تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 31 از 32 اولاول ... 21272829303132 آخرآخر
نمايش نتايج 301 به 310 از 311

نام تاپيک: آشیانه عقاب ها | تاپیک هواداران تیم ملی آلمان

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

تنها چیزی که میشه گفت اینه که هر حرف شما رو جواب منطقی بدیم باز همون حرف قبلی رو به نحوی دیگر تکرار می کنین. از 6-7 سال پیش که از تیم مدیریت انجمن جدا شدم تا الان کلا فکر نکنم 10-20 تا بیشتر پست گذاشته بودم در کل انجمن. البته به طور متوسط اینجا سر میزنم. در این مدت بحث های فراوانی دیدم و همینطور تعصب ها و ... ولی فقط می خوام بگم که طرز فکر و گفتار و همچنین پست های شما به شکلی بود که مجبور به جواب دادن شدم. عقیده هایی که شکل گرفته قابل تغییر به این راحتی نیست. ترجیح میدم دیگه جواب حرفای بسیار متناقض شما رو ندم چون وقت نیاز هست و اگر بخوام همه رو جواب بدم باید خط به خط حرفاتون رو مقایسه کنم تا تناقض هایی که نمی بینید رو به خودتون نشون بدم.

در صقحه 28 همین تاپیک شما 5 خط نوشتید و یک شوخی با مدیر کردین راجع به تاپیک پرسپولیس . یک طرفدار (محمد) دقیقا 2 خط در جواب نوشتن که یعنی بحث اصلی تاپیک رو به حاشیه نبرین ولی شما در جواب 54 خط در هر زمینه بی ربطی نوشتید. دوست عزیز شما هم می تونستید برای جلوگیری از هر حاشیه ای یک جواب سربسته بدین. اینجا تاپیک آلمان هست و دلیلی نداشت این همه وارد جزییات و حاشیه بشین.

یک مورد کلی دیگه هم بگم که در کل حرفاتون خیلی میبینم شاکی هستین در مورد دستمزد های فوتبالیست ها و کلا به نظر از نظام مالی و درآمد های زیاد بعضی ها شاکی هستین. در کل بگم انقدر شاکی نباشین. در کل دنیا همین هست ولی ای کاش اینطوری نبود ولی متاسفانه نمیشه درستش کرد. شما مثال آتش نشان و ... میزنین و من که الان 6 سال هست در جهان اول زندگی میکنم می تونم کلی مثال های دیگه در مورد اینجا بزنم. واقعا همه این مشکلات و فساد و پارتی بازی و سطح درآمد های کاملا متفاوت و ... اینجا ها هم زیاده. در آمریکا شما می تونی درآمد یک ورزشکار رو با استاد دانشگاه که 200-300 تا مقاله علمی داره مقایسه کنی؟ درآمد پلیس و آتشنشان اینجا می دونی چقدره؟ فکر می کنی یک پلیس ساده با درآمدش چه سطح زندگی در آمریکا داره؟! می دونین اینجا هزینه دانشگاه رفتن و مدرک گرفتن سرسام آور هست؟ می دونستی خیلی از دکتر ها و دندانپژشک ها تا آخر عمرشون اینجا باید قسط دانشگاه بدن ( داندانپزشک شدن متوسط 400-500 هزار دلار - نزدیک 2 میلیارد تومان هزینه داره!). متاسفانه اکثرا جا های دنیا همینطور هست.

و اما آخرین حرف : من ترجیح میدم ریز نشوم روی پست های آخر شما چون واقعا وقت پر اززشم رو نمی خوام برای حرف های سطحی و کاملا بی ربط تلف کنم. مثلا به من چه مربوطه فردوسی پور چی میگن که به من میگین میتونین دهن بینی کنین (فردا حرفتون عوض میشه باز میگین منظورم همه بود نه شما)

امیدوارم مدیر تمام بحث های بی ربط ماها در این 2-3 صفحه تاپیک رو حذف کنن چون کاملا به بیراهه رفته تاپیک !
    شما از مشکل شخصی وکینه ی این یوزر نسبت به بنده اطلاعی ندارید .
    خود شما بهتر میدونی بحث از حالت دوستانه به جاهای دیگر رسیده ، پس در مورد مطالبتون صحبتی نمی کنم .
    عقیده ی شما محترم است ، به هر حال درک بعضی از نوشته های بنده نیاز به آدم های با تجربه داره .
    کسانی که حداقل فوتبال 20 سال اخیر ایران را دیده باشند ، کسانی که دیدند و فراموشکار نیستند ، ربطش را هم میفهمند.
    کوتاه مینویسم :
    مقایسه ی ایران و آمریکا که از پایه باطل هست ، پس توضیحی لازم نداره
    در منطق می گویند : دو چیز را با هم مقایسه میکنند که از یک نوع و یک سنخ باشند !
    مقایسه های شما ، مثل مقایسه ی بوئینگ با سوزن خیاطی هست !
    اینجا اگر بپرسیم سوزن بهتر هست یا بوئینگ ، 99 درصد دومی را انتخاب می کنند !
    ولی وقتی نیاز به دوختن داشتند ، تازه متوجه میشوند هر چیزی بهر کاری ساخته شده !
    موفق باشید

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

چشم عزیز جان. حتما از تجربیات اندوخته و ارزنده شما استفاده می کنم.
    موفق باشید.
    بعضی از چیزها را باید برای ملت به خواب رفته یاد آوری کرد !
    چشمت بی بلا ، موفق باشی

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

بعضی از چیزها را باید برای ملت به خواب رفته یاد آوری کرد !
    چشمت بی بلا ، موفق باشی
    آره موافقم ولی به یک شرط؛ اینکه فکر نکنیم خودمون بیداریم و بقیه خواب !

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

آره موافقم ولی به یک شرط؛ اینکه فکر نکنیم خودمون بیداریم و بقیه خواب !
    بستگی داره خواب بودن را به چه چیزی تعبیر کنیم !
    اگر دوست داری در فوتبال ایران دنبال خواب و بیدار باشی ، باید بگم فریب خورده هستی .
    من قبلا قطر را مثال زدم ، همون کشوری که ایرانی های تریبون دار به اون حسادت می کنند !
    خواب بودن ملت ، نیاز به توضیح زیادی داره و از حالت ورزشی خارج خواهد شد و نتیجه ای هم نداره !
    مردم در فضای مجازی همه روشنفکر و عاقل و فلان هستند ، به زندگی واقعی که میرسه همون جهان سومی ها می شوند !
    فوتبال در حدی خوبه که از دیدنش لذت ببری ، نه اینکه از باخت و برد یک تیم زندگی و روح و روان خودت را نابود کنی !
    این مدل طرفداری دقیقا چیزی هست که آقایون سال هاست میخواهند !
    ملتی که با موفقیت های مقطعی والیبال و فوتبالو چند تا تیم ، ملتی که با اینستاگرام و تلگرام ...
    این ملتی که با این چیزها سرش را گرم کردند ، نه دنبال رفاه اجتماعی ، نه اشتغال ، نه مسکن و نه هزار تا مسئله و گرفتاری دیگر هست ! ملت مطالبه ای نداره ! مطالبه ی ملت شده همین چیزهای سطحی .
    فوتبال برای جهان سومی ها نیست ، جهان سومی ها ازون به عنوان اسباب بازی و برای سو استفاده از ملت هاشون بهره میبرند ! پس فوتبال را باید اونقدر دید و تعصب داشت که از چیزهای دیگر غافل نشد .
    میدونید که بزرگترین ذخایر فسیلی جهان برای ایران هست ؟ میدونید بزرگترین معادن سنگ های زینتی برای ایران هست ؟
    اینهمه ثروت کجا میره ؟ چرا تنها ورزشگاه یکم استاندارد مملکت صندلی نداره ؟!
    باید خدا بیامرز بگیم به اونی که این ورزشگاه را ساخت !
    خواب بودن اونجاست که ثروت های مملکت را بمب بشکه ای میکنند بر سر زن و بچه ی مردم ، بعد من و شما بخواهیم از فلان بازیکن طرفداری و حمایت کنیم ! اصل حرفم مشخص شد ، پس توضیح بیشتری لازم نیست .
    من به اندازه ی خودم بیدار هستم و 88 یاد گرفتم انگشتم را دیگر جوهری نکنم !
    این ملت هستند که فکر میکنند اگر فلانی بیاد با فلانی فرق داره !
    یک سال از برجام گذشت ، خب ؟ نون و آبش برای مردم چی بود ؟ رکود از بازار رخت بر بست ؟ مشکلات حل شد ؟
    ورزش در حدی خوب هست که جوانان یک مملکت را با هیجانات و سر و صداها سرگرم نکنند !
    حالا خوابیم یا بیداریم ؟ باید این دو بیت را گفت :
    کوروش تو نخواب که ملتت در خواب است ، آرامگه ات غرقه به زیر آب است
    این بار نه بیگانه که دشمن ز خود است ، صد ننگ به ما که روح تو بی تاب است
    موفق باشید
    Last edited by mehr1362; 16-07-2016 at 16:48.

5. این کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

ای اقا جم کنید این بحثارو
    واس خودتون چند تا اشیونه لونه ساختید و چند تا گنجشک و کفتر ریختید توش بحث میکنید، بیخیالشم نمیشید

ما که قهرمان شدیم انقدر بحث نمیکنیم، بلاه بلاه

7. این کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای R£ɀД's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

شما از مشکل شخصی وکینه ی این یوزر نسبت به بنده اطلاعی ندارید .
    خود شما بهتر میدونی بحث از حالت دوستانه به جاهای دیگر رسیده ، پس در مورد مطالبتون صحبتی نمی کنم .
    عقیده ی شما محترم است ، به هر حال درک بعضی از نوشته های بنده نیاز به آدم های با تجربه داره .
    کسانی که حداقل فوتبال 20 سال اخیر ایران را دیده باشند ، کسانی که دیدند و فراموشکار نیستند ، ربطش را هم میفهمند.
    کوتاه مینویسم :
    مقایسه ی ایران و آمریکا که از پایه باطل هست ، پس توضیحی لازم نداره
    در منطق می گویند : دو چیز را با هم مقایسه میکنند که از یک نوع و یک سنخ باشند !
    مقایسه های شما ، مثل مقایسه ی بوئینگ با سوزن خیاطی هست !
    اینجا اگر بپرسیم سوزن بهتر هست یا بوئینگ ، 99 درصد دومی را انتخاب می کنند !
    ولی وقتی نیاز به دوختن داشتند ، تازه متوجه میشوند هر چیزی بهر کاری ساخته شده !
    موفق باشید
    خیلی خیلی ممنون از کوتاه نویسی و مفید نویسی اینبارتون
    طبق منطق شما مقایسه ایران با کره هم کاملا اشتباه هست. (کی تعیین میکنه که یک نوع و سنخ هست؟!) مقایسه با کشور های عربی هم به علت درآمد زیادشون اشتباه هست. (هروقت حداقل 2 تا زمین مناسب تمرین داشتیم می تونیم مقایسه کنیم)
    اما در مورد حقوق و پلیس و آتشنشان و ... : در مورد آمریکا هم وقتی بیرون نشستی آمریکا رو بویینگ می دونی و ایران رو سوزن !! تجربه نیازه تا بدونیم ایران هم خیلی خوبی ها داره و خیلی از همین بدی ها که از دید شما ایران رو قابل مقایسه با آمریکا نمی کنه در خود آمریکا کاملا وجود داره فقط چون بهمون گفتن بهترین هست و ابر قدرت هست اینطوری مثال سوزن میزنیم. همیشه خودت رو با بهترین ها مقایسه کنین و سعی کنین به اونجا برسی.

شما از مشکل شخصی وکینه ی این یوزر نسبت به بنده اطلاعی ندارید
    اول از همه کینه از بحث های عجیبی مثل این 2 -3 صفحه آخر ممکنه به وجود بیاد و همیشه اختلاف نظر و عقیده هست، مهم تبدیل نکردنش به کینه های شخصی هست. دوما در این 7-8 سالی که یوزر محمد (مدیر سابق) رو می شناسم در هر جای انجمن فقط همه از خوبی ها و کمک هاش یاد کرده بودن. یکی از بی حاشیه ترین های انجمن بود ( حیف که اون تاپیک قدیمی صندلی داغ قدیم که نظر دوستان راجع به ما بود الان نیست). من محمد رو خیلی خوب میشناسم و مطمئنم با هیچکسی در انجمن کینه شخصی نداره.

9. این کاربر از R£ɀД بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

ای اقا جم کنید این بحثارو
    واس خودتون چند تا اشیونه لونه ساختید و چند تا گنجشک و کفتر ریختید توش بحث میکنید، بیخیالشم نمیشید

ما که قهرمان شدیم انقدر بحث نمیکنیم، بلاه بلاه
    چشم شما در لونه ی گنجشک و کفتر چکار میکنی ؟
    قول میدم جم کنیم

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

خیلی خیلی ممنون از کوتاه نویسی و مفید نویسی اینبارتون
    طبق منطق شما مقایسه ایران با کره هم کاملا اشتباه هست. (کی تعیین میکنه که یک نوع و سنخ هست؟!) مقایسه با کشور های عربی هم به علت درآمد زیادشون اشتباه هست. (هروقت حداقل 2 تا زمین مناسب تمرین داشتیم می تونیم مقایسه کنیم)
    اما در مورد حقوق و پلیس و آتشنشان و ... : در مورد آمریکا هم وقتی بیرون نشستی آمریکا رو بویینگ می دونی و ایران رو سوزن !! تجربه نیازه تا بدونیم ایران هم خیلی خوبی ها داره و خیلی از همین بدی ها که از دید شما ایران رو قابل مقایسه با آمریکا نمی کنه در خود آمریکا کاملا وجود داره فقط چون بهمون گفتن بهترین هست و ابر قدرت هست اینطوری مثال سوزن میزنیم. همیشه خودت رو با بهترین ها مقایسه کنین و سعی کنین به اونجا برسی.

اول از همه کینه از بحث های عجیبی مثل این 2 -3 صفحه آخر ممکنه به وجود بیاد و همیشه اختلاف نظر و عقیده هست، مهم تبدیل نکردنش به کینه های شخصی هست. دوما در این 7-8 سالی که یوزر محمد (مدیر سابق) رو می شناسم در هر جای انجمن فقط همه از خوبی ها و کمک هاش یاد کرده بودن. یکی از بی حاشیه ترین های انجمن بود ( حیف که اون تاپیک قدیمی صندلی داغ قدیم که نظر دوستان راجع به ما بود الان نیست). من محمد رو خیلی خوب میشناسم و مطمئنم با هیچکسی در انجمن کینه شخصی نداره.
    عزیزم مقایسه ی ما با کشورهای عربی و کره و ژاپن بیراه نیست !
    شما فکر کردی کشور ما در آمد نداره ؟ در آمد نداشته ؟
    میدونید با اکتشافات جدید ، ایران بزرگترین دارنده ی گاز جهان هست ؟
    میدونید اروپا سال هاست به گاز روسیه وابسته هست ؟ میدونید اروپا به دنبال گاز ایران هست ؟
    میدونید همون قطر از میدان مشترک گازی بهره برداری میکنه و با پول هاش خرج مملکت و ورزشش میکنه ؟
    میدونید سهم ما را قطر استخراج میکنه چون ما با دنیا مشکل داریم و خودمون قدرت استخراج نداریم ؟
    شما میدونید ژاپن چه شکلی هست ؟ نگاه به نقشه کنید !
    میدونید ژاپنی ها زمین هایی وسیع و مسطح برای کشاورزی مثل ما ندارند ؟
    میدونید روی زمین های پله ای شکل کشاورزی می کنند ؟
    ما از نظر ثروت ، وسعت و منابع خدادای از تمام این کشورها سر هستیم !
    پس مقایسه کاملا درست هست !
    شما میدونید اولین حضور ژاپن در جام جهانی 1998 بود ؟ میدونید فوتبال ژاپن از ما عقب بود ؟
    الان فوتبال ژاپن کجاست ؟ ما کجائیم ؟
    آمریکا بزرگترین قدرت اقتصادی جهان هست ، درآمد آمریکایی ها را با ایرانی ها مقایسه می کنید ؟
    آمریکا همون کشوری هست که وقتی واحد پولش از 1000 به 3500 رسید ، مردم ما اینطرف ماتم گرفته بودند !
    من ارتش را مثال زدم به عنوان یک شغل ، میدونید چندین برابر همین حقوق را ترکیه بقل دست ما به نیروهای مسلح میده؟ خبر دارید از ماجرای آقای خلبانی که به ترکیه پناهنده شد ؟
    ما اگر دو تا زمین تمرین مناسب ، چند تا استادیوم و سخت افزار نداریم دلیلش این نیست که پولش را نداریم !
    پولش را داریم ولی پولش میره برای یه مشت عرب ! آره عزیزم !
    در مورد سطر های آخرتون نظر خاصی ندارم ، بعضی چیزها را آینده مشخص خواهد کرد .
    Last edited by mehr1362; 16-07-2016 at 17:13.

حـــــرفـه ای R£ɀД's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

عزیزم مقایسه ی ما با کشورهای عربی و کره و ژاپن بیراه نیست !
    شما فکر کردی کشور ما در آمد نداره ؟ در آمد نداشته ؟
    میدونید با اکتشافات جدید ، ایران بزرگترین دارنده ی گاز جهان هست ؟
    میدونید اروپا سال هاست به گاز روسیه وابسته هست ؟ میدونید اروپا به دنبال گاز ایران هست ؟
    میدونید همون قطر از میدان مشترک گازی بهره برداری میکنه و با پول هاش خرج مملکت و ورزشش میکنه ؟
    میدونید سهم ما را قطر استخراج میکنه چون ما با دنیا مشکل داریم و خودمون قدرت استخراج نداریم ؟
    شما میدونید ژاپن چه شکلی هست ؟ نگاه به نقشه کنید !
    میدونید ژاپنی ها زمین هایی وسیع و مسطح برای کشاورزی مثل ما ندارند ؟
    میدونید روی زمین های پله ای شکل کشاورزی می کنند ؟
    ما از نظر ثروت ، وسعت و منابع خدادای از تمام این کشورها سر هستیم !
    پس مقایسه کاملا درست هست !
    شما میدونید اولین حضور ژاپن در جام جهانی 1998 بود ؟ میدونید فوتبال ژاپن از ما عقب بود ؟
    الان فوتبال ژاپن کجاست ؟ ما کجائیم ؟
    آمریکا بزرگترین قدرت اقتصادی جهان هست ، درآمد آمریکایی ها را با ایرانی ها مقایسه می کنید ؟
    آمریکا همون کشوری هست که وقتی واحد پولش از 1000 به 3500 رسید ، مردم ما اینطرف ماتم گرفته بودند !
    من ارتش را مثال زدم به عنوان یک شغل ، میدونید چندین برابر همین حقوق را ترکیه بقل دست ما به نیروهای مسلح میده؟ خبر دارید از ماجرای آقای خلبانی که به ترکیه پناهنده شد ؟
    ما اگر دو تا زمین تمرین مناسب ، چند تا استادیوم و سخت افزار نداریم دلیلش این نیست که پولش را نداریم !
    پولش را داریم ولی پولش میره برای یه مشت عرب ! آره عزیزم !
    در مورد سطهای آخرتون نظر خاصی ندارم ، بعضی چیزها را آینده مشخص خواهد کرد .
    هرچند خیلی ناراحتم که بحث های خارج از تاپیک داره میشه ولی جواب مختصری میدم.
    کاملا قبول دارم ایران بسیار کشور غنی هست و همیشه خودم همین رو میگم که اگر درست مدیریت میشد بهترین بودیم ولی منظور من در فوتبال بود که فدراسیون فوتبال ما ببینین چقدر پول داره ! همه پول ها خورده میشه وسط راه ... !!

در مورد بزرگترین قدرت جهان که می فرمایید لطفا بیشتر مطالعه کنین. می دونی آمریکا چند تریلیارد دلار (چند تا صفر داره) بدهی به دنیا داره؟ موضوع بحث های کاندیدا های ریاست جمهوری رو دید؟ درآمد اینجا خیلی بهتر هست به نسبت ایران، مخصوصا برای بعضی شغل های خاص ولی به مقام مقایسه برسم اینجا هم کلی فقیر و گدا داره ایران هم داره. پلیسی که شما مثال زدید اگر در آمریکا 1 بچه داشته باشه به زحمت می تونه زندگیش رو بگذرونه برای همینه زن و شوهر هر 2 باید اینجا کار کنن ! نمیگم کشور بدی هست ولی لطفا حرف کسی که اینجا زندگی می کنه رو بیشتر قبول کنین تا حرف های خودتون که شنیدید.
    چاله چوله ها خیابان های اینجا رو ببینی نمیگی این کجاش جهان اوله؟ شده آمار دزدی ها در خیابان های آمریکا رو ببینی؟ شده آمار تجاوز در اینجا رو بدونی؟ آمار مرگ بر اثر تصادفات رو می دونی؟ آمار خانواده هایی که نتونستن قسط خونه بدن و خانه اشون مصادره شده رو می دونی؟ و ... بازم مثال بزنم؟
    مطمئن باش من خودم هم جزو همون دسته ای هستم که میگم ایرانی ها با این سرمایه های ملی می تونن بهترین ها رو داشته باشن ولی با شرایط فعلی معلوم نیست پول ها چی میشه.
    من به هیچ وچه منکر خوبی های آمریکا نمیشم ولی تنها حرفم اینه که در همه کشور های دنیا خوب و بد با هم وجود داره. اصلا در این تاپیک به بیراهه رفتیم، من این حرفا رو در مورد این زدم که فوتبالیست ها در کشور های دیگه هم بیشتر از دکتر و استاد و تحصیل کرده ها پول می گیرن.

13. این کاربر از R£ɀД بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

هرچند خیلی ناراحتم که بحث های خارج از تاپیک داره میشه ولی جواب مختصری میدم.
    کاملا قبول دارم ایران بسیار کشور غنی هست و همیشه خودم همین رو میگم که اگر درست مدیریت میشد بهترین بودیم ولی منظور من در فوتبال بود که فدراسیون فوتبال ما ببینین چقدر پول داره ! همه پول ها خورده میشه وسط راه ... !!

در مورد بزرگترین قدرت جهان که می فرمایید لطفا بیشتر مطالعه کنین. می دونی آمریکا چند تریلیارد دلار (چند تا صفر داره) بدهی به دنیا داره؟ موضوع بحث های کاندیدا های ریاست جمهوری رو دید؟ درآمد اینجا خیلی بهتر هست به نسبت ایران، مخصوصا برای بعضی شغل های خاص ولی به مقام مقایسه برسم اینجا هم کلی فقیر و گدا داره ایران هم داره. پلیسی که شما مثال زدید اگر در آمریکا 1 بچه داشته باشه به زحمت می تونه زندگیش رو بگذرونه برای همینه زن و شوهر هر 2 باید اینجا کار کنن ! نمیگم کشور بدی هست ولی لطفا حرف کسی که اینجا زندگی می کنه رو بیشتر قبول کنین تا حرف های خودتون که شنیدید.
    چاله چوله ها خیابان های اینجا رو ببینی نمیگی این کجاش جهان اوله؟ شده آمار دزدی ها در خیابان های آمریکا رو ببینی؟ شده آمار تجاوز در اینجا رو بدونی؟ آمار مرگ بر اثر تصادفات رو می دونی؟ آمار خانواده هایی که نتونستن قسط خونه بدن و خانه اشون مصادره شده رو می دونی؟ و ... بازم مثال بزنم؟
    مطمئن باش من خودم هم جزو همون دسته ای هستم که میگم ایرانی ها با این سرمایه های ملی می تونن بهترین ها رو داشته باشن ولی با شرایط فعلی معلوم نیست پول ها چی میشه.
    من به هیچ وچه منکر خوبی های آمریکا نمیشم ولی تنها حرفم اینه که در همه کشور های دنیا خوب و بد با هم وجود داره. اصلا در این تاپیک به بیراهه رفتیم، من این حرفا رو در مورد این زدم که فوتبالیست ها در کشور های دیگه هم بیشتر از دکتر و استاد و تحصیل کرده ها پول می گیرن.
    چون جاهایی تفاوت فکری داریم پس بهتر هست بسط بیشتری ندیم .
    من نظراتم را نوشتم ، شما هم زحمت کشیدی نوشتی . پس دیگه حرفی باقی نمی مونه !
    ایران کشوری هست که یک کارگر یا کارمند باید 2 سال کار کنه و درآمدش را کامل جمع کنه ، نه بخوره نه بپوشه و نه ...
    تا بعد از دو سال بتونه یک پراید بخره ! کشورهای صنعتی طرف با دستمزد یکماه ماشین معمولی ( که صد البته به ماشین های وطنی شرف داره ) را میخره !
    ما کشوری هستیم که هنوز کاسه و بشقاب چینی خوب نمیتونیم بسازیم ! اینهمه محصولات وطنی باد کرده به خاطر همین عدم کیفیت هست ! مقایسه ی ما با آمریکایی که 50 سال قبل به کره ی ماه رفته خنده دار هست !
    به هر حال اخبار شبکه های داخلی روی قشری از جامعه تاثیرات خودش را میزاره ، همه جا نا امنی و نارضایتی هست و فقط ایران همه گل و بلبل زندگی می کنند .
    ما میتونیم خودمون را خیلی خوب با قطر و امارات مقایسه کنیم ! چون اونها که صنعت ندارند ، مثل خودمون گاز و نفت دارند!
    صد درصد هیچ نقطه ای از کره ی زمین حقانیت مطلق وجود نداره !
    ولی مقایسه ی دموکراسی در اروپا نه ! همون کره جنوبی ، با کشور خودمون مسخره هست .
    در مورد دزدی و بزهکاری و اینها ، دقیقا فرق مملکت ما باکشورهای پیشرفته همین هست !
    در کشور ما دستفروش ها و کارتن خواب ها را با کتک و تحقیر جمع می کنند که دیده نشوند ! خبرهای بزهکاری ، قتل ، تجاوز و همه از دم سانسور می شود که بگویند مملکت همه چیزش در سطح عالیست !
    فقیرهای آمریکایی را مهاجرینی چون مکزیکی ها و کوبایی ها تشکیل میدهند !
    در مملکت ما هر کسی که یک ساعت در روز کار کند را شاغل حساب میکنند که آمار 30 و چند درصدی بیکاری مخفی بماند!
    مقایسه ی آمار مرگ بر اثر تصادف در ایران و آمریکا را شوخی کردی ؟
    نمیدونی بیشترین آمار مرگ و میر جاده ای را ما داریم ؟!
    کم کم پراید را هم با ماشین های قرص و محکم آمریکایی مقایسه می کنید و پراید بهتر در می آید !
    چون شما میفرمائید ایران گل و بلبل هست و بنده بر خلافش ، بحث بیشتری با شما ندارم .
    فقط یک سوم ازدواج ها در ایران به طلاق می انجامد ، که علتش مشکلات اقتصادی ، فقر و بیکاریست !کم کم دلم برای آمریکایی ها میسوزد ، طفلکی ها باید چقدر کار کنند !
    در عوضش در ایران طرف با یکساعت کار در هفته خرج چند خانواده را تامین می کند
    در همه ی دنیا خوب و بد وجود داره ، یعنی خوبی ها و بدی های ما با آمریکا مساوی است !
    شما سال دیگر خود را جوهری کنید تا از این هم بهتر و بهتر شود !نمی دونید پول های ایران کجا میره ؟
    چند نفر دیگه ازین ایرانی ها داریم که اخبار گوش نمی کنند ؟
    الان باید بنویسم پول ها کجاها میره ؟

زیاد هم صدا و سیمای ایران را نگاه نکنید ، البته اگر کارت فعال ... ندارید !
    عزیزم شما برو شعار مرگ مرگ بده ، بالاخره ببینیم ازین مگ مگ کردن چه عاید ایران شود !
    میگن کسی که خوابیده را میشه بیدار کرد ، ولی کسی که خودش را به خواب زده نه
    اول که ثروت عرب ها را نداشتیم ! یکدفعه در دموکراسی و جامعه از آمریکا هم پیشی گرفتیم !

این اعتماد به نفس کذایی ایرانی جماعت را به الاغ چهار پا دهند ، صد درصد پرنده هم میشود !

----------------------------------------------
    بحث های فوتبالی و غیر فوتبالی از نظر من مختومه هست ، از شرکت عزیزان ممنونم .
    میتونید نقل قول بزنید ولی جوابی دریافت نخواهید کرد ، میتونید با یکدیگر هم ادامه دهید !
    اولین پست نوشتم برای این ملت نوشتن کاری بس عبث و بیهوده است ، این حرفا برای کبک سر در برف فرو برده نیست !
    بعضی چیزها اینقدر شفاف هست که نیازی به بازگو نداره ، اگر نور را عده ای نمی بینند مشکل از چشمانشون هست !
    جامعه ی ایرانی با این سطح بینش ، 50 سال دیگر هم همین خواهد بود !
    کوروش تو نخواب ، که ملتت در خواب است
    آرامگه ات غرقه به زیر آب است !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •