تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 32 از 1045 اولاول ... 2228293031323334353642821325321032 ... آخرآخر
نمايش نتايج 311 به 320 از 10441

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

آقا جواد عزیز، با تشکر از توضیحات شما،
    اما در مورد راه حل اول، من فقط منظورم c1 نبود. بلکه می خواستم در یک عبارت انگلیسی هر چیزی که بعد از underscore میاد به صورت زیرنویس نوشته بشه.
    در مورد راه دوم هم خود ورد کلید میانبر برای زیرنویس و بالانویس داره. Ctrl+= , Ctrl+Shift+=c

فکر نمی کنم چیزی که من منظورمه امکان پذیر باشه یا به همین راحتی باشه. احتمالاً باید کسی که به ویژوال بیسیک وارده همچین کاری بکنه.

سوال دیگر.

می خواستم ببینم چطور میشه توی Header صفحات فرد عنوان کل گزارش رو زد و توی Header صفحات زوج Heading1 رو درج کرد به صورت اتوماتیک.

آقا جواد شما چیزی در مورد LaTeX و FarsiTeX می دونید؟

متشکرم
    سلام امير
    براي گذاشتن پاورقيها و سرصفحه هاي متفاوت در صفحات زوج و فرد، روي منوي View> Headers and Footers كليك كرده، از نوار ابزار Headers and Footers گزينه PageSetup> Layout> Different Odd and Event Pages> OK را انتخاب مي كنيم.

براي گذاشتن شماره صفحه و ... هم از همان گزينه هاي نوار ابزار Headers and Footers استفاده مي كنيم.

در مورد Latex و FarsiTex هم تا حالا چيزي نشنيدم. يه شرح مختصر و لينك دانلودش اينجا هست:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احتمالاً يه جور برنامه تايپ يا دستيار تايپ هست. نميدونم.

اون چيزي هم كه در مورد تبديل شدن همه 1_ ها به انديس 1 گفتيد، امكان پذير هست. همين الآن امتحان كردم مشكلي نداشت. فقط يه فاصله خيلي كوچيك بين C و 1 مي افته كه فكر نمي كنم اصلاً به چشم بياد. روش كار اينه:

حرف C را نوشته، دكمه Ctrl+= را مي زنيم و سپس يك بار دكمه Space و بعد هم عدد 1 مي زنيم. حالا كاراكترهاي انديس را انتخاب (Highlight) مي كنيم. يعني عدد 1 و كاراكتر space قبل از آن را انتخاب مي كنيم. سپس به منوي AutoCorrect رفته، گزينه PlainText را به Formatted تغيير داده و در قسمت Replace عبارت 1_ را نوشته و Add را مي زنيم. از حالا به بعد هر وقت 1_C را بنويسيم و space را بزنيم، خود به خود تبديل مي شود به C انديس يك كه البته بين C و 1 فاصله اي بسيار كم وجود دارد، اما چون فاصله هم كوچك شده، مشخص نمي شود. براي 2_ , 3_ ,... هم همين عمل را تكرار مي كنيم.
    Last edited by javad2625; 09-05-2007 at 14:28.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام. مي خواستم بدونم چطور ميشه بين فارسي لاتين تايپ كرد.
    تا لاتين مي نويسم جايش به هم مي خوره ، اول و آخر ميره....

اگه نباشه جاش خالی می مونه rouhallah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

با سلام
    من اول جستجو کردم اما به نظرم اون سوالی رو که جوابشو میخواستم تو این تاپیگ نبود
    حالا ممنون میشم سوالم رو جواب بدین
    چطور میشه توی word صفحه ها رو شماره گذاری کرد با این شرط که مثلاً از صفحه دوم به بعد رو شماره گذاری کنه(شماره گذاری شروع بشه)
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام. مي خواستم بدونم چطور ميشه بين فارسي لاتين تايپ كرد.
    تا لاتين مي نويسم جايش به هم مي خوره ، اول و آخر ميره....
    شما هنكام فارسي نوشتن، براي فارسي شدن Layout صفحه كليد، ابتدا دكمه Ctrl+Shift سمت راست را بزنيد. بعد هر موقع خواستيد وسط متن، انگليسي تايپ كنيد، با دكمه Alt+Shift (مهم نيست سمت راست يا چپ باشد) زبان را انگليسي كرده و بعد هم دوباره با Alt+Shift به حالت فارسي بازگرديد. چينش متن هم اصلاً به هم نمي خورد.

با سلام
    من اول جستجو کردم اما به نظرم اون سوالی رو که جوابشو میخواستم تو این تاپیگ نبود
    حالا ممنون میشم سوالم رو جواب بدین
    چطور میشه توی word صفحه ها رو شماره گذاری کرد با این شرط که مثلاً از صفحه دوم به بعد رو شماره گذاری کنه(شماره گذاری شروع بشه)
    با تشکر
    گزينه هاي Insert> Page Number را بزنيد، در قسمت ظاهر شده، كنار دكمه هاي OK و Cancel يك دكمه سوم هم هست به نام (فكر مي كنم) Format Page Number كه آن را انتخاب كرده، قسمت Start at را روي 0 تنظيم كنيد. سپس OK كرده و گزينه Show on First Page را غير فعال نموده و مجدداً OK كنيد. همه صفحه ها شماره دار مي شوند به جز صفحه اول و شماره صفحه دوم هم شماره 1 خواهد بود.

اگه نباشه جاش خالی می مونه AdriftSlave's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    دولت :: >> تا شابدلضیم !

پيش فرض

فايل dll رو اجرا كردم ،‌خوشبختانه مشكل در ورد حل شد ولي هنوز باجي ميل(اين باكسم) مشكل داره(اين موضوع خيلي اذيتم مي كنه)

اگه نباشه جاش خالی می مونه gholam14's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

باسلام
    ميشودبفرماييددرآفيس2003 اعدادراچگونه ميشودفارسي تايپ كردچون مسيري كه درآفيس2007 براي اينكاراست درآفيس2003 نيست.
    متشكرم

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

فايل dll رو اجرا كردم ،‌خوشبختانه مشكل در ورد حل شد ولي هنوز باجي ميل(اين باكسم) مشكل داره(اين موضوع خيلي اذيتم مي كنه)
    اون dll مشكل حرف ي رو همه جاي ويندوز حل مي كنه. ديگه نبايد توي gmail‌ مشكلي داشته باشي. مطمئني اينطوريه؟ ميخواي يه ورژن ديگه از همون dll رو دارم (كه از يه جاي ديگه دانلود كردم) بهت بدم؟
    در ضمن شما ميتونيد براي اين كه خيالتون از بابت همه اين مسائل راحت بشه، روي ويندوزتون فارسي ساز نصب كنيد. مثلاً اگه سي دي آفيس رو با فارسي ساز بخريد، فارسي سازي كه نصب مي كنيد همه اين مشكلات رو حل مي كنه.

باسلام
    ميشودبفرماييددرآفيس2003 اعدادراچگونه ميشودفارسي تايپ كردچون مسيري كه درآفيس2007 براي اينكاراست درآفيس2003 نيست.
    متشكرم
    سلام. شما گزينه Tools> Options رو مي زنيد. اونجا توي يكي از قسمت ها (فكر مي كنم Complex Script) گزينه Numeral رو روي Context ميگذاريد و OK مي كنيد. مشكل حل ميشه.

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    qazvin

پيش فرض

سلام
    تو word چه جوری میشه علایمی مثل توان ، رادیکال و چیزای دیگه رو تایپ کرد ؟
    ممنون

پروفشنال soooot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    فعلا توي مردمك چشم شما !

پيش فرض

سلام
    من امروز نسخه تجاری آفیس 2007 رو نصب کردم ، قبلا شنیده بودم که شرکت Adobe از Microsoft بدلیل قرار دادن یه سری قابلیت ها برای فایل های pdf شکایت کرده و ...
    من هر چی گشتم توی Word قسمتی که مربوط به فایلهای pdf باشه پیدا نکردم !
    کسی میدونه این قابلیتها چیه و در کدوم قسمت Word هست ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه baharan_2122's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام
    من امروز نسخه تجاری آفیس 2007 رو نصب کردم ، قبلا شنیده بودم که شرکت Adobe از Microsoft بدلیل قرار دادن یه سری قابلیت ها برای فایل های pdf شکایت کرده و ...
    من هر چی گشتم توی Word قسمتی که مربوط به فایلهای pdf باشه پیدا نکردم !
    کسی میدونه این قابلیتها چیه و در کدوم قسمت Word هست ؟
    دوست عزيز
    قابليت اين كار
    بوسيله نصب برنامه تبديل نوشته ها به pdf مقدور مي باشد كه اگر در پستهاي قبلي بگردي پيدا مي كني
    يعني به طور عمد از روش برداشته اند كه روش نصب مي شه و در قسمت save بعدا اظلفه مي شه
    موفق باشي

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •