تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 317 از 399 اولاول ... 217267307313314315316317318319320321327367 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,161 به 3,170 از 3981

نام تاپيک: ✔ كنكور كارداني به كارشناسي [ قوانین در پست اول !! ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

مطمئنا همگی شنیدین که آذر ماه دانشگاه آزاد طبق معمول هر سال کنکورشو برگزار میکنه با این تفاوت که امسال میشه دومین کنکورش در فاصل 3 ماه !!!
    من که گرمسار قبول شدم اما میخوام بازم شرکت کنم و فقط انتخاب رودهن و میزنم ...
    بنظرتون چقدر مطالعه کافیه که قبول شم ، با اینکه تقریبا همه ورودی دانشگاه شدن اما تعدادی مث من دوباره کنکور میدن که بیان نزدیکتر
    چند درصد اینطودن اینجا ؟!
    دوست عزیز من هم رودهن میخوام بزنم. شما چه ترازی در کنکور ماه پیش اوردی؟ رودهن در کنکور ماه پیش در انتخاب اول 5070 میخواست. یعنی شما اگر فقط عمومی ها رو هم در حد متوسط بزنی و تخصصی هارو 5 درصد هم بزنی شاید بتونی قبول بشی. من سری پیش ترازم 5400 شد ولی چون رودهن انتخاب اولم نبود قبول نشدم. حالا باید بررسی کرد که تراز رودهن در این کنکور چند خواهد بود؟ اگر ترازش بالاتر نره خوبه. شما کاردانی هم رودهن بودی؟ ورودی چه سالی؟ الان گرمسار رو ثبت نام کردین یا فعلا رزرو هست؟

دوستان اگر خبر تاریخ دقیق ثبت نام اعلام شد لطفا اینجا بگید که یک وقت جا نمونیم.

واسه فنی حرفه ایا رشته ی کامپیوتر دانشگاه دولتی کارشناسی تو تهران کجاهان ؟
    غیر از شمسی پور

شهید رجایی فقط میگیره ؟

چقد ظرفیت داره ؟
    من هم این سوال رو دارم که کلا سراسری روزانه-شبانه در تهران برای آقایون چه مراکزی وجود داره؟

1. شهید شمسی پور
    2. شهید رجایی
    3. ؟
    4. ؟

و اینکه امسال آخرین رتبه قبولی تهران (تا شبانه) چند بوده؟
    Last edited by Soalziad; 14-10-2011 at 11:47.

داره خودمونی میشه MohammadKingstar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    ™Earse..Tehran •°•°•°•°°•°•°•°•°•°•°•

پيش فرض

سلام
    توجه
    خبر اومده که رشته های انسانی و ریاضی فیزیک که می خوان کاردانی به کار شناسی یا کاردانی در کنکور سراسری مردود شدن در هر دانشگاه های غیر انتفاعی که می تونن در صورت داشتن جا با به هم راه داشتن برگه های مردود شده ثبت نام کنن!!!

حالا ما این همه می خونیم تا غیر انتفائی قبول بشیم

پروفشنال Alijo0on's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران کثیفـــ

پيش فرض

دوست عزیز من هم رودهن میخوام بزنم. شما چه ترازی در کنکور ماه پیش اوردی؟ رودهن در کنکور ماه پیش در انتخاب اول 5070 میخواست. یعنی شما اگر فقط عمومی ها رو هم در حد متوسط بزنی و تخصصی هارو 5 درصد هم بزنی شاید بتونی قبول بشی. من سری پیش ترازم 5400 شد ولی چون رودهن انتخاب اولم نبود قبول نشدم. حالا باید بررسی کرد که تراز رودهن در این کنکور چند خواهد بود؟ اگر ترازش بالاتر نره خوبه. شما کاردانی هم رودهن بودی؟ ورودی چه سالی؟ الان گرمسار رو ثبت نام کردین یا فعلا رزرو هست؟

دوستان اگر خبر تاریخ دقیق ثبت نام اعلام شد لطفا اینجا بگید که یک وقت جا نمونیم.

من هم این سوال رو دارم که کلا سراسری روزانه-شبانه در تهران برای آقایون چه مراکزی وجود داره؟

1. شهید شمسی پور
    2. شهید رجایی
    3. ؟
    4. ؟

و اینکه امسال آخرین رتبه قبولی تهران (تا شبانه) چند بوده؟
    دقیق خاطرم نیس اما فک کنم 4004 شده بود ، انتخاب اولم هم رودهن بود دلمم خوش بود سهمیه کاردانیم حساب میشه حتما قبول میشم اما نشد :|

اینایی که گفتی خیلی دلمو خوش کردا میخوام شروع کنم عمومی هارو بخونم و مدار اینا ذخیره رو هم مروور کنم
    ثبت نام هم گرمسار کردم درواقع مدام زنگ میزدم میگفتم آخرین مهلتش 20 ام هست منو چون با کنکور قبول شدم ثبت نام کردن چون از همین امروز کلاسا شروع شده که من نرفتم !!!
    حتما بپپرس که جایگاهتو از دست ندی اینا هیچیشون حساب کتاب نداره

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دقیق خاطرم نیس اما فک کنم 4004 شده بود ، انتخاب اولم هم رودهن بود دلمم خوش بود سهمیه کاردانیم حساب میشه حتما قبول میشم اما نشد :|

اینایی که گفتی خیلی دلمو خوش کردا میخوام شروع کنم عمومی هارو بخونم و مدار اینا ذخیره رو هم مروور کنم
    ثبت نام هم گرمسار کردم درواقع مدام زنگ میزدم میگفتم آخرین مهلتش 20 ام هست منو چون با کنکور قبول شدم ثبت نام کردن چون از همین امروز کلاسا شروع شده که من نرفتم !!!
    حتما بپپرس که جایگاهتو از دست ندی اینا هیچیشون حساب کتاب نداره
    علی جان من هم مثل خودت کاردانی رودهن هستم. عکست آشناست. گفتم شاید کلاسی باهم داشتیم؟ ورودی چه سالی هستی؟ درباره کنکور هم به نظر من توی این وقت کم اگر میبینی امکان خوندن تخصصی ها نیست اصلا نرو سمتشون. من تحقیق کردم و همه کتاب های عمومی انتشارات ساکو رو پیشنهاد کردن و با خوندن اونها درصدهای خوبی اوردن. یعنی معارف و ادبیات و زبان رو میشه خیلی راحت حداقل 40% زد. زبان تخصصی هم خیلی هاش باز اصلا ربطی به کامپیوتر نداره و سوال های زبان عمومی هست. اون رو هم میشه راحت زد. میمونه تخصصی ها که از هر درس یکی دو تست هم بزنی (اگر عمومی ها و زبان تخصصی رو حداقل 40 بزنی) رودهن راحت قبول میشی. البته اگر ترازش بالا نره نسبت به ماه پیش. اینی که میگم تجربه خود من هست. من با عمومی ها ترازم شد 5400.
    Last edited by Soalziad; 14-10-2011 at 17:22.

5. این کاربر از Soalziad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

بچه هایی که گرمسار قبول شدید بیایید
    دانشگاه خوبیه استاداشم خیلی توپن یعنی بارشونه
    من که کاردانی دماوند بودم پدر آدم در میومد مفهوم حرف استادو بفهمه
    بهاره عباس شفیق و مناف شریف و اینجور استادا تو گرمسار نیستن
    همشون بارشونه و سخت گیر هستن
    از دوشنبه که رفتیم سر کلاس واقعآ هم از میحط هم از استادا و بچه هاش خوشمون اومد
    بعد الان شهریه ثابت شما 574 هست
    ترم دیگه جایی قبول شید باید 630 بدین
    در ضمن رودهن - دماوند اینجور جاها 88 واحده یعنی بهتون جبرانی میدن
    ولی گرمسار 70 واحده
    حالا تصمیم با خودتونه

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت

پيش فرض

ولی گرمسار 70 واحده
    حالا تصمیم با خودتونه
    دانشگاه آزادی؟؟
    چه رشته؟؟؟

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت

پيش فرض

هر کی دانشگاه بصیر درس میخونه خبر بده!!!!!!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

دانشگاه آزادی؟؟
    چه رشته؟؟؟

بله .... آزاد گرمسار
    کامپیوتر

پروفشنال Alijo0on's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران کثیفـــ

پيش فرض

علی جان من هم مثل خودت کاردانی رودهن هستم. عکست آشناست. گفتم شاید کلاسی باهم داشتیم؟ ورودی چه سالی هستی؟ درباره کنکور هم به نظر من توی این وقت کم اگر میبینی امکان خوندن تخصصی ها نیست اصلا نرو سمتشون. من تحقیق کردم و همه کتاب های عمومی انتشارات ساکو رو پیشنهاد کردن و با خوندن اونها درصدهای خوبی اوردن. یعنی معارف و ادبیات و زبان رو میشه خیلی راحت حداقل 40% زد. زبان تخصصی هم خیلی هاش باز اصلا ربطی به کامپیوتر نداره و سوال های زبان عمومی هست. اون رو هم میشه راحت زد. میمونه تخصصی ها که از هر درس یکی دو تست هم بزنی (اگر عمومی ها و زبان تخصصی رو حداقل 40 بزنی) رودهن راحت قبول میشی. البته اگر ترازش بالا نره نسبت به ماه پیش. اینی که میگم تجربه خود من هست. من با عمومی ها ترازم شد 5400.

واقعا ؟!
    من ورودی بهمن 85 بودم!!! البته سما ! مجتمع میامدم واسه کارای دیگه
    در مورد کتابا که میگی من پارسال کل کلاسایه پارسه رو رفتمو و کتاباشو دارم !!! عمومی که هیچی نخوندم فقط کتاباشو خریدم اونموقع آخرم تکمیل ظرفیت سراسری قبول شدم پارسال ! که هیچ !
    االان گرمسارم میخوام بزارم پشتش بخونم که رودهن قبول شم ! هر سالم که کنکور میدم زبانهایرو کمه کم 35 % میزنم عمومی هارو ولی خیلی کم :| باید ببینم میشه آیا !
    ایاشالا که همگی قبول شیم همونجا

---------- Post added at 07:07 PM ---------- Previous post was at 07:02 PM ----------

ولی گرمسار 70 واحده
    حالا تصمیم با خودتونه

شفیق که خوب بود دوسش داشتم به من خوب نمره میداد !!!
    گرمسار ثبت نام کردم دوست من ولی شهریه ثابتی که گفتی درست اما کنارش 55 تومن بیمه و کوفت و زهره ماره که همش باهم شد 630 ریختم تقریبا همه جا ثابته این رنج !!!
    و مهمتر از همه اون جبرانیه که اتفاقا میخوره به هممون :| اشتباه میکنی 70 واحد همون 88 واحد هست چون من از خانوم شفیعی تو کارشناس کامپیوتر پرسیدم واسه انتخاب واحد گفت شیوه ارائه برات بردارم میشه 19 واحد این ترم ! شیوه ارائه ایی که کاردانی پاس کردیم :|

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

هر کی دانشگاه بصیر درس میخونه خبر بده!!!!!!!!

چطور ؟ ما غیاث الدین هستیم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •