تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 11 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 102

نام تاپيک: سریال مادرانه

اگه نباشه جاش خالی می مونه farshidmm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

در قسمت گذشته سریال مادرانه که هر شب از شبکه سه سیما پخش می شود بازیگر این سریال گوشی تلفن همراه را به صورت برعکس گرفته و با آن صحبت می نماید که این گاف بامزه از دید دست اندرکاران سریال مخفی مانده است.

یه سوتی دیگشم این بود که اونجا که مادره داشت واسه رها گذشتشو تعریف می کرد می گفت پولداری بابابزرگت از 30 سالگیش شروع شد و تو 70 سالگیش تموم شد
    و میگفت من یادمه زمانی که پولدار نبودیم مست می کرد میومد خونه همه شیشه ها و ظرفها رو میشکست
    خوب با توجه به اینکه الان حداقل 6 سال از ورشکستگی پدربزرگ رها میگذره یعنی حداقل باید 76 سالش باشه و از اونجایی که مادر رها قبل از پولداریشونم یادش میاد یعنی باید اون موقع حداقل 10 سالش بوده باشه پس الان مادر رها طبق فیلمنامه باید حداقل 56 ساله باشه! که اصلا منطقی نیست!
    Last edited by farshidmm; 19-07-2013 at 18:40.

2. 2 کاربر از farshidmm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال hamidchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Right there where they belong

پيش فرض

در طول یه قسمت بسیار زیاد شاهد دیالو گها و جمله های تکراری هستیم . معمولا این شیوه برای تحت تاثیر قرار دادن بیننده و نشون دادن شدت احساسات بازیگر به کار میره ، ولی تو این سریال فکر کنم نویسنده آلزایمر داشته که هر جمله رو چند بار تکرار میکنن (مخصوصا اردلان تمجید )
    واقعا که خیلی نچسب و مصنوعی هست

4. 4 کاربر از hamidchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز nafe-bandar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

در تایید نظر دوستمون حمید منم همین نظرو دارم
    کلا نعمت الله (نویسنده) سبکش همینه.
    البته کلا فیلمنامه این سریال رو چندان دلچسب نمی بینم
    اردلان دیگه شورش رو در آورده، اما یه صحنه داشت که تا حالا ندیده بودم توی سریال های ایرانی
    اونجا که تو لابی هتل داشتن با هم دعوا می کردن اردلان و رعنا خانم!
    توی اینجور دعواها معمولا همه تو حرف هم می پرن و کسی اجازه صحبت نمی ده
    اما توی سریال های ایرانی همه اعتماد به نفس داشتن و نوبتی شاخ و شونه می کشن!
    اما اینجا اصلاح شد...

6. 3 کاربر از nafe-bandar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز REZAHOSEYNGANI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

سریال های سره کاری!
    بابا سریال طنز بسازید!
    کم مردم غم و غصه دارن
    بیشنن این سریال های در پیت رو هم نگاه بکنن!
    یاد شب های برره بخیر!

8. این کاربر از REZAHOSEYNGANI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی و علوم انسانی havzhini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

میگن شهر بی خواننده قورباغه ابوعطا میخونه

من این سریال فقط در حد چند ثاینه اونم سر سفره دیدم ولی صداش رو از دور زیاد شنیدم!
    ولی واقعا نمیدونم باید چی گقت به این چیزایی که از تلویزون ایران پخش میشه
    یادمه یه زمانی مهران مدیری برنامه میساخت چند هفته برنامش رو قطع کردن به این دلیل که برنامش نکاتت اموزنده نداره
    ببره یادتونه دعوای ببره ای چه داستانی شد؟یا پاورچین همش دوربینو نگاه میکردن و یه دیالوگ اموزنده میگفتن؟
    ولی حالا چی؟؟؟
    برنامه های پخش میشه که اموزنده که هیچ بلنده 10برابر فارسی وان و جم بداموزی نکات زشت توش داره
    حاظر شدم شبکه های جم و فارسی1 رو باز کنم بچه بشینه نگاه کنه ولی این برنامه های تلویزون میلی رو نگاه نکنه
    تنها نکته اموزنده که روش کار کردن اینه که تمام شخصیهای منفی فیلم همه ریش 3تیغه دارن پس افراد بی ریش پلیدترین انسانهای کره خاکی هستن

حالا اصلا بحث کارگردانی و فیلم نامه و بازی ... پیشکش
    Last edited by havzhini; 22-07-2013 at 13:38.

10. این کاربر از havzhini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم nar nia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سریال های سره کاری!
    بابا سریال طنز بسازید!
    کم مردم غم و غصه دارن
    بیشنن این سریال های در پیت رو هم نگاه بکنن!
    یاد شب های برره بخیر!
    امسال از 3 تا سریال ماه رمضون 2 تاش طنزه!

خروس از شبکه 2 و دودکش از شبکه 1

12. این کاربر از nar nia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Йeda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    221B

پيش فرض

کم مردم غم و غصه دارن
    برنامه های پخش میشه که اموزنده که هیچ بلنده 10برابر فارسی وان و جم بداموزی نکات زشت توش داره
    با سلام...من جدا متاسفم...نکات زشت؟
    من هم موافقم که فیلم هایی که در ایران پخش میشه شاید گاهی مواردی رو متذکر میشه که باعث ناراحتی و حتی شک بیشتر خانواده ها به
    بچه هاشون میشه...ولی نکات زشتی هم ندیدم تا به حال مخصوصا در برابر فیلم های شبکه های فارسی1 و... .

در کل سریال مادرانه از اون نوع سریال هاست که من شخصا بعد از 5 دقیقه اول فیلم رو رها می کنم و میرم..
    متاسفانه انقدر با کلمات بازی میکنند بیننده خسته میشه...مثلا اردلان انگار فیلم 20-10 سال پیشه..مدام ژست فردین می گیره...
    مخصوصا برخورد و صحبت کردن خانواده مریم خنده داره ...
    به هر حال فیلم بدی نیست...
    فیلم ایرانیه دیگه...

14. 6 کاربر از Йeda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها clau's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

اینقد از قیافه و بازی مسخره این پسره عباس غزالی بدم میاد که اگه بهترین سریال تاریخ ایران هم بسازن این توش بازی کنه یک دقیقه هم حاضر نیستم قیافه این بشر تحمل کنم

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی و علوم انسانی havzhini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

با سلام...من جدا متاسفم...نکات زشت؟
    من جدا متوجه این تاسف نشدم.... برای ما متاسفید که نظر دادیم یا به دلیلی دیگه
    همونطور که گفتم من حدود 10دقیقه از فیلم رو اونم به صورت 30ثانیه 30ثانیه دیدم وقتی سرسقره شام بودم ولی صداش رو از دور بیشتر شنیدم
    ولی براتون نکان زشتی که اموزش میده این فیلم رو میگم
    1-کاملا روش فرار دختر از خونه رو توضیح میده اونم با توجیه که مثلا پدرش بده دختر باید فرار کنه
    2-ادم دزدی خیلی راحت حالا چه توسط مادر و پدر چه دیگران
    3-داد زدن های شدید
    4-بازی کردن مسائلی مثل ریش که هرکس ریش نداشت ادم بده داستانه هرکی ریش داشت فرشته داستان

اینا مثالهای که توی همون 10دقیقه من دیدم توی فیلم وگرنه اگه بیشتر کسی ببینه خوب میتونه بفهمه که ابنها از اونور بام افتادن

در مورد سطح فیلم هم هیچی نباید گقت و کاملا مشخصه سطح فیلمنامه و کارگردانی و بازی و ... در حد حتی فیلمهای درجه4 همون کلمبیا و ترکیه که از فارسی1 و جم پخش میشه نیست(هرچند همینها هم درجه1شون در حد فیلمهای درجه8 فیلم خوب نیست)
    در مورد فیلم ایرانی هم اصلا موافق نیستم و میشه اسم این فیلها رو گذاشت فیلم هندی ده60(میلادی)
    وگرنه ما فیلمهای خیلی خوبی از قدیم تا حالا داریم از فیلمسازهای بسیار عالی
    ولی متاسفانه درحال حاطر جریانی که قدرت داره فقط یه سری افراد خاص رو اجازه فعالیت میده که همه هم بسیار بی دانش و بدون استعداد هستن و همچین اراجیفی رو میسازن که فقط به بعد شعاری داستان میپردازن و چیزی بجز شعارهای بی ارزش چیزی توی فیلم نمیشه دید
    مثل مطرح کردن ریش ، مثل اینکه همه کسانی که خوب و در رفاه زندگی میکنن(البته با پولدار فرق داره ) همه ادمهای بد و ... هستن

17. 2 کاربر از havzhini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

من جدا متوجه این تاسف نشدم.... برای ما متاسفید که نظر دادیم یا به دلیلی دیگه
    همونطور که گفتم من حدود 10دقیقه از فیلم رو اونم به صورت 30ثانیه 30ثانیه دیدم وقتی سرسقره شام بودم ولی صداش رو از دور بیشتر شنیدم
    ولی براتون نکان زشتی که اموزش میده این فیلم رو میگم
    1-کاملا روش فرار دختر از خونه رو توضیح میده اونم با توجیه که مثلا پدرش بده دختر باید فرار کنه
    2-ادم دزدی خیلی راحت حالا چه توسط مادر و پدر چه دیگران
    3-داد زدن های شدید
    4-بازی کردن مسائلی مثل ریش که هرکس ریش نداشت ادم بده داستانه هرکی ریش داشت فرشته داستان

اینا مثالهای که توی همون 10دقیقه من دیدم توی فیلم وگرنه اگه بیشتر کسی ببینه خوب میتونه بفهمه که ابنها از اونور بام افتادن

در مورد سطح فیلم هم هیچی نباید گقت و کاملا مشخصه سطح فیلمنامه و کارگردانی و بازی و ... در حد حتی فیلمهای درجه4 همون کلمبیا و ترکیه که از فارسی1 و جم پخش میشه نیست(هرچند همینها هم درجه1شون در حد فیلمهای درجه8 فیلم خوب نیست)
    در مورد فیلم ایرانی هم اصلا موافق نیستم و میشه اسم این فیلها رو گذاشت فیلم هندی ده60(میلادی)
    وگرنه ما فیلمهای خیلی خوبی از قدیم تا حالا داریم از فیلمسازهای بسیار عالی
    ولی متاسفانه درحال حاطر جریانی که قدرت داره فقط یه سری افراد خاص رو اجازه فعالیت میده که همه هم بسیار بی دانش و بدون استعداد هستن و همچین اراجیفی رو میسازن که فقط به بعد شعاری داستان میپردازن و چیزی بجز شعارهای بی ارزش چیزی توی فیلم نمیشه دید
    مثل مطرح کردن ریش ، مثل اینکه همه کسانی که خوب و در رفاه زندگی میکنن(البته با پولدار فرق داره ) همه ادمهای بد و ... هستن

شما میتونی سریال رو تماشا نکنی اگه میگی اراجیفه !
    نظرات شما نشون میده تو همه ی تایپک ها که دائم المخالف همه چیز هستین !
    اگه بخوای جنبه های منفی و نیمه خالی لیوان رو نگاه کنی ، در تمامی موضوعات و سریال ها و فیلم ها میشه اینکارو کرد !
    فیلم بسیار آموزنده و خوبه و کاملا ارزش دیدن داره !
    البته این موضوع طبیعیه که همیشه افرادی مخالف حضور دارن برای تخریب زحمات دیگران ! نباید خرده گرفت !

و من الله توفیق!

19. 2 کاربر از Eblis 2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •