تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 30 از 35 اولاول ... 20262728293031323334 ... آخرآخر
نمايش نتايج 291 به 300 از 349

نام تاپيک: عدم توانایی استفاده از هارد و ارور مبنی بر فرمت کردن آن برای استفاده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوست عزیز ممنون از جوابتان . ممکنه بفرمایید . چطوری این کار رو انجام بدم . من سعی کردم در دیسک منیجمنت فرمت کنم نشد . چند تا روش هم از اینترنت سرچ کردم نشد. ضمنا MiniTool Partition در لیست درایوها این هارد منو نمیاره.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز ممنون از جوابتان . ممکنه بفرمایید . چطوری این کار رو انجام بدم . من سعی کردم در دیسک منیجمنت فرمت کنم نشد . چند تا روش هم از اینترنت سرچ کردم نشد. ضمنا MiniTool Partition در لیست درایوها این هارد منو نمیاره.
    همانطوریکه قبلاً هم گفتم اول باید Initialize شود . در همان عکس اولی که گذاشته بودید باید MBR را انتخاب و سپس دکمه OK را بزنید . اگر Error خاصی ندهد (مثلاً I/O Error) یک فضای Unallocated ایجاد میشود که باید پارتیشن بندی و سپس فرمت کنید . بازهم تاکید میکنم که اینکار باعث از بین رفتن اطلاعات موجود در آن میشود.

3. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام .
    اگر هارد دیسک در بایوس هم قابل شناسایی نیست ، متاسفانه شما کاری نمیتونید انجام بدید . اگر گارانتی دارد توصیه میکنم بفرستید گارانتی در غیر اینصورت تعویض کنید .
    ممنون بابت راهنمایی

رفتم یه هارد گرفتم ولی حالا که هارد قبلی رو با یو اس بی به کامپیوتر وصل میکنم میبینم بعضی وقتها به محض اینکه بهش پاور میدم شروع میکنه به بیب بیب کردن هر یک ثانیه یکی. البته بعضی وقتها هم نرمال هست. با امتحان کردن کلی نرم افزار بالاخره تونستم که پارتیشنهای قبلی رو پاک کنم و یه پارتیشن جدید بسازم و فرمتش کنم. البته بماند بعضی وقتها هارد رو به صورت raw نشون میده. میخواستم بپرسم کاری میتونم براش بکنم؟ firmware اش جای پیدا میشه؟
    هاردم Hitachi مدل HTS723232L هست
    بازم ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام دوستان عزیز
    یه هارد هیتاچی یک ترا دارم که انگار به دلیل نوسانات برق پارتیشناش مشکل پیدا کرده
    بعد از انالیز کردن با نرم افزار testdisk-6.13 این وضعیت رو نشون میده که هیچی ازش نمیفهمم اگه کسی میتونه خاهشا کمک کنه مرسی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام دوستان
    خوااااااهش می کنم منو راهنمایی کنید.
    من یه هارد 640GB مارک ADATA دارم. هاردم Row شده بود. طبق صفحه اول تاپیک از testdisk استفاده کردم. جواب نداد. از EASEUS Data Recovery Wizard Professional و MiniTool.Power.Data.Recovery.6.8.0.0 استفاده کردم بازم نتیجه ای حاصل نشد!!!!
    از نرم افزار HDD Regenerator استفاده کردم، هاردم در چند نقطه اش بدسکتور داشت که نرم افزار کاملا اونا رو درست کرد.
    بعد از اون وقت ریکاوری اطلاعات رسید. این دفعه هاردم Unallocated شده
    نرم افزار Acronis.Disk.Director.12.0.3223 v رو دانلود کردم.

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

و از گزینه ی Acronis Recovery Expert استفاده کردم. اما هاردم رو در این مرحله پیدا نمی کنه!!!چی کار کنم؟؟؟

لطفا راهنمایی کنید.
    Last edited by kavosh93; 15-08-2014 at 20:08.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    خوااااااهش می کنم منو راهنمایی کنید.
    من یه هارد 640GB مارک ADATA دارم. هاردم Row شده بود. طبق صفحه اول تاپیک از testdisk استفاده کردم. جواب نداد. از EASEUS Data Recovery Wizard Professional و MiniTool.Power.Data.Recovery.6.8.0.0 استفاده کردم بازم نتیجه ای حاصل نشد!!!!
    از نرم افزار HDD Regenerator استفاده کردم، هاردم در چند نقطه اش بدسکتور داشت که نرم افزار کاملا اونا رو درست کرد.
    بعد از اون وقت ریکاوری اطلاعات رسید. این دفعه هاردم Unallocated شده
    نرم افزار Acronis.Disk.Director.12.0.3223 v رو دانلود کردم.

و از گزینه ی Acronis Recovery Expert استفاده کردم. اما هاردم رو در این مرحله پیدا نمی کنه!!!چی کار کنم؟؟؟

لطفا راهنمایی کنید.
    دوست گرامی :

با توجه به پست های متعددی که در این خصوص زدید (پستهای 248# و 250# همین تاپیک و همچنین این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که زده بودید) ولی بازهم به نتیجه ای نرسیدید ، اگر اطلاعات برای شما مهم هست من توصیه میکنم بفرستید کلینیکهای تخصصی تا بصورت اصولی و حرفه ای برای شما ریکاوری کنند . انجام دادن هر کاری بر روی این هارد اکسترنال میتوان باعث سخت تر شدن شرایط ریکاوری شود ...

8. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

ممنون از راهنمایی تون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

دوستان من با نرم افزار testdisk تا دو مرحله جلو رفتم اما بعدش میگه باید یک پارتیشن بسازی؟ نمیدانم چه اعدادی بدم و چه فرمتی انتخاب کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

اقای ناظر انجمن من هاردم بالا میاد نشان میده. اما مثل همین دوست عزیزمون دسترسی ندارم به داخلش و میگه فرمت. من دیسک تست رو چند مرحله میرم اما به مرحله ساخت پارتیشن میرسم بلد نیستم. خواهش می کنم راهنمایی کنید؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من با نرم افزار testdisk تا دو مرحله جلو رفتم اما بعدش میگه باید یک پارتیشن بسازی؟ نمیدانم چه اعدادی بدم و چه فرمتی انتخاب کنم؟
    اقای ناظر انجمن من هاردم بالا میاد نشان میده. اما مثل همین دوست عزیزمون دسترسی ندارم به داخلش و میگه فرمت. من دیسک تست رو چند مرحله میرم اما به مرحله ساخت پارتیشن میرسم بلد نیستم. خواهش می کنم راهنمایی کنید؟
    دوست عزيز ، بهترين و ساده ترين كار براي شما اين هست كه با برنامه easeus data recovery wizard professional اطلاعات را روي هارد ديسك ديگر ريكاوري كنيد مشروط بر اينكه ظرفيت و حجم هارد ديسك بدرستي Detect ميشود .

13. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •