تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 8 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 71

نام تاپيک: مشکل در وصل شده به سرور smart hub سامسونگ

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من يه هفته پيش به صورت اتومات از ورژن 1102 به 1110 آپديت كردم بعد از آپديت كلن سيستم فرمانگير صوتيش از داخل منو حذف شد و تلويزيون ديگه هيچ دستوري نميگيره و فقط با زدن دكمه ي ويس و ميكروفن روي كنترل ميشه بهش فرمان داد.
    بعد رفتم از سايت سامسونگ امارات ورژن جديد 1111.2 رو دانلود كردم و با يو اس پي دوباره آپديتش كردم كه بازهم مشكل رفع نشد و همچنان سيستم صوتي غير فعاله
    بعد وقتي ميخام از منوي پشتيباني بروزرساني رو بزنم خطاي 800 ميده،و وقتي ميخام برم تو سامسونگ اپ كه برنامه ي جديد نصب كنم به محض ورود و كانكت خطا ميده
    تماس گرفتم با 8255 ميگه مشكل از سايت و سروره خود سامسونگه و هسچ كاري از دست تو بر نمياد و فقط بايد منتظر بموني كه سرور درست بشه واس نصب برنامه و ورژن جديدي براي رفع مشكلات سيستم فرمانگير صوتيش بياد كه دوباره بتوني بدون كنترل بهش فرمان بديو همينطور نميتوني به فريمور هاي نسخه ي پايينتر دانگريد بزني
    6 تومن پول بده به سامسونگ آخرش سرورش مشكل داشته باشه و سيستم فرمان گير صوتيشم مشكل دار باشه
    منم برای همین جرات آپدیت ندارم. البته من برای خرید تلوزیون خیلی تحقیق کردم. انواع و اقسام سایتها رو چک کردم و البته خیلی سخت پسندم وهیچ خریدی رو بدون تحقیق انجام نمی دم و می دونم انصافا هیچ برند و مدلی رو دستش نیومده و آخرشه. حتی تا اونجایی که فهمیدم بلندگوهای مدلهای قبلی سامسونگ کیفیت متوسطی دارند ولی در این مدل واقعا خیلی صداش عالیه. اما از قدیمم می گن عروس هرچی خوشگلتر فیس و افادشم بیشتر . به هر حال هرکی میخواد و میتونه اینقدر هزینه کنه هیچ توصیه دیگه ای بجز این تلوزیون نمیتونم بهش بکنم ولی باید این ادا و اصولاشم تحمل کرد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

نکن برادر من نکن،به این دردسراش نمی ارزه
    الانم که سرورش چیلتر شده اسمارت هابو که کانفیگ نکرده بودم کلن تعطیل شده
    چطوری میشه با چیز پی ان یا پلاکسی دورش زد و اسمارت هابو تنظیم کرد و نرم افزار های ساسونگ اپ رو نصب کرد؟؟؟
    Last edited by bomfunk_mcs_2010; 05-12-2013 at 21:44.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نکن برادر من نکن،به این دردسراش نمی ارزه
    الانم که سرورش چیلتر شده اسمارت هابو که کانفیگ نکرده بودم کلن تعطیل شده
    چطوری میشه با چیز پی ان یا پلاکسی دورش زد و اسمارت هابو تنظیم کرد و نرم افزار های ساسونگ اپ رو نصب کرد؟؟؟
    چرا ف ی ل ت ر ؟
    اگه اینجور بود که باید سام سرویس اعلام می کرد!!!!!!!!!!
    من چندبار تماس گرفتم ولی همش گفتن سرور سامسونگ در حال آپدیته.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

چرا ف ی ل ت ر ؟
    اگه اینجور بود که باید سام سرویس اعلام می کرد!!!!!!!!!!
    من چندبار تماس گرفتم ولی همش گفتن سرور سامسونگ در حال آپدیته.
    شما باورت میشه برند معروف سامسونگ سرورش مشکل داشته باشه و درحال آپدیت باشه؟؟؟
    اونم 10 روز؟؟؟
    این همه شرکت دیگه تو کل دنیا وجود دارن با بی نهایت سرور،وقتی می خوان تو سروراشون تغییری بدن به همه اعلام می کنن و از همه عذرخوهی می کنن،ولی کجا دیدی سامسونگ بگه سرواش در حال آپدیتن یا اصلن مشکل دارن؟؟؟چه 1روز قبل از به وجود اومدن این مشکلا و چه 1 روز بعدش
    مگه چطوری سرور رو آپدیت می کنن؟؟؟ سرویس رو قطع می کنن سورس جدید رو جایگزین سورس قدیمی میکنن و مجدد سرویس رو ران می کنن و اگه مشکلی داشته باشه برطرفش میکنن،نهایت 2 ساعت بیشتر زمان نمی بره،نه 2 هفته
    مشکل چیز دیگه ایه،سام سرویس رو نمیکنه

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

شما باورت میشه برند معروف سامسونگ سرورش مشکل داشته باشه و درحال آپدیت باشه؟؟؟
    اونم 10 روز؟؟؟
    این همه شرکت دیگه تو کل دنیا وجود دارن با بی نهایت سرور،وقتی می خوان تو سروراشون تغییری بدن به همه اعلام می کنن و از همه عذرخوهی می کنن،ولی کجا دیدی سامسونگ بگه سرواش در حال آپدیتن یا اصلن مشکل دارن؟؟؟چه 1روز قبل از به وجود اومدن این مشکلا و چه 1 روز بعدش
    مگه چطوری سرور رو آپدیت می کنن؟؟؟ سرویس رو قطع می کنن سورس جدید رو جایگزین سورس قدیمی میکنن و مجدد سرویس رو ران می کنن و اگه مشکلی داشته باشه برطرفش میکنن،نهایت 2 ساعت بیشتر زمان نمی بره،نه 2 هفته
    مشکل چیز دیگه ایه،سام سرویس رو نمیکنه
    دوست عزیز
    این آبدیت سرور را فکر می کنم دارند برای سری های F انجام می دهند وگرنه سری E و پایین تر از جمله تلویزیون خودم مشگلی ندارد و من هم از برنامه های APPS و هم از امکانات اسمارت هاب دارم استفاده می کنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست عزیز
    این آبدیت سرور را فکر می کنم دارند برای سری های F انجام می دهند وگرنه سری E و پایین تر از جمله تلویزیون خودم مشگلی ندارد و من هم از برنامه های APPS و هم از امکانات اسمارت هاب دارم استفاده می کنم
    یعنی چه اندیشه ای پشت اپدیت کردن سرورهای سری اف وجود داره که کل سرویس ها رو قطع میکنن تا آپدیت رو انجام بدن؟؟؟بدون اطلاع رسانی؟؟
    و نکته ی جالب تر اینه که تو هیچ کدوم از فروم های خارجی هیچ اشاره ای به مشکل اسمارت هاب سامسونگ نشده

7. این کاربر از bomfunk_mcs_2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیزاین آبدیت سرور را فکر می کنم دارند برای سری های F انجام می دهند وگرنه سری E و پایین تر از جمله تلویزیون خودم مشگلی ندارد و من هم از برنامه های APPS و هم از امکانات اسمارت هاب دارم استفاده می کنم
    خدا از زبونت بشنوه. خدا کنه مشکل بزودی حل بشه. من میگم بقیه دوستان هم چه سری F داشته باشند چه نه لطف کنند زنگ بزنند به ۸۲۵۵ تا تعداد شکایت زیاد بشه بلکه مشکلو حل کنند.
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام مجدد
    خبری از این سرورهای سامسونگ نشد؟
    هر کی خبری داره لطفا در این تاپیک قرار بده.
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام مجدد
    ممنون
    سلام
    نه هنوز
    ماهم تو کفیم،میگن مشکل فقط واس سری افه

11. این کاربر از bomfunk_mcs_2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام مجدد
    ممنون
    دوست عزیز

و لازم به ذکر است که با تماسی با منبع موثق سام سرویس داشتم به علت اشگالی که در سرور سایت سامسونگ بوجود آمده تا اطلاع ثانوی برای سری F اسمارت هاب قابل استفاده نمی باشد ولی از بروزر آن می توانید استفاده کنید

برای تغییر سرور وقتی که وارد اسمارت هاب می شوید این کلیدها را از روی کنترول بزنید
    • دکمه►► سپس عدد 289 وبعد◄◄را روی کنترل فشار دهید smart hub info link وارد شده و کشور تان را انتخاب کنید به غیر از ایران چون سرور سایت مشگل دارد ببینید می توانید از سرورهای کشور دیگر استفاده کنید

و یا از منوی مخفی و با کنترول دست ساز منوهای دیگر در سرویس مخفی را باز کنید و از این مسیر
    option---> contorl----> sub option ----> info linke country کشور دیگری را انتخاب و از اسمارت هاب استفاده کنید
    Last edited by matinpour; 10-12-2013 at 21:36.

13. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •