تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 31

نام تاپيک: کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی - دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

الف شدم یعنی چی ؟

ولی بخوام واقعیت رو بگم دادا شما وضعیتت بهتر نمیشه بدتر میشه. فقط بخون پاس کن و مظروط نشو که وگرنه باید بری دسته گردان خبر دار

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

الف شدم یعنی چی ؟

ولی بخوام واقعیت رو بگم دادا شما وضعیتت بهتر نمیشه بدتر میشه. فقط بخون پاس کن و مظروط نشو که وگرنه باید بری دسته گردان خبر دار

عجب ادبیاتی دارین شما

اولا منظورم از الف اینه که ترم اولمو با معدل الف تموم کردم.
    دوما من 18 ساله نیستم
    ثالثا: من یادم نمیاد جنسیتمو مشخص کرده باشم که بخوام سربازی هم برم یا نرم
    رابعا: اینکه وضعیتم بدتر میشه این فقط نظر شخص شماست و نظر شما هم برا خودتون مهمه نه من! ولی من نظر غیر اینو دارم چون دارم خوب میشم. به قول حافظ:
    صراف عشق در ما قلبی اگر نمی دید/ در بوته ریاضت پس کی می گداخت مارا
    حتما پیشینه ای داشتم که از کنکور سراسری روزانه زبان قبول شدم. اونم دانشگاهی که جز 5 دانشگاه برتر و قطب زبان و ادبیات انگلیسی کشوره

3. این کاربر از 09123456789 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

English | Active member sajjad1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

همونظور که صفحه قبلم گفتم ترم اول یه خورده شکه کننده هست و همه رو میترسونه - شما نگران نباش- زبان از اون درسهاست که باید عاشقش باشی تا بتونی تمومش کنی - دامنه لغویت رو زیاد کن - و برای مکالمه هم میونی کلاس بری - به قول خودت حتما پیش زمینه داشتی که تونستی تو سراسری روزانه قبول شی - محکم ادامه بده - این درس تلاش و حوصله بسیار زیادی رو میطلبه -
    Last edited by sajjad1973; 26-01-2014 at 21:51.

5. این کاربر از sajjad1973 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

ما قبل از اینکه دانشگاه قبول شیم از درس های دبیرستان ناله میزدیم میگفتیم اینا چین دیگه بابا همه بهمون میگفتن بری دانشگاه درست میشه. رفتیم دانشگاه گفتیم خب دیگه ایشاااله دیگه همه چی درسته دیدیم نههههههههههههه از این خبرا نیست. بهمون گفتن ترم 1 هستین عادت میکنید. رفتیم ترم 2 دیدیم نهههههههههههه همه از روزانه و شبانه دست به سوی خدا بلند کردیم و میگیم خدایا ما را با 10 قبول کن که یکم عمومی نمره بالا بیاریم بشیم 12 مشروط نشیم. خلاصه این داستان تا ابد ادامه داره.

من دانشگاه تبریز نمیدونم چه جوریه والا شبیه ابندایی هست با الف و ب مشخص میکنن نمره هاتون رو

حالا هم که جنسیتت رو مشخص نکردی به شماره تلفنت یه زنگ بزنم فقط بابات نباشه

کلا این تجربیات گران بهای من در طول این سالها بود امیدوارم روزی شما به عنوان مترجم رسمی سفارت مشغول به کار بشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

ممنون از همتون
    معدل بالای 17 رو الف میگن یعنی میشه مثلا 20 الی 24 واحد انتخاب کنی
    الف شدن قضیه ای نیس که به دانشگاه تبریز مربوط باشه همه جا اینطوریه.
    امروز هم انتخاب واحد بود ات خواستم بجنبم واحدهای عمومی رو هاپولی کردن

بازم از همتون ممنونم. خیلی ممنونم

ایشالا شما هم همینطور.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

رشته ی زبان ترم 1و 2 از کتاب هاب کمک آموزشی زبان تدریس میکنن یا از ابتدا میرن سراغ مثلا ترجمه یا ادبیات؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

رشته ی زبان ترم 1و 2 از کتاب هاب کمک آموزشی زبان تدریس میکنن یا از ابتدا میرن سراغ مثلا ترجمه یا ادبیات؟
    من رشتم ادبیات انگلیسی هس
    ترم یک واحدهامون اینا بود:
    زبان فرانسه بعنوان زبان دوم (کلا 9 واحد) و ترم 1 سه واحد: کتاب مژه رو خوندیم
    گرامر1: کتاب Communicate what you mean
    خواندن و درک مفاهمیم1: کتاب رمان Jane eyre که رمان فوق العاده فوق العاده سختی بود از شارلوت برونته قرن 19 که این درس رو باید ترم های آخر میخوندیم که استاد پدر مارو درآورد
    مهارت خواندن یا استادی اسکیل: Ways of reading که کتاب فوق العاده فوق العاده فوق العاده سختی بود که سایر اساتید هم نتونستن بفهمن چیه و در سطح ما نبود
    گفت و شنود 1: که شامل بحث های آزاد تو کلاس و اینکه لکچر و پرزنتیشن توسط تک تک دانشجو ها بود.
    ------
    ترم 2 هم رمان ادامه همونه. گرامر هم شاید ادامش بشه. گفت و وشنود سر جاشه. فرانسه هم همینطور و بیان شفاهی داستان داریم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

من رشتم ادبیات انگلیسی هس
    ترم یک واحدهامون اینا بود:
    زبان فرانسه بعنوان زبان دوم (کلا 9 واحد) و ترم 1 سه واحد: کتاب مژه رو خوندیم
    گرامر1: کتاب Communicate what you mean
    خواندن و درک مفاهمیم1: کتاب رمان Jane eyre که رمان فوق العاده فوق العاده سختی بود از شارلوت برونته قرن 19 که این درس رو باید ترم های آخر میخوندیم که استاد پدر مارو درآورد
    مهارت خواندن یا استادی اسکیل: Ways of reading که کتاب فوق العاده فوق العاده فوق العاده سختی بود که سایر اساتید هم نتونستن بفهمن چیه و در سطح ما نبود
    گفت و شنود 1: که شامل بحث های آزاد تو کلاس و اینکه لکچر و پرزنتیشن توسط تک تک دانشجو ها بود.
    ------
    ترم 2 هم رمان ادامه همونه. گرامر هم شاید ادامش بشه. گفت و وشنود سر جاشه. فرانسه هم همینطور و بیان شفاهی داستان داریم
    شما کدوم دانشگاه خوندین؟ اینجوری که خیلی عجیبه. ترم 1 فرانسه! کنکور سراسری زبان که سوالای عمومیش راحته سوالای تخصصیش هم این قدر وقتش زیاده که آسون میشه. هم اینکه کنکور زبان هر چهار مهارت زبان شرکت کننده رو مورد آزمایش قرار نمیده به خاطر همین خیلی ها که میرن رشته ی زبان آشنایی کمی با زبان مثلا انگلیسی دارن. بعد ترم 1 بیان اینجوری درس بدن که آدم افسردگی میگیره!
    البته خیلی خودشون مدرس زبان هستن و فقط اومدن دانشگاه یه مدرک بگیرن روی اعصاب میرن که من دوبار رفتم لندن و دوسال سن دیگو زندگی کردم و .....!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام دوستان من احمد دانشجوی رشته ی متالوژی واحد کرج هستم میخوام انصراف بدم و بیام در رشته ی زبان فرانسوی تهران مرکز تحصیل کنم . یک خواهشی داشتم آیا کسی در مورد این رشته در این دانشگاه میتونه کمکم کنه و از شرایط ثبت نام بدون کنکور کسی مطلع هست و اینکه آیا دانشگاه خوبی هست ؟ ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

استاد! بنده کارشناسی ادبیات و زبان انگلیسی میخونم/ سراسری-روزانه- دانشگاه تبریز: تازه میخوام ترم 2 شم! در مکالمه پیاده ام و در لغت پیاده تر از اون ولی بزور ترم 1 رو الف شدم/ زبان فرانسه هم بعنوان زبان دوم میخوونیم و 9 واحده کلا.
    تمامی اساتید PHD هستن و پدربیارتر. اونی که گرامر میگه جز 5 نفر برتر مدرس گرامر تو ایرانه و شدیدا سخت گیر و اخلاق نداره/ یکی از استانیدمون متولد 59 و PHD و نفر اول دکترای دانشگاه تهرانه/ بزرو آوردنش تبریز وگرنه میخواست تهران تدریس کنه/ یکی از اساتیدمون 12 سال مقیم لندن بوده و اونجا فارغ التحصیل شده.... کلا پدر درمیارن.

آخ درم اینه که نه کلاسی رفتم تا الان نه موسسه ای! خیلی کم از حرفهای اساتید میفهمم. ولی تونستم الف بشم
    هر راهنمایی که میتونه منو در ادامه این مسیر دلشادتر و قوی تر بکنه رو ازم دریغ نکنید.
    دانشگاه خوبی درس میخونید ، حتما تلاش کنید فوق آموزش زبان دانشگاه بهتر از تبریز قبول شید کلا یا تهران یا مشهد برای فوق آموزش زبان
    بهترین دانشگاه برای آموزش زبان به ترتیب :تربیت مدرس ، تهران ، شهید بهشتی ، فرودسی ، علامه
    دانشگاه آزاد تهران میتونم بگم از برخی دانشگاه سراسر ی شهرستان بهتر از نظر مدرس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •