تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 15 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 144

نام تاپيک: الزام شرکت‌های اینترنتی به کاهش 20 درصدی تعرفه اینترنت !!!

ناظر انجمن اینترنت و شبکه fanoostalaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

دوستان خدایی شما خیلی منفی گرا هستید اینترنت الان رو با 3 سال پیش مقایسه کنید اینترنت 2 مگ آرزو بود الان 8 مگ و همه شرکت ها میدن .

مثلا اینترنت قبلا 100 گیگ خرید می کردید باید گیگی 5 هزار می دادید ولی از 1.5 سال پیش بالای 40 گیگ شده 2 هزار .

تغیرات بوده گر چه لاکپشتی بوده حرکت ولی بهتر شده من تریجح میدم خودم قیمت همین باشه کیفیت افزایش پیدا کنه .
    دوست عزیز درسته که با 5 سال پیش تفاوت داره ولی مسلما قیمت ها هم با 5 سال پیش تفاوت داره
    شما این رو هم باید مد نطر بگیری و صرفا سرعت نت رو در نظر نگیری

2. 5 کاربر از fanoostalaei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن شبکه اینترنت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام
    باید دید وضعیت سرعت و قیمت اینترنت چه جور میشه
    به نظر من کم کردن 20 درصدی می تونه در حال حاضر خوب باشه
    مهم اینه که عملی بشه و اینا هی نگن بهمون ابلاغ نشده!
    به نظر من تا اخر امسال اجرا نمیشه و میفته برای سال بعد با این دروغایی که دارن میگن.

4. 6 کاربر از and-roid2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دوستان هنوز محدودیت 128 بره کاربر خانگی پاربرجاست؟

آخر فروم باز wooooow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

دوستان هنوز محدودیت 128 بره کاربر خانگی پاربرجاست؟
    این محدودیت 128 کشکی بیش نیست

تا اونجایی که من میدونم اکثر کاربرای خانگی فکر کنم حداقل 256 دارن !!!
    خیلی ها هم 512 و 1 مگ
    سرویس 1 , 2 , 4 , 6 , 8 مگ هم راحت ارائه میشه

اون محدودیتی که گذاشتن خودشونم میدونن بیخوده
    هر شرکتی شما بری الان راحت تا 512 ارائه میدن
    از 1 مگ تا 8 مگ هم با یه ذره اسرار و حداقل پر کردن 1 فرم ارائه میشه !!

7. این کاربر از wooooow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز isbn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

الان اصلا کاهش قیمت به نظر من مهم نیست ! مهم اینه شرکتا در حد 3 ماه بقا دارن یعنی چی یعنی یه شرکتی مثل آسیاتک میاد سر عت 4 مگ رو میکنه همه میکشن سمتش میترکه بعدش شرکتی مثل های وب میاد یهو سرعت 8 مگ رو میکنه همه میکشن سمتش میترکه بعد یهو شاتل و پارس رو میکنن همه میرن اونور های وب همچنان منهدم میمونه اون وریها هم قول میدم تا 3 4 ماه پایدار میمونن بعد اونا هم میترکن !!

پهنا باند بدید !!اینهمه گفتن پهنا مهنا مثل اینکه فقط خود مخابرات برا خودش برداشته ! به شرکتی مثل های وب چیزی نرسیده که اوضاعش شده مثل آسیاتک اون زمان !!

من هم سر آسیاتک هم های وب دهنم سرویس شد آخرای کار اولاش واقعا خوب بودن هر چه قدر هم تو هردو صبر کردم درست نشدن آسیا تک که 3 ماه ممتد با اون وضعش شارژ کردم دیدم درست نمیشه کشیدم بیرون های وبم الان دیگه ماه آخر صبرم هست واسه ساله جدید نمیدونم کدوم گوری باید رفت ! شاتل 8 مگ با اون حجم مسخره میده 41 تومن !! باز پارس آنلاین بهتره 512 30 گیگ رو میده 69 تا که رو 9 مگ بسته میشه اما میدونم دیگه به اینا هم اعتماد نیست

9. این کاربر از isbn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

الان اصلا کاهش قیمت به نظر من مهم نیست ! مهم اینه شرکتا در حد 3 ماه بقا دارن یعنی چی یعنی یه شرکتی مثل آسیاتک میاد سر عت 4 مگ رو میکنه همه میکشن سمتش میترکه بعدش شرکتی مثل های وب میاد یهو سرعت 8 مگ رو میکنه همه میکشن سمتش میترکه بعد یهو شاتل و پارس رو میکنن همه میرن اونور های وب همچنان منهدم میمونه اون وریها هم قول میدم تا 3 4 ماه پایدار میمونن بعد اونا هم میترکن !!

پهنا باند بدید !!اینهمه گفتن پهنا مهنا مثل اینکه فقط خود مخابرات برا خودش برداشته ! به شرکتی مثل های وب چیزی نرسیده که اوضاعش شده مثل آسیاتک اون زمان !!

من هم سر آسیاتک هم های وب دهنم سرویس شد آخرای کار اولاش واقعا خوب بودن هر چه قدر هم تو هردو صبر کردم درست نشدن آسیا تک که 3 ماه ممتد با اون وضعش شارژ کردم دیدم درست نمیشه کشیدم بیرون های وبم الان دیگه ماه آخر صبرم هست واسه ساله جدید نمیدونم کدوم گوری باید رفت ! شاتل 8 مگ با اون حجم مسخره میده 41 تومن !! باز پارس آنلاین بهتره 512 30 گیگ رو میده 69 تا که رو 9 مگ بسته میشه اما میدونم دیگه به اینا هم اعتماد نیست
    کدام مرکز مخابراتی هستی؟ و کدام شهر دوست عزیز؟

آخر فروم باز isbn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

تهران مرکز عاطف

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

توی ایران افراد فقط بلدند غر غر کنند و منتظر دیگران اقدام کنند و بعد آنها استفاده. شخصا خودم با سازمان تنظیم مقررات تماس گرفتم و گفتم چرا این مصوبه ابلاغ نشده و هم چنین با شرکت زیر ساخت . همین تماس ها و پیگیری های من بود تا دیروز بالاخره ابلاغ شد.

پس به جای غرغر کردن کار عملی انجام بدهیم.

حالا باید با شرکت های سرویس دهنده تماس بگیریم تا کاهش قیمت رو اعمال کنند.

13. این کاربر از iran7000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

توی ایران افراد فقط بلدند غر غر کنند و منتظر دیگران اقدام کنند و بعد آنها استفاده. شخصا خودم با سازمان تنظیم مقررات تماس گرفتم و گفتم چرا این مصوبه ابلاغ نشده و هم چنین با شرکت زیر ساخت . همین تماس ها و پیگیری های من بود تا دیروز بالاخره ابلاغ شد.

پس به جای غرغر کردن کار عملی انجام بدهیم.

حالا باید با شرکت های سرویس دهنده تماس بگیریم تا کاهش قیمت رو اعمال کنند.

جک سال شما تعریف کردید

15. 5 کاربر از Mr saeed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mohammad_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

فعلا منتظر ارزانی اینترنت نباشید

در حالیکه تمام مسئولان وزارت ارتباطات و رگولاتوری خبر از کاهش ۲۰ درصدی قیمت اینترنت می‌دهند اما هنوز شرکت‌های اینترنتی بسیاری در جریان این موضوع نیستند و نمی‌دانند مصوبه مربوطه چیست چه برسد به اینکه منتظر ابلاغیه باشند.
    به گزارش تسنیم، مصوبه یکصد و هشتاد و یکم کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات که یکی از اقدامات شایسته وزارت ارتباطات در راستای تکریم کاربران اینترنت ایران به شمار می‌رود و قرار است قیمت اینترنت را برای مردم تا 20 درصد کاهش دهد ظاهرا هنوز به شکل کامل اجرایی نشده است.
    این تصمیم با اجماع آراء اعضای کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در تاریخ 1392/11/13 به تصویب رسید و با پیگیری‌هایی که از سازمان تنظیم مقررات به عمل آمد ظاهرا در تاریخ 23 بهمن ماه به کلیه شرکت‌های زیرساخت، مخابرات و PAPها (ارائه دهندگان خدمات اینترنت پرسرعت) ابلاغ شده است.
    هرچند مسئول روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات معتقد است که هر زمان مصوبه‌ای بر روی سایت سازمان قرار گیرد به منزله ابلاغ است و افراد مخاطب قرار داده شده ملزم به اجرای بندهای آن هستند.
    با این حال و با توجه به اینکه مصوبه در تاریخ 23 بهمن ماه به تمامی شرکت‌ها ابلاغ شده است، تماسی با مدیر کل روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت داشتیم که وی درباره زمان ابلاغ این مصوبه گفت: همین امروز (سه‌شنبه) مصوبه به ما ابلاغ شده و ما هم طبیعتا به محض دریافت ان، قیمت و تعرفه‌های خود را به روزرسانی کردیم.
    *شرکت‌هایی که هنوز نمی‌دانند تخفیف 35 درصد چیست؟!*
    اما شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت چیز دیگری می‌گویند و برخی از آن‌ها حتی نمی‌دانند تخفیف 35 درصدی چیست و قرار است چه کسی به آن‌ها تخفیف دهد چه برسد به اینکه بخواهند 20 درصد به مردم هم تخفیف دهند!
    شرکت‌های دیگری هم هستند که منتظر دریافت این مصوبه یا همان ابلاغ مصوبه هستند و روال ابلاغیه‌ها را این طور تصویر کردند: مصوبات ابتدا از کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات خارج می‌شود که معمولا پیش از آن کار کارشناسی روی آن صورت می‌گیرد و بعد به تمامی شرکت‌های ارائه کننده خدمات اینترنت پرسرعت و دبیرخانه آن‌ها ابلاغ می‌شود.
    *مصوبه کمیسیون تنظیم هنوز ابلاغ نشده است*
    مدیر کل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران درباره ابلاغ این مصوبه گفت: تاکنون چیزی دست ما نرسیده است و پیش‌تر موضوع را از طریق رسانه‌ها مطلع شدیم.
    وی درباره روال کاهش تعرفه اینترنت مخابرات برای کاربران نهایی عنوان کرد: لازمه کاهش تعرفه به میزان 20 درصد برای کاربران نهایی، کاهش 35 درصدی تعرفه پهنای باند از سوی زیرساخت برای شرکت‌هاست و تا زمانیکه چنین اتفاقی نیافتد، قادر به کاهش نرخ‌ها نیستیم.
    زارعیان افزود: این مصوبه تاکنون به ما ابلاغ نشده است اما به محض ابلاغ آن را در هیات مدیره برده و زمینه ابلاغ به مخابرات‌های استانی را فراهم می‌کنیم.
    *زیرساخت پایبند باشد ما پای کاریم*
    معاونت حقوقی شرکت پارس آنلاین هم معتقد است که هنوز این مصوبه ابلاغ نشده است.
    زهرا خسروی با اشاره به اینکه پیش‌نیاز اعمال تخفیف در تعرفه‌ها، پایبندی زیرساخت به مصوبه و کاهش 35 درصدی تعرفه پهنای باند اینترنت است، اظهار کرد: شرکت‌های ارائه کننده خدمات اینترنت پرسرعت در صورتی قادر به کاهش 20 درصد تعرفه هستند که مخابرات و زیرساخت به تعهدات‌شان در این مصوبه پایبند باشند.
    وی گفت: مخابرات باید کاهش 25 درصدی در بخش انتقال و 40 درصدی در فضا و برق بر روی مصوبه 166 را عملیاتی کند و زیرساخت هم 35 درصد تعرفه‌ را کم کند تا در نهایت بتوانیم کاربران نهایی را در این چرخه شریک کنیم.
    خسروی خاطر نشان کرد: زیرساخت هنوز مصوبه 49 سال 87 را که می‌بایست 20 درصد تخفیف در تعرفه‌ها لحاظ می‌کرد را اجرایی نکرده و آن را به پای بدهی ما زده که در نهایت به وزیر نامه‌ای نوشتیم و خواستار پیگیری حقوق‌مان شدیم؛ حال هم باید دید رویکردش در برابر این مصوبه چیست.
    وی با تأکید بر اینکه سابقه نداشته انتشار مصوبات بر روی سایت تنظیم مقررات به منزله ابلاغ آن باشد، تصریح کرد: شرکت‌های ارائه کننده خدمات اینترنت پرسرعت پذیرفته‌اند که این مصوبه را به شرط پایبندی مخابرات و زیرساخت به مفاد آن اجرایی کنند.
    چنین اظهاراتی به کرات در گفت‌وگو با دیگر شرکت‌های فعال در این بخش نیز مطرح شد که معتقدند همچنان ابلاغیه‌ای در کار نیست.
    حال با توجه به اینکه شرکت ارتباطات زیرساخت به صراحت خبر از کاهش تعرفه‌ها تا سقف 35 درصد داده، باید شرکت‌های ارائه کننده خدمات اینترنت پرسرعت هم کاهش تعرفه‌های خود را سریعا به مشترکان نهایی انتقال دهند.
    تأخیر در انجام چنین کاری و سرازیری سود هنگفت به جیب ارائه کنندگان خدمات اینترنتی قطعا ناشی از ضعف نظارتی خواهد بود و هیچ توجیهی در برابر طرحی که قرار بود در نهایت به نفع مردم باشد اما به نفع شرکت‌های فعال شودف پذیرفته نیست.

منبع: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

17. 2 کاربر از mohammad_203 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •