تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 32 از 54 اولاول ... 2228293031323334353642 ... آخرآخر
نمايش نتايج 311 به 320 از 539

نام تاپيک: پژو روآ Roa

اگه نباشه جاش خالی می مونه teshneh's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

آخرین قیمت آن چند بوده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام
    من از 17/12/1388 یکیشو تحویل گرفتم و تا الان که 18/05/1389 است باهاش 16000 تایی کار کردم . مزایا و معایب تا الان رو لیست می کنم و نظر خودم رو در آخر لیست راجع به این ماشین مینویسم :
    مزایا فقط نسبت به پراید و ماشین های دیگه زیر ده میلیون .
    1- پایداری ماشین در پیچ ها : با پراید در پیچی که با سرعت بالاتر از 80 میترسیدم با این ماشین 120 تا عین خیالم نیست .
    2- کولرش واقعا از پراید بهتره
    3- ولا شاید عجیب و روی این ماشین استثنایی که شتاب و کشش ماشین با گاز از بنزین بهتره .شاید اشکال از سیستم سخت رسانی بنزین ماشین من باشه .
    4- نرمی ماشین در بیابونهای (ببخشید خیابون های) داخل شهر از پراید خیلی بهتره
    5- شتابش نسبت به پراید کمه ، ولی وقتی ماشین جون میگیره پراید به گردش نمیرسه
    6- ماشین با گاز و کولر روشن و در سر بالایی کم نیاورد

ایرادهای ماشین که تا بحال برای من اتفاق افتاد .
    1- مشکل در سیستم سوخت گاز که دو با مراجعه به نمایندگی و پرداخت هزینه تعمیرات فعلا که داره کار میکنه
    2- ماشین قبلا در سرعت 120 از گیربکس و دفنرسیال و گاردان صدا نداشت . اما الان صداش در زیر 80 هم داره در میاد
    3- کیفیت بد در مونتاژ قطعات – درها رگلاژ نیست و دو تاش بد بسته میشه – شیشه های ماشین زیاد لق لق میکنه و یکی از شیشه های جلو خوب بسته نمیشه .
    4- سپرها خوب جا نخورده
    5- صبح ها و مخصوصا وقتی هوا سرده ، صدای بدی مخصوصا از ناحیه اگزوز ماشین خارج میشه
    6- هنوز با دنده عقب در بعضی مواقع مشکل دارم و خوب جا نمیخوره .
    7- صدای سوت در ترمز کشیدن ماشین
    8- ترمز دست خوب کار نمیکرد که با صرف هزینه در نمایندگی درسن شد . ( از مزایای گارانتی ماشین گرانقیمت بی کیفیت ایرانی )

نظر نهایی : ولا بسته به پولی که دادم ( از نوع نقد و قسط ) و درآمدم ماشین خانوادگی خوبیه ، بسته به شماست که از ماشین چه انتظاراتی داشته باشین . برای شتاپ و به قولی تیک آف پراید ماشین جوانان ولی برای خانواده ها این ماشین هم امنیت بالاتر و هم امکانات بهتر داره تازگی هم ترمز ABS ش هم اومده با 500 تا بالاتر .
    در کل از بعد جهانی به این ماشین نگاه کنیم این ماشین واقعا مزرخف و کلا 80 درصد پولتون رو ریختین دور ( تو جیب ایران خودرو)
    کیلومتر ماشین که 30000 تا شد باز بیشتر از این گاری میگم . پول نداشتم ماشین خارجی بخرم ، ولی هر کی پول داره حتما ماشین خارجی بخره ، چون تو شرکتی کارم میکنم که داره قطعه برای ماشین سنگین تولید میکنه و میبینم که چه اتفاقاتی تو قطعه سازی می افته و ....
    خلاصه هرکی خاص بخره و اطلاعات بیشتر خواست ، ما در خدمتیم .

2-

3. 4 کاربر از pereston61 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز irinn65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TeHRaN-CItY

پيش فرض

آخرین قیمت آن چند بوده؟
    پایه گاز9,800,بنزین سوز8800

5. این کاربر از irinn65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Jang Bogo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

من براي اولين بار هست كه توي تاپيك ماشينهاي داخلي ميام.
    واقعا براي خودم و همه ايرانيها متاسفم كه بايد در نزديكي ورود به سال 2011 ميلادي همچنين ماشينهاي آشغال و به دردنخوري رو به قيمت بسيار بالا و ظالمانه بخرند و سوار بشند.
    فقط من موندم چطوري روشون شده اين ماشين رو توي نمايشگاه بذارند. به خدا موندم.
    باور كنيد كه من اصلا آدم خجالتي نيستم ولي به جان خودم قسم، الان كه من دارم اين مطلب رو مينويسم باور كنيد از شرم و خجالت دارم ميميرم.
    هردفعه برميدارن اين آشغال لگن رو يه اسم جديد براش ميذارن قيمتش عوض ميشه.
    خدا ازشون نگذره.
    بهرحال..... نميدونم چي بگم
    فقط متاسفم. متاسفم. متاسفم.
    يك مقايسه بين ......

روآي سال (اسم رو نگاه جون مادرتون)

آئودي سال

Last edited by Jang Bogo; 09-08-2010 at 22:40.

7. این کاربر از Jang Bogo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز black.assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

وای چه ماشین خوفی ( روآ رو میگما )
    آئودی غلط بکنه بتونه مثل این ماشین بده بیرون . مقایسه روآ با آئودی مقایسه خر با بنزه البته آئودی خره هست .
    سال بعد هم روآ طرح 206 میزنن حتما بعد میفروشن 14 تومن .

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TeHRaN-CItY

پيش فرض

سلام

من از 17/12/1388 یکیشو تحویل گرفتم و تا الان که 18/05/1389 است باهاش 16000 تایی کار کردم . مزایا و معایب تا الان رو لیست می کنم و نظر خودم رو در آخر لیست راجع به این ماشین مینویسم :
    مزایا فقط نسبت به پراید و ماشین های دیگه زیر ده میلیون .
    1- پایداری ماشین در پیچ ها : با پراید در پیچی که با سرعت بالاتر از 80 میترسیدم با این ماشین 120 تا عین خیالم نیست .
    2- کولرش واقعا از پراید بهتره
    3- ولا شاید عجیب و روی این ماشین استثنایی که شتاب و کشش ماشین با گاز از بنزین بهتره .شاید اشکال از سیستم سخت رسانی بنزین ماشین من باشه .
    4- نرمی ماشین در بیابونهای (ببخشید خیابون های) داخل شهر از پراید خیلی بهتره
    5- شتابش نسبت به پراید کمه ، ولی وقتی ماشین جون میگیره پراید به گردش نمیرسه
    6- ماشین با گاز و کولر روشن و در سر بالایی کم نیاورد

ایرادهای ماشین که تا بحال برای من اتفاق افتاد .
    1- مشکل در سیستم سوخت گاز که دو با مراجعه به نمایندگی و پرداخت هزینه تعمیرات فعلا که داره کار میکنه
    2- ماشین قبلا در سرعت 120 از گیربکس و دفنرسیال و گاردان صدا نداشت . اما الان صداش در زیر 80 هم داره در میاد
    3- کیفیت بد در مونتاژ قطعات – درها رگلاژ نیست و دو تاش بد بسته میشه – شیشه های ماشین زیاد لق لق میکنه و یکی از شیشه های جلو خوب بسته نمیشه .
    4- سپرها خوب جا نخورده
    5- صبح ها و مخصوصا وقتی هوا سرده ، صدای بدی مخصوصا از ناحیه اگزوز ماشین خارج میشه
    6- هنوز با دنده عقب در بعضی مواقع مشکل دارم و خوب جا نمیخوره .
    7- صدای سوت در ترمز کشیدن ماشین
    8- ترمز دست خوب کار نمیکرد که با صرف هزینه در نمایندگی درسن شد . ( از مزایای گارانتی ماشین گرانقیمت بی کیفیت ایرانی )

نظر نهایی : ولا بسته به پولی که دادم ( از نوع نقد و قسط ) و درآمدم ماشین خانوادگی خوبیه ، بسته به شماست که از ماشین چه انتظاراتی داشته باشین . برای شتاپ و به قولی تیک آف پراید ماشین جوانان ولی برای خانواده ها این ماشین هم امنیت بالاتر و هم امکانات بهتر داره تازگی هم ترمز ABS ش هم اومده با 500 تا بالاتر .
    در کل از بعد جهانی به این ماشین نگاه کنیم این ماشین واقعا مزرخف و کلا 80 درصد پولتون رو ریختین دور ( تو جیب ایران خودرو)
    کیلومتر ماشین که 30000 تا شد باز بیشتر از این گاری میگم . پول نداشتم ماشین خارجی بخرم ، ولی هر کی پول داره حتما ماشین خارجی بخره ، چون تو شرکتی کارم میکنم که داره قطعه برای ماشین سنگین تولید میکنه و میبینم که چه اتفاقاتی تو قطعه سازی می افته و ....
    خلاصه هرکی خاص بخره و اطلاعات بیشتر خواست ، ما در خدمتیم .

2-
    خیلی ممنون دوست عزیز که نظرتون رو در مورد این ماشین گفتید ایراداتی که از این ماشین گفتید به نظرم در کشور ما در خودرو زیر10میلیون به چشم نمیاد و فوق العادست چون از این ایرادات شاید بدتر, بیشتر در خودرو های بالای10میلیون هم وجود داره
    در مورد مطلبی که گفتید شتاب و کشش ماشین با گاز از بنزین بهتره .شاید اشکال از سیستم سوخت رسانی بنزین ماشین باشه اینه که اشکالی در سیستم سوخت بنزینتون نیست چون این ماشین پایه گازه و سوخت اصلیش گازه پس تفاوت فاحشی نسبت به بنزین نداره برای همین شما فکر میکنید در حالت بنزین اشکالی وجود داره!
    قطعا شما یه مقدار زمانی که خودرو صفر بوده به ماشین زور اوردین که گیربکس و دیفرانسیل صدا دار شده!!
    و اینکه اکثر خودروهای صفر ایرانی دربهاشون رگلاژ نیست اما ظرف چند دقیقه درست میشه
    به نظرم بازهم بصرفست با این وضع بنزین خودرویی باشه زیر 10میلیون(البته در ایران)که در حالت گاز هم همون قدرتو شتابو داشته باشه و انقدر خرج نداشته باشه...
    دوست عزیز اگر باز هم مزایا و معایب در این خودرو یافتید حتما ما را در جریان بزارید ممنون
    Last edited by irinn65; 10-08-2010 at 02:34.

10. این کاربر از irinn65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TeHRaN-CItY

پيش فرض

من براي اولين بار هست كه توي تاپيك ماشينهاي داخلي ميام.
    واقعا براي خودم و همه ايرانيها متاسفم كه بايد در نزديكي ورود به سال 2011 ميلادي همچنين ماشينهاي آشغال و به دردنخوري رو به قيمت بسيار بالا و ظالمانه بخرند و سوار بشند.
    فقط من موندم چطوري روشون شده اين ماشين رو توي نمايشگاه بذارند. به خدا موندم.
    باور كنيد كه من اصلا آدم خجالتي نيستم ولي به جان خودم قسم، الان كه من دارم اين مطلب رو مينويسم باور كنيد از شرم و خجالت دارم ميميرم.
    هردفعه برميدارن اين آشغال لگن رو يه اسم جديد براش ميذارن قيمتش عوض ميشه.
    خدا ازشون نگذره.
    بهرحال..... نميدونم چي بگم
    فقط متاسفم. متاسفم. متاسفم.
    يك مقايسه بين ......
    من هم متاسفم که بجای اینکه این خودرورو با خودرویی که در این رنج قیمت هستند مقایسه کنیم میایم با ماشین 500-600میلیونی مقایسه میکنیم اگه قصدمون مقایسه کردنه,اگر نه که توضیح منطقی بدید.
    مثل این دوستمون که هم از مزایا و هم از معایبش گفت که خیلی میتونه کمک کنه...
    بهتره به جای این حرفا بیایم با هم در جمع دوستانه یه بحث کارشناسی بکنیم نه اینکه بگیم اشغال لگن یا تا خر هست خر سواری هم هست با این مغزهای متفکر روا هم زیادیه!

12. این کاربر از irinn65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Jang Bogo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

من هم متاسفم که بجای اینکه این خودرورو با خودرویی که در این رنج قیمت هستند مقایسه کنیم میایم با ماشین 500-600میلیونی مقایسه میکنیم اگه قصدمون مقایسه کردنه,اگر نه که توضیح منطقی بدید.
    مثل این دوستمون که هم از مزایا و هم از معایبش گفت که خیلی میتونه کمک کنه...
    بهتره به جای این حرفا بیایم با هم در جمع دوستانه یه بحث کارشناسی بکنیم نه اینکه بگیم اشغال لگن یا تا خر هست خر سواری هم هست با این مغزهای متفکر روا هم زیادیه!
    دلیل منطقی:
    مقایسه خودروی سال ایران با خودروی سال آلمان
    همین کافیه
    من فقط میگم، چرا باید اینقدر عقب باشیم؟
    چرا الان چندین سال هست که فقط ماشین رو یک شکل میزنیم؟
    من خودم دیگه از دیدن این ماشینها بهم میخوره

آخر فروم باز بی باک بی بال's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

لیل منطقی:
    همین کافیه
    این مقایسه غیر منطقی هست المان یه کشور صنعتی هست ایران یه کشور جهان شوم
    ما باید خودر ها کشور مان با کشور ها هم تراز خودما مقایسه کنیم مثل افغانستان پاکستان هند

15. این کاربر از بی باک بی بال بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

دلیل منطقی:
    همین کافیه
    lrایسه خودرو های ارزان قیمت کشور ها با هم منطقی تره.
    در ضمن کسی که توی ایران میخواد ماشین بخره و 10 میلیون تو جیبشه نمیتونه به آئودی فکر کنه. این وضع درباره مسکن هست درباره البسه هست و غیره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •