تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 325 از 4428 اولاول ... 2252753153213223233243253263273283293353754258251325 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,241 به 3,250 از 44271

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

اگه نباشه جاش خالی می مونه NOjAN.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    مملکت فیلتر شده !!!

پيش فرض

چقدر این پارس خسیسه پارسال تولدم شاتل داشتم 3 گیگ ترافیک داد این خسیسا یه ایمیل زدن 1 گیگ بیشتر از ترافیکت نمونده بیا بخر!!!!!!!

اینو قبول دارم پارس آنلاین خیلی خسیسه . شاتل چپ و راست هدیه می داد . اگر شاتل هم سرعتش رو تا 2 مگ باز می زاشت می رفتم دوباره سمتش .

اگه نباشه جاش خالی می مونه Rohham's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

ولی در کل سرویس خوبیه چون سه روزه برام وصلش کردن. در کل هم خوبی داره هم بدی. بدی شایل اینه که شبانه نداره . و وقتی حجمت تموم بشه ، دیگه تمومه ...
    شاتل شبانه داره ولی نداشتنش با داشتنش تفاوت زیادی نداره،دانلود در 6 ساعت 300 مگ یعنی هیچی...(1 تا 7 صبح)
    من یه سرویس می خوام که شبی یک گیگ بهم بده،زیاد هم نیست توی 5 ساعت یک گیگ خیلیم نیست ...
    بعد مودم من Billion که شاتل بهم داده بود دو سال پیش و توی لیست مودم های پارس آنلاین نیست،آیا مشکل پیدا می کنه با پارس آنلاین؟
    اگر میشه دوستان یه توضیح مختصری در این مورد بفرمایند...هزینه ی نصب هم که گویا باید بدم بهشون دیگه با اینکه خطم همین الآن وصله...

3. 2 کاربر از Rohham بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

بله سرویس 128 سه ماهه با 9 گیگ ترافیکه.
    برای بنده داونلود روی 2 مگ و آپلود روی 512 بسته شده.
    روزها سرعت بالای 200 کیلوبایت در ثانیه است
    شبها اکثرا حدود 50 کیلوبایت در ثانیه است ولی چند شبه که سرعت شبانه اش خیلی خوب شده و نمی دونم که همینجوری خواهد موند یا به همون 50 بر می گرده
    ضمنا مرکز مخابراتی هم خیلی مهمه
    با 128 سرعت شبانه 50 یعنی کلاه رو باید 50 متر بالا انداخت،شاتل یه زمانی از این حال ها داد ییهو هم حالمون رو گرفت فرستادمون ته چاه الآن سرعت شبانم روی متوسط 15 یعنی فاجعه...اگر 128 اش این جوری باشه خیلی خوبه...ببینم با مودمم مشکلی نداشته باشند میرم واس نیم فصل قرارداد ببندم
    ممنون از راهنماییتون

کاربر فعال انجمن پرینتر و اسکنر mohammad.t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

شاتل شبانه داره ولی نداشتنش با داشتنش تفاوت زیادی نداره،دانلود در 6 ساعت 300 مگ یعنی هیچی...(1 تا 7 صبح)
    من یه سرویس می خوام که شبی یک گیگ بهم بده،زیاد هم نیست توی 5 ساعت یک گیگ خیلیم نیست ...
    بعد مودم من Billion که شاتل بهم داده بود دو سال پیش و توی لیست مودم های پارس آنلاین نیست،آیا مشکل پیدا می کنه با پارس آنلاین؟
    اگر میشه دوستان یه توضیح مختصری در این مورد بفرمایند...هزینه ی نصب هم که گویا باید بدم بهشون دیگه با اینکه خطم همین الآن وصله...
    بسته به منطقه داره ولي يك گيگ رو ميگيره راحت.
    مودم مهم نيست اينها مي خوان مودم خودشون رو بفروشن.
    بايد به شاتل بگيد بيا سرويست جمع كن! يعني درخواست جمع كردن سرويس بدي.
    بعد بري پارس بگي شما دايرش كن!
    از ما كه كسي هزينه نصب نگرفت البته اگه مودم رو كانفيگ كنه خودش معمولا يه 5 تومن ميگيره.
    من بردم دادم كانفيگ كرد چيزي هم نگرفت!!!

6. 2 کاربر از mohammad.t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

خیلی راحت میشه مودم رو به صورت PPPoE تنظیم کرد.

اگه الان برای کانکت شدن از کانکشن استفاده می کنی که مودمت PPPoE تنظیم نشده ولی اگه وقتی مودم رو روشن می کنی وصل می شی یعنی مودمت PPPoE تنظیم شده

برای اینکه PPPoE تنظیم کنی به پیج مودم برو 192.168.1.1
    از گزینه های سمت چپ Advance Setup-----> Wan
    یه جدول میاد جلوت گزینه Edit داره که روی اون کلیک کن توی صفحه جدید مقدار vpi:0 و vci:59 بذار و Service Category روی UBR without PCR.بعد Next بزن
    توی صفحه جدید گزینه PPP over Ethernet رو تیک بزن و گزینه Next رو بزن
    صفحه بعد PPP یوزر و پسورد رو بنویس اگه ننوشته( کد شهر بدون 0 اول و شماره خونه) گزینه Authentication Method: رو هم بذار روی Auto گزینه Keep alive و Obtain default gateway automatically رو هم تیک بزن و بعد Next بزن
    توی صفحه جدید Enable NAT و Enable Firewall و Enable WAN Service رو تیک بزن و بعد روی Next کلیک کن
    در اخر هم روی Save کلیک کن یه 2- 3 دقیقه صبر کن مودم Reboot شه و بعد مودم رو خاموش کن و دوباره روشن کن
    نه من از کانکشن استفاده نمیکنم و هر وقت سیستم رو روشن میکنم به شبکه وصل هستم
    ولی من وقتی به این صفحه 192.168.1.1 میرم فقط یک کادر میاد که از من پسورد میخواد
    در ضمن من وقتی ویندوز رو عوض کنم به شبکه وصل نیستم که بخوام به این صفحه برم و مودم رو تنظیم کنم
    اون موقع باید چکار کرد؟

من از مودم Zyxel که خود شرکت داده استفاده میکنم

آخر فروم باز babak2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

نه من از کانکشن استفاده نمیکنم و هر وقت سیستم رو روشن میکنم به شبکه وصل هستم
    ولی من وقتی به این صفحه 192.168.1.1 میرم فقط یک کادر میاد که از من پسورد میخواد
    در ضمن من وقتی ویندوز رو عوض کنم به شبکه وصل نیستم که بخوام به این صفحه برم و مودم رو تنظیم کنم
    اون موقع باید چکار کرد؟

من از مودم Zyxel که خود شرکت داده استفاده میکنم
    اگه از کانکشن استفاده نمی کنی پس PPPoE هست ولی برای اینکه مطمئن شی یه نگاهی به تنظیمات بنداز که مثل اونی که برات نوشتم باشه فقط اگه مقدار vci رو که نوشتم 59 مال تو چیزه دیگه ای بود تغییرش نده
    یوزر و پسورد رو هم بزن admin

9. این کاربر از babak2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت ziz0u0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    بلوچستان

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزيز
    سرويس 128 محدود سرعتش رو 1مگ بسته شده؟ نامحدودش هم 1مگه؟؟
    ممنون.

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

دانلود شبانه از ساعت 5 صبح به بعد میصرفه سیستم رو روشن کنی و دانلود انجام بدی
    با سرعتی که تو این ساعت داره تو هر دقیقه 10 مگابایت دانلود میشه کرد

12. این کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز porya_spy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اهواز

12

دوستان من دوباره میخوام بیام پارس . به نظرتون 128 بگیرم یا 256 ؟ سرعت دانلود 256 هم واقعی کردن یا نه ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

در میان دوستان کسی از این سرویس استفاده می کنه؟

(دوره سه ماهه) 9گیگ با قیمت ماهیانه 19.450 -FP5-9X
    یا این سرویس 128...سرعت 512 پارس آنلاین هم مثل شاتل یکیه؟؟؟شبانه ی سرویس 512 چطوره؟

(طرح طلایی)
    G 9GB + 1GB
    (دوره سه ماهه)
    148,450

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •