تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 31

نام تاپيک: کمک برای انتخاب شغل مناسب(نظر شما برام خیلی مهمه)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

جایی که کلاس ها برگزار میشد کجا بود ؟ کدوم محل ؟ اسم شرکتش چی بود؟

منم با یکی از این شرکتا برخورد داشتم . تجربه ی جالبی بود .

به جز این شرکتها ، واسه معامله ی ماشین وجنس هم باید احتیاط کرد ، بوده جایی که واسه حراج وسایل خونه آگهی دادن بعدش ملت رو توی خونه خفت کردن... به بهانه ی فروش ماشین ، پول رو گرفتن ماشین اسباب بازی هم بهش ندادن ....
    شهرک غرب....اسم شرکت رو نمی دونم ولی قرار بود در زمینه فروش لوازم کامپیوتری وخدمات دی وی دی و اینا باشه.

الان معروفترین شرکتی که داره کار مشابهی میکنه یکی از معروفترین شرکتای دوبله کارتون هست که شما یه فرم پرمیکنی برای کار و یه مبلغی در حدود 20 تومن میریزی برای امتحان در امر دوبله بعدش بهت میگن بدرد نمی خوری و ارجاعت می دن به یه آموزشگاه که مال خودشونه و 800 تا 850 بابت کلاسایی که هیچ ارزشی نداره میگیرن و شما رو تو آب نمک می خوابونن این تجربه جدید یکی از دوستامه.خواهشا اسم شرکت رو نگید که دردسر نشه و همه می دونن که کدوم شرکت دوبله رو میگیم.

کاربر فعال بورس کاربر شماره ی یک's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

واقعا خیلی خیلی ممنونم بابت تمام راهنمایی هایی که تا حالا به من کردی.

اون ساختمون بورس تهران بود.که اون مسایل پیش اومد.

ما بیشتر از کارگرا کار میکردیم(البته من این طور فکر میکنم چون ما هم پا به پای اونا بودیم و حواسمون به همه چیز بود و هر خطایی ما مسئولش بودیم.).کار ما نظارت بر اجرا بود و اینکه کار خرابی نکنن هر کدوم از ما یه گروه رو نظارت می کردیم مثلا من و 2 تا کارگر و یه معمار برای حفر چاه و من ناظر بودم که چاه در جای درست و به صورت صحیح حفر بشه یا مثلا موقع زدن ستون ها جای صحیح جوشکاری ها و نحوه بلند کردن ستون و اینا رو توضیح می دادیم و نظارت می کردیم که درست انجام بشه.از لحاظ مسیولیتی کار ما خیلی سنگین تر بود مثلا اگر چاه جای درست زده نمی شده یا جای ستون و نحوه اتصالات غلط بود از حقوق ما کم می شد.بعد کارگرا معمولا ساعت 4 یا 5 می رفتن خونه ولی ما تا حدود 7 8 اونجا بودیم تا هم گزارش روز بدیم و هم اگر باری هست مثله سیمان و سنگ و عایق که گاهی از شهرستان میاد رو تحویل بگیریم حتی تا 12 شب شده بود بمونیم.

در مورد حقوق ها هم دقیقا همینطوری بود و ارقام رو من خودم دیدم فاجعه بار تر از اونم بهت بگم(اولش گفتم حفظ آبرو کنم.)3 ماه اولی که اونجا بودم حقوقم 0 تومان بود بعد 3 ماه اولش به 100 تومان رسید بعد دیگه کردنش 300 .خدا شاهده موبایل کارگرا و لباساشون از ما بهتر بود.کاشی کارا و جوشکارا و معمارا(اوستا)ها اکثرا زانتیا داشتن.

در مورد اون آقای مهندس هم که 15 سال سابقه کار داشتن حرف شما درسته ولی باید بدونید که ایشون کلا 1 روز درمیون 2 روز درمیون میومدن و کلا بین 1 تا 3 ساعت بیشتر در کارگاه نبودن و کلی پروژه دیگه زیر دستشون بود (من خودم یه روز به عنوان رانندش 3 تا ساختمون در حال ساخت رسوندمش.)خداییش می ارزه در هفته 3 روز روزی هم 1 ساعت تا 3 ساعت بیای ماهی 3 تومنم بدن.
    خواهش میکنم .

بورس تهران ؟!

کدوم ساختمون ؟ کجا بود ؟

من بیشتر یه عده انسان کت و شلواری دیدم ...

خب من توصیه میکنم دوباره شما برو یه سری به سازمان بورس تهران بزن ، فضا رو ببینی اصلا نظرت عوض بشه گمانم ...

احتمالا اونجایی که شما رفتی یه کارگزاری کلاهبردار بوده یا یه صندوق سرمایه گذاری غیر معتبر ...

سیصد تومن مبلغ قابل بحثی نیست وقتی کارگر یه تومن بگیره ،اصن دادن یا ندادنش فرقی نمیکنه ...

شما داشتی استرس میکشیدی و مسئولیت گردنت بوده ، کارگر داشته فعالیت بدنی انجام میداده سرحال میومده ، هر روز قوی تر از دیروز (البته اونا هم بدنشون ضعیف میشه بعدا ، اما توی جوونی اون بهتر از استرسه )

حالا کارگر حرفه ای و قوی باشه کنتورات کار میکنه ، میانگین دوملیون میزنه ...

من گفتم که یه مهندس با 15 سال سابقه نمیاد به 3تومن راضی بشه ...

اون اگه یه پروژه رو کلا کنتورات برداره ...

3. این کاربر از کاربر شماره ی یک بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

خواهش میکنم .

بورس تهران ؟!

کدوم ساختمون ؟ کجا بود ؟

من بیشتر یه عده انسان کت و شلواری دیدم ...

خب من توصیه میکنم دوباره شما برو یه سری به سازمان بورس تهران بزن ، فضا رو ببینی اصلا نظرت عوض بشه گمانم ...

احتمالا اونجایی که شما رفتی یه کارگزاری کلاهبردار بوده یا یه صندوق سرمایه گذاری غیر معتبر ...

سیصد تومن مبلغ قابل بحثی نیست وقتی کارگر یه تومن بگیره ،اصن دادن یا ندادنش فرقی نمیکنه ...

شما داشتی استرس میکشیدی و مسئولیت گردنت بوده ، کارگر داشته فعالیت بدنی انجام میداده سرحال میومده ، هر روز قوی تر از دیروز (البته اونا هم بدنشون ضعیف میشه بعدا ، اما توی جوونی اون بهتر از استرسه )

حالا کارگر حرفه ای و قوی باشه کنتورات کار میکنه ، میانگین دوملیون میزنه ...

من گفتم که یه مهندس با 15 سال سابقه نمیاد به 3تومن راضی بشه ...

اون اگه یه پروژه رو کلا کنتورات برداره ...
    بله بورس تهران بود همون طور که گفتم.

همین کت و شلواری ها مدل های چاقوکش و لات هم دارن فقط کافیه کارگزاره دستشو بیاره بالا یه قری بهش بده تا بیان بریزن سرت.

اون سایتی رو هم که لطف کرده بودی رفتم زیاد از کار بورس خوشم نیومد.ولی انشاالله یه سر می رم ساختمون بورس اگه بزارن همین طوری میشینم ببینم جو چجوریه.

تا حدود زیادی حق رو می دم به شما ولی خاطره بد خیلی بده.خیلی اون قضیه رو من تاثیر گذاشته متاسفانه.وگرنه کلیت بورس و آدم های فعالش همه بد نیستن مثل همه شغل های دیگه که خوب و بد داره.

5. این کاربر از arash_lol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

بچه ها کار انگشتر بدلی و جواهرات تقلبی چجوریه ؟ تجربه ای دارید؟مثلا چه اطلاعاتی لازم هست بلد باشیم برای فروش انگشتر و گردنبند؟من کلا از جواهرات هم خوشم میاد.

حاشیه:
    از این جهت نگفتم اصل چون هم بودجشو ندارم هم یه رفیقی دارم الان تو کار اسمبل سیستمه این قبل طلافروش و جواهر فروش و شمش و سکه از این کارا می کرد پدر و پدر بزرگ و عمه و داداشا .... همه طلافروش و طلاساز(یعنی خودشون ذوب و ساخت و تراش و همه کار دیگه(کارگاه داشتن)) بودن می گفت انقدر تقلب تو کار زیاده و سر عیارش کلاهبرداری ها میشه که نتونسته تحمل کنه و کار طلا رو ول کرده.سال 86 یا 87 بود که اومد از اون کار بیرون.

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

جالب بود ، شاید بازم چاقو کش و گردن کلفت باشه ،من چند بار فقط واسه دیدن جو کلی سازمان رفتم ، اما شما وقتی با یه کارگزاری خوب طرف حساب باشی و آنلاین معامله کنی تمومه ، همه چیز از مسیر قانونی پیش میره ...

درسته ، توی هر شغلی خوب و بد هست ...

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

خیلی ممنونم بابت راهنماییتون.

1)دستفروشی مشکلات خاص خودش رو داره. و برای من کار چندان جالبی نیست حتی فکر نکنم که بهش فکر کنم.(نه اینکه عار باشه و بگم بی کلاسه من شرایطش رو فعلا ندارم چه روحی چه جسمی.امیدوارم درک کنید.)

2)پیشنهاد دستگاه تصفیه آب خیلی خوبه روش تحقیق می کنم.چند تا از معروفترین شرکتاش رو هم میشناسم یه سری می زنم بهشون بعد از تعطیلات.

3)در مورد کامپیوتر می تونید بهم بگید که تا چقدر بودجه رو باید افزایش داد؟ بعد می دونید دیگه خیلی باید پول مالیات داد.منم چون از دادن مالیات خاطره بد دارم سعی می کنم دنبال کاری برم که مثل مغازه و صنف و. .... درگیر مالیات نشم.

در مورد روزنامه همشهری:بخش تبلیغاتش همون طور که دوست گرانقدر کابر شماره 1 هم اشاره داشتن امکان کلاهبرداری خیلی زیاده.

نمی دونم شما خانم هستید یا آقا ولی تا حالا سر خیلی از خانم ها رو کلاه گذاشتن چه به لحاظ احساسی و چه مالی متاسفانه.تجربه خودمم این که دختر خاله من رفته بود برای یکی از این آگهی ها گفتن یه دوره کلاس آموزشی دارن که شرکت می کنید بعدش اسخدام و کار.حدود 1.2 میلیون ریخت به حسابشون 5 جلسه کلاس 30 دقیقه ای در مورد کامپیوتر و بازاریابی برگزار شد و بعدم کلا کلاس جمع کردن و رفتن.این قضیه برای خیلی از دوستای خودم هم پیش اومده از مبلغ 300 تومن بگیر تا 3 میلیون تومن.

بازم خیلی ممنونم بایت وقت و تجربه ها و پیشنهادات بسیار عالیتون.امیدوارم بازم به این تاپیک سر بزنید.
    بجز هزینه ی خرید خود سیستم های کامپیوتری حداقل 4 تا سیستم و هزینه ی اشتراک اینترنت پر سرعت هزینه ی اجاره ی مغازه هم هست که حد اقل باید 20 میلیون داشته باشید

در مورد تصفیه اب اگر بتوانید کارشان را یاد بگیرید بعد کم کم میتوانید برای خودتان هم مشتری پیدا کنید.دوست اشنا فامیل فرقی نمیکنه
    با فروش دستگاه ها سود بیشتری نصیبتان خواهد شد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

من رشته کارانیم کامپیوتر بود
    کارشناسی ترم دیگه میخوام عمران بخونم حالا شما رشتت عمدان هست بعد میخواین کار توی هیته ی کامپیوتر بزنی

یعنی عمران اینقدر وضعیت خرابه !!!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    iran, tehran

پيش فرض

منم بيكارم دنبال كار ميگردم- از راهنمايي دوستان استفاده كردم اميدوارم هم شروع كننده تاپيك يه كار خوب پيدا كنه هم من

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

دستفروش ها کارشون سخته

چون باید همیشه ارزون تر از فروشگاه ها بفروشن ...

کسی توی دستفروشی موفقه که بتونه تعداد زیاد بفروشه ...

12. این کاربر از کاربر شماره ی یک بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

دستفروش ها کارشون سخته

چون باید همیشه ارزون تر از فروشگاه ها بفروشن ...

کسی توی دستفروشی موفقه که بتونه تعداد زیاد بفروشه ...
    دقیقا دست فروش ها از این تصور مردم سوء استفاده میکنند
    دست فروشها اغلب حتی گران تر از فروشگاه ها میفروشند.اگر میبینید یک جنسی ارزان هست دلیلش این هست که کیفیتش از اجناس مغازه پایین تر هست
    من خودم از دست فروش ها هیچ وقت خرید نمیکنم
    ولی کاملا با حرف شما موافقم که کار سختی هست.چک و چونه زدن با بعضی از این مشتری ها اعصاب فولادین نیاز دارد

14. این کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •