تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 323 از 475 اولاول ... 223273313319320321322323324325326327333373423 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,221 به 3,230 از 4743

نام تاپيک: » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

پروفشنال rouzbeh_ziafati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    من قصد خريد تبلت داريم كه البته حتما سيم كارت بخوره
    چند مدل انتخاب كردم
    Samsung galaxy tab 3 8.0
    Samsung galaxy note 8.0 n5100
    Samsung galaxy note 10.1 n8000

اون دوتاي اول تقريبا در يك رنج هستند اما n5100 قلم داره (كه نمي دونم به كار بياد يا نه؟) - 4هسته اي هست و رم 2 گيگ داره كه نسبت به galaxy tab مزيت محسوب مي شوند
    سوم هم كه بزرگ تر هست

من دنبال تبلتي هستم كه نقل و انتقالش ساده باشه و بشه هرجايي استفاده كرد ، به نظر شمايي كه تبلت داشتي 10 اينچ با 8 اينچ از نظر سايز و راحتي در استفاده و حمل نقل خيلي اختلاف داره؟
    ضمن اينكه من براي بازي و ديدن فيل و عكس برداي نمي خوام از اين تبلت هاي استفاده كنم
    بيشتر براي استفاده از اينترنت ، چت و خوندن كتاب الكترونيكي برام كاربرد داره ، دوستاني كه تبلت 7 اينچ يا احتمالا 8 اينچ داشتند آيا اين سايز براي اينترنت و كتاب خوني اذيت نمي كنه؟
    با تشكر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

اولش بگم که شرمنده دیر جواب دادم. و در جواب شما باید بگم:
    Samsung Galaxy Note 8 N5100 پردازنده ی چهارهسته ای قدرتمند و همچنین پردازنده گرافیکی قدرتمندی داره.
    برای کتاب خونی باید چند نکته رو در نظر داشت. یکیش همین کیفیت صفحه ست که برای این دستگاه که 8 اینچه، رزولوشنش همونیه که روی نکسوز 7 قبلی بود. یعنی اون که 7 اینچ بود هم همین رزولوشن رو داشت. تراکم پیکسلی نوت 8 ، 189ppi ـه که برای کتابخونی بد نیست، با زوم کردن میشه خوند.
    و موضوع دیگه ای که باید درباره ی کتابخونی در نظر گرفت اینه که وزن دستگاه در حدی باشه که وقتی یه مدت توی دست نگه داشته میشه، دست رو خسته نکنه. وزن این دستگاه 338 گرمه. یعنی برای کتابخونی دست رو خسته می کنه. تبلت من 290 گرمه و با این حال یه ربع که بگیرم دستم، (در حالت خوابیده) دستم رو خسته می کنه.
    حالا با توجه به این توضیحات خودتون تصمیم بگیرید.
    دشمنتون شرمنده. ممنون از جوابتون. خودمم بين اين نوت 8 و نكسوس 2013 موندم. از يه طرف كيفيت صفحه واسم مهمه كه نكسوس اينو داره واز طرف ديگه قابليت مكالمه (سيم خوردن) و اضافه شدن microsd واسم مهمه كه نوت 8 اينو داره. ولي مزاياي نوت 8 بيشتر به كارم مياد. اي كاش كيفيت صفحش هم مثل نكسوس 2013 بود.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام دوستان
    من قصد خريد تبلت داريم كه البته حتما سيم كارت بخوره
    چند مدل انتخاب كردم
    Samsung galaxy tab 3 8.0
    Samsung galaxy note 8.0 n5100
    Samsung galaxy note 10.1 n8000

اون دوتاي اول تقريبا در يك رنج هستند اما n5100 قلم داره (كه نمي دونم به كار بياد يا نه؟) - 4هسته اي هست و رم 2 گيگ داره كه نسبت به galaxy tab مزيت محسوب مي شوند
    سوم هم كه بزرگ تر هست

من دنبال تبلتي هستم كه نقل و انتقالش ساده باشه و بشه هرجايي استفاده كرد ، به نظر شمايي كه تبلت داشتي 10 اينچ با 8 اينچ از نظر سايز و راحتي در استفاده و حمل نقل خيلي اختلاف داره؟
    ضمن اينكه من براي بازي و ديدن فيل و عكس برداي نمي خوام از اين تبلت هاي استفاده كنم
    بيشتر براي استفاده از اينترنت ، چت و خوندن كتاب الكترونيكي برام كاربرد داره ، دوستاني كه تبلت 7 اينچ يا احتمالا 8 اينچ داشتند آيا اين سايز براي اينترنت و كتاب خوني اذيت نمي كنه؟
    با تشكر
    دوست عزيز بنظر من واسه راحتي در حمل ونقل بيشتر از 8 اينچي نگير يكم اذيت ميشي. البته پيشنهاد من اينه كه خودتون يه سر به يه مغازه بزنيد و سايزهاي مختلف رو تو دستتون بگيريد تا كاملا متوجه بشيد.

4. این کاربر از mhe3xe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز supermax15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    RASHT

پيش فرض

بین ایپد 4 ,و اکسپریا تبلت Z برای فیلم ددیدن و بازی کردن کدوم مناسب تره و کیفیت صفحه بهتری داره

پروفشنال armenak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

این بهتره یا این:

Samsung Galaxy Note 8 N5100
    Asus Fonepad ME371MG New

قابلیت مکالمه میخوام-سرعت بالا بدون هنگ و ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه mo_sa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    قـــــــــــــم

پيش فرض

بین ایپد 4 ,و اکسپریا تبلت Z برای فیلم ددیدن و بازی کردن کدوم مناسب تره و کیفیت صفحه بهتری داره
    iPad 4 معلومه کیفیت صفحه ش از اکپریا تبلت Z بیشتره! واقعا کیفیت صفحه ش بالاست!
    برای بازی کردن هم توی آپارت دنبال بگردید، یه کلیپ اونجا هست که طرف آی پد 4 داره و روش بازیهای سنگین اجرا می کنه و خیلی راحت بازی می کنه، بدون هیچ تیک. حتی GTA 3 هم بازی می کنه.
    برای فیلم دیدن هم من توی دیجی کالا دیدم که درباره ی توصیف این تبلت (آی پد 4) گفته بود که «انسان از فیلم دیدن روی این تبلت خسته نمیشه و در تست های انجام شده از تماشای فیلم روی آن واقعا لذت بردیم!».
    دیگه فکر نکنم حرفی برای گفتن باشه!
    ولی اگه سؤالی داشته باشید و بلد باشم، در خدمتم

9. این کاربر از mo_sa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr korash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اگر من بخوام روی pc اینترنتم یه vp n وصل کنم میشه توی تبلت هم از همون vp n استفاده کرد ( یعنی روی pc یه جورایی شیرش کرد ؟! )

با تبلت میتونم به محتویات داخل pc وصل بشم هرچی توش هست ببینم ؟ مثل شبکه ؟!

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

یکی از دوستان تبلت نو lenovo 1000a 16GB اش را میخواهد بفروشد.
    الان بنظرتان به چه قیمتی ازش میخرند؟ دستگاه نو و آکبند و با گارانتی سازگار تا 9/2014 است.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

اولش بگم که شرمنده دیر جواب دادم. و در جواب شما باید بگم:
    Samsung Galaxy Note 8 N5100 پردازنده ی چهارهسته ای قدرتمند و همچنین پردازنده گرافیکی قدرتمندی داره.
    برای کتاب خونی باید چند نکته رو در نظر داشت. یکیش همین کیفیت صفحه ست که برای این دستگاه که 8 اینچه، رزولوشنش همونیه که روی نکسوز 7 قبلی بود. یعنی اون که 7 اینچ بود هم همین رزولوشن رو داشت. تراکم پیکسلی نوت 8 ، 189ppi ـه که برای کتابخونی بد نیست، با زوم کردن میشه خوند.
    و موضوع دیگه ای که باید درباره ی کتابخونی در نظر گرفت اینه که وزن دستگاه در حدی باشه که وقتی یه مدت توی دست نگه داشته میشه، دست رو خسته نکنه. وزن این دستگاه 338 گرمه. یعنی برای کتابخونی دست رو خسته می کنه. تبلت من 290 گرمه و با این حال یه ربع که بگیرم دستم، (در حالت خوابیده) دستم رو خسته می کنه.
    حالا با توجه به این توضیحات خودتون تصمیم بگیرید.
    سلام دوست عزيز
    فرموديد تراكم پيكسلي 189 براي مطالعه بد نيست. ميشه يه توضيح بديد چقدر براي مطالعه مناسب است؟

من ميخوام اين تبلت رو بگيرم
    Ainol Novo9 Spark

Cortex A7 quad core
    9.7اینچ
    رزولوشن صفحه نمایش 1536 × 2048

چقدر تراكم پيكسلي داره؟ آيا براي خوندن كتاب خوبه؟
    آيا اين رزولوشن ريزه ؟ يعني چشمو اذيت ميكنه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •