تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 26 از 26

نام تاپيک: بهترین مسنجر یا سایت چت

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

با گوشی ساده میشه یا گوشی اندروید دار میخواد؟
    تو یه سایت خارجی خوندم که میشه با نصب یک برنامه شبیه ساز اندروید روی پی سی و اجرای برنامه لاین موبایل از این راه هم برای پی سی ثبت نام کرد که البته من دو تا برنامه شبیه ساز روی سون 64 بیتی نصب کردم اما کار نمیکردن و ارور میدادن روی اکس پی هم امتحان کردم باز ارور میدادن اگه کسی یه برنامه شبیه ساز بدرد بخور سراغ داره به ما هم بگه

حـــــرفـه ای mtchabok's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    (مازندران - ساری) و (تهران - تهران)

پيش فرض

تو یه سایت خارجی خوندم که میشه با نصب یک برنامه شبیه ساز اندروید روی پی سی و اجرای برنامه لاین موبایل از این راه هم برای پی سی ثبت نام کرد که البته من دو تا برنامه شبیه ساز روی سون 64 بیتی نصب کردم اما کار نمیکردن و ارور میدادن روی اکس پی هم امتحان کردم باز ارور میدادن اگه کسی یه برنامه شبیه ساز بدرد بخور سراغ داره به ما هم بگه
    بله اینکار امکانش هست ، خودم با نسخه های قبلی لاین اینکارو انجام دادم ولی الان نمیدونم هنوز هم کار میکنه یا نه ، یعنی اس ام اس رو برا گوشی ساده ارسال میکنه یا نه .
    خودم از شبیه ساز Bluestacks استفاده کردم که البته الان شبیه سازها زیاد شدن .
    این شبیه ساز متاسفانه از قدرت پردازشی سیستم خیلی بد استفاده میکنه و کمی کند هست که البته اون زمانیکه داشتم استفاده میکردم نسخه های اولیه اش بوده . حتما الان بهتر عمل میکنه .

3. این کاربر از mtchabok بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

بله اینکار امکانش هست ، خودم با نسخه های قبلی لاین اینکارو انجام دادم ولی الان نمیدونم هنوز هم کار میکنه یا نه ، یعنی اس ام اس رو برا گوشی ساده ارسال میکنه یا نه .
    خودم از شبیه ساز Bluestacks استفاده کردم که البته الان شبیه سازها زیاد شدن .
    این شبیه ساز متاسفانه از قدرت پردازشی سیستم خیلی بد استفاده میکنه و کمی کند هست که البته اون زمانیکه داشتم استفاده میکردم نسخه های اولیه اش بوده . حتما الان بهتر عمل میکنه .
    من تا حالا 3 تا شبیه ساز نصب کردم یا کار نمیکنن یا بدردنخورن آخریش هم andy بود Bluestacks هم ارور میداد

5. این کاربر از FOURTH RETURN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای mtchabok's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    (مازندران - ساری) و (تهران - تهران)

پيش فرض

من تا حالا 3 تا شبیه ساز نصب کردم یا کار نمیکنن یا بدردنخورن آخریش هم andy بود Bluestacks هم ارور میداد
    شبیه ساز Bluestacks اگه از سایت خودش دانلودش کنید ، یه فایل نصبی بهتون میده که بعد مجدد شروع میکنه به دانلود فایلهای اصلی خودش که حجم زیادی هم داشته ( اینطور که قبلا دیدم )
    بهتره از سایتهایی که کل فایلشو در یک پکیج قرار دادن دانلود کنید . یه سرچی انجام بدین پیداش میکنین .
    ارورش هم در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مطرح کنین تا دوستان کمکتون کنن .

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

ورزن جدیدش رو دان کردم برنامه ها رو اجرا میکنه اما باز هم اشکالاتی داره

8. این کاربر از FOURTH RETURN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

به نظر من مسنجر لاین خوبه هم می تونی از مسنجرش استفاده کنی هم می تونی مثل فیس بوک مطلب یا عکس و ... به اشتراک بزاری

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •