تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا وجود موجودات فضایی را قبول دارید؟

راي دهنده
1061. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله,قبول دارم

722 68.05%
  • خیر,قبول ندارم

159 14.99%
  • نمیدانم

180 16.97%
صفحه 305 از 358 اولاول ... 205255295301302303304305306307308309315355 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,041 به 3,050 از 3579

نام تاپيک: بیگانه ها ( فرازمینی ها ) - UFOs ؛ زیست فرازمینی

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

اوضاع هر چقدر هم خراب و بد شده باشه دلیل بر این نیست که هر چیز ناشناخته ای که در آسمان دیده میشه رو به یوفوها و فضایی ها و بشقاب پرنده ربط بدیم .
    مشکل اینجاست که عقل مردم به چشمشونه و هر چیزی رو که ببینن باور میکنن . یک درصد هم پیش خودشون احتمال نمیدن که شاید چیزی که می بینن اون چیزی نیست که واقعا نشون میده .
    در اصل دیده های مشکوک و نامشخص خودشون رو اون طوری که دوست دارن می بینن . یعنی یک شی رو در آسمان می بینن و نمیدونن چی هست و قابل تشخیص نیست پس پیش خودشون میگن که اون یک بشقاب پرنده است.

برای همینه که چپ و راست در ایران در حال رویت بشقاب پرنده هستن .

2. 4 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال rezarrrr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

موضوع بشقاب پرنده ها از زمانی شروع شده که حتی ماشین بخار هم اختراع نشده بود به نظرتون همه اینها میتونه تخیلی باشه
    چند وقت پیش سایتی خارجی که متاسفانه یادم نیست اسمش چیه( چون تصادفی دیدمش ) عکس ها و نقاشی های گذاشته بود از دوره های مختلف که موجوداتی رو در حال پرواز نشوون میداد یه چند تا نقل قول از کتاب های تاریخ هم گذاشته بود
    اینها خیلی شک برنگیزه نمیتونم باور کنم یا نه
    نظر شما چیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ARAM44's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    خوی

پيش فرض

اوضاع هر چقدر هم خراب و بد شده باشه دلیل بر این نیست که هر چیز ناشناخته ای که در آسمان دیده میشه رو به یوفوها و فضایی ها و بشقاب پرنده ربط بدیم .
    مشکل اینجاست که عقل مردم به چشمشونه و هر چیزی رو که ببینن باور میکنن . یک درصد هم پیش خودشون احتمال نمیدن که شاید چیزی که می بینن اون چیزی نیست که واقعا نشون میده .
    در اصل دیده های مشکوک و نامشخص خودشون رو اون طوری که دوست دارن می بینن . یعنی یک شی رو در آسمان می بینن و نمیدونن چی هست و قابل تشخیص نیست پس پیش خودشون میگن که اون یک بشقاب پرنده است.

برای همینه که چپ و راست در ایران در حال رویت بشقاب پرنده هستن .
    بلی بهزاد جان کاملا صحیحه من یادمه پارسال اریبهشت ماه بود سیاره زهره در اسمان شامگاهی هر روز رخ نشون میداد یکی از افرادی که انگار تا حالا اسمون رو نگاه نکرده بود یه دفعه گفت یا حضرت عباس اون دیگه چیه ببین چقدر نورانیه .بعد من هم بهش گفتم که سیاره زهره هست ولی قبول نکرد و گفت که من تو عمرم چنین چیزی ندیدم . دید عوام با دید افراد متخصص کاملا فرق میکنه اکثر گذارشاتی که توسط مردم عادی داده میشه پدیده های طبیعی هست و سوا کردن گزارشهای صحیح کار خیلی مشکلیه و احتیاج به داده های بیشتر داره . مرصی

5. این کاربر از ARAM44 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    خوی

پيش فرض

موضوع بشقاب پرنده ها از زمانی شروع شده که حتی ماشین بخار هم اختراع نشده بود به نظرتون همه اینها میتونه تخیلی باشه
    چند وقت پیش سایتی خارجی که متاسفانه یادم نیست اسمش چیه( چون تصادفی دیدمش ) عکس ها و نقاشی های گذاشته بود از دوره های مختلف که موجوداتی رو در حال پرواز نشوون میداد یه چند تا نقل قول از کتاب های تاریخ هم گذاشته بود
    اینها خیلی شک برنگیزه نمیتونم باور کنم یا نه
    نظر شما چیه؟
    رضا جان عرض کنم خدمتت فارغ از اینکه امروزه گزارشات درست و نادرست راجع به یوفوها باهم امیخته شده و یه کم کار رو دشوار کرده الان تقریبا اکثر محققین متفق القولند که زندگی فرازمینی وجود داره حتی از نوع هوشمندش فقط اختلاف نظر در مورد تشخیص صحت و سقم گزارشهای رسیده هست . سایتهای خارجی رو که نگاه میکنم چنان با وسواس اخبار یوفوهارو چک میکنند که کمتر گزارشی میتونه از فیلتر رد بشه اون روز یه مطلبی میخوندم که از میان 10 گزارش رسیده جدید فقط 3 تاش تایید شده بود . پروفسور عجبشیری زاده اون اوایل میگفتند که زندگی فرازمینی وجود داره ولی تو فاصله خیلی دوری از ما هستند اما تو یکی از برنامه های جدید نجومی شبکه چهار ایشون ایندفعه گفتند هیچ چیزی غیر ممکن نیست امکانش هست همین نزدیکی های ما هم باشند

7. این کاربر از ARAM44 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

خوب این چیزی که جناب عجبشیری زاده عنوان کردن نظریه ایشان بوده و باوری که به این مسئله داشتن . هنوز وجود فرازمینی ها اثبات نشده دیگه چه برسه به این که بخوان فاصله محل سکونت اونا با انسان رو اندازه گیری کنن.
    به نظر من بهتره که فعلا شانس وجود حیات رو در سیارات یا کهکشان های دیگه رو مد نظر قرار بدیم . بعد اگه به شواهد و مدارک به درد بخوری رسیدیم , اون موقع راجع به حیات هوشمند بحث کنیم.
    Last edited by B3HZ@D; 27-09-2012 at 11:28.

9. این کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    خوی

پيش فرض

خوب این چیزی که جناب عجبشیری زاده عنوان کردن نظریه ایشان بوده و باوری که به این مسئله داشتن . هنوز وجود فرازمینی ها اثبات نشده دیگه چه برسه به این که بخوان فاصله محل سکونت اونا با انسان رو اندازه گیری کنن.
    به نظر من بهتره که فعلا شانس وجود حیات رو در سیارات یا کهکشان های دیگه رو مد نظر قرار بدیم . بعد اگه به شواهد و مدارک به درد بخوری رسیدیم , اون موقع راجع به حیات هوشمند بحث کنیم.
    بهزاد جان فکر خوبیه اما مساله اینجاست که کلا ما انسانها دوست داریم دیگران رو کشف کنیم تا اینکه دیگران مارو کشف کنند . یه مثال بهتون بزنم : اگه توی خونه بچه کوچولو داشته باشین و با اون توپ بازی کنین اگه توپ بره زیر میز و شما برین درش بیارین و به اون بدین به هیچ وجه از شما قبول نمیکنه و باید دوباره بندازید زیر میز و اون با دستهای خودش در بیاره . الان ما هم همچین حالتهایی داریم . الان دانش فضایی ما هر روز پیشرفت میکنه ولی هنوز به اون حدی نرسیده ایم که مثلا به یک کره مثلا مریخ انسان بفرستیم (در ابتدای راهیم ) حالا به ما میگویند که یه عده ای مثل اینکه قبل از اینکه ما اونهارو پیدا کنیم اونها مارو پیدا کردند ایا قبول میکنید؟ میگیم نه قرار نیست کسی مارو پیدا کنه ما باید بریم پیشون . ایا این به نظر شما منطقی هست ؟ از این گذشته هیچ توضیح منطقی هم راجع به عکسها و فیلمهایی که در اینترنت میبینیم نداریم . در بالا هم عرض کردم در دنیای وب مجاز با واقعیت امیخته هست و برای غربال کردنش دقت زیادی طلب میکنه . طبیعتا همه عکسها و مدارکی که تابه حال به دست امده اند که جعلی نیستند .چه توضیحی راجع به عکس یوفوهایی که حتی خود سازمانهای فضایی هم با وسواس زیاد تاییدشون کردند داریم؟ ایا اونها راننده ای ندارند و یا موجودات تک سلولی اونهارو هدایت میکنند ؟ یکی از دوستانم که داشتم باهاش راجع به این مساله وجود یا عدم وجود یوفوها صحبت میکردم بهم گفت : میدونی چیه من خودم شخصا تا یکی از اونها وسط میدان ازادی ننشینه و موجودی از داخل اون نیاد و دست منو ماچ نکنه و بهم یه سواری یوفویی نده من باورشون نمیکنم . به نظر شما این امر کی محقق میشه ؟ایا اونها چنین ریسکی میکنند؟ ایا اگر ما به جای انها بودیم چنین کاری میکردیم ؟ در مورد سازمانهای فضایی هم مطمئن باشید اونها اگه حتی تو یک کره فرا منظومه ای یک یاخته هم پیدا کنند عمرا رسانه ایش کنند چون جنگ و رقابت ابرقدرتهای اینده جنگهای فضایی هست و رقابت شدیدی میانشون خواهد بود

مرصی از نظرتون

11. این کاربر از ARAM44 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

این که بشقاب پرنده ها و یوفوها بیان و توی آسمان شهرها و کشورهای مختلف تنها به مانور هوایی و تاب خوردن الکی اکتفا کنن خیلی خیلی خنده داره .
    بالاخره این زمان و انرژی فراوانی که برای رسیدن به زمین طی میکنن باید پشت اون یک دلیلی داشته باشه . نه این که فقط به پرواز بی دلیل بر روی آسمان اکتفا کنن . جدیدا مثل این که این سفرها به پیک نیک خانوادگی فضایی ها تبدیل شده و دسته جمعی از آسمان شهرهای مختلف دیدن میکنن.
    به هر حال همونطور که گفتم شما مطلب رو اونطوری که میخوای می بینید . یعنی دوست دارید واقعا همچین چیزی وجود داشته باشه .

13. 3 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی Saeed Dz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ______

پيش فرض

اگر کسی از دوستان در مورد مطلب زیر اطلاعاتی داره ممنون میشم توضیح بده
    البته شاید به این تاپیک مربوط نباشه یا باشه اما خب من جای دیگه ای به نظرم نرسید که اونجا بپرسم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در سال ۲۰۰۹ میلادی مجموعه‌ای از الگوهای شبکه‌مانند در آب‌های ساحلی شمال آفریقا مشاهده شد که به نظر خیابان‌های شهر گمشده آتلانتیس می‌آمد.‌ اندک‌زمانی پس از بالا گرفتن حرف و حدیث‌ها در این رابطه گوگل اعلام کرد که الگوهای شبکه‌ای مورد بحث مربوط به مسیر حرکت کشتی‌های سونار بوده است! جالب اینکه در بروزرسانی‌های بعدی دیگر خبری از این خطوط نبود.
    ظاهرا تصویری که در موردش صحبت شده توسط google maps یا google earth شکار شده

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    خوی

پيش فرض

سلام

درمورد یوفوی تبریز که دیروز دیده شده دوستان اطلاعی دارند؟

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام دوستان .کشورهای غربی صدها میلیارد تا حالا خرج کرده اند برای کشفِ اعماقِ فضا و خصوصاً یافتنِ موجوداتِ فضائی . اونوقت اون موجوداتِ فضائی با پایِ خودشون بیان زمین و اینها دست از سرشون بردارند؟؟؟!!! مطمئن باشین چیزی از فضا نیومده . هر چی هست زیر سر خودِ زمینیهاست
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 10-11-2012 at 16:16. دليل: سطربندی

17. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •