تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 304 از 416 اولاول ... 204254294300301302303304305306307308314354404 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,031 به 3,040 از 4160

نام تاپيک: لیست قیمت + مشاوره خرید کنسول های بازی و لوازم جانبی ( پست اول خوانده شود ! )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

هنوز کسی جواب نداده اینو هم بگید :

PS3 Slim 320 GB داخل Dubai قیمت ـش چنده ؟ اگه بگیرم میتونم -- ـش کنم ؟

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

دوستان
    الان قيمت Xbox Slim چقدره؟؟
    من اين Fat رو چند بفروشم خوبه؟؟؟ضرر نكردم انچنان...elite هست...

آخر فروم باز HO3IN-Life's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شــــــــایـد ...

پيش فرض

سلام بچه ها ایشالا حال همگی خوب باشه !

یه سوال داشتم ، میخواستم یه کنسول بخرم PS3 یا Xbox 360 به رفیق هام که میگم میگن ایکس باکس بخر ولی توی سایت ها که نگاه میکنم PS3 قوی تر هست و بازی های انحصاری ـش بهتره !

میخوام بدونم PS3 بخرم یا Xbox 360 ؟ شما از PS3 راضی تر هستید یا ایکس باکس ؟

ممنون

PS3 مدل اسلیم ، -- شده یا نه ؟

FIFA 12 و Assassin's Creed 4 زود -- میشه یا نه ؟

کمک بدیددد

در حال حاضر که هر دو کنسول تغریباً مثل هم هستند . چون بازی های جدید روی هیچ کدوم نمیاد.

فقط تنها مضیتی که x360 نسبت به ps3 داره اینه که بازی هاش روی هارد نیست و نمیخواد یه ساعت سر پا وایسی تا بازی کپی شه. راحت میری یه بازی روی dvd میگیری و خلاص.

ps3 هم یه مضیت داره این که دیسک های bd میخوره اما x360 اینطور نیست.

هر کدومشون نسبت به یکدیگه یه مضیت هایی دارن ویه بدی هایی دارن .

انتخاب با خودتون .

بله هم slim x360 ه-ک شده و هم slim ps3.

این بازی هایی که گفتید احتمال داره مدتی طول بکشه تا کپیش بیاد.

دوستان
    الان قيمت Xbox Slim چقدره؟؟
    من اين Fat رو چند بفروشم خوبه؟؟؟ضرر نكردم انچنان...elite هست...
    x360 250gb 530 toman

x360 slim 4gb 430 toman

شاید بتونی 400 بدیش . البته اگه بخوای به مغازه بفروشیش که خیلی ضرر میکنی. مگر آشنا .
    Last edited by HO3IN-Life; 13-09-2011 at 21:20.

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

در حال حاضر که هر دو کنسول تغریباً مثل هم هستند . چون بازی های جدید روی هیچ کدوم نمیاد.
    هزار دفعه گفتم که این حرف پایه و اساسی نداره به هیچ وجه... بازم خیلیا میگن بازی های جدید روی 360 اجرا نمیشه... مساله با یه جی تگ حله کلا... فقط کافیه کیت های مورد نیاز ریست گلیچ وارد بشه... اون وخ دیگه مشکلی نیست...
    Last edited by .:PAR3A:.; 13-09-2011 at 21:55.

5. این کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه S.J-REZ2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    مراغه.......... نام:ساجد

پيش فرض

فقط تنها مضیتی که x360 نسبت به ps3 داره اینه که بازی هاش روی هارد نیست و نمیخواد یه ساعت سر پا وایسی تا بازی کپی شه. راحت میری یه بازی روی dvd میگیری و خلاص.

ps3 هم یه مضیت داره این که دیسک های bd میخوره اما x360 اینطور نیست.

هر کدومشون نسبت به یکدیگه یه مضیت هایی دارن ویه بدی هایی دارن .

انتخاب با خودتون .

بله هم slim x360 ه-ک شده و هم slim ps3.

این بازی هایی که گفتید احتمال داره مدتی طول بکشه تا کپیش بیاد.

x360 250gb 530 toman

x360 slim 4gb 430 toman

شاید بتونی 400 بدیش . البته اگه بخوای به مغازه بفروشیش که خیلی ضرر میکنی. مگر آشنا .

یکم به نظرت گرون نیست؟
    اگه جسپر باشه و بدون تعمیر و بن سالم سالم در حد آک تهش350دیگه نه اینقدر

7. 2 کاربر از S.J-REZ2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز HO3IN-Life's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شــــــــایـد ...

پيش فرض

[/COLOR] یکم به نظرت گرون نیست؟
    اگه جسپر باشه و بدون تعمیر و بن سالم سالم در حد آک تهش350دیگه نه اینقدر

گفتم شاید تو net بتونه آبش کنه شایدم بتونه به فامیسل بفروشش.

مغازه دار که بله گفتم 300 هم نمیبره

---------- Post added at 11:12 PM ---------- Previous post was at 11:11 PM ----------

هزار دفعه گفتم که این حرف پایه و اساسی نداره به هیچ وجه... بازم خیلیا میگن بازی های جدید روی 360 اجرا نمیشه... مساله با یه جی تگ حله کلا... فقط کافیه کیت های مورد نیاز ریست گلیچ وارد بشه... اون وخ دیگه مشکلی نیست...

درسته x360 به احتمال زیاد بازی های جدید روش میاد اما ps3 معلوم نیست .

به هر حال به زمان حال نگاه کردمو نظر دادم

اگه نباشه جاش خالی می مونه Prince_M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Middle-Earth

پيش فرض

دو تا سوال داشتم خواهشا اگر جواب میدین بی طرفانه بگین نه اینکه فن بازی دربیارین.

من یه PC کاملا فول دارم که تمام بازیهای پی سی بلا استثنا روش اجرا میشه و یه Xbox 360 Arcade با برد جاسپر وبدون هارد که اونم هیچ مشکلی نداره بجز اینکه بازیهای جدید رو روش نمیتونم اجرا کنم (قضیه همون قفل XBG 3)

این رو هم اضافه کنم که از بازیهایی مثلHalo , Gears of war خیلی خوشم نمیاد بیشتر از بازیهایی مثل L.A. Noire و Heavy Rain و فیفا و سبک ریسینگ خوشم میاد.

1- الان به نظر شما با توجه به بازیای انحصاری که PS3 داره و خیلی ازشون خوشم میاد بهتره برم X360 رو با یه PS3 عوض کنم بهتره یا صبر کنم Xbox 360 کپی خور بشه و با همین X360 سر کنم؟

2- بازیای انحصاری X360 باحال تره یا PS3 ؟ با تشکر.

اگه نباشه جاش خالی می مونه S.J-REZ2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    مراغه.......... نام:ساجد

پيش فرض

دو تا سوال داشتم خواهشا اگر جواب میدین بی طرفانه بگین نه اینکه فن بازی دربیارین.

من یه PC کاملا فول دارم که تمام بازیهای پی سی بلا استثنا روش اجرا میشه و یه Xbox 360 Arcade با برد جاسپر وبدون هارد که اونم هیچ مشکلی نداره بجز اینکه بازیهای جدید رو روش نمیتونم اجرا کنم (قضیه همون قفل XBG 3)

این رو هم اضافه کنم که از بازیهایی مثلHalo , Gears of war خیلی خوشم نمیاد بیشتر از بازیهایی مثل L.A. Noire و Heavy Rain و فیفا و سبک ریسینگ خوشم میاد.

1- الان به نظر شما با توجه به بازیای انحصاری که PS3 داره و خیلی ازشون خوشم میاد بهتره برم X360 رو با یه PS3 عوض کنم بهتره یا صبر کنم Xbox 360 کپی خور بشه و با همین X360 سر کنم؟

اگه پول داری یهPS3هم بخر ولی ایکس باکس رو نفروش.....
    در ظمن دلیلی نداره به خاطر 3تابازی کنسول بفروشی یه چند روز صبر کنی مشکل حل میشه.....
    من توصیه میکنم صبر کنی....

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

ببین من هیچ کدوم رو ندارم ، که بشینم به خاطر خرید خودم رو طرفداری کنم ! به نظر من PS3 بهتره ! شما نگاه کن بازی های انحصاری PS3 رو ! God of War III خودش 35 گیگ هست ! Heavy Rain و Uncharted و اینا ! خیلی خیلی بهتر از انحصاری های XBox 360 هستن ! PS3 نسبت به XBox توی متود های بیشتری بهتره !
    شک نکن PS3 از XBox 360 خیلی سر تره !

البته اینو هم در نظر بگیر بازی فوق العاده ی فیفا در نسخه ی بعدی روی کینکت هم اجرا میشه ! یعنی داوید ویا میره تو عمق میگه پاس بده پاس بده

من خودم میخوام از دوبی PS3 بگیرم ، ولی چون اونجا این چیزا رو بورس هست ، و کرک و این چیزا خبری نیست ، ورژن آخر ـش رو میدن بهم ! اینجا هم زیادی گرونه ! به خدا منم توش موندم چیکار کنم !

میشه از ورژن های بالاتر به ورژن 3.55 داون گرید کرد ؟ یه چیزایی شنیدم ، اگه کسی میدونه بگه !

12. این کاربر از codec_pack بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Prince_M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Middle-Earth

پيش فرض

اگه پول داری یهPS3هم بخر ولی ایکس باکس رو نفروش.....
    در ظمن دلیلی نداره به خاطر 3تابازی کنسول بفروشی یه چند روز صبر کنی مشکل حل میشه.....
    من توصیه میکنم صبر کنی....

شما درست میفرمایید ولی من میگم از هیچ کدوم بازی های انحصاری X360 خوشم نمیاد مخصوصا Gears of war , halo و تو این سبک.فقط با یه Forza حال میکنم که اونم PS3 در عوض بازی GT 5 رو داره.نسبت به PS3 هم بازی های انحصاریش کمتره.

شما خودت از بازیا احصاری کدوم کنسول بیشتر خوشت میاد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •