تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3014 از 3017 اولاول ... 2014251429142964300430103011301230133014301530163017 آخرآخر
نمايش نتايج 30,131 به 30,140 از 30162

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان خوزستان

پروفشنال 775e's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

سلام دوستان من سرویس 8 مگ دارم
    خطم رو باید چجوری ببند عدد های Upstream Speed
    وDownstream Speed چند باید باشه ..

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام دوستان من سرویس 8 مگ دارم
    خطم رو باید چجوری ببند عدد های Upstream Speed
    وDownstream Speed چند باید باشه ..
    سلام.بصورت خودکار تنظیم میشه.منم سرویس 8 مگ دارم.اگه تست سرعت بگیری باید حدود همون 8 مگ باشه.تا دیروز سرعت خوب بود.امروز واسه سرورهای خارجی کم شده
    توی صفحه تنظیمات مودم من به این صورته

3. این کاربر از paveej بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

وضعیت سرعت سرویس 8 مگ یکساله .تا دیروز سرعت خوب بود.امروز تازه بعد از چند بار تغییر ip بهترین وضعیتش اینه

تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

همین الان دوباره خوب شد.

دوباره بعد از چند دقیقه خراب شد.ظاهرن ثبات نداره.مثل تلویزیونهای قدیمی یه چند دقیقه خوبه بعد برفکی میشه

...بعد از تغییر آیپی
    Last edited by paveej; 10-09-2018 at 13:32.

پروفشنال 775e's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

سلام.بصورت خودکار تنظیم میشه.منم سرویس 8 مگ دارم.اگه تست سرعت بگیری باید حدود همون 8 مگ باشه.تا دیروز سرعت خوب بود.امروز واسه سرورهای خارجی کم شده
    توی صفحه تنظیمات مودم من به این صورته
    برای من همون سرعت رو 4 مگ می زنه
    عکس مودم من رو ببینید سرویسم 8 مگ هست ولی تنظیمات اینه
    تماس گرفتم با رگلاتوری گفت خطت بیشتر نمی کشه البته گفت که سیستم ما کلا بالای 4 مگ نمی کشه و اینا حالا من نمی دونم .چکار کنم..
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

اینم تست سرعت از Speed test

دوستان اگر میتونن لطفا کمک کنن
    اگر راهی برای هست لطفا راهنمایی کنید
    ممنونم
    Last edited by 775e; 10-09-2018 at 17:18.

تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

برای من همون سرعت رو 4 مگ می زنه
    عکس مودم من رو ببینید سرویسم 8 مگ هست ولی تنظیمات اینه
    تماس گرفتم با رگلاتوری گفت خطت بیشتر نمی کشه البته گفت که سیستم ما کلا بالای 4 مگ نمی کشه و اینا حالا من نمی دونم .چکار کنم..
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

اینم تست سرعت از Speed test

دوستان اگر میتونن لطفا کمک کنن
    اگر راهی برای هست لطفا راهنمایی کنید
    ممنونم
    اگه خودشون گفتن كه سرويس بالاي ٤مگ نميتونن بدن پس بايد سرويس اين ماه رو همون سرويس ٤ مگ حساب كنن.اگه سرويس چند ماهه گرفتين كه پول سرويس ماههاي باقيمانده رو هم پس بدن.بجز مقداري كه استفاده كردين كه اونم بايد متناسب با سرعتي كه ارائه دادن بايد حساب كنن.اگه به زبون خوش پولتون رو پس دادن كه بهتر اگر نه كه با ١٩٥ تماس بگيريد.اگه هم خودتون به همين سرعت ٤ مگ راضي بوديد ميتونيد يه سرويس ٤ مگ از خودشون بگيريد ولي پول مابه تفاوتش رو پس بدن.ولي كلا حق با شماست.چون اونا پول سرويسي رو كه قادر به ارائه دادنش نبودن از شما گرفتن.و شما ميتونيد كل پولتون رو پس بگيريد و بريد از يه شركت ديگه سرويس با سرعت دلخواهتون رو بخريد.البته نميدونم شكايت به ١٩٥ تا چه حد جواب ميده.ولي فعلن بهتره با قسمت فروششون تماس بگيريد و تقاضاي پس دادن پولتون رو بكنيد.شايدم با زبون خوش قبول كردن.
    حتي اگه ايراد از كيفيت خط شما باشه هم بازم بايد باقي پولتون رو پس بدن.اگه هم ماههاي قبل هم از همين سرويس به همين صورت استفاده كرديد بايد مابه تفاوت سرعت ارائه شده و سرعت خريداري شده ماههاي قبل رو هم پس بدن.
    Last edited by paveej; 10-09-2018 at 19:50.

پروفشنال 775e's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

اگه خودشون گفتن كه سرويس بالاي ٤مگ نميتونن بدن پس بايد سرويس اين ماه رو همون سرويس ٤ مگ حساب كنن.اگه سرويس چند ماهه گرفتين كه پول سرويس ماههاي باقيمانده رو هم پس بدن.بجز مقداري كه استفاده كردين كه اونم بايد متناسب با سرعتي كه ارائه دادن بايد حساب كنن.اگه به زبون خوش پولتون رو پس دادن كه بهتر اگر نه كه با ١٩٥ تماس بگيريد.اگه هم خودتون به همين سرعت ٤ مگ راضي بوديد ميتونيد يه سرويس ٤ مگ از خودشون بگيريد ولي پول مابه تفاوتش رو پس بدن.ولي كلا حق با شماست.چون اونا پول سرويسي رو كه قادر به ارائه دادنش نبودن از شما گرفتن.و شما ميتونيد كل پولتون رو پس بگيريد و بريد از يه شركت ديگه سرويس با سرعت دلخواهتون رو بخريد.البته نميدونم شكايت به ١٩٥ تا چه حد جواب ميده.ولي فعلن بهتره با قسمت فروششون تماس بگيريد و تقاضاي پس دادن پولتون رو بكنيد.شايدم با زبون خوش قبول كردن.
    حتي اگه ايراد از كيفيت خط شما باشه هم بازم بايد باقي پولتون رو پس بدن.اگه هم ماههاي قبل هم از همين سرويس به همين صورت استفاده كرديد بايد مابه تفاوت سرعت ارائه شده و سرعت خريداري شده ماههاي قبل رو هم پس بدن.
    من با 195 تماس گرفتم و شکایت ثبت کردن و چندبار باهام تماس گرفتن .
    گفتن که نمی تونن بالای 4 مگ سرویس بدن و لی حالا اینکه پول رو بدن نمی دونم و چطور
    من کافو نوری هستم متاسفانه نمی تونم از جایی جز مخابرات سرویس بگیرم .

تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

من با 195 تماس گرفتم و شکایت ثبت کردن و چندبار باهام تماس گرفتن .
    گفتن که نمی تونن بالای 4 مگ سرویس بدن و لی حالا اینکه پول رو بدن نمی دونم و چطور
    من کافو نوری هستم متاسفانه نمی تونم از جایی جز مخابرات سرویس بگیرم .
    واسه پس دادن پول كه بايد با خودشون با شماره ٢٠٢٠ صحبت كنيد.به هرحال اونا خودشون قبول دارن كه سرويس بيشتر از ٤ مگ نميتونن بدن.شما هم كه چون كافونوري هستين مجبورين از خودشون سرويس بگيرين.پس بايد سرويستون رو به ٤ مگ تغيير بدن و تفاوت قيمت ٨ مگ و ٤ مگ رو پس بدن.اونا بايد نرم افزار خريدشون رو طوري طراحي ميكردن كه سرويسهايي رو كه امكان ارائه دادنش رو ندارن نشه خريد.يا حداقل اطلاع رساني ميكردن.

Sent using Android ForumReader app

10. این کاربر از paveej بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه poriya_hashie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    khuzestan

پيش فرض

دوستان اهوازی کسی سرویس غزال رو امتحان کرده؟
    آیا واقعا پروفایل رو چند برابر قرار میدن؟

حجم ماهانه ریست میشه برای شما؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_amd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوستان اهوازی کسی سرویس غزال رو امتحان کرده؟
    آیا واقعا پروفایل رو چند برابر قرار میدن؟

حجم ماهانه ریست میشه برای شما؟
    سرویس غزال چیه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •