تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 32 از 36 اولاول ... 22282930313233343536 آخرآخر
نمايش نتايج 311 به 320 از 357

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی اسپانیا | فصل 2017-2018

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اینیستا و دریافت نشان لیاقت ورزش اسپانیا

آندرس اینیستا، کاپیتان سابق بارسا امروز از دستان نخست وزیر اسپانیا نشان لیاقت دریافت کرد.

پدرو سانچس، نخست وزیر جدید اسپانیا امروز در محل کمپ تیم های ملی اسپانیا حضور یافت و از اردوی تیم ملی کشورش دیدار کرد. یکی از اهداف او از این بازدید، اهدای نشان لیاقت ورزشی به اینیستا بود.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

خداحافظی اینیستا رو که دیدم مقایسه کردم چقدر تیمی مثل رئال تو این زمینه ضعف داره. تمام کاپیتان های تیم متعلق به تیم های دیگه هستند و ماشالا هر کدوم هم همین فصل سابقه وحشی گری دارن. آخر سر روشون میشه به اینا بگن اسطوره تیم؟

راموس فن جودو به صلاح

مارسلو محرومیت بخاطر لگد خارج از جریان بازی

رونالدو محرومیت بخاطر هل دادن داور و البته مشت و لگد هایی که جریمه نشد

4. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من فقط اشاره میکنم به مصاحبه های اخیر همون اسطوره‌های شما (پویول، الژاوی، عبداللهِ نژاد پرست)، که همه به تحسین رئال پرداختن و گفتن بارسلونا در خواب هست...

وقتی تیمت هیچی واسه گفتن نداره، بهترین کار اینه شروع کنی به تخریب تیم حریف. هر دکلی پیدا کردی، بگیر برو بالا.

6. 5 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Masoud-2014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

رئیس مورسیا نام جانشین زیدان در رئال مادرید را لو داد؟

طرفداری - ویکتور گالوز، رئيس باشگاه مورسیا مدعی شد رئال مادرید، گوتی را به عنوان جانشین زین الدین زیدان انتخاب کرده است.

زیزو پنج شنبه هفته گذشته در کنفرانسی غیرمنتظره به یکباره از هدایت سفیدپوشان کناره گیری کرد تا انتخاب مربی بعدی به یک دردسر جدی برای پرز تبدیل شود. در زمانی که متن نگارش می‌شود، تقریبا هیچ یک از گزینه‌هایی که نامشان حوالی نیمکت کهکشانی‌ها شنیده می‌شود، در دسترس نیستند. پوچتینو گزینه اصلی است که امروز مارکا اعلام کرد به دلیل مانع تراشی‌های دنیل لوی، مالک تاتنهام به کلی از گزینه‌های پرز خارج شده است.

به گزارش aS، حالا ویکتور گالوز، رئيس مورسیا مدعی شد نام مربی بعدی رئال مادرید را می‌داند:

گوتی قرار نیست هدایت مورسیا را بر عهده بگیرد چون او مربی جدید رئال مادرید خواهد بود. او انتخاب اول من بود. مایه تاسف بود که زیدان دو روز دیرتر تصمیمش را اعلام نکرد - تا من کار استخدام گوتی را تمام کنم - گوتی به من زنگ زد تا بابت ابراز علاقه‌ام تشکر کند.

حالا باید منتظر ماند و دید این حرف گالوز تا چه حد درست است. مطمئنا گوتی برای هدایت تیمی دیگر، پیشنهاد مورسیا را رد کرده اما تضمینی نیست که نام آن تیم لزوما تیم اول رئال مادرید باشد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من فقط اشاره میکنم به مصاحبه های اخیر همون اسطوره‌های شما (پویول، الژاوی، عبداللهِ نژاد پرست)، که همه به تحسین رئال پرداختن و گفتن بارسلونا در خواب هست...

وقتی تیمت هیچی واسه گفتن نداره، بهترین کار اینه شروع کنی به تخریب تیم حریف. هر دکلی پیدا کردی، بگیر برو بالا.
    خوب شد بارسا هیچی واسه گفتن نداره! احتمالا باید رئال رو دوباره 6 تایی می کرد تا حرفی برای گفتن داشته باشه

قهرمانی لالیگا با اختلاف تاریخی، قهرمانی کوپا دل ری، برد 3-0 ال کلاسیکو

درسته، انتظار از بارسلونا خیلی بالاست. رئال یدونه کوپا ببره اهالی مادرید تا صبح خوابشون نمی بره. دیدم که میگم

پروفشنال migmig3000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

آرژانتین اول دید که با مسی نمیتونه به جام جهانی صعود کنه و بعدشم باید کلی منت بکشه که از تیم ملی خداحافظی نکنه.بعد رفته با اکوادور تبانی کرده که بهشون ببازن و این وسط پسر مریخی شون هم بیاد هتریک کنه که بگن مسی ما رو برد جام جهانی
    حالا که 5 تا بازیکن اکوادور اومدن به تبانی اعتراف کردن فیفا میاد آرژانتین رو محروم کنه؟؟؟ منکه میدونم اینا همه تقصیر پول های پرزه و اطراف مسی و یاران از این خبرا نیست

10. 5 کاربر از migmig3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

آرژانتین اول دید که با مسی نمیتونه به جام جهانی صعود کنه و بعدشم باید کلی منت بکشه که از تیم ملی خداحافظی نکنه.بعد رفته با اکوادور تبانی کرده که بهشون ببازن و این وسط پسر مریخی شون هم بیاد هتریک کنه که بگن مسی ما رو برد جام جهانی
    حالا که 5 تا بازیکن اکوادور اومدن به تبانی اعتراف کردن فیفا میاد آرژانتین رو محروم کنه؟؟؟ منکه میدونم اینا همه تقصیر پول های پرزه و اطراف مسی و یاران از این خبرا نیست
    آقا اینم تقصیر راموسه و اتاق فکر شیطانی رئال
    تازه یوفام مقصره حالا اینکه چرا یوفا مقصره بماند

12. 5 کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

خیالات رئال فن ها درباره آقای گل ال کلاسیکو

لوپتگی مزد خوش خدمتی به رئال (دعوت 6 بازیکن از تیم سوم اسپانیا) رو گرفت و مربی فصل آینده رئال مادرید شد

14. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

اسطوره ایتالیایی معتقد است لیونل مسی همیشه زیر سایه دیگو مارادونا خواهد بود، مگر آنکه در روسیه با آرژانتین قهرمان جهان شود.

طرفداری - آندره آ پیرلو معتقد است لیونل مسی تنها زمانی می تواند بهترین بازیکن تمام ادوار باشد که آرژانتین را قهرمان جهان کند. یکی از سوالات معمول و متداول دهه اخیر فوتبال جهان این است که لیونل مسی بهتر است یا دیگو مارادونا؛ خیلی ها مارادونا را بهترین بازیکن تاریخ فوتبال می دانند. او تقریبا به تنهایی آرژانتین را قهرمان جام جهانی 1986 کرد. پیرلو در گفتگو با گل گفت:
    برای لیونل مسی و آرژانتین، هر دو، قهرمانی در این دوره جام جهانی خیلی مهم است. مسی همیشه با دیگو مارادونا مقایسه می شود اما باید قهرمان جام جهانی شود زیرا اگر این جام را کسب نکرده باشید، نمی توانید در رده بهترین های تاریخ قرار بگیرید.
    بازی های دوستانه آرژانتین چندان خوب پیش نرفت. آنها بدون مسی در مقابل اسپانیا با نتیجه 6-1 شکست خوردند و بازی اخیر آنها نیز به دلیل مسائل سیاسی لغو شد. با این حال پیرلو معتقد است آرژانتین شانس خیلی خوبی دارد:
    آرژانتین وقت کافی داشته تا پیشرفت کند و بازیکنان مدنظرش را در جام جهانی انتخاب کند. من فکر می کنم علی رغم شکست سنگین دوستانه مقابل اسپانیا، آنها در روسیه خوب کار خواهند کرد. آرژانتین بازیکنان خوب زیادی دارد و اگر بازیکنان بزرگ این تیم، عملکرد خوبی داشته باشند، در این تورنمنت شانس خوبی دارند.

خب یکی دیگه هم به نفهمان فوتبال اضافه شد ( از دید مسی فنا )
    پیرلو هم چیزی از فوتبال حالیش نبود و مسی رو درک نمیکرد و ما تاحالا فکر میکردیم خیلی حالیشه
    روز به روز به کسانی که درکی از فوتبال ندارن داره اضافه میشه !

درک و ادراک فقط پپ نژاد پرست بقیه اداشو در میارن !

16. این کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مسی، برنده جایزه اونز طلایی 2018

لیونل مسی از سوی مجله فرانسوی اونز موندیال به عنوان بهترین بازیکن سال 2018 فوتبال دنیا انتخاب شد.

این برای چهارمین بار است که مسی پس از سال های 2009، 2010 و 2011 برنده این عنوان می شود. او در نظرسنجی از خوانندگان اونز، با کسب 28 درصد آرا بهترین بازیکن سال 2018 شد و پس از او صلاح و رونالدو قرار گرفتند.

سال گذشته این جایزه به رونالدو رسید. فوق ستاره پرتغالی یک بار سال 2008 نیز این جایزه را کسب کرده بود.

زیدان هم بهترین مربی سال شد و پس از او کلوپ و گواردیولا قرار گرفتند.

مسی با انتشار عکس زیر در اینستاگرام خود نوشت:« بسیار ممنون از همه خوانندگان اونز موندیال به خاطر این جایزه. دریافت این جایزه برای من مایه غرور است.»

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •