تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 31 از 33 اولاول ... 2127282930313233 آخرآخر
نمايش نتايج 301 به 310 از 321

نام تاپيک: [بحث و برسی] شرکت شبکه ارتباط شبدیز/ Shabdiz Telecom Network

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

بعد از 2 سال دیگه باید فکر کوچ از شبدیز باشم
    با وجود اینکه تعرفه هاش بهتر و جشنواره هاش عالین و بچه های فروششون هوای منو دتشن همیشه کد تخفیف بهم دادن
    ولی دیگه نمشه
    این مدت همه کاری کردم
    تعویض مودم
    تعویض سیم
    کشیدن سیم از کافو
    تمیز کزدن کافوی مخابراتی
    و کارای دیگه
    خط من کشش زیادی داره ولی وضعیت اینه
    اینا ی غلطی منکنن ولی منم هی اصرار و شکایت بی فایدس

تو ک تو گروه تلگرامی هی از شبدیز تعریف میکردی میگفتی #فقط_شبدیز چیشد؟ شبدیز دزدی بیش نیست

Sent from my iPhone using Tapatalk

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

من بعد نزدیک به 10 سال از صبانت تخلیه کردم.
    خودم 6 سال فن آوا داشتم که عالی بود ولی این جای جدید فن آوا پشتیبانی نمیکنه، صبانت گرون بود و این که مسخره بازی داشت که اگر سه ماهه 150 گیگ گرفتی ماه اول 50 گیگ بهت بیشتر نمیده تموم شه نمیتونی از اون 100 گیگ استفاده کنی! باید هر ماه حجم می خریدم.
    کمی قطعی هم داشت
    زدم شبدیز گرفتم جشنواره هم است قیمت خیلی خوبه
    ولی الان که نظرات رو دارم میخونم ترسیدم...
    من 8 مگ گفتم و خونه دقیقا پشت مخابراته....خدا کنه اینطور که شماها میگین نباشه چون 6 ماهه گرفتم

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

تکراری...حذف شود.

کاربر فعال انجمن سرویس دهنده های اینترنت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

من بعد نزدیک به 10 سال از صبانت تخلیه کردم.
    خودم 6 سال فن آوا داشتم که عالی بود ولی این جای جدید فن آوا پشتیبانی نمیکنه، صبانت گرون بود و این که مسخره بازی داشت که اگر سه ماهه 150 گیگ گرفتی ماه اول 50 گیگ بهت بیشتر نمیده تموم شه نمیتونی از اون 100 گیگ استفاده کنی! باید هر ماه حجم می خریدم.
    کمی قطعی هم داشت
    زدم شبدیز گرفتم جشنواره هم است قیمت خیلی خوبه
    ولی الان که نظرات رو دارم میخونم ترسیدم...
    من 8 مگ گفتم و خونه دقیقا پشت مخابراته....خدا کنه اینطور که شماها میگین نباشه چون 6 ماهه گرفتم
    من جشنواره یکساله صبانت گرفتم همه 1000 گیگ حجم را اولش یکجا داده، احتمالا سرویسهای عادی اینطور است که حجم هر ماه جدا حساب می شود.

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

من جشنواره یکساله صبانت گرفتم همه 1000 گیگ حجم را اولش یکجا داده، احتمالا سرویسهای عادی اینطور است که حجم هر ماه جدا حساب می شود.
    بخوره تو سرشون. عادی و جشنواره نداره. باید برای همه یکسان عمل کنند.
    بعد 12 تا 14 سال پورتم رو ازشون خالی کردم.حاضر نیستم یک دقیقه تو دنیای فعلی مشترک یک شرکت دزد باشم.
    فراز و نشیب من با صبانت خیلی زیاد بوده. اون زمان که من توی شهرمون صبانت گرفتم اولین مشترکشون بودم. هیچکس این جا اینترنت پرسرعت نداشت.
    ولی بعد که از این جا رفتم 6 سال فن آوا داشتم که یک دقیقه ناراضی نبودم. ولی دوباره برگشتم و چون فن آوا این جا رو ساپورت نمیکرد چند ماه بیشتر صبانت نتونستم طاقت بیارم.
    الان شبدیز گرفتم و 8 مگ دقیقا سرعت دانلودم 1 مگ هست و 1250 گیگ رو فقط با مالیات و پول رانژه 313 تومن دادم
    گفتند بهم کیفیت خطت عالیه چون خونه ما دقیقا پشت مخابراته و این جا هم مشترک فکر نکنم دوباره جز من کسی باشه
    فعلا راضی هستم و امیدوارم این ثبات کیفیت رو حفظ کنند وگرنه از این شرکت هم تخلیه میکنم...
    Last edited by piishii; 13-06-2020 at 15:24.

آخر فروم باز masooyan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

الان شبدیز گرفتم و 8 مگ دقیقا سرعت دانلودم 1 مگ هست و 1250 گیگ رو فقط با مالیات و پول رانژه 313 تومن دادم
    ..
    1250 گیگ بین الملل؟

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

بله! 5 هزار گیگابایت هم داخلی
    13.300 پول رانژه شد بقیه پول سرویس و مالیات
    سرعت 8 مگ و دانلود بین 880 تا 1 مگ بسته به کیفیت لینک دانلود نوسان داره.
    حالا من صبانت باید برای 3 ماه 150 گیگابایت بین المللی 168 تومان پول میدادم و در واقع ماهی 50 گیگ بود و تموم میشد باز باید حجم میخریدم! یعنی دفعه قبل راحت همینطور 100 تومن مجبور شدم به دفعات مختلف حجم بخرم.
    درسته صبانت هم الان جشنواره داره ولی واقعا حاضر نیستم برگردم. فعلا راضی هستم و امیدوارم بمونه با همین کیفیت و قیمت.

8. این کاربر از piishii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز masooyan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

بله! 5 هزار گیگابایت هم داخلی
    13.300 پول رانژه شد بقیه پول سرویس و مالیات
    سرعت 8 مگ و دانلود بین 880 تا 1 مگ بسته به کیفیت لینک دانلود نوسان داره.
    حالا من صبانت باید برای 3 ماه 150 گیگابایت بین المللی 168 تومان پول میدادم و در واقع ماهی 50 گیگ بود و تموم میشد باز باید حجم میخریدم! یعنی دفعه قبل راحت همینطور 100 تومن مجبور شدم به دفعات مختلف حجم بخرم.
    درسته صبانت هم الان جشنواره داره ولی واقعا حاضر نیستم برگردم. فعلا راضی هستم و امیدوارم بمونه با همین کیفیت و قیمت.
    تو سایتشون همچین سرویسی ندارن و تعرفه ها خیلی گرونتره ازقیمت سرویس مشابه شما.

از طریق مکالمه تلفنی ارائه میکنن؟سرویس با حجم بالاتری هم دارن تا 500 هزار تومن؟
    Last edited by masooyan; 13-06-2020 at 18:14.

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

تو سایتشون همچین سرویسی ندارن و تعرفه ها خیلی گرونتره ازقیمت سرویس مشابه شما.

از طریق مکالمه تلفنی ارائه میکنن؟سرویس با حجم بالاتری هم دارن تا 500 هزار تومن؟
    من نمیدونم شما کجا رو نگاه کردی ولی این لینک رو نگاه کن
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    جشنواره بهاره...به من فقط گفتند که معلوم نیست تا کی باشه، اگر میخوای باید زودتر پس اقدام کنی. اگر کمک دیگری ازم بر اومد بگو

11. این کاربر از piishii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن سرویس دهنده های اینترنت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

بخوره تو سرشون. عادی و جشنواره نداره. باید برای همه یکسان عمل کنند.
    بعد 12 تا 14 سال پورتم رو ازشون خالی کردم.حاضر نیستم یک دقیقه تو دنیای فعلی مشترک یک شرکت دزد باشم.
    فراز و نشیب من با صبانت خیلی زیاد بوده. اون زمان که من توی شهرمون صبانت گرفتم اولین مشترکشون بودم. هیچکس این جا اینترنت پرسرعت نداشت.
    ولی بعد که از این جا رفتم 6 سال فن آوا داشتم که یک دقیقه ناراضی نبودم. ولی دوباره برگشتم و چون فن آوا این جا رو ساپورت نمیکرد چند ماه بیشتر صبانت نتونستم طاقت بیارم.
    گفتند بهم کیفیت خطت عالیه چون خونه ما دقیقا پشت مخابراته و این جا هم مشترک فکر نکنم دوباره جز من کسی باشه
    فعلا راضی هستم و امیدوارم این ثبات کیفیت رو حفظ کنند وگرنه از این شرکت هم تخلیه میکنم...
    سرویستان 6 ماهه است که برای یک سال بیشتر از 600 هزار تومن می شود (در صورتیکه سرویس مشابهی برای تمدید پس از 6 ماه وجود داشته باشد)، در مورد کیفیت در مرکز مخابراتیتان نظری ندارم ولی از نظر قیمت و حجم، جشنواره‌های پیشگامان(4 برابر حجم با همان قیمت) و های‌وب (حدود 2 برابر حجم با همان قیمت) و صبانت (دو برابر زمان با 20 درصد حجم کمتر و همان قیمت) به صرفه‌تر هستند.
    Last edited by 971971; 14-06-2020 at 00:41.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •