تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 9 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 86

نام تاپيک: نتیجه سفر من به بانه در تاریخ 30/11/92

داره خودمونی میشه bi poli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    حومه جهنم

پيش فرض

اول سلام از بنده است.ببخشید
    پس درکل راضی بودید..اخه من خودم منطقه ازاد اروند زندگی میکنم می خواستم برم بانه اما دودلم...ممنون
    سلام. خواهش میکنم دوست عزیز.والا چون خودمون رفتیم اونجا .اره راضیم. وبعدا نمی گم که ای کاشک میرفتیم شاید اینجوری بود یا اونجوری.چیزی که راجب قیمت یادم رفت اینکه نسبت به شهر خودم(سنندج)حداقل300 تومن ارزونتر بود.بازم میرم خرید اونجا ولی ایندفعه یا بعد از عید و یا تابستون. مگه شما منطقه ازاد نیستین؟یعنی اونجا تلویزیون گرونه؟

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    حومه جهنم

پيش فرض

با سلام
    من ميخواستم بين دو مدل LG47LA8600 يا LG47LA9600 يكي را واسه خريد انتخاب كنم كه به لحاظ قيمت فكر كنم اولي را بخرم. به نظر شما :

1- كدام يكي بهتر است؟
    2- يا اگه انتخاب بهتري با اين قيمت ميتونم داشته باشم كدوم مدل است. (حدود سه و نيم ميليون)
    ,والا اگه میخوای الجی بگیری فکر نکنم 200 تومن خیلی زیاد باشه تا شما 9600 فول ال ای دی رو نخری و 8600 رو بگیری.
    با 3800 نظر قطعی من فیلیپس 6008 هستش.به این دلیل میگم که چون توی الجیه شاخ و برگ درختها زیاد واضح نبودولی توی فیلیپسه مشخص بود(البته شما هم موقع خرید تست کنین این مورد رو شاید دموی که برای الجیه پخش میشده خوب نباشه).توی این رده قیمت 804 سونی هم هست که من واقعا توصیه نمی کنم. وبه نظرم توی سونی فقط 904 به درد میخوره.سامسونگ رو کلا بیخیال.
    خلاصه زیر 3500 من میگم شارپ 840x در سایز 46 با قیمت حدودای 3300تا3400 و بالاتر از این قیمت ،فیلیپس 47pfl6008ویا الجی 47la9600فول ال ای دی.توی رنج زیر قیمت 3500 شارپه خوب بود و اگه فیلیپسه نبود ما قطعا شارپ رو میگرفتیم.تنها مشکلی که این مدل داره مدل 2011 هستش و یه دیزاین قدیمی.

3. این کاربر از bi poli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Cyber-Dude's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام. خواهش میکنم دوست عزیز.والا چون خودمون رفتیم اونجا .اره راضیم. وبعدا نمی گم که ای کاشک میرفتیم شاید اینجوری بود یا اونجوری.چیزی که راجب قیمت یادم رفت اینکه نسبت به شهر خودم(سنندج)حداقل300 تومن ارزونتر بود.بازم میرم خرید اونجا ولی ایندفعه یا بعد از عید و یا تابستون. مگه شما منطقه ازاد نیستین؟یعنی اونجا تلویزیون گرونه؟
    اگه منطقه آزاد اروند منظورشون همین آبادان خودمونه که فقط اسمش آزاده....
    یه سوال داشتم...ویترینی بودن تلویزیون تست خاصی داره که ادم بفهمه؟
    Last edited by Cyber-Dude; 23-02-2014 at 18:41.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

,والا اگه میخوای الجی بگیری فکر نکنم 200 تومن خیلی زیاد باشه تا شما 9600 فول ال ای دی رو نخری و 8600 رو بگیری.
    با 3800 نظر قطعی من فیلیپس 6008 هستش.به این دلیل میگم که چون توی الجیه شاخ و برگ درختها زیاد واضح نبودولی توی فیلیپسه مشخص بود(البته شما هم موقع خرید تست کنین این مورد رو شاید دموی که برای الجیه پخش میشده خوب نباشه).توی این رده قیمت 804 سونی هم هست که من واقعا توصیه نمی کنم. وبه نظرم توی سونی فقط 904 به درد میخوره.سامسونگ رو کلا بیخیال.
    خلاصه زیر 3500 من میگم شارپ 840x در سایز 46 با قیمت حدودای 3300تا3400 و بالاتر از این قیمت ،فیلیپس 47pfl6008ویا الجی 47la9600فول ال ای دی.توی رنج زیر قیمت 3500 شارپه خوب بود و اگه فیلیپسه نبود ما قطعا شارپ رو میگرفتیم.تنها مشکلی که این مدل داره مدل 2011 هستش و یه دیزاین قدیمی.
    با تشکر
    خوب اگه شما بودین بین LG47LA9600 و 47pfl6008 کدام یک را انتخاب می کردین؟ و البته مزیتش!!!!

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    حومه جهنم

پيش فرض

با تشکر
    خوب اگه شما بودین بین LG47LA9600 و 47pfl6008 کدام یک را انتخاب می کردین؟ و البته مزیتش!!!!
    والا الجی چیزی که داره و فریبنده هستش همون فول ال ای دی بودنشه ویه پروسسور قویتر که اینم میتونه جنبه تبلیغی داشته باشه .در سته حرکت بین منو های فیلیپس کندتر از الجی هست. ولی فیلیپسه به غیر از سری پنجش هرکی خریده راضی بوده(سری 6-7و8).یکی از دلایل میتونه کیفیت بهتر این برند نسبت به الجی باشه(منظورم قطعات داخلی هستش)ودیگه اینکه موتور پردازش تصویر فیلیپس بهتره. البته بگم 9600 الجی رو نزاشتن تست بگیریم وزیاد مغازه داره اجازه نداد داخل مغازش نگاش کنیم .اگه بخوام انتخاب کنم از فروشنده میخوام یه دموی طبیعت پخش کنه. اینجوری مشخص میشه که کدوم بهتره. و چون من خیلی به جزییات تصویر اهمیت میدم بدون تعصب اونی رو انتخاب میکنم که بتونه مثلا گیاهان یا برگ درختان یا دونه های ماسه رو نشون بده.تو این زمینه من فیلیپس رو موفقتر دیدم. توی یه تصویر که طرف ریشش رو تراشیده بود توی فیلیپسه مشخص بود که کمی از ریشش دوباره رشد کرده و لی در مدل های دیگه کمتر دیدم که جزییات رو اینقدر خوب نشون بده.
    ویرایش:فیلیپسه یه تکنولوژی داره به اسم ambilight که واقعا جلوه خاصی به تلویزیون میده.این تکنولوژی اینجوریه که یه سری ال ای دی پشت تلویزیون نصب شده و رنگ های شبیه اون چیزی که داره تلویزیون پخش میکنه روی دیوار پشت تلویزیون میفته .توجه کن رنگ گفتم نه تصویر.به لینک زیر نگاه کن تا متوجه بشی.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by bi poli; 23-02-2014 at 20:19.

7. این کاربر از bi poli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    حومه جهنم

پيش فرض

اگه منطقه آزاد اروند منظورشون همین آبادان خودمونه که فقط اسمش آزاده....
    یه سوال داشتم...ویترینی بودن تلویزیون تست خاصی داره که ادم بفهمه؟
    دقیقا متوجه نشدم. اگه منظورتون زمان کارکردش هست که وقتی فروشنده کارتنی که میاره باز باشه که ازش میخوای زمان کارکرد تلویزیون رو نشونت بده.ما فیلیپسه رو که اوردن کارتنش داخل یه پلاستیک بسته بندی شده بود که توی الجی و سامی و سونی هرگز نمی بینی و ما خیلی تعجب کردیم. اگه منظورتون تصویرش هست که اونها میزارن روی حالت داینامیک تا تصویر رو بهتر نشون بده.مثلا ما وقتی داشتیم تلویزیون فیلیپسه رو که خریدیم تست میکردیم گفتیم شارپه خیلی روشنتره و طرف تصویر رو گذاشت روی حالت ویواید یه هو تصویر زیرو رو شد.

9. این کاربر از bi poli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

با سلام نظر حضرتعالی برای من خیلی مهم هستش ولی باید عرض کنم که سونی مدل804یک تلوزیون بسیار عالی است من خودم نصاب هستم تا حالا خیلی از برندها و بالاترین مدل های آن را نصب کردم سونی 804 با گیرنده دیجیتال داخلی ایران تصویری بسیار عالی دارد. من منکر کیفیت خوب فیلیپس نمی شوم ولی تنظیمآت رنگ و صفحه نمایش هم بسیار مهم هستش متاسفانه بعضی اوقات دوتا برند را کنار هم میزارن تصویر یکی را بهتر و دیگیری را ضعیف تر تنظیم می کنند تا مشتری محصول اول را انتخاب کند چون مطمن باشید فروش فیلیپس در مقابل سونی خیلی خیلی پایین تر هستش ،

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام. بالا نوشتم.اولین پست زیر همون دوستمون که اواتارش فوتباله.ولی بازم مینویسم.اگه ال ای دی معمولی میخوای من بهت پاناسونیک مدل e6 رو پیشنهاد میدم .من که دیدم از 7400 الجی واقعا سرتر بود.فروشنده گفت 42 اینچش 2300.دیزاین خیلی خوبی هم داشت.احتمالا با 3 تومن راحت 47 رو میگیری.اگه وقتش رو داری برو. در حقیقت اونجا میتونی تلویزیون مورد نظرت رو کنار مدل های دیگه ببینی وتازه اگه بعد از تست مشکلی داشت فورا عوضش کنی.از نظر قیمت هم باید مقایسه بشه .مثلا قیمت های بانه با شهر خودم یعنی سنندج حداقل 300 و حداکثر 600 تومن اختلاف دارخ.
    دوست عزيز ميخوام 3dهم باشه براي باي با ps3هم ميخوام
    ٤٧ ديگه خيلي بزرگه به نظرم ٤٢برام كافيه
    اينجاla6600خوشم اومد نسبت قيمت
    من ابهر هستم تقريبا با بانه فاصلمون كمه خواستم ببينم ارزش داره برم يا نه
    نميدونم چي بگيرم

Sent from my iPod touch using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    حومه جهنم

پيش فرض

دوست عزيز ميخوام 3dهم باشه براي باي با ps3هم ميخوام
    ٤٧ ديگه خيلي بزرگه به نظرم ٤٢برام كافيه
    اينجاla6600خوشم اومد نسبت قيمت
    من ابهر هستم تقريبا با بانه فاصلمون كمه خواستم ببينم ارزش داره برم يا نه
    نميدونم چي بگيرم

Sent from my iPod touch using Tapatalk
    دیگه معلوم شد شما چی باید بگیری. بهترین گزینه 42 اینچ 804 سونی هستش. برای پلی استیشن ساخته شده چون اینپوت لگ خیلی پایینی داره.با قیمت حدودای 2500یا 2600.وبه نظر من از 66 الجی بهتر هستش. برای این مساله که برین بانه یا نه. بستگی به قیمت تلویزیون مورد نظر داره. مثلا اگه با شهر خودتون 300 تومن اختلاف داره و هزینه رفت و برگشت و حمل و نقل تلویزیون کمتر از 150 در بیاد که ارزشش رو داره. وگرنه برای 100 تومن ارزونتر نوچ.

13. این کاربر از bi poli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    حومه جهنم

پيش فرض

با سلام نظر حضرتعالی برای من خیلی مهم هستش ولی باید عرض کنم که سونی مدل804یک تلوزیون بسیار عالی است من خودم نصاب هستم تا حالا خیلی از برندها و بالاترین مدل های آن را نصب کردم سونی 804 با گیرنده دیجیتال داخلی ایران تصویری بسیار عالی دارد. من منکر کیفیت خوب فیلیپس نمی شوم ولی تنظیمآت رنگ و صفحه نمایش هم بسیار مهم هستش متاسفانه بعضی اوقات دوتا برند را کنار هم میزارن تصویر یکی را بهتر و دیگیری را ضعیف تر تنظیم می کنند تا مشتری محصول اول را انتخاب کند چون مطمن باشید فروش فیلیپس در مقابل سونی خیلی خیلی پایین تر هستش ،
    دوست عزیز من منکر حرف شما و خوبی این تلویزیون نیستم.اما ما اونجا این تلویزیون رو با شارپ و فیلیپس مقایسه کردیم و از صاحب مغازه خواستیم تصاویر همشون رو بزاره روی استاندارد. توی بعضی جاها سونیه از شارپه سر تر بود مثل رنگ چمن و جزییات اون. اما در بیشتر موارد شکست خورد.ولی برای منی که سخت پسند هستم و به دنبال گزینه های بهتر و عالی از این تلویزیون خوشم نیومد. تازه من این تلویزیون رو هم تکی توی یک مغازه دیدم که فقط سونی داشت. باور کنید هیچ فرقی نداشت و تازه توی این مغازه که تنها سونی داشت تونستم عمق سطح مشکیش رو ببینم که اصلا منو راضی نکرد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •