تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 309 از 847 اولاول ... 209259299305306307308309310311312313319359409809 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,081 به 3,090 از 8466

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

دوستان تعرفه های نامحدود چطورن ؟ برای مثال 256 نامحدود سرعتی که میده چطور هست ؟ و اینکه ممکنه اصلا نزدیک 2 مگ هم نشه چه برسه به 3 مگ ؟ یعنی همون حدود 256 باشه؟
    سابقه داشته؟

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام پارس آنلاین سرعت منو رو 40 کیلو بایت بر ثانیه بسته

چطور میتونم از اینا شکایت کنم زنگم میزنم میگه مشکل از پهنای بانده ...........

سلام اول ببینید سرویستون چیه؟نامحدودا رو شنیدم بعد از حجم مخصوصی اگر دانلود کنید ممکنه سرعتون اسمی بشه یعنی اگر 128 نامحدود داشته باشید سرعت دانلودتون بشه 16 کیلو بایت بر ثانیه
    دوستان تعرفه های نامحدود چطورن ؟ برای مثال 256 نامحدود سرعتی که میده چطور هست ؟ و اینکه ممکنه اصلا نزدیک 2 مگ هم نشه چه برسه به 3 مگ ؟ یعنی همون حدود 256 باشه؟
    سابقه داشته؟
    سلام من پری شب محدود 512 کنسل کردم رفتم 128 نامحدود گرفتم بعدش مثل چی پشیمون شدم اصلا داغون بود سرعتش

بعد یه کاری تو مودم کردم دیدم سرعت بیشتر شد یعنی به خاطر همون کار اینطوری شد که الانم تست کردم اصلا ارتباطی با اون نداره،دیشب از ساعت 3 نصف شب سرعت دانلود از 30 کیلوبایت شد 200 کیلو که الانم 60 کیلو شده باید ببینم از 3 نصف شب دوباره میره روی 200 کیلو یا نه

شاید اگر 256 یا 512 شو بگیرید بهتر باشه سرعت دانلود

فقط من بعضی جاها خوندم بعد از مدتی دانلود زیاد کنید سرعتو براتون اسمی می کنند اینو چون هنوز تجربه نکردم نمیدونم تا چه اندازه صحت داره

فکر کنم قبلا 128 و 256 نامحدود نداشت تازگی ها زدن

این نوشته های زیر هم از دوستمون آقای bilmazlar

این حداقل ترافیک ماهیانه تو سرویس‌های نامحدود ربطی به محدود کردن سرعت نداره. چون تو پارس‌آنلاین در شرایط معمول سرعت سرویس‌های نامحدود زیر سرعت اسمی سرویس نمی‌آد هیچ وقت. یعنی برای سرویس 128کیلوبیت، سرعت هیچ وقت زیر 16 به طور معمول نباید بیاد.

این حداقل ترافیک مربوط به ضریب اشتراک سرویسه. یعنی سرویس نامحدود 128 با حداقل 11 گیگ ترافیک ماهیانه یعنی این که شما یه سرویسی خریدید با ضریب اشتراک 1 به 3. ببین با یه سرویس 128 کیلوبیت، در حالت تئوری در طول 30 روز ماه حداکثر می‌شه 39.5 گیگ ترافیک دانلود ایجاد کرد که در شرایط واقعی به دلایل مختلف حداکثر 85 درصد این مقدار ظرفیت ترافیک این سرویس می‌تونه باشه که تقریبن می‌شه 33گیگ در ماه. چون ضریب اشتراک 1 به 3 در نظر گرفته شده، سهم شما از کل این ترافیک در ماه حداقل همون 11 گیگه. حالا اگه اون دو نفر دیگه کمتر از شما استفاده کنن شما می‌تونی بیشتر از 11 گیگ هم بگیری. ولی سرعتت قاعدتن از همون سرعت اسمی پایین‌تر نمی‌آد. مگه این که تو یه مرکز مخابراتی کمبود شدید پهنای باند باشه. که اون وقت ممکنه در بعضی ساعت‌ها یا حتی اغلب اوقات سرعت پایینی بگیری که ربطی به محدودیت به خاطر دانلود نداره.
    Last edited by محمد7966; 09-04-2016 at 01:27.

3. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnamlider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سرویسم 512 6 ماهه صبها سرعت خوب میشه ولی از ظهر باز مثل قبلش برمیگرده...

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

آقا ما الان 3 روز 128 نامحدود پارس گرفتیم

روز اول سرعت دانلود بین 100 تا 200 بود

روز دوم شد حول و حوش 64 کیلو

امروز هم حول و حوش 48 کیلو

فکر کنم روزای دیگه میشه 0 کیلو

اصلا هم یه درد وب گردی و تلگرام چک کردن هم نمیخوره

6. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

پارس آنلاین عیبش اینه که میخاد همه رو به 16 مگ برسونه فکر کردن اینجا امریکا هست یا خدای نکرده اروپا و خط های تلفن vDsl هستن

باید زنگ بزنید بگین پروفایلتون رو بیارن پایین

راه حل ایران همون vdsl و gshdsl هست که تمام خط تلفن به دیتا اختصاص پیدا میکنه و دیگه بوق نداره و اگه بخواین تلفن داشته باشید باید voip بگیرید روی اینترنت که اون هم به دلایل امنتیتی احتمالا اینا خوششون نمیاد

دوستان عزیز که این همه کمپین برای اینترنت نا محدود و آزاد و غیره راه میندازن به جای اینکارا یه کمپین برای vdsl راه بندازن که کل کشور خط ها dedicated بشه ، این راه حل عملی تری هست اگه به اندازه ی نصف کتاب مطالعه داشته باشید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان دیگه همه جای دنیا یا vdsl هست یا فیبر adsl منسوخ شده که اینا پز adsl 2 و پلاس میدند و این شرکت های تایوانی دی لینک و ایسوس جیبشون از فروش تکنولوژی آنتیک لبریز شده و به ریش ما هم میخندند
    Last edited by حیزون; 10-04-2016 at 06:09.

8. این کاربر از حیزون بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

دوستان 2 تا سوال

1-قیمت سرویس کاهش پینگ پارس آنلاین چقدر؟من تو سایتش گشتم چیزی پیدا نکردم .بعدش میشه هم از طریق اینترنت سرویسشو فعال کرد یا باید حتما به پشتیبانش زنگ زد؟

2-من خطم با snr 17 روی 9 مگ بسته شده.اگر درخواست بدم روی 12 مگ میبندن؟؟

Last edited by محمد7966; 11-04-2016 at 08:15.

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت ESPSV's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

کاهش پینگ رایگان هست. تماس بگیرید انجام میدن
    خط شما احتمالا تا 12 جواب بده
    خودشون تست میکنن و بعد از بررسی براتون بالاتر میبندن

دوستان 2 تا سوال

1-قیمت سرویس کاهش پینگ پارس آنلاین چقدر؟من تو سایتش گشتم چیزی پیدا نکردم .بعدش میشه هم از طریق اینترنت سرویسشو فعال کرد یا باید حتما به پشتیبانش زنگ زد؟

2-من خطم با snr 17 روی 9 مگ بسته شده.اگر درخواست بدم روی 12 مگ میبندن؟؟

11. 2 کاربر از ESPSV بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

پارس آنلاین هم برام سرویس کاهش پینگ رو فعال کرده هم خطمو روی 16 مگ بست snr هم شده 8

فقط برام سواله تو مودم یا تو پروفایل پارس آنلاین مشخص میشه که سرویس کاهش پینگ فعاله یا نه؟

جالب وقتی برام فعالش کرد snr از 17 رفت روی 24 الان هم که رو 16 مگ بسته شد هم شده 8

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت 4l1r3z4's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پارس آنلاین هم برام سرویس کاهش پینگ رو فعال کرده هم خطمو روی 16 مگ بست snr هم شده 8

فقط برام سواله تو مودم یا تو پروفایل پارس آنلاین مشخص میشه که سرویس کاهش پینگ فعاله یا نه؟

جالب وقتی برام فعالش کرد snr از 17 رفت روی 24 الان هم که رو 16 مگ بسته شد هم شده 8
    زمانی که گیم برات فعاله ، در مودم ، Latency type خطتو میزنه fast و موقعی که فعال نیست ، میزنه interleave

14. این کاربر از 4l1r3z4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

زمانی که گیم برات فعاله ، در مودم ، Latency type خطتو میزنه fast و موقعی که فعال نیست ، میزنه interleave
    ممنون این پارس آنلاین یه خورده تنظیماتش قاطی داره

خطم روی 9 مگ بود بعد بهشون گفتم سرویس کاهش پینگ رو برام فعال کنید فعال کردند اتفاقا fast هم شد

ولی درخواست دیگه هم داشتم که خطمو از 9مگ بالاتر ببندن که رو 16 مگ بستند ولی بعدش دیدم شده interlrave

کلا نمیدونم دستگاه هاشون چطورین،قبلنا هم از سمت مودمم 2 تا تنظیم براشون ثبت شده بود اصن یه وضعی

سوال:ممکنه به خاطر اینکه خطمو روی 16 مگ بسته باشند اون خود به خود غیرفعال بشه یا ربطی نداره؟یعنی ممکنه سرویس کاهش پینگ باعث بشه که نویز کمی زیاد بشه به خاطر همین غیرفعالش کرده باشند؟

یه چیزی جالب هم بگم:snr روی 17 بو.د بعدش که سرویس کاهش پینگ رو برام فعال کردند snr شد 24

16. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •