تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 32 از 46 اولاول ... 2228293031323334353642 ... آخرآخر
نمايش نتايج 311 به 320 از 452

نام تاپيک: ▓ تاپیک اختصاصی محصولات ZoneAlarm در اینجا ▓

حـــــرفـه ای majid20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

حتی صفحات اینترنت هم باز نمیکنه
    الان هم مجبور شدم که زون الارم رو غیر فعال کنم تا بیام توی انجمن

چطوری پورتش رو باز کنم؟(هم پورت اینترنت و هم پورت آپدیت)
    شما به بخش Programs control --> Programs رفته و در آنجا به دنبال پروسه های آنتی ویروس و فایروال بگردید
    پروسه های مهم دیگری هم مانند Generic Host Process و یا برنامه های موردنظر خود را هم باید مدنظر داشته باشید
    حال با کلیک بر روی گزینه های Access آنها ، بر روی Allow قرار دهید
    سیستم را ریست کنید

2. این کاربر از majid20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

9 چگونه nod32 رو به zoneAlarm بشناشونم؟

سلام.من از Eset Smart Security 3.0.677.0 استفاده مي كنم.الان هم آپديت هستش و مشكلي با اون ندارم.
    از طرفي Zone Alarm Pro 7.0.483.000 دارم ولي در قسمت آنتي ويروس اين برنامه ، نود رو پيدا نكرده.حالا چطوري اين نود رو به zonealarm بشناسونم؟

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام.من از Eset Smart Security 3.0.677.0 استفاده مي كنم.الان هم آپديت هستش و مشكلي با اون ندارم.
    از طرفي Zone Alarm Pro 7.0.483.000 دارم ولي در قسمت آنتي ويروس اين برنامه ، نود رو پيدا نكرده.حالا چطوري اين نود رو به zonealarm بشناسونم؟
    اصلا چيز مهمي نيست و امكان شناساندن آنتي ويروس به زون آلارم را جايي نديدم.اون زمانيكه از تركيب كاسپر و زون آلارم استفاده ميكرديم و بحث ناسازگاري اين دو محصول نبود باز زون آلارم آنتي ويروس كاسپر را نميشناخت.
    يك نكته مهم ديگه اينكه آيا دليل خاصي داره كه شما همزمان از 2 فايروال در سيستم خود استفاده ميكنيد؟چون اسمارت سكيوريتي NOD32 خودش داراي فايروال ميباشه.آيا باعث كندي و اختلال در سيستم شما نشده؟

5. این کاربر از hamilton بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دوست عزیز

اولا هیچوقت نباید از دو فایروال همزمان استفاده کرد .
    اسمارت سکیوریتی در واقع شامل آنتی ویروس ناد32 بهمراه فایروال اختصاصی شرکت ESET است.
    به همین خاطر شما نمی توانید در کنار آن از فایروال زون آلارم استفاده نمایید.
    اگر میخواهید از فایروال زون آلارم استفاده کنید باید صرفا آنتی ویروس ناد32 را بر روی سیستم نصب نمایید.

دوما بخش Anti-Virus Monitoring صرفا یه بخش اطلاع رسان در زمینه به روز بودن آنتی ویروس و یا غیرفعال بودن آن است
    و در واقع یک بخش ثانویه و تا حدودی اضافیست . چون خود محصول آنتی ویروس در این زمینه بطور مستقل پیغام خواهد داد.

سوما بخش Anti-Virus Monitoring صرفا قادر به شناسایی محصولات شرکت های زیر است
    Symantec ، McAfee ، CA و Trend Micro
    این بخش قادر به شناسایی و فعالیت با سایر آنتی ویروس ها نیست.
    البته خود شرکت Zone Alarm اعلام کرده که این موضوع اصلا مهم نیست
    و تاثیری در امنیت سیستم یا کارکرد فایروال و آنتی ویروس نخواهد گذاشت

7. این کاربر از majid20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

اولا هیچوقت نباید از دو فایروال همزمان استفاده کرد .
    اسمارت سکیوریتی در واقع شامل آنتی ویروس ناد32 بهمراه فایروال اختصاصی شرکت ESET است.
    به همین خاطر شما نمی توانید در کنار آن از فایروال زون آلارم استفاده نمایید.
    اگر میخواهید از فایروال زون آلارم استفاده کنید باید صرفا آنتی ویروس ناد32 را بر روی سیستم نصب نمایید.
    دوما بخش Anti-Virus Monitoring صرفا یه بخش اطلاع رسان در زمینه به روز بودن آنتی ویروس و یا غیرفعال بودن آن است
    و در واقع یک بخش ثانویه و تا حدودی اضافیست . چون خود محصول آنتی ویروس در این زمینه بطور مستقل پیغام خواهد داد.
    سوما بخش Anti-Virus Monitoring صرفا قادر به شناسایی محصولات شرکت های زیر است
    Symantec ، McAfee ، CA و Trend Micro
    این بخش قادر به شناسایی و فعالیت با سایر آنتی ویروس ها نیست.
    البته خود شرکت Zone Alarm اعلام کرده که این موضوع اصلا مهم نیست
    و تاثیری در امنیت سیستم یا کارکرد فایروال و آنتی ویروس نخواهد گذاشت
    اصلا چيز مهمي نيست و امكان شناساندن آنتي ويروس به زون آلارم را جايي نديدم.اون زمانيكه از تركيب كاسپر و زون آلارم استفاده ميكرديم و بحث ناسازگاري اين دو محصول نبود باز زون آلارم آنتي ويروس كاسپر را نميشناخت
    يك نكته مهم ديگه اينكه آيا دليل خاصي داره كه شما همزمان از 2 فايروال در سيستم خود استفاده ميكنيد؟چون اسمارت سكيوريتي NOD32 خودش داراي فايروال ميباشه.آيا باعث كندي و اختلال در سيستم شما نشده؟
    با تشكر از راهنماييهاتون.
    در باره سرعت سيستم بگم كه فقط هنگاك لاگ آن كمي لود شدن زون آلارم طول مي كشه.اما من به اين نود به تنهايي اعتماد ندارم.و نمي خوام از ديگر آنتي ويروسها كه پكهاي كامل دارن استفاده كنم.پس اين ZoneAlarm رو نصب كردم.با اينكه زياد سوال جواب ميكنه اما ازش راضيم.خيلي از كارهاي امنيتي رو انجام ميده كه نود نميكنه.
    پس حالا مشكلي داره كه اينها با هم نصبن؟اگه آره بهتره Nod رو به فقط آنتي ويروس تبديل كنم يا كار ديگه كنم؟
    فايروال كدوم قويتره؟
    يه توضيح هم بدم كه روي سيستمم دو كاربر خانگي(كه خودم ادمين هستم)وجود داره و از اينترنت هم تقريبا هر يكي دو روز 3-4 ساعت استفاده مي كنم.
    ببخشيد زياد توضيح دادم.منتظر راهنمايي بعدي شما هستم.ممنون...
    Last edited by mohammad_87; 14-07-2009 at 16:44.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دوست عزیز اگر دو فایروال بر روی سیستم نصب باشد ، سبب کاهش امنیت سیستم می شوند

فایروال Zone Alarm Pro نسبت به فایروال محصولاتی نظیر ناد32 بسیار پرقدرت تر است
    اصولا فایروال شرکت های بزرگ آنتی ویروس ، برخلاف نسخه آنتی ویروس آنها بسیار ضعیف است
    ( مانند ناد32 ، آویرا ، بیت دیفندر ، آواست و ...)
    در این بین صرفا کسپرسکی و نورتون فایروال ها خوبی دارند
    ( فایروال کسپرسکی عالیست و به مراتب از زون آلارم قویتر است ولی فایروال نورتون از نسخه Zone Alarm Pro ضعیف تر است)

بنابراین اگر میخواهید از فایروال زون آلارم استفاده کنید ، حتما نسخه آنتی ویروس ناد32 را دانلود کرده و نصب نمایید

10. این کاربر از majid20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Rainbow's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    World Of Matrix

پيش فرض

دوستان عزیز من در آپدیت کردن Zone Alalrm به مشکل خوردم و آپدیت نمیشه نسخه من 7.0.302.000 هست :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by Rainbow; 15-07-2009 at 11:43.

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

سلام دوستان.من از Zone Alarm Pro 7.0.483.000 استفاده مي كنم.حالا مي خوام ويندوز رو عوض كنم ولي مي خوام بعد از نصب ويندوز،همين تنظيمات (مثل تنضيماتي كه براي دسترسي برنامه ها به اينترنت ميده) رو داشته باشم.حالا چكار كنم چه فايلهايي رو بايد بك آپ بگيرم تا دوباره از اول سوال جواب نكنه؟
    ---------------------------------------------
    ويرايش:اينو جواب بديد مي خوام ويندوز عوض كنم.كممممممممممككك..
    Last edited by mohammad_87; 02-08-2009 at 14:39.

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

لطفا جواب بديد.چرا كسي اينجا نمياد كمك كنيد...

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام دوستان.من از Zone Alarm Pro 7.0.483.000 استفاده مي كنم.حالا مي خوام ويندوز رو عوض كنم ولي مي خوام بعد از نصب ويندوز،همين تنظيمات (مثل تنضيماتي كه براي دسترسي برنامه ها به اينترنت ميده) رو داشته باشم.حالا چكار كنم چه فايلهايي رو بايد بك آپ بگيرم تا دوباره از اول سوال جواب نكنه؟
    ---------------------------------------------
    ويرايش:اينو جواب بديد مي خوام ويندوز عوض كنم.كممممممممممككك..
    تا جايي كه خاطرم هست محصول ZoneAlarm فاقد اين خصوصيت بود و چنين امكاني را نداشت.

لطفا جواب بديد.چرا كسي اينجا نمياد كمك كنيد...
    دوست عزيز وقتي سوالي مطرح ميكنيد بايد منتظر باشيد تا دوستاني كه اطلاعي در خصوص سوال شما دارند و پست شما ديده اند هنمايي كنند.مطرح كردن سوال حتما با دريافت جواب فوري همراه نيست.شايد خيلي از دوستان از اين محصول و حتي از نسخه اي كه شما استفاده ميكنيد استفاده نكنند.
    لطفا در صورت طرح سوال با صبر و شكيبايي منتظر دريافت پاسخ باشيد.

15. این کاربر از hamilton بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •