow برگردم چون خیلی گرون میشه
    راستی کشور اکانتت مال کجاست که راحت unban میشی ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

هزار بار بهشون تیکت زدم با لحن مودبانه ، خواهش ، خشن ، فحش ... همش همون متن رو کپی پیست میکنن برام میفرستن
    GM ها همگی به صورت هماهنگ شده میگن ما نمیتونیم کمکت کنیم به فلان آدرس ایمیل بزن
    مشکل اینه که متاسفانه کشور اکانتم ایرانه ، اصلا به متن ایمیلم توجه نمیکنن، کشور رو که میبینن همون متن معروف رو برام میفرستن

درمورد RAF هم اگه مایلی MoP رو برام بخری اعلام کن تا در مورد زمان آنلاین بودن و اینکه از کجا و کی و با چی شروع کنیم هماهنگ بشیم اگر هم مایل نیستی MoP رو بخری که دیگه من نمیتونم به wow برگردم چون خیلی گرون میشه
    راستی کشور اکانتت مال کجاست که راحت unban میشی ؟
    آه پس کشورت UK نیست مثل من مثلا..ایران هستی ماشاالله به این همه هوش و استعداد. !!!!

پس با اکانتت خدا حافظی کن تا ایران رفع بن بشه یا کشور پخ پخ.

من با VPN بازی نمیکنم. برای همین اصلا تغییر IP ندارم.

در ضمن من برای شما MOP بخرم که با هم لول آپ کنیم !؟ من دارم به شما کمک می کنم اینجا اون وقت من برای شما MOP بخرم ؟ بی خیال پس.

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

آه پس کشورت UK نیست مثل من مثلا..ایران هستی ماشاالله به این همه هوش و استعداد. !!!!

پس با اکانتت خدا حافظی کن تا ایران رفع بن بشه یا کشور پخ پخ.

من با VPN بازی نمیکنم. برای همین اصلا تغییر IP ندارم.

در ضمن من برای شما MOP بخرم که با هم لول آپ کنیم !؟ من دارم به شما کمک می کنم اینجا اون وقت من برای شما MOP بخرم ؟ بی خیال پس.

دقیقا چه کمکی میکنی ؟

time و mount رو شما میگیری من که فقط همون Xp boost رو میگیرم ...
    همین الان پول 2 ماه تایم 75 تومن هست ، قیمت Mop 120 تومن هست

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

دقیقا چه کمکی میکنی ؟

time و mount رو شما میگیری من که فقط همون Xp boost رو میگیرم ...
    همین الان پول 2 ماه تایم 75 تومن هست ، قیمت Mop 120 تومن هست
    داداش مثل اینکه خیلی کارت درسته...
    مون و تایم تو **ن بلیزارد.
    با این کار شما داری لول آپ میکنی و دو روزه یک هیرو 80 داری...تا 90 روز هم میتونی هر چقدر خواستی هیرو با من لول آپ کنی.

در ضمن خیلی جالبه. انگار داری یه مونت تخمی رو با 1 ماه شارژ که کلش رو از سایت سعید رجایی می خرم 20 تومن به ارای موپ به من میدی ؟
    من خواستم کمکی کرده باشم که هم تو لول آپ کنی هم خودم.

در ضمن قربون آون شکلت برم من مثل شما که اکانتت ایران بود 75 اومن پول شارژ نمیدادم. با 22500 دو ماه شارژ میکنم.

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

ok
    اول بگو ببینم چه روز هایی on هستی

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

ok
    اول بگو ببینم چه روز هایی on هستی
    من بچه مدرسه ای هستم .

ساعت 4 و روزای 1 شنبه و 3 شنبه ساعت 6:30 می رسم خونه. معمولا روزی 2 ساعت رو بازی میکنم ( تابستون روزی 16 ساعت بود ) ولی تضمینی نیست ممکنه خسته باشم یا کار داشته باشم یهو بشه دو روزی 1 ساعت.

تضمینی نیست. اما باید با من هماهنگ باشی. من یا mage میسازم یا monk ( احتمال مونک کمه چون تخمیه ) یا shaman.

اگر شمن بسازم که خوش بحالت میشه دانجون فارم میکنیم. فقطم frostmane هستم.

اگر پای باشی تا 10 هیرو هم بات لول آپ میکنم
    در ضمن شما موقعی که ما 80 میشیم جفتمون یک لول 80 دیگه داری

وقتی 80 شدیم، میریم یک هیرو دیگه میسازیم تا لول 40 میبریم که 1 ساعت طول میکشه. بعد با لول 80 هامون به هم grant level میدیم اونا هم 80 میشند. دیگه چی میخوای؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 18 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 18 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •