تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3003 از 3017 اولاول ... 200325032903295329932999300030013002300330043005300630073013 ... آخرآخر
نمايش نتايج 30,021 به 30,030 از 30162

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان خوزستان

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

کاش کسی بود جدیدا از فن اوا گرفته باشه آمارشو بهمون میداد... بیشترین ترافیک 16مگ با 80تومن رو فن آوا میده...
    1000گیگ بین الملل.. اگه خیالم از سرعت دانلود سرویس 16مگش راحت بشه حتما میرم میگیرم...
    تعرفه تمام شرکت ها بر حسب ترافیک بین الملل

این جدول شما قدیمی هست. الان دیده بان نت هم برا سرویس ۱۶ مگ هزار گیگ روزانه ترافیک بین الملل میده + هزار گیگ ترافیک برای شبانه

کیفیتش هم بهتر از فن اوا بوده تا اینجا حداقل. چون مشترک زیاد نگرفته هنوز. فقط باید ببینید در مرکز شما سرویس میده یا نه

2. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

بنظرم زنگ بزن پشتیبانی ببین شاید از سرویس های قدیمی برات فعال کردن چون شرکتای دیگه همه از مخابرات بدترن
    کدوم پشتیبانی ؟ درخواست کتبی نوشتم منتظرم تا جمع کنن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

سلام دوستان یه هفتس تا به نت وصل میشم چراغ adsl و نت قطع میشن
    بعد چند ثانیه دوباره وصل میشن ولی تا به نت وصل میشم دوباره چراغا خاموش میشن
    هم سیم تلفن وصله و قطعی نداره هم مودم رو عوض کردم
    کسی هست مشکل منو داشته باشه؟
    مخابراتم خوشم نمیاد زنگ بزنم چون اپراتوراش واقعا بی ادبن و درست جواب نمیدن
    شما نمدونین مشکل از کجاست؟

5. این کاربر از ho3in1414 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

هوالباقی
    اگر بار گران بیودیم ،رفتیوم

سلام به همه ی دوستان .خوشبختانه خط من از مخابرات جمع اوری شد و در جایی دیگه ثبت نام کردم و خطم زودتر از اون چیزی که فکر میکردم رانژه شد .الان که دو تا رو مقایسه کردم فهمیدم تصور من در مورد مخابرات اشتباه بوده .من فکر میکردم تجهیزات مخابرات ضعیف و قدیمیه و اگر از یک شرکت خصوصی بگیرم چون تجهیزات جدید تر هست قطعا لینک بهتری دارم ولی باید اعتراف کنم الان کشش خط من چه در دانلود و چه اپلود دقیقا نصف اون چیزی هست که با مخابرات داشتم ولی با این حال اصلا پشیمون نیستم از این که از مخابرات رفتم .یادمه اون اوایل که از مخابرات سرویس گرفته بودم هر کس نتم رو میدید میگفت چقدر پینگش پایینه و سرعتش عالیه ، واقعا هم همینطور بود ولی خوب به دلایل نامعلومی خط ما ترکید و دیگه کیفیت قبل رو نداشت صلاح در این بود که از مخابرات جدا شم الان هم خیلی خوشحالم که دیگه با اون پرسنل بی خیال و بی ادبش سر و کار ندارم.پروسه ی جمع اوری و رانژه هم به این صورت بود که در کمتر از 48 ساعت از زمان درخواست تخلیه خط من تخلیه شد و دقیقا 24 ساعت بعد از ثبت نام در شرکت جدید رانژه شد .از این که امیدوار بودم کیفیت خطم بالاتر میره ولی کمتر شد خیلی ناراحت هستم ولی در کل کیفیت اینترنت خیلی بالاتر از مخابرات هست.شما ها هم اگر خطتون ok هست به هیچ وجه سراغ شرکت های دیگه نرید همون مخابرات بمونید و حالش رو ببرید چون همه چیز مثل تخم مرغ شانسی هست ولی اگر خطتون مشکل داره حتما تخلیه کنید که بیش تر از این با پشتیبانی ضعیف مخابرات سر و کله نزنید .اگر بدی از ما دیدید حلال کنید .
    خداحافظ همگی

7. 3 کاربر از ahwazp30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سرعت استریم ویدیو توی همه سایتا بشدت کم شده همش باید منتظر باشم بافر پرشه اونم با سرعت 8مگ
    ولی سرعت دانلودم همون 1مگ مونده ...کسی نمیتونه کمکی کنه خیلی شاکیم...

اگه نباشه جاش خالی می مونه ___vampire___'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام دوستان یه هفتس تا به نت وصل میشم چراغ adsl و نت قطع میشن
    بعد چند ثانیه دوباره وصل میشن ولی تا به نت وصل میشم دوباره چراغا خاموش میشن
    هم سیم تلفن وصله و قطعی نداره هم مودم رو عوض کردم
    کسی هست مشکل منو داشته باشه؟
    مخابراتم خوشم نمیاد زنگ بزنم چون اپراتوراش واقعا بی ادبن و درست جواب نمیدن
    شما نمدونین مشکل از کجاست؟
    مشکل شما اینه که Downstream رو برای شما بالا بستن و خط شما کشش این سرعت رو نداره و وقتی خطتون روی بیشترین مقدار کشش ثابت میشه با کوچکترین نویزی لینک دراپ میشه... به نوعی میشه گفت SNR با این عمل پایین میاد و به محض اینکه فشاری روش وارد میشه یا از اینترنت استفاده ای میشه و یا نویزی به وجود میاد خط کشش نداره و لینک ADSL میپره... یه سری به سیم کشی ها بزنید.. و یا اگر تلفن بی سیم دارین از مدار خارج کنید ببینید تاثیری داره یا نه.. اگر مشکل حل نشد تنها راه اینه که یه سرویس با سرعت پایین تر بگیرین چون قانون جدید اومده که حتی اگه خود کاربر درخواست بده سرعتشو مثل قبلا پایین نمیارن و تنها راهش گرفتن سرویس با سرعت پایین تره... این حرکتو انجام دادن که کاربر نتونه هیچ شکایتی بکنه از سرعت اگر سرویس جدید گرفتین باید با پشتیبانی تماس بگیرین که تغییرات رو روی سرعت اعمال کنن... یه راه دیگه هم هست که بشه موقتا کار رو راه انداخت... توی DSL Setting کانفیگ مودم نوع Modulation رو فقط G.Dmt تیک بزنید... اینارو تست کنید ببینید جواب میده یا نه...

Last edited by ___vampire___; 26-01-2018 at 06:33.

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سرعت استریم ویدیو توی همه سایتا بشدت کم شده همش باید منتظر باشم بافر پرشه اونم با سرعت 8مگ
    ولی سرعت دانلودم همون 1مگ مونده ...کسی نمیتونه کمکی کنه خیلی شاکیم...
    سعی کن روی یه IP بیفتی که پینگش از همه پایین تره... Connect/Disconnect تا به بهترین حالت پینگ برسی...
    در حال حاضر از 150 پینگ 4.2.2.4 داریم تا 280 اونورا... زمانی که روی این IP ها بسته میشد و پینگ پایین تر بود من کمتر به این مشکل بر میخوردم...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سعی کن روی یه IP بیفتی که پینگش از همه پایین تره... Connect/Disconnect تا به بهترین حالت پینگ برسی...
    در حال حاضر از 150 پینگ 4.2.2.4 داریم تا 280 اونورا... زمانی که روی این IP ها بسته میشد و پینگ پایین تر بود من کمتر به این مشکل بر میخوردم...
    پینگ گرفتم الان 130 بود ولی باز استریم مشکل داره فقط با کیفیت 240p میشه بدون تاخیر نگا کرد...درضمن تایم اوت هم زیاد دارم(بین هر 15 بار پینگ گرفتن یکی الی دوتا) خطم روی 10 مگ بسته شده...چه کنم دوست عزیز؟
    Last edited by reza_v66; 26-01-2018 at 13:51.

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

پینگ گرفتم الان 130 بود ولی باز استریم مشکل داره فقط با کیفیت 240p میشه بدون تاخیر نگا کرد...درضمن تایم اوت هم زیاد دارم(بین هر 15 بار پینگ گرفتن یکی الی دوتا) خطم روی 10 مگ بسته شده...چه کنم دوست عزیز؟
    والا من خودم Live Stream 1080 60FPS توی یوتوب میبینم این مشکلو ندارم... البته خط روی 16 بستست... نمیدونم شما چرا این مشکلو دارین... با یه سیستم دیگه هم تست کنید...

کاربر فعال اینترنت استان خوزستان
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

مخابرات ای پی ها رو ازاد کرده مثل چند سال پیش شده انواع و اقسام ای پی ها برام میان

14. این کاربر از farshad0123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •