تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 30 از 30 اولاول ... 202627282930
نمايش نتايج 291 به 294 از 294

نام تاپيک: سومین مجموعه بازیهای مستقل

حـــــرفـه ای ehsan_wwe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران (پایین شهرش) In The End

پيش فرض

با prince _of_ persia غرفه گرفتیم (یعنی اون گرفت من رفتم کمکش ) تو این دو سه روزه انقدر خسته بودم که تا میرسیدم خونه جسد می شدم نمیشد بگم

خبر مهم
    دوستان مهم ترین چیز برای یه پخش کننده اجرای درست بازی رو بیشترین حد کامپیوتر هاست - من وقتی بازی رو رو سیستم های معمولی امتحان کردم دیدم
    آلبی
    نجات زمین
    Tball
    کلا تو اجرا مشکل داشتن چون فایل های DLL اجراییش کنار exe نبود ( باید پیداشون کنینو کنارش بزارین همیشه حتی اگه حجم بازی 10 مگ بالا تر بره )
    تلوزیون دیونه
    پرونده سیاه
    robox
    مشکل پروسس بالا داشتن

small boy
    gravity
    bibak
    mirror
    مشکل گرافیک پایین داشتن ( که اعتبار پخش کننده رو زیر سوال میبرد - که الطه اگه تو اتوران بخش بندی کنیم کیفیت گرافیکی رو فکنم این مشکل حل بشه )

رویای دکمه ای
    بوم بوم
    بادکنک
    هزار تو
    موتور کراس
    بازی های که راحت اجرا شدنند

الان که تست کردم بازی پرونده پیام با کمال بد شانسی ارور داد unknown genre
    Last edited by ehsan_wwe; 15-08-2013 at 22:06.

2. 3 کاربر از ehsan_wwe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ساخت و توسعه بازی Prince_ of _Persia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام خدمت همگی دوستان . دو سه روزی هست می خواستم این خبرو بزارم منتها حسابی درگیر کارهای نمایشگاه بودم به احسان جان گفتم بزاره که اونم ظاهرا یادش رفت. بالاخره امشب تونستم بیام و بگم.
    خبر خوب اینکه ما تونستیم بالاخره برای مجموعه سوم بازیهای مستقل یه غرفه تو نمایشگاه بگیریم البته یکسری مشکلات داشتیم که مثلا دیر غرفه مون حاضر شد یا اینکه یکی دو روز اول با سیستم ها مشکل داشتیم و یا اینکه غرفه ای که باید بهمون می دادن رو ندادن و جاش رو عوض کردن و به جای غرفه ای 12 متری یک 8 متری بهمون دادن ولی بالاخره با مشکلات کنار اومدیم . تو این غرفه بازیهای مستقل 3 رو گزاشتیم که تا الان استقبال هم خوب بوده و البته دوباره برای مجوز درخواست دادیم که حاضر نشده هنوز و امیدوارم بعد نمایشگاه حاضر بشه و بتونیم بالاخره این مجموعه رو بجایی برسونیم .

خلاصه اینکه هر کدومتون نمایشگاه اومدین حتما سری به غرفه خودتون بزنید خوشحال می شم ببینمتون و امیدوارم به زودی هم بتونم خبرهای بهتری بهتون بدم. با تشکر از همگی

4. 3 کاربر از Prince_ of _Persia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه احمد دات's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام خدمت همگی دوستان . دو سه روزی هست می خواستم این خبرو بزارم منتها حسابی درگیر کارهای نمایشگاه بودم به احسان جان گفتم بزاره که اونم ظاهرا یادش رفت. بالاخره امشب تونستم بیام و بگم.
    خبر خوب اینکه ما تونستیم بالاخره برای مجموعه سوم بازیهای مستقل یه غرفه تو نمایشگاه بگیریم البته یکسری مشکلات داشتیم که مثلا دیر غرفه مون حاضر شد یا اینکه یکی دو روز اول با سیستم ها مشکل داشتیم و یا اینکه غرفه ای که باید بهمون می دادن رو ندادن و جاش رو عوض کردن و به جای غرفه ای 12 متری یک 8 متری بهمون دادن ولی بالاخره با مشکلات کنار اومدیم . تو این غرفه بازیهای مستقل 3 رو گزاشتیم که تا الان استقبال هم خوب بوده و البته دوباره برای مجوز درخواست دادیم که حاضر نشده هنوز و امیدوارم بعد نمایشگاه حاضر بشه و بتونیم بالاخره این مجموعه رو بجایی برسونیم .

خلاصه اینکه هر کدومتون نمایشگاه اومدین حتما سری به غرفه خودتون بزنید خوشحال می شم ببینمتون و امیدوارم به زودی هم بتونم خبرهای بهتری بهتون بدم. با تشکر از همگی
    داداش خیلی خوشحال شدم تا این حد پیش رفتین

اگه امکانش هست از غرفه خبر و تصویر بزارید

6. 3 کاربر از احمد دات بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

احسان من سورس بی باک ندارم...چیکار کنم!!!

8. این کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •