تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 28 از 28

نام تاپيک: لپتاپ تا ۲ میلیون !

آخر فروم باز majidli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

جدی؟!!متوجهش نشدم ممنون از جوابتون.من چن ماه وقت ندارم باید هفته بعد بخرم.توبازار گشتنم وقت میخواد تجربه به من ثابت کرده توبازار ایران باید بدونی دنبال چی هستی دقیقا وگرنه اگه بخوای از فروشنده ها نظر بخوای بدبخت میشی.بودجه تا دو ملیون استفاده خونگی .چون زیردست یه دختر دوازده سیزده ساله هم هست ترجیحا مقاوم و بی دردسر چه سخت افزاری چه نرم افزاری.اگه تنوع رنگ داشته باشه که بهتر.
    lenovo z580
    cpu:core i7 3612
    ram:6g
    hdd:500g
    vga:630 2 g
    2/000/000

2. 2 کاربر از majidli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من یه لپ تاپ تا دوملیون برای استفاده خونگی اعم از بازی فیلم و اینا میخوام اگه ظاهرشم قشنگ باشه که عالی میشه. چرا اینجا کسی از ایسوس چیزی معرفی نمیکنه؟یعنی بهترین انتخابم اچ پی هست فقط؟
    Acer 5755G برای بازی هم مناسبه . کانفیگ خوبی داره . قیمتش 1600 هست .
    مشخصات : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت kurt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

امروز z580 توپاساژ ایران دوملیون وپنجاه بود از نزدیک دیدمش ایسوس N53SN هم تقریبا یک و نهصد بود که i5 هست.نمیدونم چرا نسبت به ایسر حس خوبی ندارم.بنظرتون خوبه بین این دوتا یکیو انتخاب کنم ظاهر ایسوس خیلی خوب بود جز سبک کلیداش که سبک قدیمیه.آیا lenovo مارک خیلی معتبریه به اندازه ایسوس و اینا؟چون زیاد لپ تاپاشو ندیدم.نسبت به ایسوس حس اعتماد بیشتری دارم.بنظرتون کدومو باید بگیرم بنظرم با این بودجه انتخابای بهتری ندارم با کانفیگ و ظاهر بهتر.ممنون که راهنمایی کردین

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

امروز z580 توپاساژ ایران دوملیون وپنجاه بود از نزدیک دیدمش ایسوس N53SN هم تقریبا یک و نهصد بود که i5 هست.نمیدونم چرا نسبت به ایسر حس خوبی ندارم.بنظرتون خوبه بین این دوتا یکیو انتخاب کنم ظاهر ایسوس خیلی خوب بود جز سبک کلیداش که سبک قدیمیه.آیا lenovo مارک خیلی معتبریه به اندازه ایسوس و اینا؟چون زیاد لپ تاپاشو ندیدم.نسبت به ایسوس حس اعتماد بیشتری دارم.بنظرتون کدومو باید بگیرم بنظرم با این بودجه انتخابای بهتری ندارم با کانفیگ و ظاهر بهتر.ممنون که راهنمایی کردین
    هم ایسوس هم لنوو(ibm) از شرکتای بزرگی هستن.ایسر هم تونسته بازار خوبی رو داشته باشه/شما میتونید مثلا همون کانفیگی که تو ایسوس هست رو در ایسر با قیمت پایین تری پیدا کنید/در حال حاظر نبض بازار الترابوکها در جهان دست ایسر هستش/ به نظر من لنوو بگیر که با توجه به اینکه از صفحه کلید ایسوس راضی نبودین میتونین لنوو رو بگیرین که صفحه کلید خوبی داره

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

ممنون از راهنماییتون. z580 خریدم i7 با رم 6 و هارد 750.قیمتش دوملیون و دویست و بیست.تا دو و سیصد و پنحاه قیمت میدادن!رنگش بادمجونیه بنظرم ظاهرش خیلی قشنگه.فعلا که ازش خیلی راضیم . ویندوزم بی دردسر و سریع روش نصب کردم خودم.

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

ممنون از راهنماییتون. z580 خریدم i7 با رم 6 و هارد 750.قیمتش دوملیون و دویست و بیست.تا دو و سیصد و پنحاه قیمت میدادن!رنگش بادمجونیه بنظرم ظاهرش خیلی قشنگه.فعلا که ازش خیلی راضیم . ویندوزم بی دردسر و سریع روش نصب کردم خودم.
    مبارکت باشه/دستگاه خوبی گرفتی ایشالاه فنش برات بچرخه

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

این z580 اولین لپ تاپ منه.خب یه چیزی برام سوال شده!بطورکلی ازش راضیم اما دوسه تا مشکل دارم که میخوام بدونم مربوط به همه لپ تاپاس یا عیبای اینه.یکی اینکه تا یه کم زاویه پیدا میکنی با مونیتورش صفحه قابل تشخیص نیست دومیشم اینه که نور صفحه خیلی کمه!!!!رنگ و رو رفته و کم نوره.درضمن حروف فارسیشم جابجاس روش یه حرف نوشته اما یه چیز دیگس!!!!
    Last edited by kurt; 12-10-2012 at 17:52.

آخر فروم باز HITB0Y's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    هرجا که $ باشه!

پيش فرض

این z580 اولین لپ تاپ منه.خب یه چیزی برام سوال شده!بطورکلی ازش راضیم اما دوسه تا مشکل دارم که میخوام بدونم مربوط به همه لپ تاپاس یا عیبای اینه.یکی اینکه تا یه کم زاویه پیدا میکنی با مونیتورش صفحه قابل تشخیص نیست دومیشم اینه که نور صفحه خیلی کمه!!!!رنگ و رو رفته و کم نوره.درضمن حروف فارسیشم جابجاس روش یه حرف نوشته اما یه چیز دیگس!!!!
    دوست عزیز من هم لنوو دارم ولی از سری تینک پد,و با توجه به اینکه صفحه نمایش من مات هست ولی برای شما براق هست من از صفحه نمایشم راضی هستم.در صورتی روشنایی و رنگ صفحه شما بهتره ولی نمیدونم چرا ناراضی هستید.
    اون زاویه دید هم که برای همه لپ تاپ ها هست.
    احتمالا کیبورد شما عربی هست ولی رو ویندوز فارسی نصب کردید.کیبورد من فقط انگلیسیه!باید نیت کنم تا حروف فارسی رو درست بزنم!
    مبارکتون باشه

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •