تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 31

نام تاپيک: تفریح شما چیه ؟!

داره خودمونی میشه lieee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    هر جایی که توش بتونم یک قدم از اون چیزی که هستم برم بالا

پيش فرض

طول هفته کار + جدیدا ورزش + شب ها نت (وب گردی و فیس بوک )

روز تعطیل : پاساز گردی + گاهی با دوستان بیرون رفتن + خونه اشناها رفتن

2. 2 کاربر از lieee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سخنرانی (فقط قمشه ای یا شریعتی) و کتاب بزرگترین تفریحات زندگیمن. آرامش کامل.
    کارمو دوست دارم. عمده تفریحم همین کارمه.
    یه وقت هایی با دوستان استخر.
    شاید نشه اسم این رو تفریح گذاشت ولی وقتی دلم واسه دوستانی که بهشت زهرا ساکنن تنگ می شه بهشون سر می زنم دلم خالی می شه.
    وبگردی هم که گاهی بیش از حد وقتمو می گیره.
    شاید ماهی 2-3 بار هم به دوستانی که خیلی وقته ندیدمشون زنگ بزنم.
    دیدن فیلم های آموزشی که نتیجش می شه پیشرفت تو کارم. کلا وقتی یه چیز یاد می گیرم برام لذت بخشه.
    یه وقت هایی هم سر نهار یا وقت هایی که از بس پای کامپیوتر بودم زخم بستر گرفته بودم با خانواده سریال ها یا فیلم های موجود در بقالی ها رو می بینیم.
    الآن دقت کردم دیدم انقدر تفریحاتم زیاده که نمی دونم چطور فکر می کردم تفریح ندارم. چطور اینگونه فکر می کردم؟ چطوووور؟ مرا برهانییییید

4. 7 کاربر از SADEGH 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه befermatooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

ماهی گیری

قلیون

شکار ( جدیدا فقط به فوطی نوشابه و خلال و ... شلیک میکنم و شکار موجود زنده رو ترک کردم )

PES 2013 هم با بروبچ هفته چن دبار می زنیم .

اهل پیاده روی و ... اصلا نیستم .

پینگ پونگ هم میزنم شرطی

P30world هم تفریح حساب نمیشه و یه نوع بیماری شده واسم که نمیتونم ترکش کنم

6. 4 کاربر از befermatooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات dourtarin's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

نت اومدن
    کتاب خوندن

8. 4 کاربر از dourtarin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

مطالعه کتاب و نشریات/اینترنت/فیلم/گوش دادن به آهنگهای باکلام و بی‌کلام!
    Last edited by ehsan_iace; 14-03-2015 at 00:52.

10. 4 کاربر از ehsan_iace بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن هنر هفتم hp722's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Loneliness

پيش فرض

پی سی ورلد هست.شدیدا بیلیارد بازی میکنم.فیلم و موزیک ام که زیاد.با دوستام بیرون میرم و گاهی قلیون و سیگار.وایبر.رمان های خارجی ام میخونم.البته نسخه های اصلی ترجمه شده بدون س...ا.نس...ور

12. 6 کاربر از hp722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موبایل A.N.A.P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Clouds

پيش فرض

باتشکر از banni که موضوع‌های جالبی رو مطرح میکنه . داداش گلم چرا اینجوریه حالت ؟

محتوای مخفی: Me 

- جــودو + مخلفات بدنسازی و آماده‌سازی مربوط بهش .
    - فوتبــال و گاها بـوکس و دوچرخه‌سواری و استخر
    - برنامه‌نویسی ( فعلا فقط برای خودم)
    - گاها TV ( بیشتر فوتبال می‌بینم )
    - بیرون رفتن با دوستا و رفیقا ( یه بیرون نرم و هوا نخورم ، شـــدید دیوونه میشم )
    - اینتــرنت ( فیسبــوک + P30 + نیوزام )
    - نگاه کردن به طبیعت ( که عاشقشم )
    - قبلنا خیلی بازی میکردم ( مخصوصا FIFA که هنوزم عاشقشم )

یه چیز خیلی وجدانم رو عذاب میده اینه که وقت برای خواب و پول‌ درآوردن نمیذارم :'(

14. 5 کاربر از A.N.A.P بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای alex_pk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

والا تفریح اصلی من هر چند وقت یبار رخ میده اونم اینکه با بچه ها برنامه میذاریم میریم کن یا سلقون یا کوهسار یا جای مشابه جوجه میزنیم به بدن
    هر وقت دور هم جمع میشیم خود به خود برنامه اش جور میشه
    اینو به همه توصیه می کنم و تضمین میدم که حداقل تا یه هفته بعدش شارژ باشین

یا گاهی با رفقا میریم بیرون برای یه دور دور ، یدفعه سر از توچال در میاریم نمیدونم چطوری ، این دیگه عادتمون شده و شده جزوی از سرگرمیمون!
    البته یبار هم پامون فراتر از توچال رفت و همینجوری که قرار بود تا پارک بریم یدفعه سر از محمود اباد دراوردیم اینم هنوز نفهمیدم چطوری!
    کلا موضوع "هر چی پیش بیاد" جزو تفریجات من به حساب میاد.

باقی تفریحام دیدن فیلم و سریال و و مجدد درست کردن جوجه و لقمه اینبار کنار خانواده هر 5 شنبه.
    طراحی وب و کارای کامپیوتری و شستن ماشین و دیدن کشتی کج و درست کردن سیستم فک و فامیل و به سببش جمع شدن دور هم نیز جزو تفریحاتمونه.

16. 5 کاربر از alex_pk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

تا پارسال ما یک تیم سالنی داشتیم که هدایتش میکردیم ، الان هم هر چند روز یکبار میریم و تمرینشون میدیم بازم جدیدا

غیر از فضای مجازی که تفریح روزمره ی همه ی ما شده ( شامل لاین و وایبر و انجمن و ... ) ، یه سری چیزهای دیگه ای هم هست که هنوز مقاومت میکنه در برابر فضای مجازی :

استعمال روزانه ی قلیان ( ghalayan ) در قهوه خونه های منطقه 4 ( بهمن طلایی فلکه 4 ، باغ انار خ وفادار ، زرین 196 ، معراج خ هنگام و نصر و خلیج بزرگراه رسالت ) ، چون به این نتیجه رسیدیم که ورزش دشمن سلامتیه وگرنه تختی و داداشی کشته نمیشدن

بعضی وقتا هم خونه ی پدری یکی از دوستان جمع میشیم و با پیرمردا و کهنه قمار بازها ، ورق و تخته بازی میکنیم که واقعا لذت بخش ترین بازی و تفریح هست برای شخص من ؛ این کلیپ ( تک دل من بوریدی ! ) که اخیرا اومده هم برای من یادآور صحنه های دعواها و داد و بیدادهای بسیار بسیار متعدد و آشنا در همین فضاها و البته با عباراتی بسیار تیز تر و رکیک تر هست

هر از گاهی هم حسش بیاد دستی به ساز میبریم و صداهای ناهنجار و گوشخراشی تولید میکنیم

اخیرا هم به یاد دوران شباب چند جلسه ای رفتیم گیم نت و شروع کردیم به کانتر دوباره ؛ ولی خب نتیجه ی حاصله این شد که : " دهه ات گذشته مربی " ( اتفاقا دیشب شبکه دو آژانس شیشه ای رو گذاشته بود که با اینکه شدیدا درگیر خواب بودم ولی نشستم و دیدمش هزار باره )

18. 11 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    موضوع تفریح خیلی مهم هست خصوصاً در موقع انتخاب شریک زندگی
    باید در دورانِ آشنائی و نامزدی , خیلی نامحسوس شریکِ آیندتون رو زیر نظر بگیرین تا بفهمین تفریح و سرگرمیش چیه ؟
    گاهی باید به قول معروف یه دستی بزنین بهش تا بتونین بفهمین به چی علاقه داره و باهاش تفریح میکنه چون ممکنه از شما مخفی کنه و نقش بازی کنه براتون . یعنی باید با شوخی و خنده بگین بریم یه جا یه چیزی بزنیم که شنگولمون کنه و ببینین چی میگه و عکس العملش چیه .
    هیچوقت بهش نگین امتحانش کردین و مخفیانه رفتارش رو زیر نظر داشتین . چه با هم ازدواج کنین چه ازدواج نکنین .
    اگر فهمیدین تفریحاتش خطرناکه فقط بهش بگین ما با هم جور نیستیم یا بگین قسمتمون با هم نیست .
    اگر فهمیدین تو خطِ تفریحاتِ ناسالمه اما حاضر شدین باهاش ازدواج کنین , دیگه بعدش حق ندارین بهش اعتراض کنین چون خودتون دانسته انتخاب کردین . درضمن اگر به این امید باهاش ازدواج میکنین که بعداً درست بشه , بدونین که شاید هم بدتر از الان بشه پس عاقلانه انتخاب کنین .

کسانی هستند که تفریحاتشون خطرناک و خانمان برانداز هست
    مثل رفیق بازی
    آدم رفیق باز همه چیزش رو فدای رفیق میکنه . پولش , خانوادش , سغلش , پس اندازش , آبروش و حتی جونش .
    به خاطر رفیق حاضره زن و بچه هاش یا حتی پدر و مادرش رو کتک بزنه یا از خونه بندازه بیرون
    بعضی از تفریحات خطرناک :
    رفیق بازی , مواد مخدر , مشروب خوری , مردم آزاری , بخور و بخواب , انحرافِ جن سی , گشتن با آدمهای فاسد یا فاسد و مُفسِد (خراب و خراب کننده ی دیگران یعنی فساد رو رواج میده بین مردم )
    برای بعضیها سیگار و قلیان تفریح خطرناک نیست . بالاخره یه روز میاد میفهمند چه بر سرشون آورد سیگار و قلیان .
    تفریحات خطرناک لذت داره . اگر امتحان کردین و لذتش رو چشیدین دیگه سخت میشه ازش دل کند
    همه ی کسانی که فساد و فحشا و مواد مخدر رو رواج میدند , اونها رو در قالب تفریح به قربانی عرضه میکنند (بزن شنگول شی , بزن تا لذت ببری , بزن تا غمهات رو فراموش کنی و غیره )
    مراقب باشین امتحان نکنین وگرنه احتمال فرار ازش دیگه خیلی کم میشه
    هر کسی یک تفریح خطرناک رو بهتون تعارف کرد یا پیشنهاد داد بدونین که یقیناً یا دوست بسیار نادان هست یا دشمن دانا و کمر به نابودیتون بسته
    تفریحات سالم زیاد هست:
    ورزش , نرمش , برنامه های مفید تلویزیون , سایتهای مفید اینترنت , بعضی از بازیهای رایانه ای , مرتب کردن خونه , سرویس و تعمیر (دوچرخه , موتور , ماشین , قایق , منزل , لوازم منزل و غیره , سر زدن به دوستان و اقوام , مطالعه ی کتابهای مفید , نقاشی , نویسندگی , موزیک مفید شنیدن بدون مزاحمت برای دیگران , یاد گرفتن یک هنر مفید یا کار مفید , خیاطی , گلدوزی , فرش بافی , تابلو بافی , رفتن به پیک نیک در پارک یا بیرون شهر و غیره )

20. 3 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •