تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3259 از 3859 اولاول ... 225927593159320932493255325632573258325932603261326232633269330933593759 ... آخرآخر
نمايش نتايج 32,581 به 32,590 از 38584

نام تاپيک: آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

پروفشنال hirsababak's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام بچه ها
    بلیز نامرد زد اکانتمو بن کرد.جریان اینجوری بود که گوشیم خراب شد بردم گارانتی ریست فکتوری شد.بعدش authenticator هم ریست شد من هم اشتباه کردم serial و restore code رو سری اول یادداشت نکردم.دیگه نتونستم وارد اکانتم بشم تیکت دادم که authenticator رو بردارید اونا گفتن باید یه مدرک برامون بفرستی من هم برداشتم کارت ملی رو اسکن کردم فرستادم.کارت ملی فرستادن همانا و بن شدن همان.نامردا مهلت ندادن.تو اکانتم هم wow داشتم هم diablo 3.خیلی سوختم خیلی خیلی آتیش گرفتم.دیابلو رو 100 تومن خریده بودم الان 160 تومن شده لامصب.واقعا نمیدونم چیکار کنم.به نظر شما راهی هست اکانت رو پس بگیرم؟من اکانتمو میخوام تازه تو دیابلو inferno رو شروع کرده بودم.من اکانتمو میخوااااااام.
    برادر هادی ما اکانتمون بن شد رفتیم دنبال پاسپورت جعلی چون اکانت به نام خودم نبود
    شما رفتی 2 دستی کارت ملی دادی که ایران رو تحریم کردن؟

داره خودمونی میشه F4LK3N-23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    خوزستان-گچساران

پيش فرض

بچه ها درست میگن هادی جان اشتباه کردی ولی هنوز %10 امکانه برگشت اکانتت هست پس دقت کن من یه رفیق دارم که به جرعت میشه گفت جز 5 نفر ایرانی برتر تو Kazzak هستش ولی بن شد به راحتی ولی اکانتش رو با گواهینامه ای موقتی که در دبی بش داده بودن برگردوند در وصفش همین بس که اولین ایرانی بوده که با نت قدرتمند ایران به 2 تا Title و Achivement به نام های Hight Warlord و Hero of the Horde که تههههههه PvP هستن رسید (البته با نت ایران یادتون نره ) لینک آرموریش و میزارم براتون میزارم که بهتر بشناسیدش eu.battle.net/wow/en/character/kazzak/Ramprager/simple هادی جان موفق باشی
    Last edited by F4LK3N-23; 16-10-2012 at 11:41.

حـــــرفـه ای JIGSA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران - ایران

پيش فرض

هادی جان آدرس ایمیل اکانتت رو اگر میتونی برای من بفرست تا ببینم میتونم برات کاری کنم یا نه
    لطفا پیام خصوصی بده

4. این کاربر از JIGSA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

این لینک اینستالر بازی هست. دانلودش کن و بعد از اجرا خود بازی رو با آخرین آپدیت از بلیزارد دانلود می کنه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نکته: فقط به درد بازی تو بلیزارد می خوره و تو سرور های مجانی نمی تونی باهاش بازی کنی.

موفق باشید
    سلام . مرسی اون پچ ها که میشه باهاش تو سرور مجانی بازی کرد میشه توی نت پیدا کرد ؟

آخر فروم باز loomina's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Ionia

پيش فرض

سلام . مرسی اون پچ ها که میشه باهاش تو سرور مجانی بازی کرد میشه توی نت پیدا کرد ؟
    فکر کنم تو این سایت بتونی پیاد کنید

wowwiki.com/patch_mirrors

7. این کاربر از loomina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Koosha_Raisi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

کدوم دوستی گفته با پچ هایی که از خود بلیز می گیرید نمیتونید بازی کنید !؟؟؟!!!

فقط باید realmlist رو تغییر بدهید و حتی بسیاری از private server ها یک لانچر مثلا 40 مگابایتی دارند که اون رو دانلود کنید از سایتشون خودش ردیف میکنه...کی گفته اینو جل الخالق !!!

فقط باید حواستون باشه که پچ شما با پچ سروری که مد نظر دارید یکی باشه و الان که مثلا سرور ها 4.0.6 کاتا هستند پچ رو دانلود می کنید نذارید تا 5.0.5 ادامه بده و دانلود کنه. همین

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

کدوم دوستی گفته با پچ هایی که از خود بلیز می گیرید نمیتونید بازی کنید !؟؟؟!!!

فقط باید realmlist رو تغییر بدهید و حتی بسیاری از private server ها یک لانچر مثلا 40 مگابایتی دارند که اون رو دانلود کنید از سایتشون خودش ردیف میکنه...کی گفته اینو جل الخالق !!!

فقط باید حواستون باشه که پچ شما با پچ سروری که مد نظر دارید یکی باشه و الان که مثلا سرور ها 4.0.6 کاتا هستند پچ رو دانلود می کنید نذارید تا 5.0.5 ادامه بده و دانلود کنه. همین
    فکر کنم یکی گفته بود که من بلیز بازی میکردم بعد رفتم یه private server بازی کردم بعد اینکه برگشتم بلیز گفت که شما توی سرور بلیزارد بازی نمی کنید یه همچین چیزهایی!!

دوست گرامی s a m s u n g اگه میخوای از بازی لذت واقعی ببری و اگه شرایط مالیشو داری و ... بلیزارد رو بهت پیشنهاد می کنم
    و اگه میخوای بصورت رایگان بازی کنی پچ 3.3.5a اونجور که من دیدم بهتره!!

پ.ن: امسال wow از گیلد وارز 2 بهترمیشه
    Last edited by Iloveu-ALL; 17-10-2012 at 19:58.

10. این کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

اصلا بلیزارد هیچ کاری نداره که شما کجا بازی می کنید. فقط با Advertising مشکل دارند.

در ضمن این هم باز از اون حرفا بود..... ار کجا می فهمند !؟ می شه برای من توضیح بدی؟

داره خودمونی میشه F4LK3N-23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    خوزستان-گچساران

پيش فرض

در ضمن این هم باز از اون حرفا بود..... ار کجا می فهمند !؟ می شه برای من توضیح بدی؟
    الان داری با کی حرف میزنی ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

الان داری با کی حرف میزنی ؟

با پست های بالا رو بخون یا یه تابع چند ضابطه ای بنویس در میاد جوابش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 22 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 22 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •