تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 305 از 450 اولاول ... 205255295301302303304305306307308309315355405 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,041 به 3,050 از 4498

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

کاربر فعال انجمن Tornado2800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

1-هزینه فقط برای فعال سازی طرح 360 هست که یک بار پرداخت میکنید و ارتباطی به هزینه ی سرویس های حجمی خریداری شده ندارد.
    2-از طریق نمایندگی های مجاز نباید مشکلی باشه احتمال زیاد فعال میکنن .
    سلام
    نیازی به تغییر مودم نیست؟
    چون ظاهرا فقط بر روی b612 ارائه می دن

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام
    نیازی به تغییر مودم نیست؟
    چون ظاهرا فقط بر روی b612 ارائه می دن
    بله طرح 360 فقط بر روی مودم b612 قابل استفاده هست ولی فکر نکنم شرکت مودم رو تعویض کنه ، باید با خودشون صحبت کنید.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

اقا من از دیروز به جمع مبین نتی ها پیوستم .گفتم این پست رو بزارم تا اگر کسی دید با چشم باز انتخاب کنه . هر چند که 400 تومن پولی نیست اما الان مثل سگ پشیمونم که گرفتم .
    سرعت فریموور که خیلی کنده یه کانفیگ بخای بکنی یک ساعت وقتت رو میگیره ، سرعت با دکل مبین نت 300 کیلوبایت و پینگ هم حدود 140 اونم از داخل و سرعت با دکل همراه اول 5 مگابایت .
    شب که میشه پینگ از 36 میره رو 80 ولی با اینترنت همراه اول همون 36 رو میده مشخصه که خود شرکت کیفیتش پایینه .سرعت وبگردیش هم که افتضاحه بعضی سایت ها ده دقیقه طول میکشه تا باهاشون ارتباط برقرار کنه .صد رحمت به ایرانسل .همه بهم میگفتن مبین نت نگیر ولی من به حرفشون گوش ندادم .بیا اینم نتیجش .پینگو حال کنید :

دکل همراه اول:

مقایسه ی سرعت همراه اول و مبین نت بر روی یک دکل :

Last edited by morteza_mombeini; 20-05-2019 at 12:25.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

با سلام بنده از سال90 تا به حال مشترک مبین نت هستم ابتدا وایمکس حالا هم td_lte. سرعت اینترنت ثابت مبین نت 40 مگابایت بر ثانیه هست سرعت دانلود همیشه بین 5 تا 6 وگابایت بر ثانیه هست.تنها ایرادی که به اینترنت ثابت مبین نت می‌توان گرفت تنوع کم بسته های اون هست. مزیت اینترنت ثابت مبین نت ثبات آنتن دهی و سرعت آن هست. بنده از سال 90 تا 97مشترک وایمکس بودم و از سال 97 تا به حال مشترک اینترنت ثابت هستم و تا به حال هیچ مشکلی با اون نداشتم. تنها ایراد مبین نت تنوع کم بسته های آن هست.

- - - Updated - - -

با سلام بنده از سال90 تا به حال مشترک مبین نت هستم ابتدا وایمکس حالا هم td_lte. سرعت اینترنت ثابت مبین نت 40 مگابایت بر ثانیه هست سرعت دانلود همیشه بین 5 تا 6 وگابایت بر ثانیه هست.تنها ایرادی که به اینترنت ثابت مبین نت می‌توان گرفت تنوع کم بسته های اون هست. مزیت اینترنت ثابت مبین نت ثبات آنتن دهی و سرعت آن هست. بنده از سال 90 تا 97مشترک وایمکس بودم و از سال 97 تا به حال مشترک اینترنت ثابت هستم و تا به حال هیچ مشکلی با اون نداشتم. تنها ایراد مبین نت تنوع کم بسته های آن هست.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

چرا اینطوریه ؟

مولتی کانکشن :

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

چرا اینطوریه ؟

مولتی کانکشن :

سایتی که دارید ازش با idm دانلود میکنید به شدت داخلیه، اکثر شرکتا وقتی میخوان سر مشتری رو شیره بمالن میگن از این سایت دانلود کن. پهنای باند داخلی هم زیاد
    معیار اصلی سرعت اینترنت تک کانکشن خارجیه، اگه از سرعت مولتی داخلی کمتر باشه بی کیفیت بودن isp رو میرسونه
    کلا همه isp ها هم بین 10 تا 1 شب مشکل دارن نمیشه خیلی ازش فرار کرد، ولی تو باقی ساعات اگه مشکل باشه دیگه واویلاست

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

سایتی که دارید ازش با idm دانلود میکنید به شدت داخلیه، اکثر شرکتا وقتی میخوان سر مشتری رو شیره بمالن میگن از این سایت دانلود کن. پهنای باند داخلی هم زیاد
    معیار اصلی سرعت اینترنت تک کانکشن خارجیه، اگه از سرعت مولتی داخلی کمتر باشه بی کیفیت بودن isp رو میرسونه
    کلا همه isp ها هم بین 10 تا 1 شب مشکل دارن نمیشه خیلی ازش فرار کرد، ولی تو باقی ساعات اگه مشکل باشه دیگه واویلاست
    اتفاقا توی روز اونجوریه .شب که مشکلی نداره .الان این تست ساعت 12 شبه :

اخه توی روز هم 40 مگ رو نمیده و خیلی که بره 20 تا بیشتر نمیره ولی با دانلود منیجر سرور داخلی و خارجی همیشه ثابت 40 مگابیته فقط با اسپید تست مولتی و تک کانکشن کمتر از20 مگه. اما مشکل من اینه که دکل مبین نت نیست.دکل همراه اوله که با خود اینترنت همراه اول تا 60 مگ میره و همیشه استیبله ولی این مبین نت داره از همون دکل همراه اول سرویس میگیره ولی توی تست همزمان سرعتش وحشتناک متفاوته .کلا معلوم نیست چه جوریه چون موقع تست همین تستی که بالا گذاشتم و 1 مگ بود اولش از 20 مگ شروع شد کم کم اومد پایین تا رسید به یه مگ .انگار خود مبین نت کرم ریزی میکنه .نباید اینجوری باشه .مگه مبین نت کمبود پهنای باند داره ؟
    Last edited by morteza_mombeini; 21-05-2019 at 23:23.

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

یه سایت خارجی که بشه باهاش تک کانکشن رو چک کرد داری. واسه تست lte

کاربر فعال انجمن Tornado2800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

سلام
    تست های speedtest رو بیخیال بشید

سعی کنید به صورت واقعی IDM لینک های مختلف داخلی و خارجی تست کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوستان عزیز
    من برای استریم کردن میخوام اینترنت مبین نت بگیرم (400 تومنی) . به نظرتون مبین نت میتونه این سرویس رو با کیفیت مناسب تحویل بده ؟؟؟
    من تا این لحظه برای استریم از اینترنت همراه ایرانسل استفاده میکردم و مشکلی نبود. الان میخوام اینترنت tdlte بگیرم ولی انتخاب برام سخته.
    برای من فقط و فقط سرعت ارسال مهمه. ممنون میشم راهنماییم کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •