تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3198 از 3345 اولاول ... 21982698309831483188319431953196319731983199320032013202320832483298 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31,971 به 31,980 از 33450

نام تاپيک: 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها greatpouya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان منطقه ما سرعت فورجی معمولی قبلا بین5 و 6 بود که گپشیم رپت با network guru تست میزدم باند 3 و 7 ایرانسل 15 مگاهرتز بپدن. الان سرعت زیاد شده تا 10 هم میره سرعت ممکنه پهنای باند رو 20 مگاهرتز کرده باشن؟ چون گوشیم روت نیس ببینم

فرستاده شده از E6533ِ من با Tapatalk
    اره، چون دارن همه جا هردو باند رو 20 ميکنن، اگر سامسونگ هستي با کد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] #* ميتوني ببيني.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان منطقه ما سرعت فورجی معمولی قبلا بین5 و 6 بود که گپشیم رپت با network guru تست میزدم باند 3 و 7 ایرانسل 15 مگاهرتز بپدن. الان سرعت زیاد شده تا 10 هم میره سرعت ممکنه پهنای باند رو 20 مگاهرتز کرده باشن؟ چون گوشیم روت نیس ببینم

فرستاده شده از E6533ِ من با Tapatalk
    اره، چون دارن همه جا هردو باند رو 20 ميکنن، اگر سامسونگ هستي با کد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] #* ميتوني ببيني.

3. این کاربر از greatpouya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Royce's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    چطور مگه؟

پيش فرض

آقا من میخوام سیمکارت اعتباریمو تبدیل به دائم کنم.به خدا انقدر این همراه اول و ایرانسل تو این چند سال تو پاچمون کردن میترسم یه موقع پول اینترنتو نکشن رو قبض با هزینه آزاد بدبختمون کنن.آیا کسی اینجا تجربه تبدیل اعتباری به دائم رو داره؟مشکلی چیزی نبوده؟

پروفشنال B3NYAMIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

آقا من میخوام سیمکارت اعتباریمو تبدیل به دائم کنم.به خدا انقدر این همراه اول و ایرانسل تو این چند سال تو پاچمون کردن میترسم یه موقع پول اینترنتو نکشن رو قبض با هزینه آزاد بدبختمون کنن.آیا کسی اینجا تجربه تبدیل اعتباری به دائم رو داره؟مشکلی چیزی نبوده؟
    من تبدیل کردم. مشکلی نبوده. اگه میترسید اینترنت آزاد بیاد رو قبض خدارو شکر ایرانسل این مشکلو حل کرده. گزینه طرح کنترل مصرف آزاد که غیر فعال باشه اینترنت غیر قابل استفاده میشه زمانی که بسته نداشته باشید

6. 3 کاربر از B3NYAMIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

کدوم سیمکارتها
    یکسری سیمکارت سلب امتیاز شده دست نمایندگی ها هست که اکثرانمایندگی ها مجانی همون هدیه میدن یکسری هم 1000تومن میفروشن ....یسری هم که کلا جز چاپیدن کاری دیگیری ندارن و همون 5تومن رو میگیرن و ایرانسل هم انگار نه انگار کاری بهشون نداره

البته این نوع سیمکارتها رو بصورت اشانتیون میدن نمایندگی ها
    متاسفانه تو کشور اینقدر دروغ گفته شده همه بدبین هستن.
    دوست عزیز سیمکارت های ایرانسل و همه اپراتور ها برای سیمکارت رایگان سیستم های خاص خودشون رو دارن در بعضی مواقع شرکت ایرانسل برای نمایشگاه یا یک منطقه خاص به نمایندش سیمکارت رایگان میده برای دادان و بعضی مواقع هم سیمکارت هزار تومانی( برای تشویق نماینده) ولی در هر حالت سیمکارت اعتباری ارزونترین حالتش همون 5 تومان هست شما هم متاسفانه بودن اطلاعات دقیق دید مردم رو خراب میکنی اون نماینده که داره 5 تومان میفروشه کارش درسته چون یک جا دیگه داره رایگان میده دلیل نمیشه.
    حالا در مورد سیمکارت های سلب امتیاز شده ایرانسل اصلا تفاوت قیمتی ایجاد نمیکنه یعنی هیچ اپراتوری این کار رو نمیکنه

8. 2 کاربر از tntkgb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

متاسفانه تو کشور اینقدر دروغ گفته شده همه بدبین هستن.
    دوست عزیز سیمکارت های ایرانسل و همه اپراتور ها برای سیمکارت رایگان سیستم های خاص خودشون رو دارن در بعضی مواقع شرکت ایرانسل برای نمایشگاه یا یک منطقه خاص به نمایندش سیمکارت رایگان میده برای دادان و بعضی مواقع هم سیمکارت هزار تومانی( برای تشویق نماینده) ولی در هر حالت سیمکارت اعتباری ارزونترین حالتش همون 5 تومان هست شما هم متاسفانه بودن اطلاعات دقیق دید مردم رو خراب میکنی اون نماینده که داره 5 تومان میفروشه کارش درسته چون یک جا دیگه داره رایگان میده دلیل نمیشه.
    حالا در مورد سیمکارت های سلب امتیاز شده ایرانسل اصلا تفاوت قیمتی ایجاد نمیکنه یعنی هیچ اپراتوری این کار رو نمیکنه
    معلومه توپت خیلی پره ....چون دستتون رو میشه زود عصبی میشید ...معلومه که تو چاپیدن کارشون درسته و سیمکارت رایگان که خود مرکز میده.... نماینده ها 5تومن میفروشند وووووو ............اون سیمکارت قانونی 5تومنی رو ربط ندید به هدیه ها ....یا وقتی مودم tfi60رو نماینده میفروشه و بجای سیمکارت دوقولو که بهم چسبیده میاد به مشترکش همون ی عدد tdرو میفروشه .و مشترک هم بعد از خرید 1هفته اونهم از طریق دوستانش متوجه میشه که سیم دوم رو خود نماینده کشیده بالا و مجبوره یا بره سیمو بزور و با شکایت بگیره یا قیدشو بزنه ...نماینده ها اینجوری پولدار میشن ..بهتر نیست رو راست حسینی باشیم و همون که حقمون هست رو بگیریم

داره خودمونی میشه 37598's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دوستان وضعیت اینترنت نامحدود شبانه ایرانسل الان در چه وضعیتیه؟
    18 گیگ دانولد دارم

تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

واقعا لياقتشه

13. 3 کاربر از greatpouya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

واقعا عالیه
    همراه اول یک بی کیفیت نمونه است هر چند دقیقه فقط ای پی عوض میکنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •