تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 301 از 301 اولاول ... 201251291297298299300301
نمايش نتايج 3,001 به 3,009 از 3009

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی استقلال تهران | تـــاج آسـیـا | جلد 2

اگه نباشه جاش خالی می مونه esfhost's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان به نظرتون نکونام و حیدری میمونن تو استقلال؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

آخر فروم باز king of the kings's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تاریکی اسم:عماد

پيش فرض

جباری: با سپاهان قرارداد یک ساله بستم

مجتبی جباری با قرارداد یک ساله راهی سپاهان شد.

هافبک فصل گذشته استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با تایید امضای قرارداد خود با سپاهان گفت: من قراردادی یک ساله با این تیم امضا کرده‌ام.

او از بیان جزئیات این قرارداد خودداری کرد.

فتح الله زاده:برای جباری آرزوی موفقیت می کنم

مدیرعامل استقلال برای جباری آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش اوج نیوز،در پی عقد قرارداد جباری با سپاهان علی فتح الله زاده برای این بازیکن آرزوی موفقیت کرد.

وی به خبرنگار اوج گفت:امیدوارم او هر کجا که بازی می کند موفق باشد.من به او تبریک می گویم که تیم جدیدش را انتخاب کرد و امیدوارم فصل خوبی در سپاهان داشته باشد.

منابع : استقلالی

مذاکره سپاهان با خسرو/حیدری زرد می پوشد یا آبی؟
    خسرو حیدری روز پنجشنبه ملاقاتی با نماینده سپاهان داشته است.

به گزارش اوج نیوز،سپاهان به دنبال جذب خسرو حیدری است و روز پنجشنبه نماینده این باشگاه با ملی پوش استقلال مذاکراتی داشته است.

پیشنهاد سپاهان به حیدری حدود 1/5 میلیارد تومان است که بخشی از این پول بلافاصله پس از عقد قرارداد به حساب وی واریز خواهد شد.

خسرو حیدری چهارشنبه هفته گذشته به تهران برگشت.

منبع »: استقلالی

پ ن : خوب الان خلآ هافبکمون فقط با آندو درست میشه و امیدوارم دوشنبه با ما قرار داد ببنده .

نمی دونم سپاهان برا چی جباری رو گرفته و دو تا از بهترین بازیساز های فوتبال ایران الان تو سپاهان هستن هرچند نوید کیا هم مصدومیتی داره .
    دیگه چرا دنبال خسرو می گردن !!؟

فکر کنم با مصدوم شدن سوکای باید شاهد خبر پیوستن مجیدی به سپاهان باشیم !
    !!

به نظرم اگر فصل بعد با این سیستم تیم بسته بشه می تونیم به گرفتن سومین ستاره امیدوار باشیم .

.........................................مهدی رحمتی .......................................

هاشم بیکزاده------------ صادقی-------------------------- منتظری ( حنیف ) ----------------------- فردین عابدینی

----------------------------------------------نکونام------------------------------------------------------------

----------------------پژمان نوری ( ساموئل ) --------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------آندو تیموریان ( جمشیدیان )----------------------

(علی نیکبخت و برهانی و نظری ) -------------------------------------------------------------خسرو حیدری

------------------------------------------------------------مجیدی (قاضی)------------------------------------

البته دو تا سهمیه دیگه داریم و امیدوارم یکیشون مهاجم و یکیشون هافبک باشه

و در آخر هم از تمامی زحماتی که مجتبی جباری توی این سال ها برای تیم کشید تشکر می کنم .

راستی همین الان یه خبر خوش دیدم و مثل اینکه 6 سهمیه لیگ برتری سپاهان پایان یافته و تیم های دیگه با خیال راحت می تونن نقل و انتقالات رو ادامه بدن
    Last edited by king of the kings; 06-07-2013 at 11:01. دليل: خبر خوش

3. 6 کاربر از king of the kings بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب جا داره تبریک بگیم به فتح‌الله‌زاده این موفقیت بزرگ رو. مبارک باشه. جباری رو فرستادی بره نیکبخت رو گرفتی.نيكبخت جاي جباري رو حتما پر ميكته خيالتون راحت!

5. این کاربر از XENON24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Nasser_ZRE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

جباری هم که رفت سپاهان

بزرگان زیادی رفتن و برگشتن

البته پیشنهاد نقدی سپاهان رو که جباری هرسال سر پول جنجال راه مینداخت نمیتونست رد کنه

وقتی مصدوم شد تو سپاهان انداختنش بیرون اونوقت میفهمه کجا چه خبره

جباری: ۲ هفته صبر کردم تا عذرخواهی کنند

بازیکن جدید سپاهان می‌گوید توهین‌هایی که باشگاه استقلال با انتشار آن بیانیه متوجه او کرده دلیل جدایی‌اش از استقلال است.

مجتبی جباری پس از پیوستن به باشگاه سپاهان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره جدایی‌اش از باشگاه استقلال گفت: باشگاه استقلال در واقع با بیانیه‌ای که منتشر کرد، نام من را از فهرست بازیکنان تیمش برای فصل بعد خارج کرد، آن هم با بیانیه‌ای که بیشترین توهین‌ها را متوجه من کرده بود. به هر حال من بازیکنی بودم که ۹ سال برای این تیم بازی کردم و حتی در مقاطعی بازوبند کاپیتانی را بسته بودم. اما با توهین هایی که در آن بیانیه شد، آنها قصد داشتند من را مقابل هواداران قرار دهند.

وی درباره مصاحبه اش که باعث انتشار آن بیانیه شد، نیز این چنین توضیح داد: من درباره مدیریت و شرایطی که این مدیریت به وجود آورده بود صحبت کردم وگرنه چه کسی تردیدی در بزرگی استقلال دارد؟ باشگاه استقلال به خاطر هوادارانش پیشینه بسیار بزرگی دارد و همه می دانند که من هیچ وقت به خودم اجازه نمی دهم به این باشگاه بزرگ توهین کنم.

جباری افزود: متاسفانه آنها با انتشار آن بیانیه خواستند ذهن‌ها را منحرف کنند و من را مقابل هواداران قرار دهند. بعد از انتشار آن بیانیه دو هفته‌ صبر کردم تا آنها به خاطر توهین‌هایشان از من عذرخواهی کنند، اما این اتفاق نیفتاد و استقلال بدون این که با من تماسی بگیرد اردویش را در اوکراین آغاز کرد.

وی در پاسخ به این سوال که پس از صحبت‌های شما واکنش‌های متفاوتی صورت گرفت و برخی‌ها مانند منصوریان کمعتقد بودند باشگاه استقلال به شما اهانت کرده و از آن طرف برخی ها معتقد بودند حرف‌های شما توهین آمیز بوده است؟ گفت: این تجزیه و تحلیل رسانه‌ها است. واقعا بی‌خردانه است که من بازیکن بخواهم با حرف‌هایم پیشینه استقلال را زیر سوال ببرم. من ۹ سال در استقلال بودم و خیلی خنده دار است که بخواهم در باشگاهی که من را به این جایگاه و محبوبیت رسانده توهین کنم. مطمئنا بعد از صحبت‌های من شرایطی به وجود آمده که برخی‌ها به تکاپو افتاده اند تا من را کنار بگذارند و فکر می‌کنم مسئولان باشگاه نهایت سوء استفاده را از حرف‌های من بردند و با جملاتی بسیار زشت سعی کردند من را مقابل هواداران قرار دهند.

کاپیتان سابق استقلال، ادامه داد: شاید بعد از آن بیانیه هر بازیکن دیگری که مورد خطاب قرار می‌گرفت خیلی زود از تیم جدا می‌شد، اما من به خاطر هواداران دو هفته‌ منتظر ماندم. اما از آن طرف پالس مثبتی نیامد. اگر می‌ماندم با غرور خدشه دار شده خودم مواجه می‌شدم و این چیزی نبود که بتوانم تحملش کنم.

جباری در پایان درباره ابراز تمایل قلعه‌نویی برای ماندش در استقلال و همچنین انتخاب جدیدش، گفت: فکر می‌کنم برای امروز همین صحبت‌ها کافی باشد. دیگر نمی‌خواهم حرف دیگری بزنم.

فتح الله زاده: از ۳ روز پیش می دانستم جباری به سپاهان می رود

خبر پیوستن مجتبی جباری به سپاهان اصفهان صبح امروز برای استقلالی ها بسیار شوک برانگیز بود. خیلی ها تصورمی کردند جباری همچون سال های گذشته به استقلال بازخواهد گشت اما او این بار تصمیم گرفت از استقلال جدا شده و به تیم سپاهان ملحق بشود. علی فتح الله زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال با تایید این خبر گفت:« جباری مبارک سپاهانی ها باشد. برایش آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم در سپاهان هم موفق باشد. ما می خواستیم او در استقلال بماند اما شرایط خاصی داشتیم که نپذیرفت. بنده از ۳ روز قبل در جریان رفتن او به سپاهان بودم و انتظار می کشیدم با تغییر رفتارش دوباره به استقلال برگردد. جباری میان هواداران استقلال جایگاه ویژه ای داشت اما در نهایت تصمیم گرفت از استقلال جدا بشود که ما هم برایش آرزوی موفقیت می کنم.» فتح الله زاده در باره اینکه چگونه خلع جباری در استقلال پر خواهد شد گفت:« ما بازیکنان خوبی در این پست داریم. امیر قلعه نویی قطعا برنامه خاصی برای پر کردن جای خالی جباری خواهد شد. ضمن اینکه ۲ جای خالی داریم و سعی می کنیم این دو جای خالی را به مرور زمان با جذب بازیکنانی که در پست جباری هستند پرکنیم.»

Abieteh

Last edited by Nasser_ZRE; 06-07-2013 at 11:17.

7. 3 کاربر از Nasser_ZRE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

آفای جباری که حرف از هوادارا زده یادش رفته که هر وقت مصدوم می شد تمام و کمال پولش رو می گرفت و هوادارا هم لقب زیدان آسیا رو بهش داده بودن، اگه واقعا دلت واسه این هوادارا می سوخت اون حرفا رو نمیزدی یا حداقل میموندی تا همه چی درست بشه. هر سال موقع نقل و انتقالات یه فیلمی واسه ما بازی می کرد. همیشه جنجال داشت . برو آقای جباری اما یادت باشه همین خسرو بعد از 1 فصل التماس می کرد برگرده استقلال، برو دنبال پول اما روزی رو میبینم که پشیمون برمیگردی.

فقط 1 سوال : سپاهانی که نویدکیا رو داره واسه چی جباری رو گرفت؟ تضعیف استقلال؟

9. 7 کاربر از Vah!d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای امير موسر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فتح الله زاده حماقت کرد چون خیلی بدرد بخور بود !
    ولی من که خیلی هم ناراحت نشدم ! اگر از اول هم به تعدا بازیایی که میکرد پول میگرفت الان اینجوری نمیشد ! فقط خسرو رو نباید اجازه بده بره !

11. 5 کاربر از امير موسر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای CATALONIA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Eclipse

پيش فرض

جانواریو کجاست ؟
    به نظرم بهترین گزینه برای جایگزینی جباری ..

13. 2 کاربر از CATALONIA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فقط 1 سوال : سپاهانی که نویدکیا رو داره واسه چی جباری رو گرفت؟ تضعیف استقلال؟
    نویدکیا که این فصل ممکن هست اصلا بازی نتونه کنه چه بسا از فوتبال خداحافظی کنه

من بیشتر از رفتن مجتبی از تقویت سپاهان ناراحتم....کریمی افشین جباری 3 محصول اکادمی استقلال....اگه اندو هم بگیرن نباید تعجب کنیم....

با نوری و جمشیدیان نمیشه جای خالی جباریو پر کرد.باید به فکر یه هافبک درجه 1 خارجی باشیم...همین چند دقیقه پیش باشگاه بیانیه داده یه بازیکن خارجی بزرگو جانشین جباری میکنیم
    احتمل داره این بازیکن جاجا باشه.من فیلماشو دیدم خیلی بازیکن شاخیه

جانواریو کجاست ؟
    از فوتبال به خاطر مصدومیتش خداحافظی کرد
    در واقع فابیو با پیراهن استقلال خداحافظی کردو اخرین تیمش استقلال بود...بعضیا یاد بگیرن
    Last edited by Amir M.ohAma.D; 06-07-2013 at 11:48.

15. 11 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

17. 10 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •