تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 307 از 1184 اولاول ... 207257297303304305306307308309310311317357407807 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,061 به 3,070 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

آخر فروم باز cyber861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

من تست کرده بودم 2 ماه پیش یادمه اون اولش یه بویی خیلی شبیه به این رویال سبز رصاصی یا Unlimited از parisvally داشت که زیاد گرون قیمت نمی زد...حالا یکی گفته بود که مثل این که اولش انقد بوش تنده و بعد بمونه خیلی بهتر میشه..شما رفتی تست کردی ببین چطوری میشه؟؟
    والا من یدونه دیروز تست کردم شکلش اصلا شبیهه اینایی که تو نت هستن نبود.نمیدونم تقلبی بود یا نه؟ولی بویه

شربت فمتو میداد.(فمتو هم که اگه خورده باشید مزه اکسپکتورانت و دیفین هیدرامین و این چیزا میده)

احتمال دادم شاید تقلبی بوده این.

2. 5 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

فاینالی ما نفهمیدیم این عطرهای که درواقع اشانتیون هستند و بعضی جا ها می فروشن قابل اعتماد هست یا نه؟ کسی می دونه اون مغازه تو بوستان اشانتیون ها رو می فروشه یا رو عطر می ده/

4. 5 کاربر از mary83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

امروز به طوره اتفاقی چند تا اسپری هایه اکو رو تست کردم.ایفوریا-گوچی بای گوچی-لالیک مشکی

میتونم بگم واقعا عالی بودن.گوچی بای گوچی رو گرفتم.باور کنید اینقدر خوب کپی زده که اصلا قابل تشخیص نیست

با اصلی.(خوده ادکلنش هم تست کردم البته)

بوگارت پورهوم رو هم تست کردم.اونم عجب کاری بود.قبلا تست کرده بودم فکر کنم تقلبی بود.این خداییش ادکلنه

ارزنده ای بود.تلخ-با کلاس-با موندگاری بالا

Bvlgari Man The Silver Limited Edition هم تست کردم. بوش خوب بود.بویه غالبی که من حس کردم بویه کهربا

(آمبر )بود.

6. 5 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

فاینالی ما نفهمیدیم این عطرهای که درواقع اشانتیون هستند و بعضی جا ها می فروشن قابل اعتماد هست یا نه؟ کسی می دونه اون مغازه تو بوستان اشانتیون ها رو می فروشه یا رو عطر می ده/
    من هرچی اسپری تست می کنم زنونه , گرمه :( فقط به دونه سفید امتحان کردم نمی دونم حالا چی بود مارکش و از کدوم مدل بود بوی فالوده شیرازی با گلاب می داد
    عطر زنونه خنک تا 15 تومن بگین ) تورو خدا نایس نباشه اون سوال بالا چی شد؟

8. 4 کاربر از mary83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

من هرچی اسپری تست می کنم زنونه , گرمه :( فقط به دونه سفید امتحان کردم نمی دونم حالا چی بود مارکش و از کدوم مدل بود بوی فالوده شیرازی با گلاب می داد

احتمالا کنزو بوده

تا 15 تومن کارهایه استرلینگ هست.یه ice cool داره که خیلی شبیهه کول واتره زنونست

10. 5 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه arsenal_mmm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

تا 15 تومن بهت عطر Jolie يا به قول خودمون جولي رو كه مال شركت اماراتي رصاصيه پيشنهاد ميكنم....اما اگه يه 5 تومن بذاري و20 تومن هزينه كني ميتوني يه كار خيلي بهتر ازون بگيري كه اسمش هست Sacrifice زنونه مال شركت اجمل...خداييش بوي اين سكريفايس زنونه رو خيلي دوست دارم...هر چي مردونه اش بيخوده زنونه اش واقعا عاليه...بهت پيشنهاد ميكنم سكريفايس زنونه رو بگيري.

---------- Post added at 03:25 PM ---------- Previous post was at 03:22 PM ----------

امروز به طوره اتفاقی چند تا اسپری هایه اکو رو تست کردم.ایفوریا-گوچی بای گوچی-لالیک مشکی

میتونم بگم واقعا عالی بودن.گوچی بای گوچی رو گرفتم.باور کنید اینقدر خوب کپی زده که اصلا قابل تشخیص نیست

با اصلی.(خوده ادکلنش هم تست کردم البته)

بوگارت پورهوم رو هم تست کردم.اونم عجب کاری بود.قبلا تست کرده بودم فکر کنم تقلبی بود.این خداییش ادکلنه

ارزنده ای بود.تلخ-با کلاس-با موندگاری بالا

Bvlgari Man The Silver Limited Edition هم تست کردم. بوش خوب بود.بویه غالبی که من حس کردم بویه کهربا

(آمبر )بود.
    بوگارت پور هوم رو من سال 84 گرفتم و پارسال تموم شد...خودم خيلي دوستش مي داشتم تا اين كه يك روز يكي برگشت بهم گفت چرا عطر شابدولعظيمي به خودت زدي و كلا ازون موقع به بعد نميدونم چرا خورد تو ذوقم و از نظرم افتاد...در صورتيكه هنوزم فكر ميكنم كه واقعا بوي شابدولعظيمي نميده..

12. 8 کاربر از arsenal_mmm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

تا 15 تومن بهت عطر Jolie يا به قول خودمون جولي رو كه مال شركت اماراتي رصاصيه پيشنهاد ميكنم....اما اگه يه 5 تومن بذاري و20 تومن هزينه كني ميتوني يه كار خيلي بهتر ازون بگيري كه اسمش هست Sacrifice زنونه مال شركت اجمل...خداييش بوي اين سكريفايس زنونه رو خيلي دوست دارم...هر چي مردونه اش بيخوده زنونه اش واقعا عاليه...بهت پيشنهاد ميكنم سكريفايس زنونه رو بگيري.

---------- Post added at 03:25 PM ---------- Previous post was at 03:22 PM ----------

بوگارت پور هوم رو من سال 84 گرفتم و پارسال تموم شد...خودم خيلي دوستش مي داشتم تا اين كه يك روز يكي برگشت بهم گفت چرا عطر شابدولعظيمي به خودت زدي و كلا ازون موقع به بعد نميدونم چرا خورد تو ذوقم و از نظرم افتاد...در صورتيكه هنوزم فكر ميكنم كه واقعا بوي شابدولعظيمي نميده..
    بعضیا نمیدونم چرا چیزایی که به خودشون یکی گفته دوست دارن همون رو بکوبن تو سره آدم؟

خداییش بوگارت کجا و عطرهایه شاه عبدالعظیم کجا؟حتی جوری نیست که بشه گفت کاره چیپی هست.

14. 5 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه arsenal_mmm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

بعضیا نمیدونم چرا چیزایی که به خودشون یکی گفته دوست دارن همون رو بکوبن تو سره آدم؟

خداییش بوگارت کجا و عطرهایه شاه عبدالعظیم کجا؟حتی جوری نیست که بشه گفت کاره چیپی هست.
    البته یه سوال...این بوگارتی که گفتی منظورت اینه دیگه:؟؟؟

منظورت این که نبود؟؟

این آخری همونه که بسیار مورد توجه آقا آرمان قرار گرفته و تو لیست خریدشونه

---------- Post added at 08:55 PM ---------- Previous post was at 08:54 PM ----------

منم منظورم همون اولیه بود البته..این دومیه خیلی کم گیر میاد

16. 4 کاربر از arsenal_mmm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

البته یه سوال...این بوگارتی که گفتی منظورت اینه دیگه:؟؟؟

منظورت این که نبود؟؟

این آخری همونه که بسیار مورد توجه آقا آرمان قرار گرفته و تو لیست خریدشونه

---------- Post added at 08:55 PM ---------- Previous post was at 08:54 PM ----------

منم منظورم همون اولیه بود البته..این دومیه خیلی کم گیر میاد
    بله همون اولی منظورم بود.
    واقعا به قیمتش میرزه.

18. 3 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

برای درک بهنر m7 باید خیلی تو عطر خبره باشی . اون بوی خاص و سنگینی که تو m7 هست روغن عود عربی است که تو عطرهای بسیار گرون قیمت مثل تام فورد و بوند نامبر9 و عطرهای سلطنتی به کار میره. من این ادکلن زیبا رو دارم و واقعا به نظر من یکی از بهترین ادکلنهاست. تنها 3 میلی از روغن خالص عود رو به پول ایران 2ملیون تومن میفروشند.

20. 3 کاربر از saeed_goodboy63 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •