تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 3036 از 4751 اولاول ... 2036253629362986302630323033303430353036303730383039304030463086313635364036 ... آخرآخر
نمايش نتايج 30,351 به 30,360 از 47505

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

آخر فروم باز OSEN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سایتشون رو درست کردن و ۹۰ رو تو گزارش روزانشون هم آوردن . اینم دانلود این چند روز من :

۱ فروردین چه حالی بم دادن . بعدش دیدن زیادیم میکنه انگار ، کمش کردن
    و جالبه دیشب که من به IDM سر زدم دیدم سرعت دانلود رو ۱۰ هست ولی بعدش انگار رفته بالا و حدود ۲ گیگ گرفتم .

ضمنا عزیزانی که به این عیدی شاتل به آرتی ها اعتراض دارن یه نیگایی یه دانلود شنبه ۲۸ اسفند من بندازن و انصافا کلاشون رو قاضی کنن . از ساعت ۱ تا ۷ صبح - ۱۸۰ مگ دانلود و تا ساعت ۱۲ شب هم ۱۲۵۰ مگ . یعنی توی ۲۴ ساعت ۱.۴ گیگ دانلود . ۲۹ تومن هم ماهیانه میدیم .

.

2. 2 کاربر از OSEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Mori_2182's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

با پشتیبانی آنلاینشون چت کردم پرسیدم مگه شما شبها سرویس قانونی رو میدید و روزها فقط آرت 7 ؟ خلاصه پینگ یاهو رو گرفت و پینگ شاتلو ووو آخرسر گفت شما سرعت قانونیتون رو میگیرید اگر سرعت قانونی آرت 7 که بقولشون این باشه دیگه آرتهای پایینتر چطوره سرعتشون . به من میگه مشکل از طرف شما هست بهش میگم چطور روزها خوبه سرعت دقیقا" از ساعت 1 شب تا صبح مشکل از طرف مشترک میشه .فقط میخوان مشکل رو از سر خودشون رفع کنند و بندازن سر مشتری .بهش گفتم حقیقتا" یه یک هفته ای مونده به تمدید سرویس دو دلم که آیا دوباره سرویسمو تمدید کنم الان که روزها آرت 7 میدن سرعت خوبه اگر بعد از 13 دوباره برگرده به حالت قبلی که دیگه هیچکاری نمیشه کرد .من فقط موندم دوستانی که اکو دارن چه زجری میکشن که فقط میتونن شبها دانلود کنند.اینم دانلود شبه مثلا" آرت 7 :

4. 2 کاربر از Mori_2182 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه LANDASEFR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Core i7 Intel Cpu

پيش فرض

با پشتیبانی آنلاینشون چت کردم پرسیدم مگه شما شبها سرویس قانونی رو میدید و روزها فقط آرت 7 ؟ خلاصه پینگ یاهو رو گرفت و پینگ شاتلو ووو آخرسر گفت شما سرعت قانونیتون رو میگیرید اگر سرعت قانونی آرت 7 که بقولشون این باشه دیگه آرتهای پایینتر چطوره سرعتشون . به من میگه مشکل از طرف شما هست بهش میگم چطور روزها خوبه سرعت دقیقا" از ساعت 1 شب تا صبح مشکل از طرف مشترک میشه .فقط میخوان مشکل رو از سر خودشون رفع کنند و بندازن سر مشتری .بهش گفتم حقیقتا" یه یک هفته ای مونده به تمدید سرویس دو دلم که آیا دوباره سرویسمو تمدید کنم الان که روزها آرت 7 میدن سرعت خوبه اگر بعد از 13 دوباره برگرده به حالت قبلی که دیگه هیچکاری نمیشه کرد .من فقط موندم دوستانی که اکو دارن چه زجری میکشن که فقط میتونن شبها دانلود کنند.اینم دانلود شبه مثلا" آرت 7 :

چه عجب یک نفر واقعا به درد دل ما گوش داد.... ما= اکویی ها

واقعا ما فقط شبا دان میتونیم بکنیم اونم با همین سرعت.....

پول برقش نمی ارزه .....

6. 4 کاربر از LANDASEFR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ali_l67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

ارت مگه شب و روز داره ؟ با این واقعی شدن سرعت ها شما شب و روز بگیری ترافیکت بعد 24-25 روز تموم میشه !ولی واقعآ بعد تعطیلات خیلی ستمه ! باز برگرده 20-30 kb

پروفشنال Bobby Sands's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دوستان یه سوال
    کسایی که الان اکو 512 دارن برای تبدیلش به اکو آفیس 2 مگ باید دوباره مدرکی چیزی ببرن برای تغییر سرویس؟
    از عزیزان یک نفر جواب ما رو هم بده!

آخر فروم باز godsmak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    پایتخت جهان

پيش فرض

وای خدا این شاتل توی هدیه دادنش هم دزدی میکنه!
    مثلا Art7 شدم، سرعت دانلودم همین الان هم که روزه از 30 بالاتر نمیره!
    واقعا جای تاسف داره!

آخر فروم باز godsmak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    پایتخت جهان

پيش فرض

الان زنگ زدم پشتیبانی که چرا سرعت مثلا Art7 شما بالای 30 نمیره، میگه الان از سمت مخابرات افت سرعت سراسری داریم و همه استانها همین مشکل رو دارند.
    دوستان میشه اعلام کنید که وضعیت شما چطوره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه fg_war2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

من از یه سایتی با 50 -60 میگرفتم که فهمیدم مشک از سرورشون هست و از جای دیگه با همون 180 میگیرم

اگه نباشه جاش خالی می مونه LANDASEFR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Core i7 Intel Cpu

پيش فرض

از عزیزان یک نفر جواب ما رو هم بده!

فکر نکنم مدرک خاصی بخــواد .....

ولی برای اطمینان یک زنگ به نمایندگی بزن

__________________________________________________ _____________

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

ضمنا عزیزانی که به این عیدی شاتل به آرتی ها اعتراض دارن یه نیگایی یه دانلود شنبه ۲۸ اسفند من بندازن و انصافا کلاشون رو قاضی کنن . از ساعت ۱ تا ۷ صبح - ۱۸۰ مگ دانلود و تا ساعت ۱۲ شب هم ۱۲۵۰ مگ . یعنی توی ۲۴ ساعت ۱.۴ گیگ دانلود . ۲۹ تومن هم ماهیانه میدیم .

بنده هیچ اعتراضی به شما و دیگر دوستانی که سرویس ART دارند ندارم ، من سرویس ECO 2048 دارم و ماهیانه 23،000 می پردازم ، به سرویسهای اکو فقط 3 گیگ دادند و شبانه را هم کلاً محدود کردند به 64 کیلو بیت!!!

حالا شما براحتی در یک روز 10 گیگ دانلود دارید پس این نشان می دهد که شاتل مشکل پهنای باند ندارد ولی باز هم شبانه ما را محدود می کند ، بنظر شما شاتل حداقل در این ایام عید نمی توانست محدودیت شبانه ما را بردارد؟؟

14. 3 کاربر از esfahanweb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •