تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 305 از 3859 اولاول ... 2052552953013023033043053063073083093153554058051305 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,041 به 3,050 از 38584

نام تاپيک: آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

پروفشنال namx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    0101010101010101010101

پيش فرض

اقا شما quest helper رو بگیر منم گرفتم خیلی جامع رو نقشه میگه

آخر فروم باز akharwarbaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    terun

پيش فرض

بلیزارد نه و پیشگامان بازی میکنم.
    1 ماه میشه دارم بازی میکنم روزی 1 ساعت فقط
    در آخر هم بگم که اصلا ...........بیخیال ویرایش کردم.
    *****بیشتر از این لازم نیست دعوا رو ادامه بدی چون ممکنه تلفات داشته باشیم*****
    ببين .اين دعوا نيست. شما داري كل كل الكي ميكني .نميخواي اشتباهتو قبول كني
    من اولين هيرويي كه 70 كردم دقيقا 5 ماه طول كشيد دوست عزيز
    اگه ميشه اون قسمت اخرو بگو چون دوست دارم بدونم چي ميخواي بگي
    اينم بگم كه يه هيرو 70 تو اين سروري كه شما اينقدر ازش تعريف ميكنيد داشتم..هنوزم هست
    بروبچ لطفا همدیگه رو مسخره نکنید . اینجا جای این کارای بچه گانه نیست .یه چند تا پست بدین ملت استفاده کنن .
    پستاي شمارو خوندم ديدم واقعا

من واقعا اهل دادن اين پستاا نيستم ولي مجبور ميكنيد يه چيز بگه ادم
    Last edited by akharwarbaz; 21-09-2008 at 10:01.

پروفشنال namx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    0101010101010101010101

پيش فرض

چه دعوا های بچه گانه ای ... بس کنید دیگه

آخر فروم باز Metalzadeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    سرزمین هرگزها

پيش فرض

سلام من هم تازه به دنیای وو پیوستم با زبان اینگلیسی هم کلا مشکل دارم چنتا از اسپل هام هست که نمیدونم به چه دردی میخوره ممنون میشم راهنمایی کنید

=perception= این کارش چی هست

توی عکس زیر هم نگاه کنید اونهایی که علامت زدم را ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

=perception= برای 20 ثانیه قدرت دیدن افراد Stealth شده مثل Rogue و Druid رو بیشتر میکنه !

1.برای 2 دقیقه فقط به کسانی ه در party شما هستند attack power میده
    2.برای 10 ثانیه شما رو از sap و fear و Spell هایی از این قبیل محافظت می کنه و وقتی dmg بخورید rage بیشتری به دست میارید (فقط در حالت Berserker میشه استفاده کرد)
    3.حالت Berserker که 3% شانس Crit رو بیشتر میکنه ولی 10% dmg بیشتر از حالت عادی می خورین
    4.تمامی دشمنایی که در فاصله 10 یاردی شما هستد رو برای 6 ثانیه محبور به attack دادن به شما میکنه
    5.HP شما و party member ها رو برای 2 دقیقه 1080 تا زیاد می کنه
    6.attack power تمامی دشمنایی که در فاصله 10 یاردی شما هستد رو برای 30 ثانیه کم میکنه
    7.برای 15 ثانیه بیشتر attack های شما crit خواهد شد و دشمن نمیتونه شما رو fear کنه ولی 20% dmg بیشتر می خورین (فقط در حالت Berserker میشه استفاده کرد)
    8.بعد از کشن چیزی که به شما xp یا honor میده تا 20 ثانیه میتونید از این spell استفاده کنید که معادل [AP * 45 / 100] دمیج به دشمن بعدی وارد می کنه (فقط در حالت Berserker و Battle میشه استفاده کرد)
    9.به 4 دشمن در فاصله ی 8 یاردی با جفت sword هاتون dmg میزنه (فقط در حالت Berserker میشه استفاده کرد)
    10.این زیاد به درد شما نمیخوره 20 تا از shadow dmg کمتر می خورین اگه این enchant رو روی head خودتون بزنید

حـــــرفـه ای JIGSA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران - ایران

پيش فرض

بیخیال بابا !!!!!

دعوا نکنین. . . . .

در مورد سوالهایی که من خیلی سطحی خوندمشون :
    در مورد شغل ها باید بگم که کاملا سلیقه ای هستن و شما میتونین با توجه به سلیقه خودتون پیش برین.

اگر دارین تو سرور بلیزارد بازی میکنین بهتره این راهنمایی رو برادرانه قبول کنین :

اول دو تا شغل Gatherer انتخاب کنید مانند Mining , Skining , Herbalism بعد وقتی لول 60 شدین یکیشو حذف کنین و برین سراغ یه شغل دیگه برای مثال اگر دوست دارین که با پالادین بازی کنین و میخواین که Mining + BS بشین اول Mning + Herb برین یا Skining و وقتی که لول 60 شدین برین سراغ BS . البته این فقط یه ایده بود
    در مورد اینکه شما لول 70 شدین و الان کاری ندارین که انجام بدین، پست اول این تاپیک رو بخونین تا بفهمین اوضاع از چه قراره.

برای خروج از یه گیلد دو راه داریم: در پنجره گیلد روی اسم خودتون کلیک راست کنین و Leave Guild رو انتخاب کنین یا در قسمت چت تایپ کنین gquit/

برای Addon هم این سایت آخرشه :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال namx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    0101010101010101010101

پيش فرض

اقا یکی خواهش میکنم کمک کنه این شغل ها جریانش چیه ؟؟؟ میشه با عکس بگید ؟؟

آخر فروم باز bersam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    .: نصف ورلد :.

پيش فرض

اقا یکی خواهش میکنم کمک کنه این شغل ها جریانش چیه ؟؟؟ میشه با عکس بگید ؟؟
    منم همین طور تو کف این شغل ها موندم یه سری نامه و اینا گرفتم از اونی که کمکم می کرد پرسیدم چیه گفت مربوط به شغل هست ولی من هر کاری کردم نتونستم شغل بگیرم !!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام

=perception= برای 20 ثانیه قدرت دیدن افراد Stealth شده مثل Rogue و Druid رو بیشتر میکنه !

1.برای 2 دقیقه فقط به کسانی ه در party شما هستند attack power میده
    2.برای 10 ثانیه شما رو از sap و fear و Spell هایی از این قبیل محافظت می کنه و وقتی dmg بخورید rage بیشتری به دست میارید (فقط در حالت Berserker میشه استفاده کرد)
    3.حالت Berserker که 3% شانس Crit رو بیشتر میکنه ولی 10% dmg بیشتر از حالت عادی می خورین
    4.تمامی دشمنایی که در فاصله 10 یاردی شما هستد رو برای 6 ثانیه محبور به attack دادن به شما میکنه
    5.HP شما و party member ها رو برای 2 دقیقه 1080 تا زیاد می کنه
    6.attack power تمامی دشمنایی که در فاصله 10 یاردی شما هستد رو برای 30 ثانیه کم میکنه
    7.برای 15 ثانیه بیشتر attack های شما crit خواهد شد و دشمن نمیتونه شما رو fear کنه ولی 20% dmg بیشتر می خورین (فقط در حالت Berserker میشه استفاده کرد)
    8.بعد از کشن چیزی که به شما xp یا honor میده تا 20 ثانیه میتونید از این spell استفاده کنید که معادل [AP * 45 / 100] دمیج به دشمن بعدی وارد می کنه (فقط در حالت Berserker و Battle میشه استفاده کرد)
    9.به 4 دشمن در فاصله ی 8 یاردی با جفت sword هاتون dmg میزنه (فقط در حالت Berserker میشه استفاده کرد)
    10.این زیاد به درد شما نمیخوره 20 تا از shadow dmg کمتر می خورین اگه این enchant رو روی head خودتون بزنید
    خیلی ممنون دوست عزیز کامل بود خیلی به دردم خورد

آخر فروم باز arashbi2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Unknown!!!

پيش فرض

bersam ممکنه و البته 100 اون نامه ای که شما گرفتی مربوط به شغل باشه اما نه شغل شما مثلا شما معدن چی هستی اما اون مال خیاط هست گرفتی !!!

آخر فروم باز bersam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    .: نصف ورلد :.

پيش فرض

نامه منظورم یه سری آیتم بوده ها !!!!

شکلش شبیه نامه بود !!!

خوب مثلا من که الان Orc Hunter هستم شغلم رو از کجا باید پیدا کنم ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 60 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 60 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •