تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 314 از 329 اولاول ... 214264304310311312313314315316317318324 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,131 به 3,140 از 3284

نام تاپيک: درخواست درايور هاي سخت افزاري ؛ ارايه جديـــــد ترين درايــور هاي قطعات سخت افزاري (موضوع خبري)

داره خودمونی میشه میهن دوست's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض درخواست راهنمایی برای نصب کارت صوتی کریتیو

کارت صدا مدل creative sound blaster pci 128 (wdm برای ویندوز ویستا و سون نصب نمیشه، ولی برای ویندوز ایکسپی جواب می ده.
    به درایور این نوع کارت صدا برای ویندوز ویستا و 7 احتیاج دارم. می تونید لینک دانلود یا آدرسش را برایم بگذارید.

در آغاز فعالیت pesi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    مشهد در حال حاظر

پيش فرض

سلام کسی میتونه درایور کارت گرافیک Geforce 9800 GT VGA ver:62.94.4b.00.2a برای ویندوز 7 پیدا کنه لینکشو بده بهم

آخه خودم هرچی دانلود کردم بهش نخورد . راستی رو chip بردش نوشته samsung و کد k4j52324qc-bc14 نوشته
    ممنون میشم
    راستی درایور xp ش رو دارم نمیشه به 7 خوروندش؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

سلام ، کسی از دوستان میتونه کمک من هم بکنه ؟
    درایور کارت کپچر با مشخصات زیر لازم دارم !

TV CAPTURE CARD kingerboard - Philips chipset 7130

آخر فروم باز TimeWarp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر

پيش فرض

سلام

بنده یه چاپگر دارم مدل HP Laserjet P1006

سی دی نصب درایورشو دارم و رو ویندوز ایکس پی (سرویس پک 2) راحت نصب می شد و پرینتر کار هم می کرد اما الان که ویندوز سون نصب کردم ، هر کاری کردم این سی دی نصب نشد.(حتی معرفیش کردم که بر اساس ویندوز ایکس پی نصب شه )

کلا مراحل نصب شروع نمیشه و هیچ اروری هم نمیده. (یه جورایی قفل میکنه) .خود ویندوزم به صورت معمولی پرینتر رو نمی شناسه

آیا برای این مدل رو ویندوز سون ، درایور هست ؟از کجا می تونم دانلود کنم .

تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض نرم افزار DRIVER GENIUS

سلام ، کسی از دوستان میتونه کمک من هم بکنه ؟
    درایور کارت کپچر با مشخصات زیر لازم دارم !

TV CAPTURE CARD kingerboard - Philips chipset 7130
    دوستان عزیز با نرم افزار Driver Genius 11 می تونید سخت افزارهایی که بروی سیستمتان نصب نمی شود و یا نصب شده ولی به آپدیت احتیاج دارند را شناسایی و درایو سازگار با سیستم عامل ویندوز را دانلود و نصب کنید. این نرم افزار سرعت وکارایی فوق العاده ای داره.من خودم با این نرم افزار تونستم کارت صدای کامپیوترم را که روی ویندوز ویستا و سون عمل نمی کرد براحتی نصب کنم.
    این نرم افزار را همراه با کرک آن دانلود کنید و سخت افزارهای خود را بر روی کامپیوترتان نصب کنید.
    پس از نصب این نرم افزار start scan را بزنید،تمام سخت افزارهایی که نصب نشده اند و یا به آپدیت احتیاج دارند نمایش داده می شود.فقط سخت افزار مورد نظرتان را که درایو آن را می خواهید بوسیله این نرم افزار دانلود شود را انتخاب کرده و کلید Fix Now را بزنید سپس کلید Download را انتخاب کنید و صبر کنید تا Driver Genius درایو سازگار با سیستم را پیدا کند وعمل دانلود تکمیل گردد.پس گزینه install فعال شده، آنرا انتخاب کنید تا درایو مورد نظر نصب گردد. اصل درایو های دانلود شده در Public Document ذخیره می شود.
    اگه مشکلتون حل شد تشکر یادتون نره
    Last edited by میهن دوست; 11-04-2013 at 10:22.

تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض DRIVER GENIUS

سلام

سی دی نصب درایورشو دارم و رو ویندوز ایکس پی (سرویس پک 2) راحت نصب می شد و پرینتر کار هم می کرد اما الان که ویندوز سون نصب کردم ، هر کاری کردم این سی دی نصب نشد.(حتی معرفیش کردم که بر اساس ویندوز ایکس پی نصب شه )

کلا مراحل نصب شروع نمیشه و هیچ اروری هم نمیده. (یه جورایی قفل میکنه) .خود ویندوزم به صورت معمولی پرینتر رو نمی شناسه

دوستان عزیز با نرم افزار Driver Genius 11 می تونید سخت افزارهایی که بروی سیستمتان نصب نمی شود و یا نصب شده ولی به آپدیت احتیاج دارند را شناسایی و درایو سازگار با سیستم عامل ویندوز را دانلود و نصب کنید. این نرم افزار سرعت وکارایی فوق العاده ای داره.من خودم با این نرم افزار تونستم کارت صدای کامپیوترم را که روی ویندوز ویستا و سون عمل نمی کرد براحتی نصب کنم.
    این نرم افزار را همراه با کرک آن دانلود کنید و سخت افزارهای خود را بر روی کامپیوترتان نصب کنید.
    پس از نصب این نرم افزار start scan را بزنید،تمام سخت افزارهایی که نصب نشده اند و یا به آپدیت احتیاج دارند نمایش داده می شود.فقط سخت افزار مورد نظرتان را که درایو آن را می خواهید بوسیله این نرم افزار دانلود شود را انتخاب کرده و کلید Fix Now را بزنید سپس کلید Download را انتخاب کنید و صبر کنید تا Driver Genius درایو سازگار با سیستم را پیدا کند وعمل دانلود تکمیل گردد.پس گزینه install فعال شده، آنرا انتخاب کنید تا درایو مورد نظر نصب گردد. اصل درایو های دانلود شده در Public Document ذخیره می شود.
    Last edited by میهن دوست; 11-04-2013 at 10:23.

تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض مشکلتان براحتی قابل حله

سلام کسی میتونه درایور کارت گرافیک Geforce 9800 GT VGA ver:62.94.4b.00.2a برای ویندوز 7 پیدا کنه لینکشو بده بهم

آخه خودم هرچی دانلود کردم بهش نخورد . راستی رو chip بردش نوشته samsung و کد k4j52324qc-bc14 نوشته
    ممنون میشم

Last edited by میهن دوست; 13-04-2013 at 09:44.

آخر فروم باز aa12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

دوستان عزیز با نرم افزار Driver Genius 11 می تونید سخت افزارهایی که بروی سیستمتان نصب نمی شود و یا نصب شده ولی به آپدیت احتیاج دارند را شناسایی و درایو سازگار با سیستم عامل ویندوز را دانلود و نصب کنید. این نرم افزار سرعت وکارایی فوق العاده ای داره.من خودم با این نرم افزار تونستم کارت صدای کامپیوترم را که روی ویندوز ویستا و سون عمل نمی کرد براحتی نصب کنم. این نرم افزار را همراه با کرک آن دانلود کنید و سخت افزارهای خود را بر روی کامپیوترتان نصب کنید. پس از نصب این نرم افزار start scan را بزنید،تمام سخت افزارهایی که نصب نشده اند و یا به آپدیت احتیاج دارند نمایش داده می شود.فقط سخت افزار مورد نظرتان را که درایو آن را می خواهید بوسیله این نرم افزار دانلود شود را انتخاب کرده و کلید Fix Now را بزنید سپس کلید Download را انتخاب کنید و صبر کنید تا Driver Genius درایو سازگار با سیستم را پیدا کند وعمل دانلود تکمیل گردد.پس گزینه install فعال شده، آنرا انتخاب کنید تا درایو مورد نظر نصب گردد. اصل درایو های دانلود شده در Public Document ذخیره می شود. اگه مشکلتون حل شد تشکر یادتون نره
    دوست عزیز ، یک متن رو که سه بار نمی فرستن !!
    Last edited by aa12; 17-04-2013 at 09:22.

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

ممنون میشم

چون شرکت عوضی Nvidia ، آی پی های ایران رو بسته، ممکنه مجبور بشی با ف ی ل ت ر شکن دانلود کنی

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام

راه انداز

کد:
    راه انداز به همراه نرم افزارهای مرتبط با چاپگر

کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •