تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 30 از 123 اولاول ... 202627282930313233344080 ... آخرآخر
نمايش نتايج 291 به 300 از 1224

نام تاپيک: تعمیر آبگرمکن دیواری

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام دوستان تو رو خدا مشکل منو حل کنید این روز اول عیدی حسابی حالمون گرفته شده
    ما یه آبگرمکن بوتان b3115 داریم که دو روزه با اینکه فشار آب خوبه و شعله هم روشنه میشه و شعله هم خوبه ولی آب رو اصلا گرم نمیکنه البته از آب سرد یکم دماش بالاتره، به هیچکدوم از شیراش هم دست نزدم یه شیر داره که به لوله آب تو دیوار وصله و یکی هم یکم جلوتره که به یه چیز بزرگتر وصله
    خودم فکر کنم تنظیمش بهم خورده ولی تنظیمش رو بلد نیستم
    سلام
    میبخشین دیر جواب دادم . بنده تازه الان پستتون رو دیدم
    اگر کسی با آبگرمکن ور نرفته و پبچهای تنظیم دست نخورده پس احتمال زیاد داره که دیافراگم خراب شده .
    از 10 صفحه قبل تا آخر رو بخونین تا اطلاعات لازم رو کسب کنین .
    اما اگر از گاز کپسول استفاده میکنین ممکنه رگولاتور مشکل داره و فشار گاز کم شده
    اگر از گاز شهری استفاده میکنین , با نوک یک پیچ گوشتی باریک , میله ی بین کاربراتور گاز و کاربراتور آب رو تکون بدین به سمتِ کاربراتور گاز . اگر شعله زیاد میشه پس دیافراگم خرابه
    توی همین تاپیک جوای همه ی سوالات وجود داره تقریباً اما اگر باز هم سوالی داشتین مطرح کنین
    اگر اصلاً دست به آچار نیستین بهتره این دفعه یه تعمیرکار بیارین و ازش یاد بگیرین و دفعه ی بعد خودتون تعمیر کنین .
    تعویض دیافراگم خیلی ساده هست اما برای کسی که ابزار لازم رو داشته باشه و اطلاعات کافی داشته باشه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض گرم نکردن آب توسط آبگرمکن دیواری بوتان

سلام آقا محمد
    از راهنماییت ممنون همونجور که گفته بودی دیافراگم رو باز کردم و دیدم دور تا دورش پاره شده و طبق راهنمائیتون عوضش کردم همون اولش که آب رو باز کردم اولش آب رو قشنگ داغ میکنه ولی بعد از 30 ثانیه آب ولرم میشه ، فکر کنم حین تعویض دیافراگم تنظیماتش رو دستکاری کردم واسه همین اینجوری شده، اگر اذیت نمیشی میتونی راهنماییم کنی که چجوری تنظیمش بکنم یا حالا که مشکل دیافراگمش حل شده ولرم بودن آب مربوط به چی میتونه باشه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام آقا محمد از راهنماییت ممنون همونجور که گفته بودی دیافراگم رو باز کردم و دیدم دور تا دورش پاره شده و طبق راهنمائیتون عوضش کردم همون اولش که آب رو باز کردم اولش آب رو قشنگ داغ میکنه ولی بعد از 30 ثانیه آب ولرم میشه ، فکر کنم حین تعویض دیافراگم تنظیماتش رو دستکاری کردم واسه همین اینجوری شده، اگر اذیت نمیشی میتونی راهنماییم کنی که چجوری تنظیمش بکنم یا حالا که مشکل دیافراگمش حل شده ولرم بودن آب مربوط به چی میتونه باشه؟
    سلام . پیچ تنظیمش درست عمود بر دیافراگم هست . یک دور یا دور سفتش کنین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوستان ابگرمکن بوتانb115دارم پیلوتش روشن نمشود چیکارکنم

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام دوستان ابگرمکن بوتانb115دارم پیلوتش روشن نمشود چیکارکنم
    سلام . بیشتر توضیح بدین . گاز کپسول یا شهری ؟ تا کِی سالم بود ؟ تعمیری دستکاری چیزی انجام دادین اینطوری شد ؟چند ساله کار میکنه ؟ شیر گاز باز هست ؟ آیا گاز هست توی شیلنگی که به آبگرمکن وصل میشه ؟ اگر فندک دارین باهاش پیلوت رو سی ثانیه حسابی گرم کنین و همون موقع آب گرم رو باز کنین , آیا مشعل روشن میشه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان و اساتید اهل فن.
    پکیج دیواری بوتان مدل کالداونزیا 24KI منزل ما مدتیه که دچار مشکل شده...به این صورت که با باز کردن شیر آب گرم، دمای آب مرتباً تغییر میکنه...یعنی اول آب گرم جریان داره ولی پس از مدت کوتاهی سرد میشه و این سیکل ادامه داره.زمان حمام این مشکل خیلی آزاردهنده شده.فشار آب خونه هم خوبه...پمپ داریم و طبقه ششم هستیم ولی فشار آب سرد خوبه.
    با تغییر درجه دمای آب روی پکیج، هم تغییری نمیکنه...یعنی نهایتاً دمای آب تا 50 یا 60 درجه رو نشون میده..به نظرم فواصل روشن و خاموش شدن مشعل هم در هنگام استفاده از جریان آب کوتاه شده...آب گرم حمام هم اندکی افت فشار داشته به نظرم که در بقیه شیرهای منزل محسوس نیست.
    در ضمن درجه فشار روی پکیج هم نوسان کمی پیدا کرده ...یکی از شیرهای زیر پکیج که به نظرم مربوط به خروجی آب گرم ویا برگشت آب به مدار هست شوره زیادی گرفته و دچار ایراد شده.
    دست به آچارم هم بدک نیست...اگه میشه راهنکایی کنید که چه باید کرد.در ضمن از سرویس پکیج مدت زیادی گذشته و به نظرم وقت شستشوی مبدلش هم رسیده.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

پکیج دیواری بوتان مدل کالداونزیا 24KI منزل ما مدتیه که دچار مشکل شده...به این صورت که با باز کردن شیر آب گرم، دمای آب مرتباً تغییر میکنه...یعنی اول آب گرم جریان داره ولی پس از مدت کوتاهی سرد میشه و این سیکل ادامه داره.زمان حمام این مشکل خیلی آزاردهنده شده.فشار آب خونه هم خوبه...پمپ داریم و طبقه ششم هستیم ولی فشار آب سرد خوبه.
    با تغییر درجه دمای آب روی پکیج، هم تغییری نمیکنه...یعنی نهایتاً دمای آب تا 50 یا 60 درجه رو نشون میده..به نظرم فواصل روشن و خاموش شدن مشعل هم در هنگام استفاده از جریان آب کوتاه شده...آب گرم حمام هم اندکی افت فشار داشته به نظرم که در بقیه شیرهای منزل محسوس نیست.
    در ضمن درجه فشار روی پکیج هم نوسان کمی پیدا کرده ...یکی از شیرهای زیر پکیج که به نظرم مربوط به خروجی آب گرم ویا برگشت آب به مدار هست شوره زیادی گرفته و دچار ایراد شده.
    دست به آچارم هم بدک نیست...اگه میشه راهنکایی کنید که چه باید کرد.در ضمن از سرویس پکیج مدت زیادی گذشته و به نظرم وقت شستشوی مبدلش هم رسیده.
    سلام .
    اگر پمپ هی خاموش روشن بشه اونوقت فشار آب نبض دار میشه یعنی هی کم و زیاد میشه و آب سرد و گرم میشه .
    باید با تنظیم پیچ سوئیچ فشار ( اتوماتیک ) کاری کنین که تا وقتی که شیر آب بازه پمپ اصلا خاموش نشه .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگر فشار آب گرم خیلی کمتر از آب سرده پس یا توری ورودی کاربراتور آبِ آبگرمکن جرم گرفته یا لوله هاش رسوب گرفته .
    لوله ی وصل شده به کاربراتور آب رو باز کنین و توری رو چک کنین .
    درضمن به احتمال زیاد دیافراگم هم نیمه عمر شده . اگر با پیچ تنظیم حساسیتش نشه زورش رو بیشتر کرد تا آب بیشتر گرم بشه اونوقت چاره ای جز تعویضش نیست .
    توی همین تاپیک همه چیز توضیح داده شده . حداقل 15 صفحه ی آخر رو باید بخونین تا اطلاعات لازم رو کسب کنین .
    اگر هم زیاد گرم نشدن آب علتش سردیِ بیش از حد آب ورودی باشه , میشه با شیر زمستانه تا حدی مشکل رو حل کرد .
    شیر رمستانه باعث کم شدن سرعت آب در اوله های گرم کننده میشه و آب بیشتر حرارت میبینه و گرمتر میشه .
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 04-04-2014 at 10:42. دليل: سطربندی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام
    یک آبگرمکن بوتان بی 15 داریم که شمعک روشنه, اما وقتی شیر آبگرم را باز می کنیم, آبگرمکنن روشن نمی شود. تازه دیافراگم را عوض کرده‌ام. فشار آب هم بد نیست؛ تا دیروز روشن می شد, اما نمی دانم چش شده است؟
    [با بستن شیر آب تنظیم آب سرد، روشن شد،‌اما شعله اولش زیاد است و بعد کم می‌شود و همین جور ادامه دارد!]
    Last edited by hematifar; 04-04-2014 at 20:25.

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

با تمام احترامی که برای آقای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قائل هستم باید بگم پکیج دیواری شبهات های خیلی کمی با آبگرمکن دیواری داره.
    اولا این پکیج دیافراگم نداره و نمیتونه مشکل از دیافراگم باشه.دوماً شیر حالت زمستانه یا تابستانه هم نداره.
    احتمال داره مشکل اصلی این باشه که دبی آب ورودی شما به پکیج ثابت نیست. و فشار آب هی کم یا زیاد میشه.
    آیا شیرهای دیگه را هم که باز میکنید آب سردو گرم میشه یا نه؟
    یکی از شیرهای آبگرم ( همین شیر دوش حمام ) را باز کنید جلوی پکیج باستید دمای پکیج را دقیقاً نگاه کنید ببینید عقربه مربوط به دما چقدر نوسان داره ؟ و برام توضیح بدید ؟
    سلام .
    اگر پمپ هی خاموش روشن بشه اونوقت فشار آب نبض دار میشه یعنی هی کم و زیاد میشه و آب سرد و گرم میشه .
    باید با تنظیم پیچ سوئیچ فشار ( اتوماتیک ) کاری کنین که تا وقتی که شیر آب بازه پمپ اصلا خاموش نشه .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگر فشار آب گرم خیلی کمتر از آب سرده پس یا توری ورودی کاربراتور آبِ آبگرمکن جرم گرفته یا لوله هاش رسوب گرفته .
    لوله ی وصل شده به کاربراتور آب رو باز کنین و توری رو چک کنین .
    درضمن به احتمال زیاد دیافراگم هم نیمه عمر شده . اگر با پیچ تنظیم حساسیتش نشه زورش رو بیشتر کرد تا آب بیشتر گرم بشه اونوقت چاره ای جز تعویضش نیست .
    توی همین تاپیک همه چیز توضیح داده شده . حداقل 15 صفحه ی آخر رو باید بخونین تا اطلاعات لازم رو کسب کنین .
    اگر هم زیاد گرم نشدن آب علتش سردیِ بیش از حد آب ورودی باشه , میشه با شیر زمستانه تا حدی مشکل رو حل کرد .
    شیر رمستانه باعث کم شدن سرعت آب در اوله های گرم کننده میشه و آب بیشتر حرارت میبینه و گرمتر میشه .

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

یک احتمال هم وجود داره که مبدل ثانویه پکیج رسوب گرفته باشه و آب بخوبی در داخل پکیج سیرکوله نمیشه. بهترین کار اینه که با نمایندگی خدمات پکیج بوتان تماس بگرید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •