تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 29 از 29

نام تاپيک: آموزش قفل گذاري شماره 6 (VOB-Protection)

حـــــرفـه ای mehdi_ok1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ببخشید

فرق این قفل با Cd Lock چیه ؟

کدوم بهترند؟

پروفشنال mahramasrar2's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

احسان جان سلام دوست خوبم سپاسگزارم
    اما شما موقع ساخت يك فايل pdf بايد پس از ساخت آنرا در نهايت ممكن فشرده كنيد براي اينكار از نرم افزار adobe acrobat 7.0 مي توانيد استفاده كنيد كه كارش ساخت pdf است من يك آموزش در همين سايت برايش قرار داده بودم شما در موقع ذخيره سازي بايد reduce size را انتخاب كنيد تا حجم كار ذخيره شده پائين بيايد تصاوير را هم قبلا بايد فشرده كرده باشي براي zip كردن هم از winrar استفاده كن وموقع فشرده سازي گزينه هاي best و create solid arshive را تيك بزن آنگاه ببين حجم كارت با همان كيفيت چقدر پائين مي آيد بچه ها هم سريع تر داونلود مي كنند
    درنهايت باز هم سپاسگزارم

آخر فروم باز ehsan30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    توی Firefox

پيش فرض

سلام
    ممنون از شما ولی آخه مگه حجم فایل من چقدره که نیاز به این کار باشه؟؟؟
    ولی ممنون.
    بای

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    توی Firefox

پيش فرض

ببخشید

فرق این قفل با Cd Lock چیه ؟

کدوم بهترند؟
    سلام
    دوست عزیز ربطی به هم ندارند یکمی شبیه هستند اما به نظر من
    free lock نه این که زیاد مشهور نیست به نظر من بهتره اما شما قفل ها
    را با هم ترکیب کن تا به قفل مورد نظرت برسی.
    بای

پروفشنال mahramasrar2's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

12

سلام
    ممنون از شما ولی آخه مگه حجم فایل من چقدره که نیاز به این کار باشه؟؟؟
    ولی ممنون.
    بای
    دوست من احسان منظور من به طور كلي شما نبوديد بلكه تمامي دوستاني هستند كه فايل آپلود مي كنند چونكه ديگران اين صفحات را مي خوانند نوشتم والا حجم فايلهاي شما پائين است ولي اگر درست عمل كنيد مي تواند حتي به يك سوم حجم كنوني كاهش يابد واين سه لطف دارد اول اينكه اگر فايلتان را در يك داونلود سنتر بزرگ مثل RAPID SHAIR آپلود كرده باشيد اگر حجمش پائين باشد امكان ماندنش بسيار زياد است واحتمالا تا مدتها حذف نخواهند شد وتعداد بيشتري مي توانند استفاده كنند دوم اينكه زمان آپلود خودت هم كمتر مي شود وزمان داونلود دوستان هم به همين روال

در اين اواخر يك برنامه از اينترنت ودر واقع همين سايت دانلود كردم كه فرهنگ لغات نارسيس بو د يكي از دوستان
    در همين سايت آپلود شده بود 450 تكه پس از دريافت 450 مگ يك بار خودم آنرا باروشي كه دربالا گفتم زيپ كردم نتيجه جالب بود حجم شد 300 مگ يعني 150 مگ كمتر كه اين كلي وقت من وديگر دوستان را گرفت كلي وقت خود آن دوست را اميدوارم متوجه شده باشي ودوستان ديگر هم بخوانند بلكه موثر باشد
    جهت ويرايش وكم حجم كردن تصاوير من jpeg optimizer را توصيه مي كنم كه مي تواند يك تصوير 100 كيلوبايتي را باكيفيتي نزديك به آن تا 20 كيلوبايت فشرده كند جهت فشرده سازي فايلها هم winrar 3.63 جهت فشرده سازي فيلم ها هم كدك هاي wmv ازهمه بهترند وبا كيفيت تر مثلا برنامه windows media encoder از اين كدك ها استفاده مي كند جهت فشرده سازي فيلم برداري هاي از روي دسكتاپ هم باز همين برنامه وجالب اينكه اين برنامه مي تواند از روي دسكتاپ تا دقيقه اي فقط نيم مگ فيلم برداري كند مثلا 5 دقيقه فيلم فقط مي شود 2.5 مگ آنهم با كيفيت باورنكردني جهت فشرده سازي صوت هم از همين برنامه يا jetaudio 7 مي توانيد استفاده كنيد حهت فشرده سازي فايلهاي pdf از adobe crobat ورژن 7 وهنگام ذخيره سازي بروي reduce size كليك كنيد اين برنامه با adobe reader متفاوت است وكارش ساخت pdf است
    نه نمايش آن
    Last edited by mahramasrar2; 15-02-2007 at 03:57.

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    توی Firefox

پيش فرض

دوست من احسان منظور من به طور كلي شما نبوديد بلكه تمامي دوستاني هستند كه فايل آپلود مي كنند چونكه ديگران اين صفحات را مي خوانند نوشتم والا حجم فايلهاي شما پائين است ولي اگر درست عمل كنيد مي تواند حتي به يك سوم حجم كنوني كاهش يابد واين سه لطف دارد اول اينكه اگر فايلتان را در يك داونلود سنتر بزرگ مثل RAPID SHAIR آپلود كرده باشيد اگر حجمش پائين باشد امكان ماندنش بسيار زياد است واحتمالا تا مدتها حذف نخواهند شد وتعداد بيشتري مي توانند استفاده كنند دوم اينكه زمان آپلود خودت هم كمتر مي شود وزمان داونلود دوستان هم به همين روال

در اين اواخر يك برنامه از اينترنت ودر واقع همين سايت دانلود كردم كه فرهنگ لغات نارسيس بو د يكي از دوستان
    در همين سايت آپلود شده بود 450 تكه پس از دريافت 450 مگ يك بار خودم آنرا باروشي كه دربالا گفتم زيپ كردم نتيجه جالب بود حجم شد 300 مگ يعني 150 مگ كمتر كه اين كلي وقت من وديگر دوستان را گرفت كلي وقت خود آن دوست را اميدوارم متوجه شده باشي ودوستان ديگر هم بخوانند بلكه موثر باشد
    جهت ويرايش وكم حجم كردن تصاوير من jpeg optimizer را توصيه مي كنم كه مي تواند يك تصوير 100 كيلوبايتي را باكيفيتي نزديك به آن تا 20 كيلوبايت فشرده كند جهت فشرده سازي فايلها هم winrar 3.63 جهت فشرده سازي فيلم ها هم كدك هاي wmv ازهمه بهترند وبا كيفيت تر مثلا برنامه windows media encoder از اين كدك ها استفاده مي كند جهت فشرده سازي فيلم برداري هاي از روي دسكتاپ هم باز همين برنامه وجالب اينكه اين برنامه مي تواند از روي دسكتاپ تا دقيقه اي فقط نيم مگ فيلم برداري كند مثلا 5 دقيقه فيلم فقط مي شود 2.5 مگ آنهم با كيفيت باورنكردني جهت فشرده سازي صوت هم از همين برنامه يا jetaudio 7 مي توانيد استفاده كنيد حهت فشرده سازي فايلهاي pdf از adobe crobat ورژن 7 وهنگام ذخيره سازي بروي reduce size كليك كنيد اين برنامه با adobe reader متفاوت است وكارش ساخت pdf است
    نه نمايش آن
    سلام
    ممنون از راهنمایتون ولی فکر کنم دیگه وقتشه این RAPID SHAIR را فراموش کنیم وقتی
    سایت خوبی مثل persiangig هست چرا RAPID SHAIR به هر حال جای این بحث ها این جا
    نیست.
    بای

داره خودمونی میشه shabnavard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

احسان حان دستت درد نکنه خیلی خوب بود

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    توی Firefox

پيش فرض

سلام
    باز هم میگم قابل هیچ کسی رو نداشت.
    موفق باشید
    بای

9. این کاربر از ehsan30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام من آمدم که بگم روحت شاد دست مریزاد خدا کمکت کنه الهی آواره عشق شوی
    من تشکر می کنم

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •