تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 3046 از 4751 اولاول ... 2046254629462996303630423043304430453046304730483049305030563096314635464046 ... آخرآخر
نمايش نتايج 30,451 به 30,460 از 47505

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

اگه نباشه جاش خالی می مونه LANDASEFR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Core i7 Intel Cpu

پيش فرض

یعنی ما هـم که اکویی هستیـم بریم از مخابـرات بگیریم ؟؟

آخر فروم باز alivw71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برای اینکه سرعت بالای 128 از مخابرات بگیری یه خورده دردسر داره ولی من هر طور بود گرفتم با کارت جانبازی با با م.
    با کارت دانشجویی . یا هرکارتی که دارید شرکتی . بسیج فعال . سپاهی و.... میدن تا 2 مگابایت .
    به سپاهی ها 50% تخفیف میدن چون سهام مخابراتو سپاه خریده.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اون که مسلمه کسی که منطقش رو مخابرات ساپورت کنه و بره از شرکت هایی مثل شاتل و پارس آنلاین سرویس بگیره سر خودش رو اول از همه کلاه گذاشته !

من که بی صبرانه منتظرم مخابرات منطقه ما رو هم ساپورت کنه تا از شر شاتل خلاص شیم !
    بنده هم منتظرم که یک سرویس دهنده دیگر بیاد توی مرکز ما و من از این سرویس با کیفیت شاتل فرار کنم

چند نکته ضروری :

1- تست از سرویس ECO2048 است
    2- پینگ تنها چیزی است که امروز خوب است.
    3- .......................................... (مشمول خودسانسوری شد)

آخر فروم باز godsmak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    پایتخت جهان

پيش فرض

دوستان شاتل توی بعضی مناطق هدیه نوروزی Art7 خودش رو کنسل کرده، و سرعت هارو واقعی کرده، از جمله اسلامشهر!
    من از چندتا از دوستام پرسیدم، خیلی شاکی بودن، می گفتن قبل از واقعی کردن هم سرعت دانلودشون حداکثر روی 80-90 بوده!

اگه نباشه جاش خالی می مونه fokonishi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

یه خورده هم به حال ما گریه کنید با این پینگ و سرعت
    قبلا شاتل بودم
    رفتم پارس آنلاین

میگم میشه توضیح بدین که اگه بخوایم از مخابرات بگیریم چه مراحلی رو باید طی کنیم ؟
    قیمتش چطوره ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یعنی ما هـم که اکویی هستیـم بریم از مخابـرات بگیریم ؟؟
    شاتل سرعت 2 مگابایت نامحدود میده 400 هزار تومن . ولی مخابرات میده 74 هزار تومن
    شاتل سرعت 1 مگابایت نامحدود میده 220 هزار تومن. ولی مخابرات میده 38 هزار تومن.
    من که الان از مخابرات 512 گرفتم ماهی 20 تومن میدم . ولی اگه از شاتل میگرفتم باید 93 هزار تومن میدادم.
    حالا شما بگید که کدوم به صرفه تره؟ 93 تومن یا 20 تومن؟
    شما که اکویی هستید به مقدار محدود میتونی دانلود کنی . ولی من که مخابرات هستم نامحدود میتونم دانلود کنم
    تازه یک چهارم پول شاتلو پرداخت میکنم.

7. این کاربر از alivw71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز siamak_mu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

من از مخابرات adsl 512 kb گرفتم ماهی 20 هزار تومن . ترافیکشم نا محدوده .
    حالا شما که از شاتل یا ..... اینترنت پر سرعت گرفتید. برای 512 نامحدود چقدر هزینه میکنید.
    من از سرویسم کاملا راضیم .
    شرکت های خصوصی دارن مردم سر کیسه میکنن. و جیب خودشونو پر میکنن.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    عزیز خوب مخابرات که هیچ رقمه بالاتر از 128 نمیده در شرایطی بعضی ها تونستن 256 بگیرن ولی شما چطوری 512 گرفتین در عجبم! اگه هر سرعتی بخوایم که بده من با کله 1 مگ میگیرم! ولی افسوس که 256 هم نمیده چه برسه به 512 و 1 مگ

برای اینکه سرعت بالای 128 از مخابرات بگیری یه خورده دردسر داره ولی من هر طور بود گرفتم با کارت جانبازی با با م.
    با کارت دانشجویی . یا هرکارتی که دارید شرکتی . بسیج فعال . سپاهی و.... میدن تا 2 مگابایت .
    به سپاهی ها 50% تخفیف میدن چون سهام مخابراتو سپاه خریده.
    خوب خودتون جواب خودتون رو دادین دیگه اولاً که دانشجو هم 128 فقط میدن و به عضو هیئت علمی دانشگاه بیشتر از 128 میدن. پس هر کسی نمیتونه بگیره.

در نتیجه باید شاتل بمونیم شاتل بابت عیدی دستت درد نکنه خیلی حال دادی. یه دونه ای!
    Last edited by siamak_mu; 29-03-2011 at 15:28.

9. 2 کاربر از siamak_mu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

شاتل سرعت 2 مگابایت نامحدود میده 400 هزار تومن . ولی مخابرات میده 74 هزار تومن
    شاتل سرعت 1 مگابایت نامحدود میده 220 هزار تومن. ولی مخابرات میده 38 هزار تومن.
    من که الان از مخابرات 512 گرفتم ماهی 20 تومن میدم . ولی اگه از شاتل میگرفتم باید 93 هزار تومن میدادم.
    حالا شما بگید که کدوم به صرفه تره؟ 93 تومن یا 20 تومن؟
    شما که اکویی هستید به مقدار محدود میتونی دانلود کنی . ولی من که مخابرات هستم نامحدود میتونم دانلود کنم
    تازه یک چهارم پول شاتلو پرداخت میکنم.
    منم میخوام
    مراحلشو اگه میشه توضیح بدید
    باید بریم مرکز مخابرات درخواست بدیم ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه خورده هم به حال ما گریه کنید با این پینگ و سرعت
    قبلا شاتل بودم
    رفتم پارس آنلاین

میگم میشه توضیح بدین که اگه بخوایم از مخابرات بگیریم چه مراحلی رو باید طی کنیم ؟
    قیمتش چطوره ؟
    من قبلا 128 داشتم پنگم با سرور کویت 365 بود بعضی وقتا 396 با یاهو 400 -392 ولی الان که 512 گرفتم سرعت اپلودم بالا رفته و پینگم شده 160 . اینو باید بگم که 256 مخابرات برای بازی انلاین مناسبه .من خودم با 128 مخابرات بازی انلاین میکردم.

قیمتش چطوره ؟
    کاری نداره فقط باید برید مخابرات منطقتون درخاست فعال سازی adsl بدید فردا شبش فعال میشه هیچ هزینه ای دریافت نمیکنن. اگه مودم خاستی مخابرات میده 27 هزارتومن یک سال گارانتی داره.

12. این کاربر از alivw71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

من قبلا 128 داشتم پنگم با سرور کویت 365 بود بعضی وقتا 396 با یاهو 400 -392 ولی الان که 512 گرفتم سرعت اپلودم بالا رفته و پینگم شده 160 . اینو باید بگم که 256 مخابرات برای بازی انلاین مناسبه .من خودم با 128 مخابرات بازی انلاین میکردم.

کاری نداره فقط باید برید مخابرات منطقتون درخاست فعال سازی adsl بدید فردا شبش فعال میشه هیچ هزینه ای دریافت نمیکنن. اگه مودم خاستی مخابرات میده 27 هزارتومن یک سال گارانتی داره.
    من الان پارس آنلاین دارم ، وقتی برم مخابرات ، پورتی که پارس آنلاین واسم تو مخابرات زده ، رو باید قطع کرد ؟ (فسخ قرارداد با پارس آنلاین ؟ )[COLOR="Silver"]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •