تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 43

نام تاپيک: تلگرام، لاین یا واتس اپ

اگه نباشه جاش خالی می مونه esmiz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

لاین خیلی بهتره و امنیتش بهتره لاین در همه ی قسمت ها مدیریت لاین کاملا نظارت می کنه برای مثال توی تلگرام هر کسی می تونه کانال بزنه اما توی لاین برای ایجاد کانال باید درخواست را به مدیریت لاین ارسال کنید و در صورت تایید مدیریت لاین می تونید کانال رو بسازید توی شماره ها و اد کردن و ساخت گروه مدیریت گروه هم لاین برتر هست کیفیت تماس صوتی و تصویریش هم عالیه از نظر امنیت هم از تلگرام بهتره تنها ضعفش نسبت به تلگرام اینه که نمی شه فایل و فیلم حجیم رو باهاش ارسال کرد.

فرستاده شده از Esmiz با tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

بین نرم افزار های تلگرام و لاین در صورتی که حفاظت اطلاعات شخصی مطرح باشد شما به عنوان یک کاربر کدامیک را انتخاب میکنید ؟
    من از اسکایپ استفاده می کنم ولی جدیدا خیلی داره اذیت میکنه مخصوصا من چون با اسکایپ به صورت مجاری برای یادگیری زبان زیاد کار می کنم ولی جدیدا به خاطر ف ی ل ت ر زیاد اصلا قابل استفاده نیست لاین رو جایگزین کردم فعلا ازش راضیم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

من از همشون استفاده میکنم ولی لاین یه سری مزیتا داره که بقیه ندارن نرم افزار های جانبی که لاین داره هیچ کودوم ندارن مثلا
    لاین تولزکمک میکنه تا به جای نصب چندین برنامه کاربردی 17 برنامه مفید را در یک اپ داشته باشی
    این نرم افزار برنامه های خود را در 4 بخش دسته بندی کرده است و بصورت یک فایل apk عرضه کرده است . از مهم ترین بخش های این نرم افزار زاویه سنج ، قطب نما ، چراغ قوه ، ذره بین ، آینه ، سطح سنج ، کرنومتر ، مبدل واحد ها و ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من از اسکایپ استفاده می کنم ولی جدیدا خیلی داره اذیت میکنه مخصوصا من چون با اسکایپ به صورت مجاری برای یادگیری زبان زیاد کار می کنم ولی جدیدا به خاطر ف ی ل ت ر زیاد اصلا قابل استفاده نیست لاین رو جایگزین کردم فعلا ازش راضیم
    لاین مصرف دیتاش هم خیلی پایینتره، تو مصرف دیتا اسکایپ تو مسنجرا از همه بیشتره مصرفش. در ضمن با این مصرف دیتای پایین کیفیت مکالمه و تصویرش هم خوبه

5. 2 کاربر از cyrax782 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

من واسه ارسال عکس از لاین استفاده میکنم لاین یه حالت دستی تو تنظیمات داره که می‌تونیم باش کیفیت عکس‌های ارسالی را، حتی از حالت استاندارد هم به میزان پایین تری برسونیم تا حداقل ترافیک را در هنگام ارسال عکس‌ها مصرف کنیم. برای این کار از طریق More > Settings > Images & Video و گزینه‌ی Quality، کیفیت Low را به جای Standard به عنوان حالت پیش‌فرض انتخاب کنیم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

من هر سه رو داشتم ولی الان فقط تلگرام و لاین دارم. اولش بیشتر از تلگرام استفاده میکردم چون ساده تر بود یادگرفتنش ولی جدیدا که با قابلیت ها و کاربردهای لاین دارم بیشتر آشنا میشم لاینو بیشتر میپسندم در ضمن امنیتش هم خیلی بالاتر از تلگرامه! تفاوت بزرگش با تلگرام هم تایم لاینش هست که واقعا علاوه بر مسنجر مثل یه شبکه اجتماعی میمونه

8. این کاربر از najme.taheri20000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

لاین رو ترجیح میدم، لاین هر روز داره امکاناتش به روز و کابراش بیشتر میشه و یه مسنجر قوی هستش، برای عضویت در گروه ازتون اجازه خواسته میشه و کانال هاش همه رسمی هستن و با مجوز از خود لاین فعالیتشون رو شروع میکنن و مثل تلگرام نیست هر کسی بتونه توش کانال بزنه و هر کسی رو که بخواد بدون اجازه توش اد کنه... قابلیت های لاین واقعا زیاده من هنوز خیلیاش کشف نکردم

10. این کاربر از saman.farabi4040 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال behnamy01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

لاین مصرف دیتاش هم خیلی پایینتره، تو مصرف دیتا اسکایپ تو مسنجرا از همه بیشتره مصرفش. در ضمن با این مصرف دیتای پایین کیفیت مکالمه و تصویرش هم خوبه
    یک مدت دیگه واتــس اپ هم میخواد قابلیت تماس تصویری رو اضافه کنه، من مطئنم اون از همه این ها بهتر خواهد بود، چون تیم فنی و سـرمایه عظیم فیـسبـو*ک میتونه خیلی از مشکلات رو حل کنه!

12. 2 کاربر از behnamy01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حتی اعضای داعش هم که تمام سرویسهای اطلاعاتی مهم رصدشون میکنند هم از نلگرام برای ارتباط با هم استفاده میککند.
    حتی سر ماجرایی که احتمالا میدونی چون نمیشد تلگرام رو هک کرد بهش گفتند باید خودت کانالها رو سانسور کنی و اطلاعات کاربرها رو به ما بدی وگرنه قیلترت میکنیم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

یک مدت دیگه واتــس اپ هم میخواد قابلیت تماس تصویری رو اضافه کنه، من مطئنم اون از همه این ها بهتر خواهد بود، چون تیم فنی و سـرمایه عظیم فیـسبـو*ک میتونه خیلی از مشکلات رو حل کنه!
    امیدوارم اینطور باشه... ولی اینو که قبول داری که این ژاپنی ها هم همیشه سعی کردن کم نیارن و بهترینها رو ارائه بدن!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •