تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 318 از 544 اولاول ... 218268308314315316317318319320321322328368418 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,171 به 3,180 از 5431

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

مرسی، پس من همین FTTH رو میگیرم(طبق حرف شما بهترین گزینه روی میز):
    سرویس ۸mb استاندارد غیر حجمی - ۹۰ گیگ حجم بین الملل - سه ماهه پس پرداخت

فکر کنم این تعرفه ش مناسب من باشه، فقط یه مورد دیگه این مدت قرارداد چه جوریه؟ پس پرداخت میاد رو قبض دیگه، قبض به قبض باید پرداخت کرد، قیمت تعرفه هم با زیاد شدن مدت قرارداد تغییری نمیکنه!!
    همین بسته که روی ای دی اس ال میگرفتم، هم حجمش کمتر بود هم سرعتش یه کمپینی بود زنگ زدم سرعت رو چهار برابر کردن حجم رو هم دو برابر بدون تغییر قیمت، الان از این چیزا خبری نیست؟
    در کل سرویس پیش پرداخت گزینه بهتری هستش و دغدغه تغییر تعرفه نخواهید داشت. معمولا سرویس های استاندارد پیش پرداخت سرعت رو باز میذارن ولی پس پرداخت و کمپین ها زیاد نمیتونید مانور بدید و دستتون بسته است.

2. این کاربر از Rahpooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز dimah2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    پا منقل

پيش فرض

در کل سرویس پیش پرداخت گزینه بهتری هستش و دغدغه تغییر تعرفه نخواهید داشت. معمولا سرویس های استاندارد پیش پرداخت سرعت رو باز میذارن ولی پس پرداخت و کمپین ها زیاد نمیتونید مانور بدید و دستتون بسته است.
    پس پرداخت چون با قبض تلفن میدی، خیلی راحت تره، لازم نیست سر ماه شارژ کنی اینترنتت رو، اینش خیلی خوبه. البته امروز که خط رو گرفتم گفتن حتما باید اینترنت روش رو هم بخری، زوریه، دیگه من درخواست تعرفه پایه رو دادم تا خط وصل شه ببینیم چه باید کرد.

چه مودمی بخرم خوبه؟
    دیجی کالا فقط این مدل رو داره : ترمینال GPON هوآوی مدل EchoLife HG8346M به قیمت 14340، انتن هم نداره

نمیدونم گذاشتن لینک خلافه یا نه ولی اینم لینکش:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by dimah2005; 10-12-2020 at 22:30.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

سلام.
    شماره مجازی دقیقا زمانی که ثبت نامتون تو سیستم مخابرات ثبت شد براتون میاد.
    برای من 2 ماه بعد ثبت نام (به صورت کاغذی و واریز وجه) اومد چون به گفته خودشون سامانه مشکل داشت و نمیتونستن ثبت نام انجام بدن. و البته الان یک ماه از ثبت نام میگذره و وضعیت همچنان در حالت ارسال به مرکزه و علاقه ای هم ندارن بیان فیبرکشی کنن و انگار نه انگار ... کسی هم پاسخگو نیست.
    البته بودن افرادی که گرفتن و حداکثر سه هفته ای براشون وصل شده.

برای سرویس های پیش پرداخت لازم نیست مالک خط درخواست بده ولی برای پس پرداخت مثل اینکه لازمه (به خاطر مسائل مالی)
    برای من سیم‌کشی داخلی و بیرونی انجام شده
    فیوژن مونده و تحویل مودم ... که پیمانکار گفته باید یوزر و پسورد بیاد بعد سرویس رو‌تحویل میدن
    امروز رفتم سرویس ۵۰ مگ‌ با ۵۰۰ گیگ حجم را ۱ ساله پس پرداخت گرفتم
    منتهی هنوز خبری از شماره مجازی و ... نیست
    امیدوارم تا شنبه بیاد دیگه....

5. این کاربر از adisas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

پس پرداخت چون با قبض تلفن میدی، خیلی راحت تره، لازم نیست سر ماه شارژ کنی اینترنتت رو، اینش خیلی خوبه. البته امروز که خط رو گرفتم گفتن حتما باید اینترنت روش رو هم بخری، زوریه، دیگه من درخواست تعرفه پایه رو دادم تا خط وصل شه ببینیم چه باید کرد.

چه مودمی بخرم خوبه؟
    دیجی کالا فقط این مدل رو داره : ترمینال GPON هوآوی مدل EchoLife HG8346M به قیمت 14340، انتن هم نداره

نه اون مودم رو دیجی کالا گرون میده
    می پرسیدی ببینی خود مخابرات مودم رو چند میده

7. این کاربر از adisas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

پس با توجه به توضیح دوستان و این بنده خدایی که امروز اومده خیلی واسه من سریع کارم راه افتاده!
    امروز گفتم سر فیوژن اذیت میکنن امشب ساعت ۷:۳۰ یکی اومد داخل خونه فسوژن زد و چند روز واسه یه کار ۵ دقیقه ای علافمون کردن!
    بعد نکته ی مسخره اش این بود که فیوژن دم fat رو نزد گفت نتونستم بازش کنم و چون تاحالا استفاده نشده و گفت خود مخابرات باید بیاد اونو انجام بده یعنی یه اسیری هم سر اون داریم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

چه مودمی بخرم خوبه؟

مودم های فیبر خیلب تفاوت آنچنانی ندارن تک پورت و دو پورتن که واسه خطوط تلفنه و اینکه تفاوت بعدی مهمشون هم توی پورت گیگابیتی هست که مثلا این مودم نداره و همه ی پورتاش ۱۰۰ مگ هست و عملا یعنی سرعت های بالای ۱۰۰ مگ بی معنی میشه ازونجایی که وای فای اون هم همین سرعتو میده!
    دو مدل دیگه ی هواوی که پابلیک تره بهتره

10. این کاربر از Mmrr72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز dimah2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    پا منقل

پيش فرض

مودم های فیبر خیلب تفاوت آنچنانی ندارن تک پورت و دو پورتن که واسه خطوط تلفنه و اینکه تفاوت بعدی مهمشون هم توی پورت گیگابیتی هست که مثلا این مودم نداره و همه ی پورتاش ۱۰۰ مگ هست و عملا یعنی سرعت های بالای ۱۰۰ مگ بی معنی میشه ازونجایی که وای فای اون هم همین سرعتو میده!
    دو مدل دیگه ی هواوی که پابلیک تره بهتره
    منظورتون مودم فیبر نوری هواوی مدل HG8546M است که پورت گیگ هم داره، ولی قیمتش خیلی ارزون تره، 1150، عجیبه.

دو تا مدل دیگه هم دیدم، HG8245H و EchoLife HG8245C، که گرون ترن، اینا چه فرقی دارن؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

منظورتون مودم فیبر نوری هواوی مدل HG8546M است که پورت گیگ هم داره، ولی قیمتش خیلی ارزون تره، 1150، عجیبه.

دو تا مدل دیگه هم دیدم، HG8245H و EchoLife HG8245C، که گرون ترن، اینا چه فرقی دارن؟
    بله درسته همین دو مدل هست ولی مدلای هواوی پسوند ها و یا انواع داره باز!
    میگم شاید در عمل آنچنان متفاوت نباشن ولی وقتی صحبت از فیبر نوری هست و باز بودن سرعت تا ۲۰۰ یا ۳۰۰ مگ و یا شاید بعدا بیشتر هم خب طبعا دنبال سرعت بالاتر از ۵۰ تا ۱۰۰ مگ هستیم!
    تفاوت روی پورت گیگابیتی هست که اون مودم HG8546M دو مدل داره ولی اونی که ایران هست غالبا با تک پورت گیگابیتی هست و مدل HG8245H هم بهترینش هست که هر ۴ پرتش گیگابیتی هست و مدلای با پسوند Cو A رو دیدم زیاد جالب نبودن و پرت گیگابیتی ندارن، اگر میگیرید یکی از این دوتایی که گیگابیتی دارن بگیرید که بعدا اگر به کامپیوتر یا روتر خواستید بتونید وصل کنید و از حداکثر سرعتش لذت ببرید

13. این کاربر از Mmrr72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

برای من سیم‌کشی داخلی و بیرونی انجام شده
    فیوژن مونده و تحویل مودم ... که پیمانکار گفته باید یوزر و پسورد بیاد بعد سرویس رو‌تحویل میدن
    امروز رفتم سرویس ۵۰ مگ‌ با ۵۰۰ گیگ حجم را ۱ ساله پس پرداخت گرفتم
    منتهی هنوز خبری از شماره مجازی و ... نیست
    امیدوارم تا شنبه بیاد دیگه....
    هزینه فیبرکشی داخلی و خارجی رو مخابرات تقبل کرد یا خودتون دادین؟ چقدر هزینه فیبر کشی میگیرن؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

هزینه فیبرکشی داخلی و خارجی رو مخابرات تقبل کرد یا خودتون دادین؟ چقدر هزینه فیبر کشی میگیرن؟
    هزینه مودم و فیبرکشی و... ۲۱۰۰ شد
    فیبرکشی بیرون رو هم که فک کنم در حدود ۶۰-۷۰ متر باشه رو هزینه اش با مخابرات هست
    خودشون آمدن و قشنگ از رو دیوار ساختمان های کناری کابل کشی کردن
    الان فقط گیر یوزر و پسورد هستم که فعلا خبری نیست

16. این کاربر از adisas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

1. es4

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •